Krystyna Pawłowicz apeluje do Biskupów o pomoc w walce z Konwencją przemocową - zdjęcie
02.02.15, 15:17Fot. Jakub Szymczuk

Krystyna Pawłowicz apeluje do Biskupów o pomoc w walce z Konwencją przemocową

9

Pani premier Ewa Kopacz planuje (bo tak właśnie zapowiedziała) najszybsze przeforsowanie Konwencji przemocowej. Być może próby zostaną podjęte już na najbliższym posiedzeniu Sejmu, bo walka o porzucony elektorat palikotów i unijne względy trwa.

Klub PO i  marszałek  Radosław Sikorski, jak zwykle przy próbach "zamachów" na tradycyjne polskie dobra, kulturę  i obyczaje, zrobią to znienacka, najpewniej późną nocą.

Konwencja jest dramatycznie sprzeczna z polską Konstytucją. Pani premier Ewa Kopacz jest jednak w tej sprawie zdeterminowana. Chce zmusić w tym celu część posłów Klubu PO do głosowania wbrew ich sumieniom, szantażując ich usunięciem z list w przyszłych wyborach parlamentarnych. Jednocześnie i ona i rządowe media, wbrew wszelkim dowodom i faktom, wprowadzają opinię publiczną w błąd co do treści, celów i skutków  tej skrajnie szkodliwej dla Polski umowy międzynarodowej.

Według Konwencji, płeć człowieka jest jego własną decyzją. Z kolei, zgodnie z art.12 Konwencji, Polska, polskie władze już zobowiązały się "podjąć niezbędne działania, by promować zmianę społecznych i kulturowych wzorców zachowań kobiet i mężczyzn” w celu WYKORZENIENIA uprzedzeń, zwyczajów, tradycji oraz innych praktyk opartych na stereotypowych rolach kobiet i mężczyzn.

Realizacji powyższych zobowiązań przez polski Rząd będzie pilnowała i nadzorowała jakaś grupa międzynarodowych, genderowych, lewackich, zewnętrznych "ekspertów", gdyż  i na to Rząd także JUŻ wyraził zgodę podpisując Konwencję.

Przypomnę tylko fragment preambuły do polskiej Konstytucji, która określa wartości duchowe i moralne leżące u podstaw organizacji Polaków pod rządami obowiązującej przecież i wiążącej też władze publiczne Ustawy Zasadniczej: "W trosce o byt i przyszłość naszej Ojczyzny [...] my, Naród Polski [...] wdzięczni naszym przodkom za ich pracę, za walkę o niepodległość okupioną ogromnymi ofiarami, za kulturę ZAKORZENIONĄ w CHRZEŚCIJAŃSKIM DZIEDZICTWIE NARODU [...] nawiązując do najlepszych tradycji Pierwszej i Drugiej Rzeczypospolitej, zobowiązani, by przekazać przyszłym pokoleniom wszystko, co cenne z ponad tysiącletniego dorobku…" W zakończeniu, preambuły jest wezwanie do wszystkich, by "POSZANOWANIE tych zasad mieli za niewzruszoną podstawę Rzeczypospolitej Polskiej".

Ponieważ obecna władza sprzeniewierza się wyraźnym konstytucyjnym poleceniom i obowiązkom troski o polskie chrześcijańskie dziedzictwo Narodu, o nienaruszalność dóbr polskiej  kultury i tradycji, nie mając mandatu konstytucyjnego podejmuje samozwańcze  próby wykorzeniania Polaków z ich ponad tysiącletniej tradycji, wobec realnej groźby ratyfikacji aktu obalającego ten dorobek Polskiego Narodu, jako katoliczka i poseł proszę polskich Biskupów o wsparcie. O publiczne ponawianie, tak długo jak to będzie konieczne, a zwłaszcza dziś, obrony polskiego chrześcijaństwa, polskich chrześcijan, obrony chrześcijańskiej Polski, w sytuacjach zagrożeń takich, jak planowane w najbliższym czasie siłowe przeforsowanie Konwencji przemocowej w polskim Sejmie przez władze PO-PSL i inne lewackie i lewicowe środowiska.

Zasiadający w Sejmie posłowie, którzy po złożeniu ślubowania, ogłaszali "Tak mi dopomóż Bóg ! ", mam nadzieję, wysłuchają wyraźnego wezwania Biskupów do odpowiedzialności i wywiązania się ze swych chrześcijańskich powinności.

Ale proszę Biskupów o taki apel dzisiaj, gdy za chwilę będą się decydowały nasze losy.

Jako poseł proszę Ich dziś o publiczne wsparcie moralne i umocnienie też posłów koalicji rządzącej, by się polskości i chrześcijaństwa nie wypierali także za cenę miejsca na przyszłej liście wyborczej.

Dzisiaj, także Biskupi mogą realnie pomóc w obronie polskiej Konstytucji.

Bardzo Ich o tę pomoc proszę.

Krystyna Pawłowicz

Komentarze (9):

anonim2015.02.2 17:25
@Nowakowska Kto i w jaki sposób nie traktuje kobiet jak ludzi ? Jak mogłaby to zmienić "pedalska konwencja" ?
anonim2015.02.2 17:59
Nowakowska jak rasowy UB/SB-ek propagandysta próbuje zmieniać znaczenie słów, bo to właśnie ta konwencja odczłowiecza kobietę, czyni z kobiety przedmiot użytku, więcej - konwencja stawia kobietę jako przedmiot-rzecz poniżej zwierząt... Lewym na tym zależy, w końcu czymże innym jest feminizm jak nie zwalczaniem kobiecości, poniżaniem i upodlaniem kobiet jak tylko i gdzie tylko się da.
anonim2015.02.2 20:05
Za stwierdzenie, że nietolerancja i sprzyjanie przemocy w rodzinie, to zakorzenione w naszej kulturze tradycje, i wartości, pani Pawłowicz powinna być ukarana.
anonim2015.02.2 21:40
A lewakowi się marzy, żeby mógł raz z kozą, raz z kobietą, raz z kurą...itp, a najlepiej, żeby wszystkie one mieszkały razem w komórce i jadły z jednego korytka, w którym s.s.._lewak będzie je karmił... I co Wy kobiety na taką propozycję s.s_lewaka?
anonim2015.02.2 21:42
Wiem , wiem - Nowakowska i absolwentka psychologii Mniemanologia-feministka zachwycone, tyle że to akurat nie kobiety...
anonim2015.02.3 0:53
Taaa, takim lewym ciemniakom jak AirWolfio - wtórny analfabeta, który nie potrafi czytać, że o przeczytaniu przez niego choćby preambuły do Konstytucji RP nie wspomnę - w końcu dla AirWolfia to nieosiągalne, bo preambuła zawiera więcej niż 140 znaków...a że nigdy nie czytał to widać po nonsensach które wypisuje zibi33 z olei znając tylko lewą mentalność swoich towarzyszy dewiantów przypisuje ja innym, bo nie umie sobie wyobrazić, że istnieją ludzie normalni i wreszcie Fidem, który swoją lewą ideologię i poglądy przypisuje prof. Pawłowicz... Z nimi nawet nie da się rozmawiać, ani resocjalizować - ich trzeba po prostu izolować - jakże mądrzy byli nasi przodkowie w dwudziestoleciu międzywojennym, że mieli Berezę, bo dzięki temu zapewnili sobie warunki do niesamowitego rozwoju gospodarczego i nie tylko w warunkach wolnej niepodległej Polski. A dziś..rozzuchwaliło i rozlazło się to zboczone, zaburzone lewe robactwo...
anonim2015.02.3 11:22
@AnitaF Mnie juz gnebi :) Nie wiem jak sobi z tym dam rade :) A serio, no zupelnie powaznie o co tak na prawde chodzi kosciolowi ? Czego sie tak boi albo co mu tak zagraza ?
anonim2015.02.8 19:38
J , jestem tutaj od dwóch dni ale jak czytam tak wugarne ohydne wpisy jakie pisze Nabi to mam watpliwosci, czy to forum katolickie. jak mozna dopuścic takich obrzydliwych zboczenców do katolickiego forum? nabi zboczony trollu, idź do Palikota! Nikt nie uwierzy, że katolik jest taki popaprany i zboczony jak ty!
anonim2015.02.8 19:40
Juz widze jak zboczeńcowi nabiemu piana cieknie z geby jak pisze o kozie! idź osmieszać swoje palikociarskie plemie na wyborcza trollu z Czerskiej!