Trzaskowski a roszczenia żydowskie. Czy zmieni zdanie? - zdjęcie
30.06.20, 10:13fot. Screenshot/ youtube

Trzaskowski a roszczenia żydowskie. Czy zmieni zdanie?

4

Czy wyborcy Konfederacji dadzą sobie „mydlić oczy” przez Rafała Trzaskowskiego? Negatywne stanowisko Konfederacji ws. roszczeń żydowskich i ustawy 447, a spolegliwość Trzaskowskiego wydają się być nie do pogodzenia.

Oczywistą sprawą przy każdych wyborach, a zwłaszcza II turze wyborów prezydenckich jest to, że kandydaci usiłują przekonać do siebie lektorat niezdecydowany. Dziwną jest jednak sytuacja, w której Trzaskowski chce podebrać głosy od prawicowej Konfederacji. Jednym z wielu spornych tematów są roszczenia żydowskie. Co mówił Trzaskowski o ustawie 447?

Jeszcze kilka lat temu mówił, że „trzeba oczywiście rozmawiać ze środowiskami żydowskimi i próbować to rozwiązać. Jego słowa były odpowiedzią na wypowiedź Grzegorza Schetyny, który wprost powiedział, że „Polska jest gotowa na zwrot nawet 60 mld dolarów w 2015 r. rozwiązując kwestię majątku żydowskiego”.

Jesteśmy ciekawi czy i w tej kwestii Trzaskowski wyda jakieś zaskakujące oświadczenie, którym będzie chciał do siebie przekonać prawicowych wyborców.

ks/ wPolityce

Komentarze (4):

Andrzej Malik2020.06.30 11:57
...uuuuuuuu...czyli szczucie LGBT nie działa, i musicie szczuć Żydami, Brawo!
czekista2020.06.30 11:02
Ani Trzaskowski, ani Duda, ani Kaczynski niczego nie zmienia w sprawie zydowski bezprawnych roszczen. Zaplaca jak jeden maz.
Ziomal2020.06.30 10:30
Duda stchórzył przed debatą telewizyjną bo miała by się odbyć nie w telewizji reżimowej, tylko w innej. Jak się nie da zrobić ustawki to się chowa za plecami. Taki cykor ma być prezydentem???
Konfederat2020.06.30 10:28
Wyborcy Konfederacji nie zagłosują na Trzaskowskiego nie tylko z powodu tak szokującego stanowiska wobec roszczeń żydowskich ale także z powodu milionów jakie sprezentował lewakom (że o trzaskowiance w Wiśle, tęczowym tramwaju, zdechłych kozach, strefie relaksu itp nie wspomnę) ale tak żebyśmy nie zbojkotowali to PiS i Duda powinni poprzeć projekt anty447! Przed wyborami żądamy jednoznacznych deklaracji! A do tego żądamy wytłumaczenia z nasyłania policji na blokujących obwoźny cyrk lgbt, przeprosin Dudy za 1968, brak działań wobec skłotów, brak rozliczenia afer PO itp