Braun i Kukiz gryzą się. Jednak nie "rozwalą systemu"? - zdjęcie
30.07.15, 13:22

Braun i Kukiz gryzą się. Jednak nie "rozwalą systemu"?

8

Paweł Kukiz w czasie kampanii prezydenckiej wielokrotnie deklarował, że jest gotowy do współpracy ze swoim kontrkandydatem, Grzegorzem Braunem. Obaj, jako "antysystemowcy", mieliby pójść do wyborów parlamentarnych pod jednym sztandarem i "rozwalić system". Co dalej, tego nikt nie wie, bo i ile Braun miał spójny, choć fantastyczny i naznaczony rozmaitymi fobiami pomysł, to Kukiz oprócz destrukcji "Magdalenki" i JOW-ów nie miał i nie ma nadal niczego.

Teraz okazuje się, że współpraca między Braunem i Kukizem nie musi się powieść. W wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" rockman przekonywał, że z Braunem, owszem, mógłby, razem iść do wyborów, ale "jeżeli się okaże, że widzę żydożercę czy arabofoba, to na pewno nie będę z nim współpracował".

Sam Braun odpowiedział na te zarzuty w rozmowie z „Najwyższym Czasem”. Twierdzi tam, że nie jest ani arabofobem, ani żydożercą. „Pan Paweł Kukiz, najwyraźniej nie mając pojęcia, co rzeczywiście można przeczytać w moich wypowiedziach, aportuje po prostu kolejną piłeczkę rzuconą mu przez "Wyborczą". Nie będę komunikował się za pośrednictwem prasy z panem Kukizem, któremu tak łatwo przyszło wziąć udział w nagonce na mnie” – mówi.

I dodaje, że nie ma z Kukizem żadnego kontaktu, obaj nawet do siebie nie dzwonią, wbrew wielu deklaracjom Kukiza.

Czyżby tajemnica kłopotów między Braunem a Kukizem tkwiła w… Zbigniewie Stonodze? Przecież niedawno Braun, niestrudzony tropiciel służb specjalnych i lóż, zapowiedział możliwą współpracę właśnie z tym skandalistą, który zdaniem wielu po prostu chodzi na smyczy służb...

kad

Komentarze (8):

anonim2015.07.30 14:10
Kukiz intelektualnie nie dorównuje Braunowi do pięt. to, że Braun podchodzi ze sceptycyzmem do środowisk żydowskich i Arabów to wielka zaleta. Kukiz to medialna wydmuszka niemająca wiele do powiedzenia oprócz bezmyślnego rozwalania systemu
anonim2015.07.30 14:23
"...tajemnica kłopotów (...) tkwiła w… Zbigniewie Stonodze (...)niedawno Braun, (...) zapowiedział możliwą współpracę z tym(...), który zdaniem wielu po prostu chodzi na smyczy służb..." Dlaczego nie napisze Gremig ani Michalinka o tym?
anonim2015.07.30 20:16
Kościół , szkoła i strzelnica !!! Pan Grzegorz Braun da radę by zostać przyszłym posłem . Usłyszymy go jeszcze nie raz!! Szczęść Boże!
anonim2015.07.30 22:23
kacap temida niech sobie swojego kacapskiego pyska Bogiem nie wyciera...byli już tacy i marnie skończyli.
anonim2015.07.30 22:28
O! i to jest reakcja fantycznych wyznawców Brauna jak Pitolinka. Zamiast odpowiedzi zadaje pytanie: "zapowiedział możliwą współpracę" co to oznacza?" , na które właśnie powinna sama odpowiedzieć... Ot przykład fanatycznych i nieco przytępych wyznawców Brauna, a za jego przewodem kacapów... - i jak tu, po takich zachowaniach (odpowiedziach), nie utwierdzać się przekonaniu, że to albo pożytecznych idiota, albo kacapski agent wpływu...co na jedno wychodzi - na szkodę Polski.
anonim2015.07.30 22:34
@Nabi Masz wyłączność na wiarę?
anonim2015.07.31 16:27
Kolejny przykład reakcji Pitolinki - agresja i inwektywy - i tak "merytorycznie" reagują wszyscy fanatyczni wyznawcy Brauna - na spotkaniach "na żywo" też to widziałem... A zatem..przyciśnięci prokacapscy i jednocześnie antypolscy pożyteczni idioci nie wiedząc co powiedzieć, bo obnażono ich prawdziwe intencje cel -zaczynają wyzywać i reagować agresją - i staje się jasne z kim mamy do czynienia - jeśli ktoś jeszcze miałby wątpliwości. Ale wolna Polska ich też osądzi...kwestia czasu.
anonim2015.07.31 18:00
Na szczęście różne Brauny, Pitolinki inne takie, to polityczny plankton - nic nie znaczący, co ich i tak nie uchroni w wolnej Polsce przed osądzeniem