KOMPROMITACJA Brejzy! Dziękował Kwaśniewskiemu za poparcie, którego... nie było. 'Wyszedł pan na człowieka niepoważnego' - zdjęcie
23.05.19, 20:37zdj. screen Youtube/Onet Rano

KOMPROMITACJA Brejzy! Dziękował Kwaśniewskiemu za poparcie, którego... nie było. 'Wyszedł pan na człowieka niepoważnego'

10

"Dzieli nas dużo, ale łączy umiłowanie do demokracji i świadomość europejska. Prezydent Aleksander Kwaśniewski ma na tym polu wielkie zasługi. Dziękuję za poparcie!"-napisał na Twitterze Krzysztof Brejza. Poseł PO-KO kandyduje z list Koalicji Europejskiej w niedzielnych eurowyborach. 

Polityk pochwalił się fotografią z byłym prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim. Skierował pod adresem byłego polskiego przywódcy wiele ciepłych słów. Brejza podziękował również Kwaśniewskiemu za poparcie. 

Wszystko ładnie, pięknie, ale...

"Aleksander Kwaśniewski dziękuje za miłe słowa, ale poparcia w tym okręgu udziela swojemu wieloletniemu przyjacielowi Januszowi Zemke"- odpowiedziało biuro byłego prezydenta. Sprawę skomentowało również toruńskie SLD. 

"Brejza pragnie zostać europosłem, jednak metody, jakie zastosował, są brzydkie. Wstyd, panie pośle, po prostu nadużywa pan wizerunku pana Aleksandra Kwaśniewskiego. Wyszedł pan na człowieka niepoważnego"- wpis o takiej treści pojawił się na profilu toruńskich struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej. 

Sam Krzysztof Brejza przeprosił Aleksandra Kwaśniewskiego, przyznając, że słowa o poparciu były "niepotrzebne". 

Do sprawy odniósł się sam zainteresowany. Brejza stwierdził, że słowa o poparciu były niepotrzebne i przeprosił Kwaśniewskiego.

"Tweet o miłej rozmowie z Prezydentem A.Kwaśniewskim,który pozytywnie wyraził się o mojej aktywności,niepotrzebnie zakończyłem słowami o jednoznacznym poparciu w wyborach. Jeśli Prezydent poczuł się urażony,to przepraszam"-napisał poseł.

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (10):

Jahu2019.05.24 10:16
hihihi jaki ćwok.. Brejza nie martw się gdyby żył tatuś Kwacha to na pewno by cię poparł:)
Bi KONT2019.05.27 10:13
łajza pochodzi z Inowrocławia wstyd inowrocławianie.
ZYDOKOMUNA W NATARCIU2019.05.24 8:30
WSPARCIE KWASNIEWSKIEGO TJ POCAUNEK SMIERCI POLITYCZNEJ.
PiS=UWbis2019.05.24 7:05
Tego kłamczuszka można zrozumieć - poparcie Kwacha to prawdziwy skarb. Co prawda nie równać się Olkowi z ojcem, ale ten aparatczyk też ma duże zasługi dla budowania "demokracji socjalistycznej" i dobrobytu w Polsce.
k.A.2019.05.23 21:19
Szanowni Internauci, już za kilka dni powinniśmy wszyscy zadecydować w jakim kraju chcemy żyć. Podejmując decyzje kogo upoważnimy do decydowania o naszych sprawach w europie przyjrzyjmy się kogo poszczególni kandydaci na posłów do parlamentu europejskiego będą reprezentować. Czy chcemy, żeby „polscy” europarlamentarzyści bronili interesów niemieckich, żydowskich, rosyjskich a może amerykańskich ?. Kto będzie bronił czyich interesów każdy kto ma telewizor, radio, dostęp do prasy i pamięta historię ostatnich trzydziestu lat sam sobie odpowie na to pytanie. Czy chcemy aby jacyś Niemcy, Francuzi, Belgowie, czy Rosjanie decydowali o tym co jest dobre dla Polski ?. Jeśli tego chcecie to jesteście piątą kolumną, albo idiotami. Głosujcie na każdą listę której politycy, Waszym zdaniem zadbają o Wasze interesy:Wiosna, Narodowcy, Kukiz’15 czy PiS. Każda decyzja będzie dobra. To, że ktoś kocha inaczej, jest narodowcem, bądź pisiorem, wcale nie znaczy, że jest szują. Przestrzegam tylko przed listą numer trzy (3), a to dlatego, że żyję dostatecznie długo aby wiedzieć czego można się spodziewać po kandydatach z tej listy. Pozwalam sobie jeszcze raz Was prosić o pokazanie kandydatom z trójki słynnego gestu Kozakiewicza. Lepiej zapobiegać złu, niż później żałować .
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.23 21:24
Nie bądź PiSdą, głosuj na WIOSNĘ!
hetero2019.05.23 23:48
𝐏𝐫𝐳𝐞𝐜𝐢𝐞ż 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐰𝐢𝐨𝐬𝐧𝐚 𝐭𝐨 𝐣𝐚𝐤 𝐦𝐨ż𝐧𝐚 𝐠ł𝐨𝐬𝐨𝐰𝐚ć 𝐧𝐚 𝐳𝐢𝐦ę , 𝐤𝐭ó𝐫𝐚 𝐳𝐚𝐜𝐳𝐧𝐢𝐞 𝐬𝐢ę 𝟐𝟐 𝐠𝐫𝐮𝐝𝐧𝐢𝐚 𝗣𝗿𝘇𝗲𝗰𝗶𝗲ż 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝘄𝗶𝗼𝘀𝗻𝗮 𝘁𝗼 𝗷𝗮𝗸 𝗺𝗼ż𝗻𝗮 𝗴ł𝗼𝘀𝗼𝘄𝗮ć 𝗻𝗮 𝘇𝗶𝗺ę , 𝗸𝘁ó𝗿𝗮 𝘇𝗮𝗰𝘇𝗻𝗶𝗲 𝘀𝗶ę 𝟮𝟮 𝗴𝗿𝘂𝗱𝗻𝗶𝗮
Alojzy Cedzidło2019.05.24 0:43
No i ma Pan /i odpowiedz . Dumnego Geja .To nie są kpiny . Tak jest w naszej Ojczyżnie . Jacy jesteśmy okarze sie w najbliższą niedzielę . Wstępnie . Reszta na jesieni. . Bo jak wygra Wiosna ,to dla Polski zostanie tylko Sylwester .
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.23 21:04
🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już ❤️11 410zł!❤️ - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować." 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
Alojzy Cedzidło2019.05.24 0:32
A tak szczerze , bez jaj . Ile Pan .], panie ,,Dumny " buli za tą reklamę . Bo przecięz jak bym miał zamiar przelac na lonto nieszczęśliwego ( bez kpin ) Mikołaja ten milon euro jak tam wejdziemy , to muszę być pewny ,że mnie jakiś Dumny Gej w konia nie robi.. i za mój milion nie wybuduje sobie np.Domu Uciech . Dla Niedocenionych Wiośniarzy " ( po wyborach) Więcej szczegułów proszę .W tym i wysokości zysków jakie Pan Frondzie wygospodarowuje.