Paweł Rabiej znowu zabiera głos w sprawie homoadopcji - zdjęcie
30.04.19, 10:10

Paweł Rabiej znowu zabiera głos w sprawie homoadopcji

19

Paweł Rabiej skomentował w rozmowie z "Rzeczpospolitą" swoją wypowiedź na temat adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Kilka tygodni temu Rabiej w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej" zdradził, że jego środowisko kieruje się taktyką salami: najpierw proponuje związki partnerskie, a potem homomałżeństwa i wreszcie adopcję dzieci przez takie dewiacyjne pary. Nie wszystko od razu, by nie zrazić Polaków.

Słowa te spotkały się z dużą krytyką. Prawica wskazywała, że Rabiej w gruncie rzeczy nie powiedział nic odkrywczego: wiadomo, że lewica wszędzie działa tak samo, nigdy nie ujawnia od razu całości swojego programu. Wściekłe było za to kierownictwo Koalicji Obywatelskiej, bo Rabiej "wyszedł przed szereg".

Teraz Rabiej przekonuje, że cieszy się, iż jego słowa "wywołały sporą dyskusję". W jego ocenie cały zamęt wokół jego wypowiedzi "nie przyniósł niczego złego" Koalicji Europejskiej. Rabiej przekonywał, że jego wypowiedź doprowadziła do "pojawienia się kwestii związków partnerskich", a rzekomo dla wielu młodych ludzi sprawa ta jest "oczywista".

Następnie polityk stwierdził, że osobiście jest "przeciwnikiem tego, by przyspieszać pewne procesy"; nie zaprzeczył, że popiera adopcję dzieci przez pary homoseksualne, ale wskazał, iż jest to "bardzo daleka ścieżka". "Mam głęboką nadzieję, że związki partnerskie zostaną w Polsce wprowadzone. Badania pokazują, że jest dla nich poparcie" - perorował dalej Rabiej.

Na koniec polityk ten uznał, że dobrym kandydatem opozycji w wyborach prezydenckich byłby Donald Tusk.

Naszym zdaniem proponowanie zalegalizowania adopcji dzieci przez homoseksualistów powinno być zakazane. Dzieciom nie wolno robić krzywdy, nie można zachęcać do tego, by ich życie było niszczone.

A w tym przypadku właśnie z tym mamy do czynienia. Paweł Rabiej i cała reszta tego lewackiego środowiska lansuje chore idee rewolucji seksualnej, którą ukuli komunistyczni myśliciele marksistowscy, głównie z Niemiec i Stanów Zjednoczonych.

Dlaczego te obrzydliwe pomysły mają być przeszczepiane na polski grunt? Komu służy Paweł Rabiej? Czy chodzi mu o dobro dzieci, czy raczej o zniszczenie rodziny, tradycji i katolickiej religii? Odpowiedź jest oczywista. Apelujemy o to, by także sympatycy opozycji i przeciwnicy PiS pokazali czerwoną kartkę tym zakłamanym panseksualistom, którzy chcą niszczyć polską kulturę i deprawować dusze dzieci. 

bsw/rzeczpospolita.pl

 

Komentarze (19):

Leon2019.05.7 23:09
Nie mogę na tą szczurzą morde patrzec
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.30 15:42
Wg. badań naukowych dziecko nie potrzebuje matki ani ojca do prawidłowego wzrostu. Może być tylko ojciec, tylko matka, albo inni opiekunowie. Zgadzam się z tym.
Mathilda2019.05.1 5:45
No właśnie rozwiązanie zagadki, że bez matki to spodobały się tobie zadki.
Andrzej2019.05.1 14:48
Jakich badań? Podaj link. Kto je wykonał? W 1994 WHO w głosowanie uznało że homoseksualizm to nie choroba. Tylko KTO za tym głosował. Gdzie zwykły rozsądek. Przecież rodzą się chłopcy z "siusiakiem" i dziewczynki z "cipką" i macicą do rodzenia dzieci. Tak zaprogramowano w genotypie ssaka. Czyli homo jest wbrew widocznej "gałami" naturze. I nic to nie zmieni. Żadne uchwały i ustawy. Popatrz jak ssaki " wychowują" swe młode. A tak na marginesie: kto nauczył ptaki wić swoje gniazda? Przecież nie rodzice. A jak dorosną to wiją gniazda jak oni. Zaprogramowane . Ogarnij się myśl dużą głową nie małą.
zatroskany2019.04.30 14:32
Jakbyśmy mieli mało problemów damsko- męskich ... czy ktoś z was się modli się za nasze społeczeństwo ?
Marian2019.04.30 14:27
Rabiej zabierz ponownie glos jak bedziesz w ciazy
Ukasz2019.04.30 13:59
Homoseksualiści mogą posiadać dzieci, oczywiście o ile sami je spłodzą.
zatroskany2019.04.30 11:30
Dla tego pana Rabieja też powinna być taktyka salami, najpierw jedna sala później druga...
Realista2019.04.30 10:52
Jezeli dla dziecka alternatywą dla adopcji przez parę homoseksualna ma być pozostanie w domu dziecka, to taka adopcja jest pod każdym względem znacznie lepszym rozwiązaniem. Mimo że nieidealnym. No chyba że ktoś jest tak zaślepiony ideologią, że dobro dziecka przestaje być najważniejsze.
asd2019.04.30 11:06
Dziecku które jest wychowywane prze parę homoseksualną nie będą przekazywane wartości naturalne ale właśnie ideologia LGBT a chyba nie chcemy ideologizować dzieci i uprawiać inżynierię społeczną bo to może mieć bardzo negatywne i dalekosiężne skutki dla całego społeczeństwa
polak2019.04.30 11:39
o ile masz dziecko (jeśli nie jesteś pedałem ) to oddaj swoje, lub z najbliższej rodziny tym zwyrodnialcom
Realista2019.04.30 12:05
Calkiem slusznie używasz w nicku małej litery. Sporo Ci brakuje do Polaka, ktory znając historię Polski powinien rozumieć znaczenie słowa tolerancja. Ale pracuj nad sobą. A w kontekscie dyskusji o tym co lepsze dla dziecka cytat dla Ciebie do przemyślenia: Tros­ka o dziec­ko jest pier­wszym i pod­sta­wowym spraw­dzianem stosun­ku człowieka do człowieka.
Mathilda2019.05.1 5:39
Homopatolologia i okradanie z praw nienależnych to przywilej jaki już wprowadzili za oceanem i właśnie powoli wszczepiają. Podobnie już skradli symbol Przymierza z Bogiem .. tęczę .. i obnoszą się tym symbolem, ktory jest niczym innym jak PLAGIATEM. Jest tzw technika diablo-małpus pospolity.
Realista2019.04.30 11:56
Oderwij się od ideologii. Co jest lepsze dla dziecka, wychowywanie się w domu dziecka czy wychowywanie sie z parą homoseksualną? Gdzie zazna więcej uczucia, emocji? Gdzie będzie mialo większe poczucie bezpieczeństwa, lepszy życiowy start, wsparcie w życiu? Ok, para homoseksualna to nie tradycyjna rodzina w rozumieniu kobieta i mężczyzna. A dom dziecka jest taką rodziną? Byloby dobrze gdyby ideologia nie przysłaniała dobra dziecka.
polak2019.04.30 12:48
dziecko jest potomkiem kobiety i mężczyzny zmień naturę i dopiero wtedy bądż realistą --dziecko chowane w domu zwyrodnialców, będzie miało takie same poglądy jak ci nieleczący się ludzie.
anonim2019.04.30 14:33
Pedał będzie uczył dziecko jak wsadzać drugiemu mężczyźnie w d.....ę. To ci odpowiada to oddaj do adopcji swoje jak masz.
Realista2019.05.1 8:14
Czytam te katolickie komentarze i obrzydzenie mnie bierze. Katolicyzm wam juz zwyczajnie zżarł szare komórki, zdolność myślenia prawie zanika. Zostaje za to jad, nienawiść do wszystkiego co inne, fobie. A ta chora obsesja na punkcie gejów nasuwa przypuszczenie, ze sami mącie homoseksualne fantazje. Historia juz zna takich głośnych antygejowskich krzykaczy, ktorzy okazywali sie gejami.
Janek2019.04.30 10:38
Czy ten pan nie rozumie, żona musi posiadać macice nie prostatę .W innym przypadku dzieci nie będzie . To biologia.
polak2019.04.30 11:37
nie rozumie bo myśli jelitem grubym