Miliarder oferuje 80 mln funtów temu, kto ożeni się z jego córką-lesbijką! - zdjęcie
11.02.14, 11:43fot. andyculpin/sxc.hu

Miliarder oferuje 80 mln funtów temu, kto ożeni się z jego córką-lesbijką!

5

Chodzi Gigi Chao, córkę miliardera, która opublikowała list otwarty w jednej z Chońskich gazet, pisząc w nim, że miłość nie jest na sprzedaż. - Jako twoja córka niczego nie pragnę bardziej, niż sprawić, abyś był szczęśliwy. Jednak gdy chodzi o mój związek, twoje oczekiwania i to, kim jestem, nie przystaje do siebie nawzajem - pisze córka do ojca. I dodaje w wywiadzie dla „The Times” : „Ponieważ tato myśli, że przejść z orientacji homoseksualnej na heteroseksualną to bułka z masłem, zostawiam mu pole do popisu - wyjdę za faceta, gdy i on poślubi mężczyznę”.

Ojciec Cecil Chao nie poddaje się i zaoferował już 80 mln funtów za to, by jakiś mężczyzna przekonał jego córkę do zamążpójścia. Uważa on, że nie istnieje coś takiego jak „homoseksualizm wrodzony” więc nie przyjmuje wyjaśnień swoje córki. Miliarder dodaje, że nie ma zamiaru wtrącać się w prywatne życie córki, ale dodaje, że marzy o tym, by ona miała dobrego męża i dzieci. - Nie mogę się doczekać wnuków - mówi bogacz.

Mod/Polska The Times

Komentarze (5):

anonim2014.02.11 14:17
Przez charyzmatyka ks.Jamesa Manjackala Bóg uzdrawia z tego typu choroby zaburzenia orientacji seksualnej czego doświadczyło już sporo ludzi.
anonim2014.02.11 14:29
Moje kondolencje dla tego pana,ale prawdziwego szczęścia swojego i córki nie kupi,lepiej niech zrobi tak jak radzi poeta powyżej
anonim2014.02.11 15:38
Niech pieniądze przeznaczy na wyleczenie córki z homoseksualizmu
anonim2014.02.11 17:22
A może facet chce NORMALNOŚCI, i tyle. Co w tym dziwnego, że dorosły mężczyzna chciałby aby jego dziecko założyło normalny związek małżeński, miało dzieci itd. On chciałby być zwyczajnym dziadkiem. Ta informacja znów pokazuje, że wszystkiego za pieniądze nie można kupić, w tym przypadku normalności.
anonim2014.02.12 10:49
Ok, najpierw muszę się z chińskiego podszkolić ;) 2 dni i już jest ogarnięta dziewucha.