Witold Gadowski: Od razu widać, na kogo Kreml ma kompromaty - zdjęcie
31.12.19, 15:15

Witold Gadowski: Od razu widać, na kogo Kreml ma kompromaty

13

"W Polsce słowa Putina były papierkiem lakmusowym, pokazującym, kto stoi po stronie sprawy polskiej, kto ma w kieszeni ruble albo na kogo są kompromaty w rosyjskich służbach. Od razu widać, jakie chórki się utworzyły" - mówi publicysta Witold Gadowski w najnowszym "Komentarzu tygodnia".

 

"Dyplomacja mogłaby to rozgrywać lepiej, ale stanowisko rządu było stanowcze. Od razu wezwano ambasadora Rosji i tak to powinno wyglądać" - dodał Gadowski.

W jego ocenie słowa Putina są inspirowane także przez Izrael.

"Moim zdaniem przyczyną takich słów są zbliżające się obchody rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz, które odbędą się w Izraelu, gdzie głównym gościem będzie właśnie Władimir Putin. Nieprzypadkowo pan łapówkarz Netanjahu często jeździ do Moskwy i obściskuje się z Putinem. To może być niestety wspólna rozgrywka. To zwykła prowokacja. Nie bądźmy zdziwieni, że w pewnym momencie nastąpi rosyjsko-izraelska narracja obciążająca Polskę winą za wybuch II wojny światowej" - wskazał publicysta.

bsw/radiomaryja.pl

Komentarze (13):

Saki Faki2020.01.1 9:52
To kto ma te ruble w kieszeni? Wychodzi na to, że Pierwszy Narciarz :-0
raf2020.01.1 8:36
amerykanie (wizyta pompeo w warszawie, 447) i teraz putin i rosjanie tak samo bezczelnie wzywają aby Polacy zapłacili za wybuch II wojny św. Czy żydzi zlecili rosjanom obrabowanie Polski a amerykanie nie będą przeszkadzać?
anonim2020.01.1 7:55
A już sylwestrowe uwagi żony Lisa, z bolszewickiej rodziny, to szczyt chamstwa! Bolszewia to dla mnie ludzie wszelkiej narodowości, którzy opowiedzieli się za grupką terroryzującą większość w imię wydumanej, idiotycznej ideologii, w celu przejęcia i utrzymania władzy!
Saki Faki2020.01.1 9:51
Ładnie zdefiniowałeś pisiorów, brawo! Widać żeś człowiek prawicy, nie dałeś się kupić 500+ :-)
anonim2020.01.1 7:51
Witkacy popełnił samobójstwo, bo wiedział co bolszewicy wyprawiali w Rosji. Kroniki z czasów wojny pokazują, że mieszkali w Polsce ludzie, którzy witali bolszewików radośnie. Kroniki z gułagów, gwałtów i rozstrzelań, pokazują co ci ludzie witali!
Magdalena2019.12.31 21:06
Pan Gadowski trafił w dziesiątkę, mówiąc, że słowa Putina były inspiracją izraela. Jednak nie byłoby reakcji bez perfidnej akcji w PE grupy "polskich" europarlamentarzystów. Prezydent Putin wyraził się adekwatnie do zadanego pytania przez dziennikarkę na konferencji w Moskwie. Pytanie padło w kontekście rezolucji PE z dnia 19 września 2019 roku, w której znalazlo się  20 punktów wobec potępienia Rosji za II wojnę. Rezolucję o której mowa, wniosło osiemnastu europarlamentarzystów grupy gangsteryzmu politykierskiego PiS i jedna europarlamentarzystka Łotwy. Rezolucja była typowym posunięciem agresywnym wobec Rosji. Wypowiedź prezydenta Putina należy traktować z przymrużeniem oka, jak uczynił to Pan prezydent Duda, i uznać należy jako kontratak przeciw rozwydrzonym 18 europarlamentarzystom PiS, którzy systematycznie atakują Federację Rosyjską i jej przywódców na forum europejskim za tragiczne rezultaty II wojny światowej. Prezydent Putin nie wiele powiedział, był oszczędny i stanowczy gdyż, znał cały kontekst historyczny II RP i genezę decyzji podjęcia napaści wojennej na Polskę w 1939 roku. Trzeba wiedzieć, że obecna sytuacja Polski jest bardziej dramatyczna niż w 1939 roku, bo cała Europa postrzega III RP jako państwo najbardziej zagrażające bezpieczeństwu na Starym Kontynencie. Dlatego ukształtowała się przwciw obecnej polskiej panstwowości Wielka Koalicja Wielkiej Czwórki   (Usaizrael - NiemcyRosja), która prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości rozpisze los Polski na więcej  niż 123 lata. Państwo posiadajace przedstawicieki władzy, którzy jątrzą, podżegają do wojny przeciw sąsiadom, nie potrafią współpracować, nie ma racji bytu, jest już okupowane przez wojska usaizrael nato i będzie likwidowane.
XXXXL2019.12.31 18:23
Ruskie, Niemce i Żydy umówili się, że dokonają wspólnie ROZBIORU Polski. Ale Chińczyk ich ubiegnie i dokona ANEKSJI Rosji. A muzułmany turbanami nakryją Izrael i napompują wszystkie Niemry.
Rysiek z Mokotowa2019.12.31 17:56
Że też fronda nie zrobi porządku z tymi wykrzywionymi ryjami folksdojczów, ruskich onuc i sodomitów.
ten drugi2019.12.31 15:44
"Zbudowali fabryki, opracowali maszyny Produkują wódkę, tak dużo, dużo wódki Bo im tylko o to chodzi, abyś sam sobie szkodził Abyś sam nie mógł myśleć, abyś sam nie mógł chodzić. Ustawili kominy, zbudowali drabiny To już wszystko pracuje, pracuje i truje Bo im tylko o to chodzi, abyś sam sobie szkodził Abyś sam nie mógł myśleć, abyś sam nie mógł chodzić. Jeszcze dymią kominy, produkują spaliny Produkują wódkę, tak dużo, dużo wódki Bo im tylko o to chodzi, abyś sam sobie szkodził Abyś sam nie mógł myśleć, abyś sam nie mógł chodzić."
szalej Keller, życie ci się kończy szybko2019.12.31 15:35
„ ..moja rodzina, mimo że praktycznie czystej niemieckiej krwi,” - „Jako potomek niemieckich Żydów…” Tego jeszcze nie było; "praktycznie czystej krwi niemieckiej żyd". Kto tak o sobie napisał? 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫, 𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 dodał sobie żeby nie być bardzo żydowski. A kim on jest? Jest oczywiście żydem który z tego powodu ma wielki kompleks niższości stąd jego idiotyczno-mitomańskie pseudonimy, że przypomnę "PolishPatriot" (jego ulubionym jest użycie "polaczki"), "Poliamorysta" (nie miał "doopy" od dekad), "Sarmata" ( to dobre, sarmata obrzezany), był "wikingiem" (niektórzy byli "obrzezani" po bitwie z Saxonami), i tak dalej. 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫 wyniósł z domu tzw. kompleks mamuśki która podglądał i się onanizował, potem robił to z siostrą - podglądał i "trzepał". Ostatecznie zakosztował dowdoopnego stosunku i smaku spermy. Oto kim jest 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤. Mieszka w norze postalinowskiej na Starych Bielanach, jeździ używana Hondą z ubiegłego millenium która kupił od jugola pod Berlinem. 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫 po "40-letnim" pobycie w "australii" jest tak biegły w "angielskim" jak inny mitoman, Albert.
Michał Jan2019.12.31 15:32
Idąc tym tropem myślenia śp. Adolf Bocheński, Stanisław Mackiewicz itp. mieli kieszenie wypełnione reichsmarkami.
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.31 15:24
Od razu wezwano ambasadora Rosji... po 4 dniach od pierwszej wypowiedzi putina. I oczywiście Gadowski wykrył sPiSek żydowski! ale jakoś mnie nie dziwi taka narracja rusofoba i antysemity!
sralker2019.12.31 15:48
Ty nie masz pojęcia, ruska onuco.