Coraz mniej zakamuflowany homototalitaryzm - zdjęcie
13.12.13, 12:29Fot. sxc.hu

Coraz mniej zakamuflowany homototalitaryzm

43

Bł. Jan Paweł II ponad dwadzieścia lat temu przestrzegał, że demokracja bez wartości przekształca się w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm. I niestety te jego słowa realizują się na naszych oczach. Lewaccy totalitaryści, w imię wymyślonych przez siebie pseudowartości, wprowadzają niszczące rodzinę rozwiązania, nie kierując się w najmniejszym stopniu opinią własnych obywateli. Ci ostatni mają milczeć i podporządkować się, a jeśli głosują przeciw, to i tak zostaną do pewnych rozwiązań zmuszeni.

Demokracja, i to już widać, nie jest więc dla homototalitarystów, niczym istotnym. Jeśli tylko przeszkadza ona w osiąganiu swoich celów, można ją zawiesić na kołku. Nie są też wartościami wolność obywatelska, wolność słowa czy opinii. Te wartości obejmują bowiem tylko tych, którzy prezentują opinie słuszne, czyli politycznie poprawne, lewicowe. Każda inna opinia musi zostać zestygmatyzowana i z debaty wykluczona („tolerancyjni” lewicowcy mogą się co najwyżej zgodzić, żeby prezentowano ją w kościołach, ale twardzi bolszewicy wyśledzą wykłady politycznie niepoprawne także w budynkach kościelnych i będą domagać się wyjaśnień).

Lewaccy totalitaryści odmawiają także rodzicom prawa do wychowania własnych dzieci. I nie chodzi bynajmniej o rozstrzyganie o możliwych karach, ale także o karanie więzieniem rodziców, którzy odmawiają posyłania dzieci na lekcje, na których promuje się homoseksualizm czy masturbację. W Niemczech regularnie wsadza się za to do więzień odważnych, chrześcijańskich rodziców, a jeśli – co gorsza – wpadną oni na pomysł, że chcą sami, w domu edukować swoje dzieci, to odbiera się im dzieci. Czasem z oddziałem policyjnym i wyważaniem drzwi. Wielokrotnie opisywaliśmy takie sytuacje na portalu Fronda.pl

Prawo własności też już nie obowiązuje. Cukiernicy, właściciele hoteli muszą gościć u siebie pary homoseksualne lub przygotowywać dla nich torty. I na nic się zdają zapewnienia, że nie pozwala im na to światopogląd czy religia. Taki drobiazg jak wolność sumienia nie obchodzi homototalitarystów. Oni chcą wymusić zmiany i robią to, posługując się narzędziami dostarczanymi im przez prawodawców. Brak wolności wyznania dotyka już zresztą nie tylko jednostki, ale całe wspólnoty wyznaniowe. Brytyjski Kościół został zmuszony do wycofania się z systemu adopcyjnego, bo odmówił krzywdzenia dzieci i przekazywania ich do par gejowskich. W USA system stworzony przez Baracka Obamę wymusza na instytucjach kościelnych finansowanie zabijania nienarodzonych osób.

Udawanie, że żyjemy w systemie demokratycznym, jest więc fikcją. Trzeba sobie powiedzieć zupełnie otwarcie, że my chrześcijanie XXI wieku żyjemy w pluszowym, bo pluszowym, ale jednak coraz mniej zakamuflowanym totalitaryzmie. I choć na razie nie skazuje on jeszcze zachodnich chrześcijan na śmierć (najwyraźniej totalitaryści nauczyli się, że krew męczenników buduje Kościół, a nie Go osłabia), to powoli trafiają oni do więzień (jak matka dziewięciu dzieci, która nie chciała posłać jednego z nich na lekcje edukacji seksualnej, czy jak Mary Wagner z Kanady) albo odbiera się im własność.

A będzie tylko, jeśli nie zaczniemy realnej politycznej, społecznej, kulturowej i religijnej, rewolty, tylko gorzej. Homototalitaryści nie przerwą swojego marszu przez instytucje, dopóki nie postawimy wyraźnej tamy ich postulatom. Nie będzie to proste, ale jeśli tak się nie stanie, to nasza cywilizacja zwyczajnie przestanie istnień. Mamy jeszcze szanse zatrzymać ten proces, ale żeby to zrobić musimy uświadomić sobie, że z demokracją, państwem prawa czy wolnością nasz system niewiele ma wspólnego. To zwyczajna dyktatura agresywnej, i nie reprezentującej nawet większości homoseksualistów, mniejszości. Neobolszewików, którzy na swoje sztandary wciągnęli homoseksualistów, tak jak niegdyś starzy bolszewicy wzięli na sztandar rewolucji robotników. I wtedy robotnikom i teraz homoseksualistom się to nie opłaca, ale wielu jeszcze tego nie zauważa.

Tomasz P. Terlikowski

Komentarze (43):

anonim2013.12.13 12:44
Innymi slowy - lewactwo, homodyktatura, gender-srednder to RAK pozerajacy powoli spoleczenstwo. Mam nadzieje ze kiedys to wszystko piedryknie. Ale znajac zycie, bedziemy traktowani chemoterapia non stop... az do samego pierdykniecia systemu. A jakby tak tego raka wyciac...?
anonim2013.12.13 13:01
Tak a propo - sugeruje zmiane obrazka, bo na glownej stronie frondy wyglada to dosc.... dziwnie.
anonim2013.12.13 13:04
Jakiś obleśny bogaty zboczeniec ma dyktować jak mają obowiązywać normy ? mam dla niego i im podobnym wyprostowany środkowy palec.
anonim2013.12.13 13:57
Panie Tomaszu, spokojnie robimy swoje, niech psy szczekają. 12 stycznia akcja informacyjna stop-seksualizacji-naszych-dzieci we Wrocławiu dotrze do ponad 100 tys osób a to dopiero początek. Inne miasta przygotowują podobne kampanie. Do czerwca 2014 dotrzemy z informacjami do milionów.
anonim2013.12.13 15:37
Przypuszczam ze u nas posłowie prywatnie nie mogli by żyć spokojnie.
anonim2013.12.13 15:44
A ja kolejny raz powtarzam: 1. To nie homodyktatura tylko lewicowa (i pokrewnych sił ciemności) strategia wykorzystująca homosiów jako proletariat zastępczy i narzędzie do walki ze znienawidzoną cywilizacja łacińską. 2. Dlaczego w przypadkach tak jaskrawego łamania najważniejszego w państwie prawa jaką jest Konstytucja nie stawia się przed trybunały i sądy ludzi dopuszczających się tych przestępstw ??
anonim2013.12.13 15:47
"Jak totalitaryzm jakikolwiek może być zakamuflowany? Albo on jest albo go nie ma, ponieważ totalitaryzm jest totalny i trudno go przeoczyć". Glupi jestes. Zapytaj pokolenia z komuny czy az TAK WYRAZNIE zwykly kowalski uwazal ze zyje w kraju totalitarnym
anonim2013.12.13 16:08
Tusk w swoim czasie wspomniał, że jeszcze nie czas na wprowadzenie homo związków. Trzeba się spodziewać że Premier przez Sejm narzuci narodowi owe prawo. Obecnie jesteśmy cały czas przygotowywani, oswajani do genderowego prawa. Trzeba pamiętać o Posłach z PSL-u, którzy dla władzy i pieniędzy plamią swój status Ludowca.
anonim2013.12.13 16:21
LiczbaPi: bo gospodarka nie upada z dnia na dzień. Gospodarka upada i wznosi się w perspektywie 5-10 lat (pierwsze objawy) oraz 40-50 lat (wyraźne różnice). W tej perspektywie socjaliści i homoseksualiści nie działają, oni chcę mieć wszystko TERAZ. Ich rodzina i twoje dzieci nie obchodzą. Oni chcą ciebie i twoje dzieci po prostu wykorzystać. Ekonomicznie, seksualnie i emocjonalnie.
anonim2013.12.13 16:22
Hitler w sposób zakamuflowany wprowadził rządy totalitarne. Na początku pociągną za sobą poniżone i zrujnowane Niemcy, dał pracę i chleb. W serca wlał pychę i bunt, ustanowił swoje prawa, przygotował do wojny, zostawił Niemcy zrujnowane. Obecnie genderowa lewica wprowadza swoje prawa. W niektórych państwach już kara za nie przestrzeganie genderowego prawa. Następnym krokiem będzie, podporządkowanie sobie struktur państwowych i przez tych urzędników wzmacniać i egzekwować swoje prawa, nie licząc się z narodem. Tak jak to zrobił Hitler.
anonim2013.12.13 16:40
Przez dzieci chcą stworzyć nowego Człowieka popierającego w przyszłości Gender. W życiu politycznym chcą mieć wieczną władzę. Społeczeństwo chce czy nie chce, będzie musiało glosować na któregoś z genderystów. Hitlerjugend, Komsomołec miały za zadanie indoktrynacje dzieci. Obecnie te metody zostały udoskonalone i nie rzucające się w oczy społeczeństwu, tę rolę sprawuje gender. Dlatego Gender jest totalitaryzmem, mało jeszcze widocznym, ale widocznym. W zabieganym świecie przeciętny obywatel nie zauważa tych spraw. To puki nie dosięgnie go osobiście.
anonim2013.12.13 17:01
@GenesisX Niemieccy rodzice uciekają przed indoktrynacją dzieci http://www.pch24.pl/niemieccy-rodzice-uciekaja-przed-indoktrynacja-dzieci,19392,i.html#ixzz2lqtJ79ka Niemcy: matka trafiła do aresztu, bo syn nie był na edukacji seksualnej http://www.fronda.pl/a/niemcy-matka-trafila-do-aresztu-bo-syn-nie-byl-na-edukacji-seksualnej,32509.html ============== Co myślą obywatele z Rybnika o Gender w przedszkolu http://rybnik.naszemiasto.pl/artykul/galeria/2075805,rybnik-gender-w-przedszkolu-wybuchla-prawdziwa-afera,id,t.html
anonim2013.12.13 17:19
Jest to dobry przykład o którym przed chwilą pisałem. Jak gender zdobywa władze w strukturach państwowych OŚWIADCZENIE W SPRAWIE NIEPRAWDZIWYCH INTERPRETACJI POJĘCIA GENDER http://rownetraktowanie.gov.pl/aktualnosci/oswiadczenie-w-sprawie-nieprawdziwych-interpretacji-pojecia-gender --- Gender jest zakłamaną nauką, mówi swoje dla oszukania a robi co innego. Obecnie nauka głosi biologiczną pleć a nie kulturową jak uczy Gender. Proszę niech ministerstwo się dokształci i nie pisze głupot na swoich stronach.
anonim2013.12.13 17:55
GenesisX Jest dobrym przykładem mając na uwadze zamykanie rodziców do więzienia, za nie uczestniczenie w przedszkolu seksualizacji (programie równościowym) dziecka. Poza tym, od kiedy to ministerstwo zajmuje się tłumaczeniem i usprawiedliwianiem obco kulturowej ideologii. "... zamyka drogę do rzetelnej dyskusji o związku równouprawnienia kobiet z polityka rodzinną" a czy dyskusja była, nie było i nie będzie. Bo gender w sposób naukowy nie jest w stanie się obronić. Jej siła polega na kłamstwie, pieniądzach i przymusu politycznego idącego z UE. Słabi i sprzedajni dziennikarze, politycy wprowadzają te idee, niszcząc własne społeczeństwo.
anonim2013.12.13 18:02
Zdjęcie straszne...
anonim2013.12.13 18:03
"Homoseksualiści bowiem żadnej krzywdy mi nie wyrządzą" odezwal sie bezdzietny singiel, milosnik homosiow..... :D
anonim2013.12.13 18:08
""Natomiast fałszywe oskarżenia o to, że równość kobiet i mężczyzn ma prowadzić do seksualizacji dzieci, promocji homoseksualizmu czy rozpadu rodziny, jako niezwiązane z prawną i naukową definicją gender zamyka drogę do rzetelnej dyskusji o związku równouprawnienia kobiet z polityka rodzinną" " BO JAK ZWYKLE UKRYWAJA CALOSC PAKIETU ZA LADNYM HASLEM."rownosc". DLATEGO, moje kochane lewako-lemingi, slepi jestescie i lykacie wszystko jak pelikany.
anonim2013.12.13 18:23
Równościowe przedszkola na Śląsku się nie przyjęły. Społeczeństwo mówi, Nie chcemy Gender! http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/987722,rownosciowe-przedszkole-nie-na-slasku-ala-to-nadal-dziewczynka-a-jas-chlopiec,id,t.html
anonim2013.12.13 18:27
@GenesisX Jaki ty jesteś naiwny. Chcąc przeforsować nie popularne ustawy i swoją ideologię. Miesza się je z zacnymi i przechodzą.
anonim2013.12.13 18:34
Oto fragment "Równościowego przedszkola": "Po pół roku w przedszkolu czterolatek dostaje płeć. Odgórnie, bez możliwości zmiany, nagięcia, bez szans na rys indywidualny. Wpływ domu jest bez znaczenia. Posyłasz do przedszkola miłą androginiczną istotę nieświadomą wartości metek; której obojętne jest, czy wkłada majteczki w wyścigówki, czy z kokardkami, o ile tylko nie spadają ani nie wbijają się w pupę. (...) A kogo odbierasz? Dziewczynkę w różowej baletowej spódnicy (zdejmowanej wyłącznie do snu i kąpieli), w białych skarpetkach z falbanką (mogą być brudne), świadomą swoich umiejętności i możliwości (...). Jeśli posłałaś do placówki chłopca, odbierasz chłopca. (...) Dziś chłopiec prosi o T-shirt ze Spidermanem i transformersa, choć Bóg ci świadkiem, nawet nie pomyślałaś, by dziecko o istnieniu Spidermana poinformować. Twój pięciolatek rechocze grubym głosem i informuje cię, że chłopaki nie bawią się z dziewczynami. Dlaczego? Nie, bo nie".
anonim2013.12.13 18:44
@GenesisX Jak się chce kogoś uzależnić od siebie, to się daje pieniądze osłabia go, a następnie wymaga i szantażuje. Dlatego gospodarka Polski jest w takim stanie. Taką technikę stosuje się nie tylko w stosunku do przedszkoli.
anonim2013.12.13 18:59
@GenesisX Są tam jeszcze inne rady, jak wyprać mózgi naszym dzieciom. -------------- Dziennik Zachodni http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/987722,rownosciowe-przedszkole-nie-na-slasku-ala-to-nadal-dziewczynka-a-jas-chlopiec,2,id,t,sa.html ------ Oficjalna strona Fundacji Edukacji Przedszkolnej Poradnik dla nauczycieli - Jak stosować zasadę równego traktowania kobiet i mężczyzn.pdf str. 24 http://www.maleprzedszkola.pl/Pobieralnia ================================
anonim2013.12.13 19:29
GenesisX Polska już została rozpracowana przez Światowy Bank, USA, UE. Miliardy długo mówią same za siebie. Jak tworzy się kryzys i zadłuża państwa - John Perkins http://www.youtube.com/watch?v=PayXQXnas1E -------------------------------------- "Ekonomiści od brudnej roboty” - pisze John Perkins - "są wysoko opłacanymi profesjonalistami, którzy wyduszają z różnych krajów świata miliardy dolarów. Narzędzia ich pracy stanowią kłamliwe sprawozdania finansowe, fałszowane wybory, przekupstwo, wymuszenia, seks i morderstwa”. http://chomikuj.pl/nbogdanus/*23++Perkins+-+Hitman+wyznania+ekonomisty+od+brudnej+roboty
anonim2013.12.13 19:40
Trochę więcej dla nieświadomych co się dzieje na świecie. 3 Sposoby USA na Obalenie "Dyktatury" 1/2 (napisy PL) http://www.youtube.com/watch?v=BM9yCk4IB8w&list=PL5F884AD371A55840
anonim2013.12.13 20:03
"zyga123 - a Ty nie jesteś ślepy i łykasz jak pelikan prawdziwej, a nie wymyślonej, ideologii, głoszonej przez panów w sukmanach, obecnie, szczególnie gorąco, dla przykrywki niewygodnych dla nich tematów." Ahaaaa, to ta bajka dla odwrocenia uwagi od wielkiego "problemu" pedofilii w kosciele tak?? Jednak gupek jestes. ile przpadkow w ciagu 10 lat jest "koscielnych"? nascie? dwadziescia w przeciagu 10 lat>??? Wiesz ile jest rocznie w szkole??? Nie badz idiota... znaczy pelikanem.
anonim2013.12.13 20:36
@GenesisX Są to fakty podparte filmami i naszą rzeczywistością. Ekonomistę od brudnej roboty” - Johna Perkinsa też uważasz za spiskowca. A nasza gospodarka, oczywiście nie jest zadłużona mimo pieniędzy z UE. Chłopie obudź się.
anonim2013.12.13 22:19
@GenesisX Jesteś jak dziecko. Podparte filmami przypominające rzeczywistość historyczną na przestrzeni lat. Tak się z tymi narodami działo. Możesz być wykształcony a mimo to być idiotą, ważne że jesteś lojalny i wykonujesz polecenia. Na pewnych stanowiskach liczy się przede wszystkim lojalność, bez lojalności podwładnych szefowie nie mogą robić to co by chcieli.
anonim2013.12.13 22:32
"no właśnie, czemu w KK jest tak mało siwredzonych przypadków, a przecież księża to sami faceci, a przecież 99% pedofilii to mężczyźni? czyżby do seminariów przyjmowali chodzących aniołów?" Ale zabelkotales. Nie wiesz o czym piszesz chyba.... Chodzacy anieli? Raczej nie wszyscy. i?
anonim2013.12.13 23:14
@GenesisX To jest ogólne stwierdzenie, czytaj cały tekst. Przecież ciebie nie znam i nie wiem czy jesteś wykształcony i czy jesteś lojalny wobec kogoś. Nie dam ci możliwości manipulacji moim tekstem. Jeżeli chodzi o gender sam się przekonałeś na czym polega manipulacja w przedszkolach.
anonim2013.12.13 23:23
Gdybyś rozumiał to co czytasz to byś wiedział że chodziło o Johna Perkinsa. Nie warto dyskutować z zakłamanym ignorantem, który w końcu i tak się przekonał, że gender to jest oszustwo. Dobranoc
anonim2013.12.14 0:37
Zablokowałem wyświetlanie zdjęć na frondzie adblock iem, ale widzę i tak się sodomici przedarli i jestem ich zmuszony oglądać? Przed wejściem na ten prtal powinno pojawiać się ostrzeżenie czy masz skończone 18 lat, z uwagi na te obleśne zdjęcia
anonim2013.12.14 8:34
@Michał Jemioł Twoim zdaniem kto jest winny? Ci którzy dopuszczają się deprawujących czynów, czy ci którzy, demaskują ich postępowanie.
anonim2013.12.14 10:51
@bogdanus ja pisze o zdjeciach, mozna pisac o zjawisku jednak nie trzeba eparowac golymi klatami sodomitow. W Kosciele tez na ambonie sie tak robi?
anonim2013.12.14 11:19
@Michał Jemioł Na paradach miast są gorsze widoki, dzieci to widzą. A mimo to władza nie protestuje a nawet zachęca. Pornografia też jest za przyzwoleniem prawa i władzy.
anonim2013.12.14 11:49
nie wiem kto tam jest mózgiem grafiki na fronda.pl ale pies go je.... skonczonego idiote i tyle wklejaj sobie takie fotki gejów sam na swój puplit a nie umilaj zycia baranie skonczony innym . idz sobie to krytyki politycznej tam idz uszczesliwiaj innych i tam tych oinnych znajdziesz
anonim2013.12.14 22:32
Ta spoko, dyktatura... chcielibyście dyktatury, ale KK. A świat powoli, ale skutecznie pokazuje wam "takiego wała".
anonim2013.12.14 23:57
Dobry tekst. Ja ze swej strony dodam tylko, że pedalstwo jest ohydne. Wszystkich powinno się przymusowo leczyć. A jak nie chcą to wydalić do Arabii Saudyjskiej. Tam pewnie by ich powiesili...
anonim2013.12.16 12:38
Dr Michael Jones, autor Libido Dominandi we Wrocławiu - video http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4489
anonim2013.12.17 11:30
proszę schować te pedalskie zdjęcia bo tylko męczą oko
anonim2013.12.17 20:26
Z jednej strony Chorwacja, z drugiej Indie, gdzie bodajże Sąd Najwyższy podtrzymał decyzję o tym, że jakiekolwiek formy homoseksualizmu są tam nielegalne i karane przez prawo. Co według Was jest większym nadużyciem władzy? :)
anonim2013.12.18 10:41
@TonyLuz Nie wiedziałem,że Indie są krajem postbolszewickim i postsowieckim (na marginesie to tak właśnie się prawidłowo pisze te dwa wyrazy). Sugeruje skończenie zaocznego gimnazjum ze szczególnym uwzględnieniem lekcji geografii i historii (oraz nie zaszkodzi języka polskiego).
anonim2013.12.18 19:32
"Genexsis X - Dla niektórych Polactwo jest ohydne, katolicyzm jest ohydny, żydostwo jest ohydne, miesiączka kobiet jest ohydna." Piszesz o feministkach.
anonim2013.12.19 21:48
Czy jesteśmy świadkami wojny między socjologami a biologami. Jak twierdzą biolodzy różnica płci jest biologiczna. Ich badania są oparte i potwierdzone przez innych naukowców biologów. Socjolodzy opierają swoje badania na teoriach i uważają że pleć wynika z kultury a nie z biologii. Ludzie sami wynajdują sobie różnice. Pranie mózgu (hjernevask) http://www.youtube.com/watch?v=5oGL7njQwrg#t=17 czas 34:24 Norweski komik; A jakie ma pani naukowe podstawy do tego, żeby twierdzić, że biologia, nie odgrywa żadnego znaczenia w wyborze pracy zawodowej u obu płci? Odpowiada mag. Filozofia i płci Cathrine Egeland; Moje naukowe podstawy? Mam to, co można nazwać podstawą teoretyczną. Nie ma w tym miejsca na biologię. I wydaje mi się, że nauki społeczne powinny rzucać wyzwanie myśleniu, które opiera się na biologicznych różnicach pomiędzy ludźmi. Norweski komik; Czy jest zadaniem nauk społecznych rzucić wyzwanie „myśleniu biologicznemu”? Czy nie jest zadaniem nauki dowiedzieć się czemu rzeczy są jakie są? Czy może być tak, że Egeland po prostu widzi to, co chce, jeśli zdecydowała, że biologia nie ma znaczenia?