Ks. prof. Dariusz Oko: Nie ma bardziej nienawistnego środowiska od genderystów. Musimy się bronić! - zdjęcie
30.07.20, 06:57Fot. screenshot - YouTube (PCh24TV · Polonia Christiana), Twitter (Sebastian Kaleta)

Ks. prof. Dariusz Oko: Nie ma bardziej nienawistnego środowiska od genderystów. Musimy się bronić!

67

W nocy z wtorku na środę grupa lewicowych bojówkarzy sprofanowała w Warszawie szereg ważnych pomników, w tym pomnik Chrystusa przed Bazyliką św. Krzyża. Ten skandaliczny akt wandalizmu skomentował na portalu PCh24.pl ks. prof. Dariusz Oko. Filozof zadaje bardzo zasadne pytanie: co, gdyby w ten sposób postąpiono z symbolami związanymi nie z chrześcijaństwem, a z islamem bądź judaizmem? Wówczas te same środowiska podnosiłyby niesamowicie głośny alarm, krzycząc o nietolerancji i nienawiści. To kolejny przykład tego, że żądające tolerancji i szacunku mniejszości ani myślą o tym, by szanować tych, którzy mają inne od nich przekonania.

- „To, co stało się na Krakowskim Przedmieściu, jest jawnym aktem nienawiści i pogardy. Ludzie, którzy mówią o tolerancji, są przesiąknięci nienawiścią. Nie ma chyba jakiegokolwiek środowiska w cywilizowanym świecie, które zionęłoby nienawiścią tak bardzo jak genderyści” – pisze ks. prof. Dariusz Oko na łamach PCh24.pl.

Jak zauważa uczony, nienawiść wobec religii katolickiej jaką obserwujemy u ideologów gender przypomina tę, jakiej Kościół doświadczał ze strony marksistów. Genderyści jednak jak na razie, w przeciwieństwie do marksistów, nie są jeszcze w stanie dopuszczać się tak strasznych rzeczy, jak burzenie kościołów czy mordowanie duchowieństwa. Dlatego swoje siły skupiają na profanacji tego, co dla katolików jest święte.

- „Jedynym pozytywem – jeśli oczywiście możemy o czymś takim mówić w obliczu tak haniebnego wydarzenia – jest to, że przynajmniej wielu z nas zrozumie, z kim tak naprawdę mamy do czynienia i przed kim się bronimy” – zauważa duchowny.

- „Mało tego: musimy zrobić wszystko, aby ci ludzie nie osiągnęli w Polsce władzy, ponieważ na wzór bolszewików wprowadzą totalitaryzm aby zniszczyć, zlikwidować wszystkich, którzy mają inne przekonania niż oni sami” – dodaje.

Dlatego, jak podkreśla ks. Oko, nie możemy być bierni wobec tych ataków, ale musimy się przed nimi bronić. Ta obrona musi po pierwsze przybrać formę głoszenia prawdy o tym, czym ideologia gender w rzeczywistości jest:

- „Musimy ujawniać tę straszną, bolszewicką i totalitarną twarz genderystów. Nie możemy się bać!” – apeluje.

Konieczne jest też, dodaje duchowny, wykorzystywanie wszystkich dostępnych środków prawnych, aby tego typu skandaliczne akty, z jakimi mieliśmy do czynienia w Warszawie, nie pozostawały bez konsekwencji dla ich sprawców.

kak/PCh24.pl

Komentarze (67):

ZERRO2020.07.30 18:38
Ojciec Rydzyk w czasach pandemii szuka oszczędności, więc posłał swojego niedochodowego podopiecznego do FRONDY by ten tam palnął jakąś bzdurę i dorobił sobie.
Stop zarazie niszczącej Europę !2020.07.30 16:04
Absolutna prawda !
Małgorzata2020.07.30 13:36
Ten atak pokazuje coś o wiele gorszego : do czego doprowadziła nowa TOLERANCJA nowego Kościoła dla ludzi "nieuporządkowanych" , okazywanie zrozumienia , szacunku i miłości dla zboczeńców , głoszone hasła Wolności w duchu Praw Człowieka . Nadto BEZCZYNNOŚĆ PROKURATURY w aktach wandalizmu i naruszania uczuć i dóbr materialnych katolików. Jak się tworzy warunki do BEZPRAWIA i CHAMSTWA w życiu publicznym to nic dziwnego , że CHAOS i bezprawie WZRASTA. I co ? Może media zaproponują jakąś durną DEBATĘ ? Paranoja. Chyba rzeczywiście jak nam wmawiają eurokraci NIE MA U NAS praworządności . To nie prawo rządzi ale BEZPRAWIE w duchu poszanowania ,kultury osobistej i OCENY własnego SERDUSZKA mylonego z sumieniem. Wirus eurpejskiej poprawności politycznej nie tylko objawia sie w majaczeniach , braku rozeznania rzeczywistości a nawet płci ale przybiera groźna formę AGRESJI i NISZCZENIA wszystkich i wszystkiego co NORMALNE.
pytajnik2020.07.30 10:25
Gdzie można znaleźć informacje o realizacji listu pasterskiego Episkopatu Polski: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich." ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )”? Gdzie znaleźć te ośrodki w poszczególnych parafiach/diecezjach? Jak wzrosła ich skuteczność? Gdzie osoby z problemami w ukierunkowaniu seksualności i ich rodziny mogą znaleźć pomoc w prawidłowej integracji do życia w rodzinie szkole/pracy i innych wspólnotach?
loki2020.07.30 10:19
Ks. prof. Dariusz Oko: Nie ma bardziej nienawistnego środowiska od wyznawców sekty katolickiej. Musimy się bronić!
AAAtomek2020.07.30 9:26
Dalej panie biskup! Chcemy więcej przemyśleń profesora biskupa! :D
Jana2020.07.30 9:50
Czego ks.Oko nie powiedział to ,że najbardziej widać tchórzostwo tzw genderystów.Jak ognia boją się muzułmanów i żydow. Wniosek:trzeba bronić się atakując ich jak tamte religie.Tchórz przestraszy się nawet tupnięcia nogą. Metody wypróbowane przez inne religie działają.
AAAtomek2020.07.30 9:53
Katolicyzm w Polsce to już schyłkowy etap. Bardzo się z tego cieszę, rozwiąże to wiele polskich problemów, których główną przyczyną jest "katolicyzm" w szerokim jego znaczeniu.
Ninel2020.07.30 10:23
Marzy ci się rozwiązanie problemu wyjątkowo małej przemocy? Chcesz aby było tak jak na zachodzie, gdzie np w Niemczech 2,5x więcej dzieci jest bitych i katowanych? A może marzy ci się 37x większa liczba gwałtów, jak w Szwecji? I to pomimo tego, że w Polsce "zgłasza się" dużo częściej niż w Szwecji, gdzie zgwałcenia dokonywane przez Uchodźców praktycznie nie są nawet rejestrowane.
Anonim2020.07.30 10:27
Uuuu... przepraszam, ale tylko debil może coś takiego napisać... "rozwiąże to wiele polskich problemów"... Uuuu... może... Jest tylko problem: casus Sodomy i Gomory. Poczytaj czasem Apokalipsę św. Jana. Ale przecież jest o wiele więcej proroctw uznawanych za autentyczne, pochodzące od Boga. A i różni niekościelni wizjonerzy przepowiadali i przepowiadają wydarzenia - by tak rzec - niesympatyczne. Ostatnio "biedne murzynki" zaczynają swoją ruchawkę, która rozpierniczy ten lewacki "raj na ziemi" zwany UE. O ile pamiętam, "biedne murzynki" miały być lewackim "lekiem na całe zło". Oczywiście kościelne całe zło. He, he, he... a to nie jest tak, że "biedne murzynki" są tam gdzie już Kościoła dawno nie ma? Idź się tam przeprowadź do tego swojego upragnionego "raju". Wszyscy będą szczęśliwi, łącznie z "biednymi murzynkami".
Apateista2020.07.30 9:15
Nawet ksiądz "uczony" Oko, nie uchroni niemodnej już ideologii chrześcijańskiej przed zapomnieniem. To się już dzieje. Wiara nie ma szans z nauką i wiedzą.
Anonim2020.07.30 10:20
Po pierwsze: wiedza i nauka to dwie różne sprawy? No chyba, że masz na myśli jakieś różne gusła w ramach "wiedzy", znaczy się np. gnozę, różne takie pcie społeczno-kulturowe... aaaa... to teraz też "nauka". W takim razie najlepiej być jak najdalej od takiej "wiedzy" i takiej "nauki". Po drugie wierzyć można równie dobrze w naukę. Takie współczesne dogmaty wiary. Np. było coś takiego jak "światopogląd naukowy". Co prawda nic się w tym nie kleiło, ale dogmaty wiary marksistowskiej obowiązywały w całych demoludach dopóki się demoludy nie zawaliły. Ostatnio w ramach LGBT+ marksistowskie brednie odradzają się na Zachodzie i jest to obowiązujący kanon współczesnej wiary świeckiej. Mają nawet swoją "świętą inkwizycję" produkującą współczesny "indeks ksiąg zakazanych" na którym to indeksie znalazł się np. Rafał A. Ziemkiewicz, czy opinie wpływające na zatrudnienie czego np. dotkliwie doświadczył u nas pewien pracownik IKEI. Albo każą robić auto da fé czyli - bardziej swojsko brzmiącą - samokrytykę znaną z okresu minionego. Przykładem tego ostatniego postępowania jest zachowanie redaktorów "Nowej Fantastyki" za propagowanie Jacka Komudy.
Apateista2020.07.30 10:28
Pisząc wiedza i nauka mam na myśli twarde dowody naukowe kontra mitologia :-) ideologia chrześcijańska jest wypierana z świadomości ludzi racjonalnym spojrzeniem na rzeczywistość, i żadne tematy zastępcze tego nie zmienią.
Anonim2020.07.30 10:36
Matołku, nie wiesz nic o - jak to piszesz - "ideologii chrześciajańskiej". Owa "ideologia" mówi tylko, że podstawy bytu jest Stwórca. Nieogarniony, niestworzony, niepoznawalny w Swojej Istocie. Tajemnica tajemnic. Nauka może mówić tylko o tym co stworzone. Napisałem Ci, że przerabiałem te brednie które prezentujesz. Powtórzę to: nazywało się to "światopogląd naukowy" i w ramach owego ubóstwienia nauki twierdzono, że Boga nie ma. Ubóstwienie nauki skończyło się jednak jak każde bałwochwalstwo - klęską. Niestety lewactwo takie jak Ty niczego się nie nauczyło i wraca do swoich błędów. Jak "pies do wymiocin" ("Pies powrócił do tego, co sam zwymiotował, a świnia umyta - do kałuży błota." - 2P 2:22; BT).
Anonim2020.07.30 9:04
Dobra, dobra księżulu. Jakbyś odrzucił Bergoglio to bym w Twoje deklaracje wierzył, że są uczciwe. Ale poważasz "papieża Franciszka", któren znakomicie rozszerza w tej wydmuszce co została po KK wpływy "lawendowej mafii". Wystarczy przyjrzeć się kolejnym nominacjom na wysokie stanowiska kościelne by wiedzieć, że w tym bergogliańskim badziewiu nie chodzi o to by walczyć z patologią.
Anonim2020.07.30 9:15
Ps. Ale spieszę Cię pocieszyć. Nie będziecie potrzebni. W ostatnim dokumencie, który został wysmażony przez Watykan, "Instrukcja. Nawrócenie duszpasterskie wspólnoty parafialnej w służbie misji ewangelizacyjnej Kościoła" w pkt 100, jest wstęp do unieważnienia funkcji kapłańskiej. Oczywiście, tak jak to w przypadku Amoris Laetitia i unieważnienia sakramentu małżeństwa, też będzie w nadzwyczajnych okolicznościach i tylko w wyjątkowych przypadkach. A potem zrobi się to regułą. Kapłan zostanie sprowadzony do roli rozdającego chleb ubogim, co świetnie widać w pkt. 19 i wynika z pkt. 3, który sugeruje, żeby nie trzymać się żadnych przepisów, reguł a ustalać własne. W ogóle dokument jest napisany takim stylem, że już po samym początku można położyć się spać. I chyba o to chodzi. 4/5 dokumentu to usypiające wodolejstwo, takie bla, bla bez znaczenia, frazesy, by przemycić końcówkę dalej rozwalającą Kościół.
obłudnicy i groby pobielane też2020.07.30 8:57
Syn Człowieczy pośle aniołów swoich: ci zbiorą z Jego królestwa wszystkie zgorszenia oraz tych, którzy dopuszczają się nieprawości, i wrzucą ich w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów (Mt 13,41n).
Anonim2020.07.30 8:53
Ksiądz Profesor Oko ma 100% racji. Tylko musi wytłumaczyć kolegom z KEP , żeby księża na kazaniach nie czytali kolejnych niepotrzebnych listów tylko głosili prawdziwą KATECHEZĘ. Na to czekają wierni. I w tych katechezach pokazywać "prawdziwe "oblicze LGBTQ
łoł2020.07.30 8:44
Zboczeńcy mają głęboko zakorzenioną nienawiść do katolików i Boga, nie są neutralni wobec wierzących - są agresywni, wulgarni, niebezpieczni, sieją demoralizację, pogardę dla normalności, rozpasanie seksualne, brak jakichkolwiek zasad moralnych, to osobniki, wykazujące pierwotne instynkty człowieka pierwotnego.
Mariusz2020.07.30 8:41
Chodzi o to, że żyjesz wśród innych, w społeczności. Żebyśmy się nie pozabijali, muszą być nie tylko normy prawa, ale np. uznawane przez wszystkich symbole poświęcenia dla tej społeczności (Powstanie Warszawskie, pomnik Chrystusa przed kościołem Świętego Krzyża). Tych symboli nikt nie ma prawa ośmieszać ani zawłaszczać dla swoich ideologicznych celów. Nie wiesz jak nas, katolików bolą zbrodnie pedofilii wśród księży. Nie chcesz wiedzieć, że tacy księża są dzisiaj wydalani z kapłaństwa i poza tym podlegają prawu cywilnemu. Jeżeli szukałbyś prawdy na ten temat, musiałbyś zrezygnować z takich "źródeł informacji" jak onet i gazeta wyborcza.
Ninel2020.07.30 10:33
Oni leją na "pedofilię". Pedofile są dla nich obrazą TYLKO i tylko wtedy, gdy są to przypadkiem księża. W każdym innym przypadku (99,55% przestępstw) pedofilia jest relatywizowana i tuszowana. Żaden, podkreślam ŻADEN lewacki aktywista nie ujął się nawet jednym słówkiem za niemieckimi dziećmi przez dekady oficjalnie przekazywanymi przez władze miasta Berlin pedofilom, aby ci mieli zajęcie i nie szukali przypadkowych ofiar. Nie odnotowano również ani jednego lewackiego aktywisty, który poświęciłby choćby 1/100 swojej nienawiści na piętnowanie pedofilskich Grooming Gangs, gdzie na jedno miasto średniej wielkości przypadało np TYSIĄC CZTERYSTA więzionych gwałconych i bitych dzieci. Czyli w jednym brytyjskim mieście było w ciągu roku 5x tyle przestępstw pedofilnych co lewaccy aktywiści zarzucają całemu Polskiemu Kościołowi w ciągu pół wieku. No, ale jak ma być inaczej, skoro jeszcze w latach 70-80 aktywiści lewaccy walczyli słowem i czynem o Prawa Pedofilów?
o lewicowych terrorystach2020.07.30 8:41
https://wrealu24.tv/film/pilne-who-oplaca-celebrytow-ws-narracji-o-pandemii-covid-stala-i-rola-o-nwo
majka2020.07.30 8:41
Musimy się bronić! szkoda, że nie wszyscy księża to podzielają
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.30 8:41
Za to polski zawistny katol da zerżnąć w düpę plebanowi własne dziecko w imię boga, a nie da żyć innym w spokoju.
Jarek2020.07.30 8:40
"Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań."
Anonim2020.07.30 8:36
Bolszewia i naziści, wszak i tych gagatków też trzeba tu wymienić, mniemali i odczuwali równie zbiorowo i równie nienawistnie.
Glaudiusman2020.07.30 8:34
Jestem niezwykle wdzięczny ks. prof. Dariuszowi Oko że z wielkim profesjonalizmem zwalcza tą okropną ideologię gender, w swych założeniach totalną, pełną agresji, kłamstwa i nikczemności. Zwodzić może tylko osoby pozbawione wszelkich fundamentów moralności, normalności, poczucia rzeczywistości, duchowości, czyli tylko margines moralny.
Jarek2020.07.30 8:27
Powieszenie flagi na rzeźbie jest skandalem i trzeba użyć wszelkich środków, aby dopaść sprawców. Zgwałcenie dziecka przez księdza jakoś nie bulwersuje tylu duchownych i pisowców - trzeba użyć wszelkich środków, aby ochronić księdza pedofila. O co chodzi?
Mariusz2020.07.30 8:43
Chodzi o to, że żyjesz wśród innych, w społeczności. Żebyśmy się nie pozabijali, muszą być nie tylko normy prawa, ale np. uznawane przez wszystkich symbole poświęcenia dla tej społeczności (Powstanie Warszawskie, pomnik Chrystusa przed kościołem Świętego Krzyża). Tych symboli nikt nie ma prawa ośmieszać ani zawłaszczać dla swoich ideologicznych celów. Nie wiesz jak nas, katolików bolą zbrodnie pedofilii wśród księży. Nie chcesz wiedzieć, że tacy księża są dzisiaj wydalani z kapłaństwa i poza tym podlegają prawu cywilnemu. Jeżeli szukałbyś prawdy na ten temat, musiałbyś zrezygnować z takich "źródeł informacji" jak onet i gazeta wyborcza.
Jarek2020.07.30 9:11
Drogi Mariuszu, Żebyśmy się nie pozabijali, trzeba zaprzestać szczuć jednych przeciw innym. To są pomniki, jak dobrze ktoś napisał - wybijcie wszystkie ptaki, gdyż one codziennie profanują, brudząc te rzeźby swoimi odchodami. Nie wiesz co czytam, więc daruj sobie.
Anonim2020.07.30 19:54
Najwyraźniej czytasz coś, co pozwala ci postawić na jednym poziomie zwierzę i człowieka. Choć może w przypadku lewactwa to może i słusznie?... No i jakie to wygodne nazywać szczuciem wyrażanie własnego zdania o tym co jest dobre, a co złe.
Ninel2020.07.30 10:42
O to chodzi, że nikt nie chroni księdza pedofila, tym bardziej że na 80% jest to pederasta. O to chodzi, że to wy chronicie pedofilów na ogromną skalę, właśnie za pomocą takich sztuczek semantycznych, jakoby jedyną pedofilią była ta popełniana przez księży, czyli 0,45%. Wszystkie inne przestępstwa dla was nie są żadną pedofilią i trzeba sprawców ochraniać ze wszystkich sił. A jeśli trzeba, należy stworzyć, jak w Berlinie, zinstytucjonalizowany system zaopatrywania pedofilów w świeży towar, aby nie byli zmuszeni wyhaczać dziatek samodzielnie, co może być niebezpieczne ze względu na pięści ojców dzieci. Dlatego należy nasyłać na normalnych ludzi Urzędników, którzy w asyście Policji Państwowej i Municypalnej będą odbierać ludziom dzieci i przekazywać je pedofilom. To jest jak widzimy praktyczny ideał realizowany przez lewaków gdy dochodzą do władzy. Aby go urzeczywistnić, należy wytworzyć u ludzi wrażenia, że pedofilia jest tylko wtedy gdy jest ksiądz, a w innych przypadkach jest to świadoma zgoda wyrażona przez dziecko pouczone o swoich prawach seksualnych na lekcjach wychowania wg WHO.
Albert2020.07.30 8:21
Nikt nie pyta katościerwa o zdanie.
Glaudiusman2020.07.30 8:36
Zjeżdżaj stąd prymitywie i niewolniku grzechu.
Berenika2020.07.30 7:50
Należy stanowczo i bez obaw pogonic to ku restwo teczowe tam gdzie ich miejsce!!Tymi flagami nalezy sobie buty wytrzyscic
BogaNIEMA2020.07.30 8:06
Droga Bereniko Dzięki ruchowi emancypacyjnemu, w który wpisuje się ruch o prawa osób LGBT, Ty, kobieta możesz głosować, pobierać edukację, zarabiać i nie być uwieziona w kuchni. Zatem nie podcinaj gałęzi na której siedzisz.
nie ma nic gorszego mówi ortodoksyjny rabin2020.07.30 7:49
niż Żyd , który wyrzekł się swojej wiary i jest teraz genderystą, marksistą kulturowym i mąci w głowach Genderem
sylwe2020.07.30 7:36
Idzie WOJNA, jest już, tuż , tuż ,czy ty już wiesz, kogo będziesz zabijał, bo na pewno, ktoś będzie chciał zabić ciebie, jeśli go nie uprzedzisz, będzie po tobie.
Wojtek Polak2020.07.30 7:30
cała ta "nowa"rewolucja czerfono-tęczofa to są ludzie o mentalności bolszewików kiedy dojdą do władzy to zaczną mordować inaczej myślących tak jak ich poprzednicy. to jest barbarzyńska dziko-plemienna rewolucja antykulturowa.trzeba a nawet musimy się przed nią bronić wszelkimi dostępnymi środkami.
Anahu Yamito2020.07.30 7:47
To sa bolszewicy, nowa bolszewia
Dzesika💕2020.07.30 7:29
Należy zakazać gupich zabaw na oczepinach weselnych. Ja na moich oczepinach musiałam z zawiązanymi oczami rozpinać rozporki 8 osiłkom i macając ich dzidy znaleźć mojego pana młodego. Dwóm z nich zapłonęły konary, ale mojego Staszka rozpoznałam....
Wariatka !!!2020.07.30 7:46
'
Anahu Yamito2020.07.30 7:49
Pewnie poznala bys kazdego ze swojego miasta i jeszcze z paru innych okolicznych
Anonim2020.07.30 8:59
To nie były żadne oczepiny tylko burdel.
katolik2020.07.30 7:26
masonisci genderyści homoniewiadomo(szatan) uderzają w Boga, bo przeszkadza im ,że to co czynia jest grzechem
BogaNIEMA2020.07.30 7:28
A Ty jak dobrze znasz swojego boga? Skąd wiesz, że może codziennie nie grzeszysz i już sobie na piekło nie zasłużyłeś?
Anahu Yamito2020.07.30 7:51
Ty, jak ty jestes niewierzacy to po kiego wala tu piszesz. Podnieca cie to? Walisz sobie przy tym zboczencu?
BogaNIEMA2020.07.30 8:02
Każdy ocenia po sobie. Waliłeś już dziś?
Ninel2020.07.30 11:31
Po sobie oceniają tylko wściekłowlewaki. Reszta ludzi ocenia na podstawie obiektywnych kryteriów
katolik2020.07.30 7:51
a ty juz wiesz dlaczego negujesz Boga i grzech. Dlaczego Ci Bóg przeszkadza? Może zaatakuj sorosa, swojego boga
Klerbusters2020.07.30 7:17
Nie ma bardziej nienawistnego środowiska od katolikow, trzeba się bronić i w miastach wprowadzać strefy wolne od katolicyzmu
Cool2020.07.30 7:20
Uważaj co piszesz, bo nasza cierpliwość chyba się kończy!
SilnyPedał2020.07.30 7:22
Nasza też się kończy...
Co ci sie kończy pedale???2020.07.30 7:47
????
Wojtek Polak2020.07.30 9:06
bezsilnypedrylku masz rację wasz czas homo-terroru dobiega końca i jak nie przestaniecie siać zgorszenia i ohydy zboczeń to czeka was los sodomy i gomory.
Katolik2020.07.30 7:50
Cool Swoją cierpliwością to się możesz tyłek podetrzeć
Andrzej2020.07.30 7:21
Najbardziej nienawistny to gender a nie Kościół Katolicki.
Po 11 nie bądź OBOJĘTNY2020.07.30 7:09
A ja widziałem na kościelnych uroczystościach polskie flagi. Nawet symbole religijne na flagach, nawet flagi przy symbolach. I co? I to nie jest profanacja? Dlaczego symbol jednej grupy ludzi profanuje, a symbol innej wcale nie?
Cool2020.07.30 7:18
Może dlatego, że "tęcza" lgbt to umowny symbolik kojarzący się z homoterrorem a nie barwy narodowe! ...
Po 11 nie bądź OBOJĘTNY2020.07.30 7:30
LGBT to ludzie, a flaga, to symbol państwowy. Chyba kościół powinien być bardziej ludzki, niż państwowy?
Ala2020.07.30 7:19
Nie przyrównuj do polskiej flagi narodowej. Kościół współtworzył państwo Polskie od samego początku. Nikt nie wiesza na pomnikach polskie flagi, bo to nie jest właściwe traktowanie flagi oraz samego pomnika. Gender nie należy do Polskiej kultury i dziedzictwa narodowego.
BogaNIEMA2020.07.30 7:25
Powinno być: Kościół doi Państwo Polskie od samego początku. Pierze mózgi jego obywateli i gwałci jego dzieci. Wszystko w majestacie Boga i prawa.
Anonim2020.07.30 9:01
Chcecie wmówić, że Kościół "be", po to tylko, by samemu rozpropagować waszą patologię. Jak to mówią - przyroda nie znosi pustki.
ladychapel2020.07.30 7:05
I vice cersa - nie ma bardziej nietolerancyjnych koltunow niz polski KK. Filoksenia polskiemu KK jest obca
Andrzej2020.07.30 7:12
Widać że prawda ciebie bardzo boli. Nikt z katolików nie atakuje osób które mają inne spojrzenie na swoje preferencje intymne. Ale ta mniejszość poprzez agresję i nietolerancje wobec większości próbuje innym narzucić swoje spojrzenie na świat. To nie tędy droga. A tak naprawdę to nas większości nie obchodzi co kto robi w łóżku. A z tym na ulicę się nie wychodzi. To są intymne sprawy międzyludzkie.
A jednak...2020.07.30 7:22
Nikt nie atakuje? A hierarchowie kościelni którzy wiecznie powtarzają jaki to wielki grzech i trzeba to leczyć? A potem leczą, najchętniej swoimi konsekrowanymi dłońmi dotykając penisów małych chłopców, próbując zmyć ich 'grzech'? To kościół podtrzymał ten idiotyczny strach przed wszystkim co jest inne lub nowe. A najlepszy argument - nie obchodzi mnie co robisz w domu, ale nie obnoś się z tym - to znaczy że homoseksualista tylko jeżeli jest w swoim domu jest człowiekiem, jak wyjdzie na ulice to już nim przestaje być? Mnie brzydzą kościelne parady, klękanie przed pedofilem w sukience, całowanie jego spasionych, zatłuszczonych paluchów, przyozdobionych złotymi pierścieniami. Ale nie zamierzam iśc i was z tego powodu bić, bo po co? Wasza decyzja, mi nic do tego. Możecie robić to nawet na ulicy, ale nie brońcie innym ludziom żyć tak jak czują że powinni...
Ala2020.07.30 7:31
My nie pozwolimy na publiczne deprawowanie naszych dzieci. W domu możecie sobie robić co chcecie, ale na ulicy nigdy. My na ulicy też nie manifestujemy swoich przyzwyczajeń, preferencji. A co hierarchów, to różni są ludzie, tak jak w waszym środowisku. Jedni się zagubili a inni ciężko pracują i pomagają innym. A co do grzechu, to chodzi o grzeszne uczynki a nie o człowieka. A jeżeli da się to wyleczyć to dlaczego nie warto spróbować ?