Amerykanie udowodnili, że Rosja ostrzeliwuje terytorium Ukrainy - zdjęcie
28.07.14, 10:38Zdjęcie satelitarne amerykańskiego wywiadu

Amerykanie udowodnili, że Rosja ostrzeliwuje terytorium Ukrainy

6

Amerykański wywiad dokładnie pokazuje na zdjęciach satelitarnych, miejsca z których Rosjanie ostrzeliwują Ukrainę. Pokazują również rosyjski system rakietowy BUK, który posłużył do zestrzelenia malezyjskiego samolotu pasażerskiego. Na fotografiach widać gotowe do strzału baterie ustawione po rosyjskiej stronie, a po stronie ukraińskiej - ślady po upadku pocisków. Według amerykańskiego wywiadu, fotografie i dane dotyczące trajektorii lotów pocisków to dowód na to, że Rosjanie strzelają przez granicę.

Fotografie są dowodem na to, że separatyści używają jednostek ciężkiej artylerii należących do rosyjskiej armii.

Jutro Unia Europejska ma nałożyć ostrzejsze sankcje na Rosję. Miejmy nadzieję, że po zapoznaniu się z raportem amerykańskiego wywiadu, UE nie skapituluje, jak dotychczas, ale podejmie męską decyzję i sprawi, że Rosja dotkliwie zostanie ukarana. 

mod/dziennik.pl

Komentarze (6):

anonim2014.07.28 10:53
„Amerykański wywiad opublikował dowody, zdjęcia z których jasno wynika, że Rosjanie ostrzeliwują rakietami terytorium Ukrainy. I to oni zestrzelili malezyjski samolot!” Kolejne frondowe gówno. „Według źródeł oficjalnych, rakiety były odpalane między 21 i 26 lipca, to znaczy już po katastrofie malezyjskiego samolotu pasażerskiego nad wschodnią Ukrainą, w której zginęło 298 osób.” http://wiadomosci.wp.pl/kat,8311,title,Waszyngton-Rosja-wystrzeliwala-pociski-rakietowe-na-terytorium-Ukrainy,wid,16782170,wiadomosc.html?ticaid=11329a
anonim2014.07.28 11:00
JAkim dowodem. DO jakiego poziomu żęśmy zeszli, żęby nie wiedzieć, co to jest dowód...
anonim2014.07.28 11:12
Kto dba o jakość materiałów na Fronda.pl? Nie podoba mi się wnioskowanie poprzez naciąganie faktów - jak w typowym mainstreamie ideologizującym. Frondo popraw jakość, proszę. Bo się przepnę jako wybór pierwszej kolejności na PCh24.pl ;) Szkoda..szkoda..
anonim2014.07.28 11:43
„If the Russian government hopes to prevent war with Washington, which is likely to be the final war for life on earth, the Russian government needs to act now and end the problem in Ukraine by accepting the separatist provinces’ request to be reunited with Russia. Once S.2277 passes, Russia cannot retrieve the situation without confronting militarily the US, because Ukraine will have been declared an American ally.” ”Jeśli rząd rosyjski łudzi się, że uniknie wojny z Waszyngtonem, która prawdopodobnie ostatecznie zakończy życie na ziemi, powinien działać teraz i rozwiązać problem na Ukrainie poprzez akceptacje żądań seperastycznych prowincji odnośnie ich ponownego zjednoczenia się z Rosją. Jeśli Ustawa 2277 przejdzie w Senacie, Rosja nie bedzie mogła nic już zrobić w tej sytuacji bez konfrontacji militarnej ze Stanami, ponieważ Ukraina zostanie uznana za amerykańskiego sojusznika.” P. C. Roberts ”Does Russia (and humanity) have a future?” http://www.paulcraigroberts.org/2014/07/25/russia-humanity-future-paul-craig-roberts/
anonim2014.07.28 17:21
i takie dowody że Putin zabił Polaków w 2010 roku też mają ale nasz Tusk woli robić za tanią szmatę Putina
anonim2014.07.28 23:35
To jeszcze proszę o analogiczny raport na temat "katastrofy smoleńskiej".