Janecki: Współcześni rewolucjoniści to ludzie, którzy chwalą się tym, że żadna poważna wiedza nie niszczy ich spontaniczności - zdjęcie
30.07.20, 12:29screenshot youtube- portal wpolityce

Janecki: Współcześni rewolucjoniści to ludzie, którzy chwalą się tym, że żadna poważna wiedza nie niszczy ich spontaniczności

9

Stanisław Janecki uważa, że osoby, które sprofanowały figurę Chrystusa zostaną wykorzystane w konretnym, niszczycielskim  celu. Takie osoby mają być dumne z tego, że nic nie wiedzą, niewiele rozumieją, nie szanują tradycji. Rewolucjoniści i anarchiści z tęczową flagą sprofanowali figurę Chrystusa przed kościołem Św. Krzyża.

Publicysta Stanisław Janecki jest zdania, że osoby które dokonały profanacji figury Chrystusa przed kościołem Św. Krzyża mają poglądy, które za nic mają tradycje i przyzwoitość.W Polsce w porównaniu do Europy takich osób widać jeszcze niewiele. Zdaniem Janeckiego znajdzie się sponsor, który będzie finansował takie działania lewicowych radykałów. Skutki ich działań mogą być opłakane.

Ciekawe zdanie jest Janeckiego o rewolucjonistów przyszłości. Obecnie takie osoby jak te profanujące pomniki w Warszawie nie dbają o przyzwoite wykształcenie. Bardzo często nie czytają książek. A jak czytają to mają one niewielką wartość intelektualną. Zdaniem publicysty ,,Ci obecni potrafią skleić jakieś manifesty, ale to jednak czysty bełkot.

Współcześni rewolucjoniści to ludzie, którzy chwalą się tym, że żadna poważna wiedza ich w zasadzie nie dotyczy. Jeśli w tym gronie pojawiają się wykształceni ludzie, to często muszą być powściągliwi w poglądach. Liczy się tylko to by prowokować i niszczyć porządek.Osoby, które uznają się za lewicowych bojowników o wolność i demokrację to bardzo często zwykli ignoranci. Nie wiedza co tak naprawdę dzieje się  w kraju czy na świecie.

To przedstawiciele pokolenia od którego właściwie się niewiele wymaga. Również sami od siebie niczego nie wymagają. Ma to swoje korzenie czasów rewolucji 1968 .Ludzie, którzy nie szanują tradycji, a takie są właśnie osoby, które sprofanowały figurę Chrystusa w Warszawie uważają, że nie ma możliwości dogadania się. Dla nich liczy się tylko ich punkt widzenia.  Lewicowy radykalizm pokazuje, że jest niebezpieczny.

Rr,wpolityce.pl

Komentarze (9):

Anonim2020.07.30 15:27
Panie Redaktorze u rewolucjonistów ignorancja wcale mi nie przeszkadza, jak chcą niech będą marionetkami, dającym kierownikom poczucie wyższości nad manipulowaną przez nich masą(inteligencką, bądź wiejską, jak wyjaśnił nam Wałęsa). Jednakże u kontrrewolucjonistów jest to stan absolutnie niedopuszczalny. Dzieci Boga czymś się jednak od potomków małp muszą różnić. Jak powiedział Jan Paweł II:" Wymagajcie od siebie nawet jeżeli nikt od was by nie wymagał!" I to jest zadanie dla prawdziwie, światłem Boga oświeconych elit, czyli elit par excellence!
Dobre!!!!!2020.07.30 14:17
Zawoalowana nazwa przygłupów.
Co zrobić jak mnie nikt nie "lajkuje"?2020.07.30 13:38
Co zrobić jak mnie wszyscy olewają? Rób jak to praktykuje "kretynizacja & Co."! Lajkuj sam siebie, "dyskutuj" sam ze sobą, a dla niepoznaki zmieniaj VPN.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.30 12:58
katole zróbcie krucjatę i zayebcie wszystkie gołębie które codziennie s rają na figurę chrystka
pomatole w PiSdzie zakleszczony2020.07.30 13:37
POmiocie ubeckiej kurvvy z PiSda jak puzon i kulawego stroza pomatola ...znow sie onanizujesz na frondzie ...
jula2020.07.30 12:47
Rewolucjoniści za parę setek od Sorosa, czytać potrafią ale bez zrozumienia tekstu. Brak umiejętności analizy porównawczej, nie potrafią posprzątać po sobie, nie są w stanie pomyśleć o konsekwencjach podjętych działań. Dorośli metrykalnie ale intelektualnie wieczna gimbaza. Reforma nauczania i wychowania się kłania a raczej jej brak.
Farbowany celebryta Janecki2020.07.30 12:44
Kto normalny robi coś takiego z włosami? Żenada.
Michał Jan2020.07.30 14:15
Nie widziałeś fryzury "czarnej wdowy"?
Piotr Nowak 🖐🏻2020.07.30 17:21
No i co? No i ch..ów sto! 🤣🤣🤣) A chu.j ci w dziąsło!🤣🤣 bu hahaha