Korwin chciał zabłysnąć. Posypały się zawiadomienia do prokuratury  - zdjęcie
11.05.20, 13:30Fot. screenschot: Twitter - Janusz Korwin-Mikke

Korwin chciał zabłysnąć. Posypały się zawiadomienia do prokuratury

28

W Internecie trwa akcja #Hot16Challenge, której celem jest promowanie zbiórki na walkę z epidemią koronawirusa. Janusz Korwin-Mikke postanowił jednak wykorzystać ją do podgrzania politycznych emocji. Zrobił to w sposób nie tyle żenujący, co obrzydliwy. Teraz sprawą może zająć się sejmowa Komisja Etyki i prokuratura.

#Hot16Challenge to internetowa akcja promująca zbiórkę pieniędzy na wsparcie dla służb walczących z koronawirusem za pośrednictwem portalu siepomaga.pl. Znane osoby ze świata kultury i mediów nagrywają amatorskie nagrania, w których rapują szesnastowersowe zwrotki, a następnie nominują kolejnych  uczestników. Włączyli się w nią już m.in. Dawid Podsiadło, Margaret czy Taco Hmingway.

Do akcji dołączył też polityk Konfederacji Janusz Korwin-Mikke. Ten jednak nie miał chyba na celu promocji charytatywnej akcji, a jedynie zbluzganie swoich politycznych przeciwników. W filmiku, w którym wystąpił z pistoletem i maczetą w dłoniach, wziął na swój „celownik” socjalistów. W hip-hopowym „utworze” zatytułowanym „Jestem rapu Bogiem”, nazywa ich „szmatami” i apeluje, że powinno się ich wieszać, czy przynajmniej „obcinać jaja”. To okazało się być nawet poniżej poczucia dobrego smaku polityków Lewicy, którzy czując się dotknięci nagraniem Korwina, podjęli już kroki prawne.

Poseł Maciej Kopiec poinformował za pośrednictwem Twittera, że składa w tej sprawie zawiadomienie do Komisji Etyki:

-„Składam zawiadomienie do Komisji Etyki w sprawie skandalicznego zachowania posła Konfederacji, Korwina Mikkego. Jeśli 30 lat w polityce nie nauczyło pana posła nawet przyzwoitego języka, powinien z niej, po prostu – odejść” – czytamy na profilu polityka.

Z kolei posłanka Lewicy Hanna Gill-Piątek zdecydowała się na złożenie zawiadomienia do prokuratury:

-„Składam do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. @JkmMikke i jego #hot16challenge2 to podżeganie do przemocy wobec przeciwników politycznych. Są granice dobrej zabawy” – napisała.

Swoje oburzenie wyraził też Adrian Zandberg:

-„Poseł na Sejm, wymachując bronią, zapowiada okaleczanie i mordowanie lewicowców”.

Problemu nie widzą jednak partyjni koledzy Korwin-Mikkego. W jego obronie stanął m.in. Artur Dziambor, który napisał:

-„JKM nawet jak zrobi rapowy kawałek, wkurza lewaków. Ci sami, którzy nie widzieli niczego złego w wieszaniu penisa na krzyżu dziś zgłaszają na YT jego nagranie za umieszczoną w nim mowę nienawiści. O rapie wiedzą tyle co ja o disco polo, tylko ja disco polo nie zabraniam, a boli”.

kak/Twitter, wPolityce.pl, Onet.pl

Komentarze (28):

Abraham Lincolm2020.05.12 1:56
Goniła go któraś była żona za za mały socjal Na Śląsk tam zrobi karierę wśród długowłosych księży
PolakNieLeming2020.05.12 1:40
Na pohybel Narodowcom (ruskim onucom) i komuchom (pachołkom Moskwy) !
Ass2020.05.11 20:50
wielkie brawa dla Korwina
Chcesz sie umowic na SZYBKI SEKS BEZ ZADNYCH ZOBOW2020.05.11 16:55
Mam 32 lata, szukam mężczyzny w każdym wieku, z którym będę mogła spotkać się z tobą na seks. Jestem strasznie napalona ponieważ od roku jestem samotna. Nie oczekuję pomocy finansowej ani zobowiązań tylko luźnej atmosfery i higieny osobistej. Jeśli byłbyś chętny spotkać się na seks i zobaczyć więcej moich fotek odezwij się na mam tam nick Weronika88 Najlepiej dodaj mnie do znajomych na www.exslove.com.pl i napisz kiedy masz czas się spotkać i zabawić :
Wies2020.05.11 16:54
A liberał to kto jak nie socjalista ?
Jery2020.05.11 15:11
Nic Korwinowi nie zrobią. Lewactwo z prawej i lewej strony jest cienkie :)
Saki Faki2020.05.11 14:37
Czekamy na występ enigmatycznego Kaczego ch...a. 😉
Jan Radziszewski 2020.05.11 14:28
Co ma wisieć - NIE UTONIE tzn kto ma być w PIEKLE w piekle będzie !!! Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Dorota.......2020.05.11 21:38
Janie R ! Widzę, że jesteś niereformowalny! Tyle cię osób pyta, ja też! Wytłumacz, co znaczy u ciebie we wpisie "rzecznik Pinkas"!? Gdzie i kim on jest?? Tak trudno napisać kilka słów?? Nie piszę ze złości! Jestem po tej samej stronie! Odpisz!
Zły powie - łap złego2020.05.11 14:24
Złodziej powie - łap złodzieja, bolszewicy Tusk Sikorski - łap bolszewika, putinista neokomunista Korwin - łap socjaliste, komuniste. Jestem rapu Bogiem. Lewicowy chazar dla wszystkich prawicowych mediow mowi - lap wszystkich chazarow, Szczesc Boze, jestem katolikiem.. A po co to wszystko?? Zeby za rok, dwa zdjac maski, miec na postronku wszystkich ludzi, ktorzy cenia tradycyjne wartosci, zwlaszcza chrzescijanskie - i powiedziec tylko lewica i liberalizm!
To się ale porobiło2020.05.11 14:29
Nieźle kombinujesz. Co zatem z duchowieństwem? To dopiero gruba hucpa musi być i ściema?!
Dante2020.05.11 14:30
Inaczej mówiac Szatan to mistrz kłamstwa i obłudy.
Michał Jan2020.05.11 17:44
A koleś o wypranym przez Frondę mózgu zobaczy neokomunistę w JKM.
stan2020.05.11 19:57
A jak nazwać kogoś, kto promował komunistkę, masonkę Ayn Rand? I zachwycał się jej masońską "biblią"?
Piotr Nowak2020.05.11 14:10
Ja tam jakimś wielkim fanem Korwina to napewno nie jestem, ale trzeba przyznać że po pierwsze całkiem dobrze mu poszło, a po drugie to trzeba umieć wyjąć kij z duupy żeby coś takiego zrobić. Ciekawe jak wypadłby kaczy ch..ujek? Kimkolwiek jest ;) https://youtu.be/m0XDcTOxQM0
Maria Blaszczyk2020.05.11 15:07
Tak zareklamowałeś, że aż obejrzałam. No i masz rację... Pomijając istotę przekazu - rzeczywiście robi wrażenie. Jest najlepszy z tych, które widziałam w ramach tego challengu. Kiedy byłam małą dziewczynką, mój Tata dawał mi do czytania podręczniki pana Korwina twierdząc, że są najlepsze. Były to co prawda czasy początku transformacji ustrojowej, więc pewnie wybór nie był za duży, bo kto by się tam brydżem w ówczesnej nędzy przesadnie przejmował, ale znając mojego Tatę porównał je ze wszystkim, co naonczas było dostępne. I teraz jeszcze jeden talent. Szkoda, że się pan Korwin postanowił marnować w tej polityce,
Agnieszka Dz. 2020.05.11 15:16
Andrus jest najlepszy!
Maria Blaszczyk2020.05.11 18:17
On nie bardzo rapuje. Jest uroczy, ale oszukuje.
Już niedługo "Lesiu" Keller-Krawczyk2020.05.11 13:56
Sprawia mi to wyjątkową przyjemność, grzeszną nawet, jestem świadkiem upadku i desperacji blogowej mendy. This is truly beautiful; I am witness to the destructive power of hate and is consuming that piece of shit ALIVE!
katolicka kretynizacja polski2020.05.11 13:52
szpicle i konfidenci w akcji!
Glaudiusman2020.05.11 13:50
Tego typa korwina za szmaty i za kraty do ciemnej celi, bez żarcia, bez opierunku. Nie można patrzeć na tą gebę zakłamaną.
Agnieszka Dz. 2020.05.11 14:19
Moim zdaniem on jest właśnie szczery. Dużo można mu zarzucać, czasem wygłasza takie farmazony, że aż żal słuchać, ale w tym wszystkim jest szczery i wyluzowany.
Elektor2020.05.11 14:28
I co lewaku? Zabolało?:) Ładnie was p. Janusz pozamiatał! Czerwone kanalie. Teraz czekamy na występ p. Brauna, został nominowany! Dobije was zapewne, złodzieje.
Atheisten sind dumm - A. Einstein2020.05.11 13:40
Stanę 2 metry od tego bolszewika i we mnie nie trafi. Trzyma ten "pistolet" jak żydowski gajowy wiatrówkę z krzywą lufą.
Michał Jan2020.05.11 16:54
Jak strzela w lustro, to nie trafi.
Marian2020.05.11 13:37
To tylko kłótnia w rodzinie Towarzystwa Przyjaciół Związku Radzieckiego.
anonim2020.05.11 16:08
Ta rodzina nazywała się TPPR (Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Radzieckiej) Kto wie, czy pogrobowcy z Konfederacji nie zamierzają wskrzesić jednego z komunistycznych trupów.
Michał Jan2020.05.11 16:54
Ale ochraniacz na pewne sprawy już sobie zamówiłeś, na wszelki wypadek, nieprawdaż?