Czy świat zwariował!? Brazylijski siatkarz wyrzucony z klubu i reprezentacji - zdjęcie
30.10.21, 11:15Fot. Fernando Frazão/Agência Brasil via wikipedia CC 3.0

Czy świat zwariował!? Brazylijski siatkarz wyrzucony z klubu i reprezentacji

112

33-letni Mauricio Souza, grający na pozycji środkowego w reprezentacji Brazylii, z którą zdobywał przez lata najcenniejsze medale wielkich imprez, z olimpijskim złotem na czele, najprawdopodobniej już nigdy nie zagra ani dla reprezentacji Canarinhos, ani dla swojego klubu. Jego dalsza kariera sportowa stanęła pod ogromnym znakiem zapytania, bo Souza ośmielił się w bardzo delikatny sposób wyrazić swój sceptycyzm wobec dwóch fikcyjnych, całujących się ze sobą postaci komiksowych.

Na swoim instagramowym profilu Souza poważył się odnieść do kreskówkowej, wyimaginowanej postaci syna, wyimaginowanego Supermana, który to syn odkrywa w sobie biseksualne skłonności, całując się na rysunku z innym wyimaginowanym mężczyzną. Utytułowany reprezentant w siatkówce napisał: „Och, to tylko rysunek, to nic wielkiego… Idźmy dalej tą drogą to zobaczymy, gdzie wylądujemy”. Za te arcyzbrodnicze wobec całej nowoczesno-postępowej ludzkości słowa, Mauricio Souza musi teraz zapłacić jedyną możliwą karę, zrujnowanej kariery sportowej. Wszak obraził uczucia komiksowe, a tego się przecież, w przeciwieństwie do uczuć religijnych, w świecie tak dziś ubóstwiającym wolność słowa - nie wybacza.

Fiat, będący sponsorem klubu Funvic/Taubate, w którym na co dzień występuje Souza w trybie błyskawicznym zażądał podjęcia "odpowiednich środków" wobec siatkarza, które odzwierciedlałoby "niepodlegające negocjacjom stanowisko w sprawie poszanowania różnorodności". "Fiat odrzuca wszelkiego rodzaju wypowiedzi promujące nienawiść i wykluczenie" – czytamy dalej w komunikacie, więc, co w pełni logiczne i zgodne z postulatem walki z wykluczeniem tenże antywykluczeniowy Fiat postanowił Souzę… wykluczyć. Klub najpierw zawiesił i ukarał finansowo znakomitego siatkarza, ale była to widocznie kara zbyt błaha wobec ogromu zbrodni, jakiej dopuścił się reprezentacyjny środkowy, więc ostatecznie rozwiązano z nim kontrakt.

Mauricio Souza może też zapomnieć o dalszych występach w ukochanej reprezentacji Brazylii. W niej rolę ideologicznego cerbera wziął na siebie selekcjoner kadry,  Renan Dal Zotto, który w mediach oświadczył: „Jestem rozczarowany. Zachowanie Mauricio było nieakceptowalne. Jestem wielkim przeciwnikiem wszelkich uprzedzeń, homofobii czy rasizmu. W reprezentacji Brazylii nie ma miejsca dla homofobicznych sportowców”.  Trenerskie czysto barejowe łubudubu na cześć jedynie słusznej ideologii , jest chyba najbardziej przygnębiającym zobrazowaniem faktu, w jak dalece i jak groteskowo wręcz  zideologizowanym świecie sportu wszyscy dziś funkcjonujemy.

Wydaje się, że jedynie sam Souza zachował w tym wszystkim godność i szacunek do samego siebie. Siatkarz zmieścił film, w którym tłumaczył: „Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni tym, że bronię tego, w co wierzę. Nie taki był mój zamiar. Szanuję wszystkich i zawsze ich szanowałem na boisku, jak i poza nim. Grałem z kilkoma homoseksualistami i zawsze ich szanowałem. Niestety, nie można już podzielić się swoją opinią i stawiać wartości ponad wszystko inne, wartości rodzinnych, w które wierzymy. Ale wasze wartości musimy szanować za wszelką cenę. Jeśli tak nie robimy, jesteśmy nazywani homofobami i uprzedzonymi osobami. Nie zgadzam się z tym”.

Wczoraj Souza oświadczył też w mediach społecznościowych: „Nie jestem niczemu winny! To wina ludzi, którzy nie akceptują już opinii sprzecznych z ich opiniami, a wszystko, co jest niezgodne z ich punktem widzenia, jest dla nich przejawem homofobii i uprzedzeń. Tolerancja po tej drugiej stronie jest zerowa!”.

Maurício Souza jest żonaty z Isabellą Saldanha Castro i ma dwoje dzieci, córeczkę i synka. Niejednokrotnie publicznie wyrażał uznanie dla prezydenta Brazylii Jaira Bolsonaro. A w 2014 roku w kontekście zalewu tęczystowskiej propagandy wyraził następującą opinię: „Chcą wmówić Brazylijczykom, że zdradzanie przez mężczyznę kobiety czy bycie w związku z innym facetem jest normalne i fajnie robić takie rzeczy. Ale wolę, żeby mój syn nie musiał na to patrzeć, a raczej wiedział, że dobrze jest kochać swoją żonę, budować rodzinę i posiadać wartości. Tak mnie nauczył mój ojciec i wierzę, że tak właśnie powinno być. Nie pozwólmy naszym dzieciom patrzeć na takie rzeczy.”

 

ren/instagram

Komentarze (112):

Przemysław2021.11.3 15:42
Krzysztof Karoń, "Historia antykultury". Polecam.
lars2021.11.1 11:28
Zamiast ciągle płakać, zacznijmy działać. Na początek wnieśmy oskarżenie przeciw byłemu RPO Bodnarowi o szerzenie zakazanych prawnie rasistowskich tez o Niemcach jako rasie panów i Polakach jako podludziach. Zróbmy kampanię utożsamiającą totalną opozycję z Bodnarem. Nie będzie to dalekie od prawdy, bo przez nią wybrany, przez nią nieustannie broniony. I trzeba przeprowadzać selekcję wpisów na forach internetowych, bo zalew bzdur i różnych strasznych banałów prowadzi do rozmycia i uwalenia kazdego sensownego tekstu.
Kubry2021.11.3 18:27
oczywiście, tylko nasza zdecydowana postawa postawi tamę ich szaleństwom, to jest wojna
krzysztof sciepuro2021.10.31 15:12
czy pan zotto jest "wielkim przeciwnikiem wszelkich uprzedzen " to sie jeszcze sprawdzi
starzec2021.10.31 13:17
Panie Prezydencie Duda.proszę zaprosić do naszej Ojczyzny odważnego człowieka a i taki siatkarz nam się przyda.
M.2021.10.31 10:01
Zaprośmy go do Polski. Następny dobry siatkarz przyda się nam, choć mamy ich wielu.
Simon2021.10.31 8:17
Jakby koledzy z klubu byli coś warci to odeszliby razem z nim.
raz dwa trzy ***** zdradzieckie peowskie psy!!!2021.10.31 8:06
jak POKO zawrze sojusz z pierdoniem i dojdzie do władzy, to większość będzie bez pracy lub w więzieniu tylko za to , że krzywo spojrzy na jakiegoś dewianta
Jancio2021.10.31 7:41
Szacunek
ali2021.10.31 6:45
paku manele i przyjeżdżaj do Polski jeszcze tu znajdziesz trochę spokoju !
realista2021.10.31 6:03
LGBT ideologia marksistowskich odmiencow
opty2021.10.31 5:24
LGBT+++ kazirodcy, zoofile, nekrofile wszystkich krajów łączcie się!
Jerzy2021.10.31 5:09
pedryli jest promil, ale ponieważ walczą z Kościołem są mocno dotowani, zwłaszcza przez żydków typu soros czy zukerberg... nie bać się - mówić otwarcie o tym, że to owszem, ciężka psychiczna choroba, ale można ją leczyć... a jeśli jakiś pedryl nie przyjmuje tego do wiadomości, to cóż - sam sobie winien, że będzie pośmiewiskiem dla wszystkich
roan2021.10.31 6:42
Cała esencja prawdy ...
prorok2021.10.31 5:06
faszyzm i komunizm tez byl bardzo tolerancyjny, a wiemy czym sie skonczylo, czyzby powtorka z przeszlosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prorok2021.10.31 5:02
Boze az strach sie bac, a moze plakac i smiac z tego opetanego teczowego diabelstwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moly2021.10.31 3:37
Wy sobie drapcie glowy nad tym pytaniem. A swiat w miedzyczasie ma sie coraz lepiej bez tych roznej masci lozerow.
442021.10.31 0:41
Współczesny świat ewoluuje w stronę dewiacji. Kto jest normalny, nie mieści się we współczesnych kanonach. ... Oby na powrót do normalności nie było za późno...
Anonim2021.10.30 22:54
Świat nie zwariował, tylko ludzkość jest przerabiana w masę kałową przez swoich Królów Bankierów. W tym celu dawno temu Lenin nakazał Zniszczenie Rodziny. Są na to dwa sposoby - albo mordujemy Ludzi w obozach Gułag, albo tak długo gwałcimy Dzieci przy pomocy Ideologii LGBT, klimatyzmu i feminizmu, aż staną się psychicznie niezdolne do tworzenia Rodzin. Wtedy dorosną, nie będą niczego posiadać i będą szczęśliwe. Jak ćpun po zastrzyku. Wtedy dokona się Ostateczne Przerobienie Ludzkości na masę Kałową rękoma Lewaków-zbrodniarzy niszczycieli Dzieci.
abcd2021.10.30 22:39
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
Przecież2021.10.30 22:12
może podpisać kontrakt z Jagiellonią Białystok.
><><2021.10.30 21:56
życzymy panu piłkarzowi sukcesów, pięknych zwycięstw ! tacy ludzie jak pan, normalnie myślący byli, są i będą, na szczęście
@#@#@2021.10.30 21:40
piękne świadectwo piłkarza, wybrzmiało przy okazji totalnej nietolerancji ze strony środowisk lgbt
@Skrzypek na dachu2021.10.30 21:36
Wyjaśnij JAK TY ROZUMIESZ "pieniądze bez pokrycia"? Co to jest to "pokrycie"? Parytetu złota nikt na świecie już od dekad nie praktykuje, więc co Skrzypku? Czym to jest to "POKRYCIE"? . . . . . . . While you at it, explain to me the function of mRNA in the human body and how it differs from RNA.
Anonim2021.10.30 23:33
Pieniążki bez pokrycia to inaczej mówiąc - fałszywe pieniądze legalnie fałszowane przez Banki i Rządy. Powstają w taki sam sposób.
Tomasz2021.10.30 21:33
Ja mam taki pomysł aby utworzyć komórkę przy MSZ. Zajmowała by się ona konkretnymi zaproszeniami dla osób dyskryminowanych przez tęczusiów i zwolenników. Co chwilę słyszę tu profesor, tu jakiś naukowiec, to zawodnik. Do Polski ich. Lepszych imigrantów chyba nie ma.
Skrzypek na dachu2021.10.30 21:29
Soros wydaje rozkazy aby demoralizacje szerzyc .
Han2021.10.30 21:19
Normalność stała sie nienormalnością i na odwrót.Mentalność lewackich zboczonych poglądów.Świat stacza sie w bagno.
gorka2021.10.30 20:52
Biedronki nie chcą tolerancji, bo taką w Polsce mają od wieków! Biedronki dążą do tego, aby ich zachowania afirmować, zachwycać się nimi uznawać za lepsze, a nasze dzieci poddawać ich pedalskiej indoktrynacji, wychowywać do bycia homo, bo im więcej homolków tym się lepiej będą czuli. A tak na marginesie, ich sposób zaspakajania potrzeb seksualnych jest OBRZYDLIWY!
Iga2021.10.31 7:38
Ściął krzyż -to dopiero jest czyn promujący nienawiść i wykluczenie.Słowa,ktorymi tłumaczy swoje postępowanie jeszcze bardziej ukazują jego intencję.
niewierzacy ateusz2021.10.30 20:22
przyszłość młodziaki szykuje się wam taka :) że jak na korpo imprezie powiesz po dwóch piwkach " ja to bym faceta nie pocałował" to cię z roboty za homofobię wyleją :))
Anonim2021.10.30 19:58
Ach ta "tolerancja" lewaków. To właśnie dyskryminatorzy. Nie wolno mieć własnego zdania, I nie ma wolności słowa,
Ira2021.10.31 7:42
Tak już jest przynajmniej w Kanadzie.Tam juz nie ma wolnosci słowa prawie w kazdej dziedzinie zycia.Mozna jeszcze tylko wybierać między rogalikami a kajzerkami ,ale ostrożnie,zeby nikt nie poczuł się wykluczony.
alzara_2021.10.30 19:50
Zdrowy mężczyzna zawsze tak zareaguje, bo taka jest jego psychika. Ponieważ zdrowych mężczyzn jest przewaga, ci z zawirowaniami będą mieli kłopoty, jeśli się będą z tym obnosić.
Anonim2021.10.30 19:05
Lewacy nie mają szacunku do innych poglądów niż swoich . Tolerancja o której pieją to jedna bajka lub bańka mydlana która w rzeczywistości nie istnieje.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.10.30 18:47
Szambolan Crzaskoski jest moim mentorem.
Mejer2021.10.30 18:16
Zapraszamy do Polski
astm.2021.10.30 17:55
Tolerancja w wydaniu idiotów liberalnych. Do Polski , zagra w drużynie....
jednorożec2021.10.30 17:27
niech gra dla Polski, jak Brazylia go nie chce
Anonim2021.10.30 17:12
Jaki ten Sousa swiety. Musial byc dobrze znanym i agresywnym homofobem, zarowno publicznie, jak i prywatnie, ze zostal w koncu pociagniety do odpowiedzialnosci. Frondasy czesto koloruja swoje opowiastki, by wywolac w ludzie przekonanie, ze wielka niesprawiedliwosc spotkala homofoba.
.....2021.10.30 17:39
ty homo nie wiadomo oczyść sobie jamę dolną, zrób sobie oczyszczającą lewatywę i zajmij się podobnymi ,, kolesiami " co będziesz tu marnował czas !!!!!
Anonim2021.10.30 20:01
Dobrze płacą za takie donosy i nagonki ? Nikt nie jest wystarczająco genderowy, a rewolucja zjada swoje dzieci.
Anonim2021.11.1 17:30
I zje pewnie jeszcze więcej ,, będą tak kolorowi że najmniejsze odcienie jaśniejsze będą uznawane w poglądach za Homofobią najgorszego sortu! Ciekawe czy zaczną kamienować ludzi, znając ich "tolerancję" ?
Al2021.10.31 7:46
HOMOFOB to brzmi dumnie.
Anonim2021.10.30 16:34
Ks.prof.S.Koczwara: ZGADZAMY SIĘ POZOSTAĆ W TRUPIARNI ! ............................................ https://www.youtube.com/watch?v=uspX3UvH11o
zgadzamsię2021.10.30 18:52
słuchałem jego kazania RACJA W 100%
Piotr Nowak2021.10.30 16:08
Panie Sousa przyjedź pan do Polski, kraju normalnego ! Tu możesz pan grać do końca życia i mówić, że elgiebete to zboczeńcy !!!
Anonim2021.10.30 16:39
Nie byłbym taki pewny? PiS, PO i Lewactwo sprzedało Polskę za tęczowe srebrniki?
Anonim2021.10.30 16:06
Myślozbrodnia ?!
Anonim2021.10.30 18:38
Hu j o ci p a?!
matis892021.10.30 16:01
Jak widać konieczny jest projekt ,,Stop LGBT" . Ta sekta terroryzuje, prześladuje całe społeczeństwa i narody które pozwoliły im wejść sobie na głowę. Tyle że lewacki, szatanistyczny PIS wspiera LZPKNTB+.
observer2021.10.30 15:59
zaraz znawca uczuć religijnych ameryki południowej nijaki gauco-franko, odprawi grom wie co przed pacha-coś tam
rIKI2021.10.30 15:46
Czy red. Terlikowski się cieszy wraz z Frondą?
Anonim2021.10.30 15:25
jak grał do doopy to go wywalili
Anonim2021.10.30 15:14
Trzeba go ściągnąć do Polski, szkoda takiego normalnego człowieka, coraz ich mniej. Przyda się w jakimś klubie
Po 11 ... JERZY URBAN ... Alamagus2021.10.30 15:11
Gówna rabina Schudrich są święte --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- zajadaj świeże, zajadaj uschnięte --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Goj się nie zna na dobrych rzeczach -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jak gówna Schudricha świeże w jego majtach
pedaly to pomiot szatana2021.10.30 15:09
utylizowac te odpady nie ludzkie
Żydek Izydor jak żydek Passent2021.10.30 15:09
srrać na katoli przestać nie może, ten gudłaj, ten natręt
Anonim2021.10.30 18:58
Oto język miłości i tolerancji wg , Tęczowych.
Izydor.2021.10.30 14:52
Polskie obywatelstwo dla Souzy.
Stały czytelnik2021.10.30 14:28
"Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni" - ten siatkarz też już przesiąkł lewackim językiem.
To nie świat zwariował2021.10.30 14:15
tylko zwariowali Ci, którzy maja olbrzymie pieniądze i sami nie wiedzą jakie bluźnierstwa jeszcze można nakazywać zwykłym zjadaczom chleba.
Po 11 ...2021.10.30 14:33
Bogacze nakazują bluźnierstwa zwykłym zjadaczom chleba? Ale jaja :))
Po 11 ...2021.10.30 14:15
A jeśli ktoś znany pod obrazkiem z Jezusem na krzyżu napisze: „Och, to tylko rysunek, to nic wielkiego… Idźmy dalej tą drogą to zobaczymy, gdzie wylądujemy” --- to od razu Jurny Penis wniesie o karę za obrazę uczuć. Tak, tak, kto mieczem wojuje ....
Nora2021.10.30 13:55
No i mamy dobrego zawodnika do wzięcia. Brać od zaraz.
Anonim2021.10.30 14:07
PiSdzielce tak się przyzwyczaili, ze każdy jest kurvvą do wzięcia za pieniądze, ze nawet im do łba nie przyjdzie, że ktoś może nie chcieć marnować życia w tym smutnym jak PiSda katotalibanie.😁😁😁
Piotr Nowak 🖐🏻 czyli Anonim 😁😁😁2021.10.30 18:15
ale pojechałem, 😁😁😁😁😁😁
Ci co kupują FIAT;y2021.10.30 13:51
sponsorują ruchy LGBTQ
Hola2021.10.30 13:56
Raczej cierpia na brak pieniedzy.
infor2021.10.30 13:45
to jest to, co robią prymitywne lewackie śmiecie, kiedy dopuści się je do władzy
Adeptus2021.10.30 13:32
Jeśli chodzi o wyrzucenie z klubu - klub to jak rozumiem prywatny przedsiębiorca, powinien mieć prawo swobodnie decydować kogo chce zatrudniać, kogo nie. Ale wyrzucenie z reprezentacji to dyskryminacja za poglądy przez państwa, tłumienie wolności słowa i nie powinno to mieć miejsca. adeptusrpg.wordpress.com
emika2021.10.30 13:00
Zaprosić go do Polskich klubów, albo reprezentacji.
Oleg2021.10.30 13:49
I to natychmiast zaprosić
Brochwicz2021.10.30 12:42
Nie kupujcie Fiata
Teresa2021.10.30 12:42
Mauricio Souza ma rację mówiąc: Tolerancja po tej drugiej stronie jest zerowa!”.
Lola2021.10.30 13:50
Nigdy o niej nie było mowy po lewej stronie. Tam tylko totalitaryzm stalinowski i hitlerowski
Anonim2021.10.30 12:36
Najśmieszniejsze jest to, że prezes najbardziej homofobicznej partii w Polsce to pederasta...😁😁😁
bogdanus2021.10.30 13:13
...co spałeś z nim? ha, ha, ha.
rozbawiony głupotą lewackiego debila2021.10.30 13:47
dla lewackiego debilnego gów.a - twojego pokroju - może i to jest najśmieszniejsze. Ale dlatego nazywają cię debilnym gów.em
Anonim2021.10.30 14:09
Jeśli ci się wydaje, że mam kompletnie w du.pie zdanie PiSdzielskiego kartofla, to się nie mylisz...😁😁😁
n2021.10.30 19:25
A kogo interesuje twoje zdanie przygłupie!
rozbawiony głupotą lewackiego debila2021.10.30 21:52
zdanie prymitywnego gów.a - twojego pokroju - mam również w dup.e. Ale tobie szykuje się miejsce w szambie - ktoś już ci to napisał. Już niedługo nie będziesz spał spokojnie - i to nie ważne gdzie jesteś
BieS2021.10.30 13:54
My natomiast wiemy, że to ty jesteś tym przekrętasem, który tę wynaturzoną praktykę stosuje na co dzień.
Anonim2021.10.30 14:11
My - to znaczy kto? Twoja stara i ty? Znaczy wygadała się suka, a obiecywała, że nikomu nie powie....😁😁😁
Ala Wilk2021.10.30 12:33
Może przyjmie go reprezentacja Rosji albo Węgier?
ali2021.10.30 12:29
jedyne wyjście dla ciebie to przyjechać z rodziną do Polski i tu grać ,tu jeszcze kutwy nie maja szans !
no2021.10.30 12:27
Brawo temu zawodnikowi, powinien być odzew ze strony środowiska sportowego, głośny sprzeciw wszystkich normalnych sportowców i działaczy. Inaczej utoniemy w tym tęczowym bagnie.
bogdanus2021.10.30 12:24
Jedno słowo i jesteś tępiony, czy my w Polsce chcemy takiego terroru lewicowego. Dlatego walczą z Polską, Węgrami, bo u nas jeszcze jest wolność słowa i wyznania. Zmiana władzy na PO, Lewica, PSL, Hołownia definitywnie zakończy wolność słowa, jaką daje nam Konstytucja.
Jahu🐟2021.10.30 12:35
👍👍👍
stop ideologii LGBT2021.10.30 12:20
Czyli normalność jest już nielegalna, powiesz co myślisz to cię wywalą z drużyny, pracy, nie wpuszczą do kraju itd. - to jest wolność słowa wg. lewactwa. Gdyby Marsz Niepodległości szedł pod tęczową flagą miałby zgodę na 100% a gdyby jakiś sędzia odmówił to został by zmieszany z błotem na forum PE, okrzyknęli by go faszystą i żądali usunięcia z zawodu
Jahu🐟2021.10.30 12:04
normafoby go wyrzuciły bo normafoby nie mogą znieść prawdy i normalności.
Anonim2021.10.30 12:12
Piekielnie bystry jesteś, troliku. Szacuję twoje IQ na 80.
Jahu🐟2021.10.30 12:34
ja twojego w ogóle nie szacuję bo nie ma czego szacować.
Kola2021.10.30 13:51
Po ilu piwach szacujesz? Bo chyba na trzeźwo nie da rady?
rd2021.10.30 12:04
Lancuch jest taki, zydostwo chce zawladnac swiatem absolutnie, poniewaz jest ich malo a maja kolosalne pieniadze robia to rekoma lewactwa a ci z kolei posluguja sie rewolucja LGBT i wszelkimi odchylkami ,ktore im sluza.
Prawda w oczy2021.10.30 12:02
PEDERASTIA to obrzydliwe ZBOCZENIE. Podobnie jak inne "orientacje seksualne LGBT+" - pedofilia, zoofilia, koprofilia
Anonim2021.10.30 12:32
Cytujesz plan zajęć z seminarium? 😁😁😁
Promocja zboczeń2021.10.30 16:47
Zboczeńcy LGBT urządzają sobie sympozja i seminaria z zakresu pedalstwa, pedofilii, zoofilii pod egidą Szambelana Trzaskowskiego. Wyasygnował na ten cel 3,5 mln PLN z budżetu miasta stołecznego Warszawy.
Karl2021.10.30 11:52
A dlaczego wierzący tak łatwo się obrażają gdy ktoś ośmieli się wyśmiać te bajkowe postaci, stwory i podobne bajki :-) ? Podwójne standardy.
wierzący2021.10.30 12:04
Bo to nie są dla nich bajkowe postacie i stwory baranie niedouczony
infor2021.10.30 13:48
szkoda wyjaśnień dla lewackiego debila - i tak nie zrozumie
Anonim2021.10.30 19:03
Chyba zwierzęta już szybciej by zrozumiały.
Swietne i anty-gejowskie2021.10.30 11:44
https://www.cda.pl/video/89269114c
Stif2021.10.30 11:34
Takich chorych sytuacji jest coraz więcej !!!na chrześcijan można pluć, obrażać, dewastować i profanować nazywa się to,, ekspresją twórczą"!!! ŻYJEMY W CZASACH DYKTATURY SEKSUALNEJ !!!!!
UHU2021.10.30 11:45
Scisle mowiac dyktatury homosexualnej.
Anonim2021.10.30 11:23
Facet pewnie sam ma ciągoty homoseksualne.
UHU2021.10.30 11:46
Maurício Souza jest żonaty z Isabellą Saldanha Castro i ma dwoje dzieci, córeczkę i synka. Niejednokrotnie publicznie wyrażał uznanie dla prezydenta Brazylii Jaira Bolsonaro. A w 2014 roku w kontekście zalewu tęczystowskiej propagandy wyraził następującą opinię: „Chcą wmówić Brazylijczykom, że zdradzanie przez mężczyznę kobiety czy bycie w związku z innym facetem jest normalne i fajnie robić takie rzeczy. Ale wolę, żeby mój syn nie musiał na to patrzeć, a raczej wiedział, że dobrze jest kochać swoją żonę, budować rodzinę i posiadać wartości. Tak mnie nauczył mój ojciec i wierzę, że tak właśnie powinno być. Nie pozwólmy naszym dzieciom patrzeć na takie rzeczy.”
Art2021.10.30 14:06
No ale o czym to ma świadczyć?
leszczyna2021.10.30 19:10
O tym, że ma zdrowy dystans do homoseksualizmu zamiast rzekomych "ciągot".
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.10.30 11:20
a czemu katolibów tak obraża wyśmiewanie się z bajkowych postaci zawartych w biblii?
anonim2021.10.30 11:22
i tak nie zrozumiesz głąbie.....
kibic2021.10.30 11:19
Zatrudnić natychmiast w Polsce, super gość !!!