O gwałtach w Kolonii mówią już nawet... Niemcy - zdjęcie
06.01.16, 16:12

O gwałtach w Kolonii mówią już nawet... Niemcy

7

Niemiecka telewizja publiczna przeprosiła za brak informacji o wydarzeniach jakie miały miejsce w Kolonii i innych niemieckich miastach w noc sylwestrową. Hordy uchodźców atakujące kobiety nie były tematem obecnym w tamtejszych mediach.

Informacje na temat ataków i prób gwałtów dopiero wczoraj zaczęły się pojawiać w mediach za naszą zachodnią granicą. Wcześniej również policja twierdziła, że do żadnych tego rodzaju zdarzeń nie doszło.

Czy mamy do czynienia ze skrajnym przykładem źle rozumianej tolerancji? Czy w ogóle można to jeszcze nazywać tolerancją, czy raczej jest to już zwykły strach i głupota?

Niemiecka telewizja publiczna ZDF w swoim oświadczeniu stwierdziła, że brak wiadomości na ten temat był błędem. Przeprosiła też widzów. 

„Była to jednoznacznie zła ocena sytuacji” – stwierdzono w oświadczeniu opublikowanym na profilu kanału w serwisie Facebook. Niektórzy politycy i obserwatorzy życia publicznego w Niemczech oskarżali tamtejsze media o celową cenzurę, jako że informacje na temat sylwestrowych ataków mogłyby zaszkodzić polityce imigracyjnej realizowanej przez Angelę Merkel. 

W Kolonii i innych miastach w czasie Sylwestra grupy setek, jeśli nie tysięcy uchodźców napadały na kobiety. Setki kobiet zgłosiły na policję zawiadomienie o molestowaniu. Doszło przynajmniej do jednego gwałtu. 

emde/tvp.info

Komentarze (7):

anonim2016.01.6 16:24
W artykule czytamy:"Doszło przynajmniej do jednego gwałtu." A tytuł krzyczy gwałty w Koloni. ?! Więc gwałty czy gwałt i molestowania? To że inni manipulują nie znaczy że Fronda też musi.
anonim2016.01.6 16:35
@postore: gwałty - od roku są setki a może tysiące bo większość się nie zgłasza ze strachu przed władzami, te które się w pojedynczych przypadkach zgłaszały bagatelizowano i zamiatano pod dywan, okaleczano psychicznie jeszcze bardziej
anonim2016.01.6 16:35
Więc spalone squaty, czy wybite zęby w lewackich ryjach ?
anonim2016.01.6 18:19
Jutro w sondażu Merkel dostanie 75 - 80 % poparcia. O 12 % więcej niż w grudniu.
anonim2016.01.6 18:24
Niech się lewaki ,,integrują" z zasrańcami.
anonim2016.01.6 18:58
lewica pozwala na gwałty to przejaw tolerancji dla islamu, jak będą się sprzeciwiać temu procederowi staną się faszystami.
anonim2016.01.6 20:24
To niesprawiedliwe, że gwałcone są kobiety przypadkowe. Sprawiedliwym byłoby, gdyby gwałcone były tolerancyjne, lewackie zdziry, gtlb i podobna swołocz. Skoro islam jest tolerancyjny i pozwala na spółkowanie z kozami, ścinanie Chrześcijan, to nie powinno być także problemu ze ścinaniem łbów lewakom, oczywiście w imię tolerancji i dobrze pojętej rozrywki... zarówno lewaków, jak i islamistów...