Demokraci straszą wojną. Miałby ją wywołać Donald Trump - zdjęcie
08.01.21, 19:42Fot. screenshot - YouTube (NBC News)

Demokraci straszą wojną. Miałby ją wywołać Donald Trump

56

Demokraci obawiają się, że przed zakończeniem kadencji prezydent Donald Trump wywoła wojnę. W związku z tymi obawami spiker Izby Reprezentantów Nancy Pelosi spotkała się z przewodniczącym Kolegium Połączonych Szefów Sztabów Markiem Milleyem, aby omówić dostęp Donalda Trumpa do kodów uruchamiających wyrzutnie pocisków nuklearnych. Po spotkaniu wysłała list do Demokratów, w którym przestrzega przed niebezpieczeństwem.

Sytuacja w Stanach Zjednoczonych po wyborach prezydenckich wciąż jest napięta. Donald Trump przekonuje, że Joe Biden zwyciężył dzięki oszustwom wyborczym. W środę doszło do zamieszek w Waszyngtonie, gdzie zwolennicy Trumpa chcieli przeszkodzić w zatwierdzeniu wyniku wyborów przez Kongres. Wdarli się do gmachu Kapitolu i wymusili przerwanie posiedzenia. W wyniku zamieszek zginęło pięć osób, a wiele zostało rannych.

Teraz natomiast Demokraci podgrzewają atmosferę i straszą Amerykanów wojną. Miałby ją wywołać przed zakończeniem swojej kadencji ustępujący prezydent.

Nancy Pelosi przeprowadziła rozmowę z Markiem Milleyem, w czasie której omówiono możliwości zapobiegnięcia „zainicjowaniu przez niestabilnego prezydenta działań wojennych lub uzyskaniu przez niego dostępu do kodów startowych i zarządzeniu ataku nuklearnego”.

- „Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby chronić naród amerykański przed jego niezrównoważonym atakiem na nasz kraj i demokrację” – napisała w liście do Demokratów.

kak/rp.pl, DoRzeczy.pl

Komentarze (56):

astm.2021.01.10 15:52
D.Trump nie wywołał żadnej wojny jak jego poprzednicy, którzy nie liczyli się z życiem ludzkim a skutki tego odczuwa obecnie cała Europa. Dlatego ta banda lewaków walczy z D.Trumpem. Zapewne na zdrowie lewkom USA nie wyjdzie , zobaczymy to już nie za długo.
MaxFiend2021.01.9 20:29
Czerwony guzik w rękach niezrównoważonego człowieka ma prawo wzbudzić niepokój. :-D
astm.2021.01.10 15:55
Czyli kto? bo ten nie wywołał za swojej kadencji żadnej wojny. Popatrz na poprzedników, co wydziwiali.
Debata2021.01.9 20:05
Ta cała kamaryla na czele z Bidenem i Harris to wysoce niebezpieczni dewianci powiazani z sekta Jonsa tego który kilka lat temu zarzadził masowe samobójstwa w Gujanie.
Klapaucjusz2021.01.9 12:02
Pelosi powiedziała wojskowym, żeby nie dawali Trumpowi do ręki nic ostrzejszego niż kredka świecowa, bo mały Donek może sobie zrobić krzywdę.
prowokacja różowych peys-elit USA!2021.01.9 8:39
Nie było tajemnicą, że Amerykanie - popierający Prezydenta D.Trumpa będą protestować przed Kapitolem przeciw fałszerstwom wyborczym, dlatego peys-elyty zwane "demokratami", posługując się swoimi PROWOKATORAMI , wywołali zamieszki, włącznie z wtargnięciem do praktycznie niestrzeżonego (na ten czas celowo) Kapitolu, aby skonsumować FAŁSZERSTWO WYBORCZE. Zarówno dyskusje  nad użyciem 25 poprawki aby odsunąć Trumpa z urzędu na 10 dni przed końcem kadencji jak i lawinowe dymisje z otoczenia Trumpa, świadczą o tym, że Trump wciąż jest NIEBEZPIECZNY dla LEWAKÓW!. Stał się SYMBOLEM WZMACNIANIA  USA i ten SYMBOL próbuje zniszczyć lewacka elita USA.
gdzie żydy, tam wojna2021.01.9 8:48
Już samo pro-bidenowskie   wystąpienie prezydenta Izraela świadczy  wyraźnie KTO stoi za obecną operacją na Kapitolu, czyli "demokraci" i ich pro-peysbolszewickie  sympatie, inspirujące  przebudowę świata na wielowektorowy. Izrael kładzie lagę na światowego hegemona.Przyczyny zrozumiałe - skoro żydzi swoim plemiennym sprytem  pociągają za sznurki tak w Ameryce jak i Europie, są pewni że będzie ok-dla nich!
Boże, chroń Polskę!2021.01.9 9:02
Gdy na skutek wojny w USA wywolanewj przez peyselity, upadnie USA, a tym samym upadnie dolar! Skończy się 9 000 000000$ bezzwrotna, nigdy nie kończąca się  pomoc dla państewka - zwanego "Izrael", położonego w Palestynie. Izrael będzie się ewakuował - tylko gdzie? Boże chroń Polskę!
Boże chroń Polskę i chrześcijańską Europę!2021.01.9 9:17
Żydzi już o tym wiedzą. Na usilnie lansowanych w hollywoodzkich filmach Murzynach, Latynosach oraz narkomanach, pedałach i innych dewiantach, dużych pieniędzy zrobić się już nie da. Wszak nawet PASOŻYTNICZA jemioła czerpie ŻYCIODAJNE soki tylko z DRZEWA ZDROWEGO. Stąd mocny żydowski kurs na kraje Europy środkowo-wschodniej, z Polską na czele. Tu jeszcze nie brakuje durniów zauroczonych amerykańskim mitem o pucybucie, który staje się milionerem. Można wykorzystać durniów - ich umiejętności, pracowitość i gotowość na wszelkie wyrzeczenia. Zanim durnie zorientują się co jest grane i kto faktycznie zgarnął największe profity z ich krwawicy, będą zbyt starzy i zbyt niedołężni, aby naprawić swój błąd. Pozostanie tylko wegetacja albo eutanazja.
Skrzypek na dachu2021.01.9 8:07
Prezydent Donald Trump wygral wybory ale demonkraci oszukali przy liczeniu glosow . Pan Prezydent Donald Trump ma prawo zagwarantowane przez konstytucje USA aby wypowiadac swoje przekonanie do 80mln swoich wyborcow .
hehehe2021.01.9 7:40
To coś jak nasi peowcy. Trzeba mieć nie po kolei we łbach żeby twierdzić, że Trump dla stołka zbombarduje swój majątek wart miliardy. I to atomówkami :-)))
OLEK2021.01.9 6:54
Przecież Socjaliści, Demokraci to gołąbki Pokoju jak Che i Fidel i Stalin i Hitler. A kto winny Trump i Kaczyński.
Obserwator2021.01.9 3:23
Biden i demokraci, popierani przez światowe elity zaczynają kadencję od zastrzelenia 35 letniej kobiety Ashli Babbitt, pilota, weterana amerykańskiej armii. (Na poniższym linku wstrząsające video): https://naoku.info/morderstwo-ashli-babbitt-na-kapitolu/
Obywatel2021.01.9 8:12
Przecież ona była z Antify, tak pisaliście pisowskie oszołomy.
co wy "Obywatel"u p....dolicie?2021.01.9 10:08
z Antify, to były te, które klęcząc przed murzynami, całowali im buty, oddając szacunek i wyrazy współczucia z powodu śmierci czarnego przestępcy, którego podczas zatrzymania przydusił biały policjant.
Aldona2021.01.8 23:59
Demokratyczne i uzasadnione protesty oszukanych wyborców w USA moga zamienić sie w wojnę domową. Trzeba jednak stanowczo przypomonieć haniebne , faszystowskie działania mediów sekty mojżeszowej Netanjahu w postaci Facebook i Twitter. Media te manipulowały głosami wyborców , cenzurowały wypowiedzi a nawet całkowicie ograniczały swobodę wypowiedzi milionów obywateli USA ,KRAJU NAZYWAJĄCEGO SIĘ DEMOKRATYCZNYM. JAK TO MOŻLIWE W 20 WIEKU ,ŻE W USA FASZYZM I ŁAMANIE ZASAD DEMOKRACJI PRZEZ TE MEDIA JEST MOŻŁIWE I TOLEROWANE , Trump tyle prezentów dał Israelowi i sekcie mojżeszowej Netanjahu ,że okazał się niepotrzbny w ich paciu na przejęcie władzy a kapłanka tej sekty Pelosi okazała się czarownicą z piekła rodem.
Olej2021.01.8 23:42
Donald Trump nie zakończy problemu destrukcji demokracji w USA on tę walkę samotnie rozpoczął. On ją przegrał w walce z siłami zła absolutnego, które rozkłada jeden z najwspanialszych krajów i narodów, oparty na Bogu i wolności. Jak kiedyś Gary Cooper samotny szeryf w pojedynku z bandziorami panującymi nad miastem. Trump przegrał lecz zasiał ideę walki o wolność i prawa Amerykanów, walki o prawdę, o kapitalizm pracy i sukcesu pracy, nad plutokratami bogacącymi się na oszustwie, drenowaniu państwa i obywateli, na robieniu wirtualnej rzeczywistości monetarnej i bankowej, która się zawali nie mając oparcia w realnym potencjale przemysłowym i rynku. To wszystko runie, ta cała fikcja bogaczy z bilionami dolarów, które staną się papierem do wytarcia d..........y. Kwestia czasu. Oni tacy mądrzy i wybrani, przy całej swej potędze nie ustrzegli swego narodu przed zagładą i tym wszystkim co stało się w Niemczech lat trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku. Tak może być i w niedalekiej przyszłości kiedy nienawiść dojdzie do kumulacji w jednym miejscu i punkcie na ziemi. Punkcie i kraju, który oni niszczą i rozwalają jego spoistość społeczną i kulturową. Tym samym sobie szykując katastrofę. Cały Bliski Wschód zieje do nich nienawiścią i rządzą unicestwienia. Niechaj będą pomni przeszłości, która może się powtórzyć.
man.of.Stagira2021.01.8 22:39
POCZĄTKI korporacyjnego faszyzmu w lewicowym wydaniu. // Państwo Bidet i Pielusi rule!
cyryl2021.01.8 22:01
Demokraci imputujący Trumpowi plan wywołania wojny są mądrzy jak Borys Budka!
trucker Texas2021.01.8 21:59
Putanosa-Pelosita oszustka i alkocholiczka w demokratycznym /juz nie USA / kraju bylaby za kratkami.
trax2021.01.8 21:33
DOWODY na OSZUSTWA WYBORCZE W USA (po angielsku): https://www.youtube.com/watch?v=OkvGjWs-M04 https://nationsinaction.org/2021/01/press-release-voter-fraud/
T.2021.01.8 21:25
No już dopiero co Trump nasłał tysiące swoich zwolenników do szturmowania Kapitolu. Trochę się już zreflektował i zaczął potępiać włamanie i agresję. Ale kto wie, co mu zarzz do głowy znowu wpadnie?
Grr2021.01.8 21:42
Najprawdopodobniej wywoła cztery wojny naraz, w tym dwie w kosmosie i jedną podwodną. A ta naziemna wojna zacznie się w ogródku przydomowym Nancy Pelosi, która obecnie jest najmądrzejszym człowiekiem na świecie i autorytetem d/s wywoływania wojen.
trucker Texas2021.01.8 22:02
Komuszy scierwojadzie nie sycz.
romek2021.01.8 23:09
Rudy wieprzu, pobaw sie jajami sasiadki, no teraz rozne sa sasiadki.
Grzegorz2021.01.8 21:12
Coś im się pomyliło. Wojnę domową może wywołać tylko społeczeństwo. Jeden fałszywy ruch Bidena i będzie otoczony przez tłumy ale zwykłych ludzi, którzy nie zgodzą się na jego globalistyczne zapędy. Trump to tylko jeden człowiek. Zwykłych ludzi jest miliony.
katolik2021.01.8 21:46
i co jest najważniejsze, na świecie są miliardy ludzi, więc jak zdrajcy sobie wyobrażają dalej swoja grę nazywającą się ,,zapędzenie bydła na rzeż?''
meru2021.01.8 21:09
Policja na Kapitolu wykonywała rozkazy peolosi i wpuszczała protestujących widać na nie jednej migawce jak policja ustępowała zastanówcie się teraz dlaczego... Tak tak to wszystko to lewacki false flag operation
meru2021.01.8 21:06
Trump to miekkiszon nie ma nato jaj a przydałoby się bo lewactwo raz oszukało i już nie odpuści czyżby wielki reset nadchodził?
trucker TX2021.01.8 22:05
Meru ma za to jaja jak berety. Zmiataj capia kusko.
bogdanus2021.01.8 20:51
Jest odwrotnie, przez cztery lata Trump ograniczał wojny w przeciwieństwie do demokratów. Chodzi o demonizowanie udawanego lęku przed Trumpem, naiwni ludzie uwierzą marnej propagandzie. Demokraci chcą na silę postawić Trumpa przed sądem, tylko nie mają za co. Polityka demokratów opiera się na kłamstwie i manipulacji, pamiętacie jak kłamali o współpracy Trumpa z Rosją, wszystko to kłamstwo.
Anonim2021.01.8 20:35
A kto wie co ta małpa z brzytwą zrobi.
LewakiSraloje2021.01.8 21:08
Tak tak Biden stara małpa lewacka, na cmentarz z nim, ale nie sami niedługo się tam uda kostucha go połaskocze kosa .
trucker TX2021.01.8 22:06
Pawiani pomiocie, na drzewo.
ryszard2021.01.8 20:33
Nie ma takich wysiłków, których nie warto byłoby podjąć w obronie przed faszyzmem, przed faszyzmem finansowym udającym w USA demokrację - też. Każdy faszyzm doprowadza do wojny, tyle tylko że kiedy faszyści zdążą obrosnąć w siłę (jak kiedyś Hitler) to wojnę zamieniają w ludobójstwo. Jeśli świat nie poprze teraz Trampa, to zginie w pętli totalnego systemowego zniewolenia, przy którym niemieckie ludobójstwo II Wojny Światowej będzie można uważać za incydent.
katolik2021.01.8 21:06
świat już nie poparł Trumpa, bo masoni już rozpoczeli wojnę od wypuszczenia wirusa i świat poszedł na układ popierając Holocaust. Trump został sam. trzeba się modlić o upadek masońskich planów i Boża pomoc, o nawrócenie ludzi
ryszard2021.01.9 6:26
Niestety to się zaczęło znacznie wcześniej. W Polsce stan wojenny wprowadzono właśnie po to aby stworzyć przyczółek dla faszyzmu finansowego (gruntowna penetracja gospodarki przez komisarzy ewidencjonowana w" raportach"). Ci którzy świadomie albo nie świadomie próbowali albo mogli temu przeszkodzić, byli bezwzględnie likwidowani. Dlatego miały miejsce kolejne zamachy i w końcu zamordowano JP II. Dlatego zamordowano Ks. Jerzego. Dlatego zginęli Górnicy z Wujka (gdyby strajk przetrwał, zmieniłoby się przywództwo Solidarności). Więc sprawa jest znacznie poważniejsza niż piszesz.
katolik2021.01.9 11:04
tak masz rację
katolik2021.01.8 21:07
Polacy musza zrobic wszystko, aby ci zdrajcy nie zrealizowali swego masonskiego planu
koma2021.01.8 20:12
To nie Kaczor ?
Prawda2021.01.8 20:10
Wszyskie straszne Wony wywolą ===Emokraci jak Wietnam Syria Afganistan ===
Waldi2021.01.8 20:08
Jak można się było spodziewać w komentarzach nastąpił wysyp kretynów wszelkiej maści."bla bla bla" lewacy "bla bla bla " neobolszewicy.zaczynam podejrzewać ,że w Tworkach,Kobierzynie i Jarosławiu znów działa internet i nastąpiła wielka amnestia.
Anonim2021.01.8 20:07
https://www.hangthecensors.com/487251.html
B2021.01.8 20:04
Ja boję się bardziej sklerotyka Bidena, któremu czerwony guzik może się pomylić z jakimś innym przyciskiem.
Bar2021.01.8 20:02
Skąd my to znamy? Demokraci w USA dorównują w idiotyzmach polskiej opozycji.A pelosi zieje nienawiścią jak sam diabeł i nie ma granicy w niszczeniu ludzi. Ale za chwile będą musieli rządzić w czasie wielkiego kryzysu, ze sklerotycznym prezydentem. Zobaczymy, jak im to pójdzie.
kanalia, ktory powinien siedziec biden2021.01.8 20:01
https://www.youtube.com/watch?v=eLMTs1wIAf0&t=1376s
Azjateczki i tak są najmilsze do przytulania2021.01.8 20:00
https://www.youtube.com/watch?v=lpBA05p56UE
kgb2021.01.8 19:56
wg PIS Putin wybrał Trumpa w 2015 to i go obalił w 2020 nie interweniując w te wybory,
jak szczury uciekali przed ludźmi2021.01.8 19:55
https://www.youtube.com/watch?v=eLMTs1wIAf0&t=1376s
trucker Texas2021.01.8 22:01
bo to szczury i szmaciarze na czele ze zdrajca Pencem.
katolik2021.01.8 19:53
za chwile masoni stwierdz, ze trzeba z Trumpa zrobić głupka , ubezwłasnowolnić i po naradzie z npolskimi zdrajcami przewioza go do najwiekszego szpitala psychiatrycznego w europie, do POLSKI. To będzie jedna z metod ich działania nazistowskiego
Anonim2021.01.8 19:51
Jednak parszywe komuchy GO pokonały, ale ON powróci.
katolik2021.01.8 19:55
moze byc gorąco, Trump na pewno teraz potraktuje masonow tak , jak na to zasługują. masoni postepuja bez skrupułow
Po 11 ...2021.01.8 19:56
xXx: Reaktywacja (xXx: Return of Trump Cage)
ryszard2021.01.8 20:10
Komunizm był szmacianą ideologią kwestionującą jakąkolwiek rolę pieniądza i statutu materialnego. Ci którzy opierają swoją siłę na pozycji finansowej a sami siebie nazywają demokratami, to właściciele tego świata, którzy w obawie przed utratą swej własności i panowania, postawili na neofaszyzm i neoniewolnictwo. Nazywanie ich komuchami, to działanie na ich korzyść bo to umożliwia im kamuflaż. Więc albo robisz dla pieniędzy albo z głupoty.
katolik2021.01.8 19:51
bardzo dobrze, bo masoni chcą zniszczyć ludzkość