[Wideo] Tą minę trzeba zobaczyć! Redaktor Kłeczek tym razem zakasował posła Szejnę - zdjęcie
07.12.21, 15:15fot. tt/tvp info/screen

[Wideo] Tą minę trzeba zobaczyć! Redaktor Kłeczek tym razem zakasował posła Szejnę

30

- Poseł Lewicy zaprzeczał informacji, że Lewica razem z frakcjami europosłów PO, PSL i @szymon_holownia żądała zablokowania środków dla Polski. Gdy red. @MiloszKleczek pokazał mu dokument, politykowi odjęło mowę – czytamy na Twitterze „Strefy Starcia”.

Poseł Nowej Lewicy Andrzej Szejna został zapytany przez redaktora Miłosza Kłeczka w programie „Strefa Starcia” o to, dlaczego jego ugrupowanie podpisało się pod listem skierowanym do Komisji Europejskiej o zablokowanie Krajowego Planu Odbudowy.

- Pan ma jakiejś urojenia – próbował obrażać prowadzącego dziennikarza poseł Nowej Lewicy.

 Dlaczego za granicą blokujecie?

zapytał redaktor Miłosz Kłeczek.

Ale gdzie? Niech pan powie

odpowiedział Szejna.

To jest obłuda. Mówię panu, list do Komisji

stwierdził Kłeczek.

Proszę to pokazać

domagał się poseł Szejna z Nowej Lewicy próbując przekonywać, że jego jest niewinne i nie sygnowało tego dokumentu.

Pan wie doskonale, co napisaliście. Piszecie list do KE z prośbą…

mówił dalej redaktor Kłeczek.

Ale kto?

zapierał się konsekwentnie Szejna.

Socjaliści

odparł Kłeczek.

Którzy? Pan ma jakieś urojenia

stwierdził Szejna, oświadczając przy tym, że on pod niczym się nie podpisywał.

Pan się może nie podpisał, ale pan nie jest europosłem, a tam się europosłowie podpisali

zripostował Kłeczek.

Nie, proszę pana

zaprzeczał polityk Nowej Lewicy.

Wtedy na ekranie została zaprezentowana treść listu. Minę polityka i szok na jego twarzy zdecydowanie warto zobaczyć!

mp/twitter/tvp info

Komentarze (30):

My kulturnyj narod2021.12.8 11:34
za rodinu, za Stalina idiom wpieriod.
Da job twoju mat2021.12.8 11:31
my kulturntj narod za rodiny, za Stalina idiom wpieriod
Anonim2021.12.7 22:49
Morawieccy sprzedali działki zakupione od księdza ( późniejszego generała) we Wrocławiu.Frondel nic o tym nie wie ? Wszystko było lege art ?
Anonim2021.12.7 22:33
Kałeczek to złodziej nie redaktor.Nie rozliczył milionowej dotacji
gumowa kaczka2021.12.7 19:32
"Redaktor Kłeczek" w jednym zdaniu,odważnie
Anonim2021.12.7 19:30
Najpierw babcia Kasia, a teraz dziadek Andrzej ...
Józef Bonkzdupytuska2021.12.7 18:10
Czerwona zaraza
Janusz Barwinek2021.12.7 18:08
Kto lewaków zaprasza do programu, sam sobie jest winien!
JanP2021.12.7 17:25
Kłeczek, redaktor, he, he, he.Kto by pomyślał?
czapajew2021.12.7 20:01
JanP jednak istnieje, he,he,he, kto by pomyślał
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2021.12.7 16:22
Cóż tu można powiedzieć KOMUNISTYCZNYM-FASZYSTOM? Chyba należy przypomnieć. "W czasie okupacji jak ktoś "broniąc własnych interesów i przywilejów zdecydował się godzić w polskie interesy, szkodzić polskiej racji stanu" NIEUCHRONNIE usłyszał, "W IMIENIU POLSKIEGO PAŃSTWA PODZIEMNEGO ZA ZDRADĘ OJCZYZNY JESTEŚ SKAZANY NA KARĘ ŚMIERCI", zdrajcy, konfidenci gestapo, szmalcownicy, donosiciele i oprawcy w czasie bolszewicko-niemieckiej okupacji nie mogli spać spokojnie. Polowali na nich egzekutorzy z Armii Krajowej. Wykonali ponad 3,5 tys. wyroków śmierci, na SKAZANYCH ZDRAJCACH i przestępcach przez PRAWDZIWE POLSKIE SĄDY.". Dodam, że na ZDRAJCÓW POLSKI i NARODU POLSKIEGO także POLOWALI uzbrojeni członkowie GWARDII LUDOWEJ, a potem ARMII LUDOWEJ, nie byli z "MOJEJ BAJKI”, ale chwała Im za to, że wykonywali wyroki na ZDRAJCACH POLSKI, ( zaraz SASZA z CCCP-u zaatakuje mnie tym, że strzelali także do PATRIOTÓW, ŻOŁNIERZY AK i NSZ, wiem o tym, nie musi Mi tego PRZYPOMINAĆ).
Po 11 ... precz_z_komunia ... JERZY URBAN2021.12.7 16:21
"Wrócił komunizm :-) ... To i antysemityzm wrócił :-) ...Zwłaszcza tradycyjnie podlany nazistowskim katolickim sosem :-) ...Antysemityzm to jest to co zawsze łączyło katolika Bieruta z katolikiem Wyszyńskim :-)" . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Czuj się parchu jak za dawnych lat - ty budowniczy żydo-bolszewizmu! Piewco terroru Jaruzela! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Tak! To Kwintet Żydków PATO-HEJTERÓW w składzie: DANIEL PASSENT, HERTRICH-WOLEŃSKI, KRAMSZTYK-HARTMAN, A. MICHNIK i obywatel ZSRR JERZY URBAN. Ich PATOLOGICZNA nienawiść do KK, Polski, Polaków czeka na opis medyczny. Po prostu zgraja CHORYCH SKÖRWYSYNÓW! -------
Kłeczek to bat na kłamczuchów2021.12.7 16:14
Jeśli chodzi o miny, to Andruszkiewicz ma tutaj bardzo wymowną, nie musi nic mówić.
Krakus2021.12.7 19:56
Chetnie bym zobaczył debate Kłeczek vs Lis :P
Do Krakusa2021.12.7 20:20
Chetnie bym zobaczył debate Kłeczek vs Krakus. Krakus z pełnymi gaciami ze wstydu .
Po 11 ...2021.12.7 16:10
Kłeczek tym razem zakasował posła Szejnę? Obejrzałem i jakoś tego nie widzę. A szczególnie skandaliczne jest urwanie filmu w momencie w którym Szejna kasuje Kłąbeczka.
Anonim od wycierania dup POLOCHOM PANOM2021.12.7 16:08
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Kowalski-Anatol2021.12.7 16:05
Takie postępowanie polityków to norma. Takiego jak nawet za rękę złapiesz to się będzie wypierał i jeszcze ci wmawiał , że to nie jest jego ręka. Jedyny sposób udowodnienia to metoda stosowana w krajach arabskich - nie pańska ręka ? No na pieniek z nią . Odrąbiemy - i ciach . Faktycznie - nie pańska . Przepraszam. Ciekawe tylko ilu chętnych polityków by skorzystało z takiej metody udowodnienia , że to faktycznie nie była jego ręka.
Krakus2021.12.7 17:29
Zapytajcie Pinokia, ile kosztuje chleb, na pewno Wam ten "wielki" polityk jednoznacznie odpowie :P A Kłeczek nie jest dziennikarzem. Dziennikarstwo polega na OPISYWANIU rzeczywistości a nie jej KREOWANIU. A Kłeczek wszystko prowadzi Z TEZĄ. Własną. To nie jest dziennikarstwo.
Stasio2021.12.7 18:32
A ty wiesz ile kosztuje chleb zwykły zjadaczu ?, czy tylko żresz bo ci twoja stara przynosi ze sklepu ? Chciałbyś być dziennikarzem choć około pięt Kłeczka? ale za niski mózg twój nawet w twoich idiotycznych wpisach. Po prostu jesteś Wańka Pierdziajew.
Krakusik2021.12.7 18:53
A ty wiesz ile kosztuje chleb zwykły zjadaczu ?, czy tylko żresz bo ci twoja stara przynosi ze sklepu ? Chciałbyś być dziennikarzem choć około pięt Kłeczka? ale za niski mózg twój nawet w twoich idiotycznych wpisach. Po prostu jesteś Wańka Pierdziajew.
Krakus2021.12.7 19:09
Oj Stasio, nie popisałeś się. Mój chleb (krojony - tzw Małopolski 2,70), albo z prywatnej piekarni (Mieszany za 3,60). Wiem, bo kupuję, podobnie jak bułka "parka" za 1,40 lub "kajzerka" za 1 zł. Wiem, bo gotuję, pieke, grilluję, smażę - jestem ponoć niezły w te klocki wg przyjaciół i rodziny. W weekendy gotuję ja, nie małża, a dzieci uwielbiają się wpraszać :P Wiem Stasio, ile kosztuje paliwo ile przegląd, ile ubezpieczenie. Ile się płaci za remont, drewno czy mieszkanie (i ile wynosi rata). Stasio, a wiesz, ile kosztuje teraz bitcoin, ile wynosi OC od samochodu 1,6 i jaka jest róznica między samochodem hybrydowym a plug-in? Wiesz, co PiS wyprawia z Poslka i jej gospodarką? Stasio - ja to wiem - wiem DOBRZE, a ty nie masz zielonego pojęcia. Strzykasz tylko jadem. A co do dziennikarstwa, to się nawet nie kompromituj, bo sie gówno na to znasz, a ja jestem prasoznawcą (m.inn). Wiem jak się robi materiał i wiem, jak wygląda druga strona, czyli PR i propaganda. Dlatego obserwując Kłeczka i całe te telewizje PiS, przypomniały mi się czasy komuny. Stasio, to ty jesteś pierdziew, bo sie wypowiadasz na tematy, o których nie masz BLADEGO pojecia. Gówno wiesz, ale się wypowiadasz. Ty;ko że to forum, a nie flaszka ze śfagrem :P Skompromitowałeś się, chłopinko :)
Przyłapanie tej żydokomuszej świni2021.12.7 16:04
...na kłamstwie, to żaden wyczyn. Przyłap tego kozojebcę na mówieniu prawdy ..."pulitzer" gwarantowany.
Anonim2021.12.7 15:58
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Anonim2021.12.7 15:57
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Albert2021.12.7 15:54
"Tą minę"? Ale w sumie czemu się czepiam? Nie oczekujmy przecież od katoprawactwa znajomości podstaw języka ojczystego.
Ostra dziarga Mariusza Paszko2021.12.7 15:45
Kaczyński nie chce przeprosić Sikorskiego. Na konto prezesa PiS może wejść komornik. Jarosław Kaczyński decyzją sądu ma przeprosić Radosława Sikorskiego za nazwanie go "zdrajcą dyplomatycznym". Prezes PiS nie wykonuje wyroku, jednak jak poinformował europoseł KO, uzyskał zgodę od sądu na jego zastępcze wykonanie. Sikorski na Twitterze napisał, że "poszukiwany odważny komornik, który ściągnie 46 tys. zł".
OSTRE ZAKASOWANIE!!!2021.12.7 15:27
PiS każe bronić Marine Le Pen 2021.12.7 15:49 PiS instruuje swoich parlamentarzystów, jak mają bronić Marine Le Pen i spotkania prawicowych - w tym skrajnie - partii w Warszawie. "Brief specjalny" PiS. Jak mają to robić? Przekierowywać uwagę na "kolegów Tuska, Millera, Sikorskiego" i cytować Jarosława Kaczyńskiego. https://bi.im-g.pl/im/17/97/1a/z27885079IH,-Brief-specjalny--PiS-po-Warsaw-Summit-2021.jpg
To obleśna zydokomusza świnia2021.12.7 15:22
Ten zwał świńskiego łoju to zakłamana kanalia - czyli typowy żmijowy kozojebca.
Krakus2021.12.7 17:27
Przeciez Kłeczek jest chudy...