Bronisława Komorowskiego wezwanie do "budowania wspólnoty" - zdjęcie
01.05.15, 19:55

Bronisława Komorowskiego wezwanie do "budowania wspólnoty"

9

Bronisław Komorowski w orędziu do narodu Polskiego powiedział: "Wiem, że na co dzień niepokoją nas sygnały, jak wiele nas, Polaków, różni i dzieli. Jednak żyjąc w geograficznym sercu kontynentu, pomiędzy Wschodem i Zachodem, musimy naszą siłę budować właśnie w oparciu o wspólnotę. Wszystkie ważne momenty w naszej najnowszej historii, takie jak obalenie komunizmu poprzez pierwsze wolne wybory, jak wejście do NATO i UE, nie byłyby możliwe bez jedności - mówił Komorowsk orędziu wyemitowanym w TVP.

Komorowski zaapelował do Polaków, by ci, przeżyli "te majowe dni i związane z nimi treści razem, wewspólnocie". - Przeżyjmy je nie tylko w ramach oficjalnych uroczystości i wydarzeń, ucieszmy się nimi także zupełnie prywatnie, w gronie przyjaciół, rodziny, znajomych. Bo majówka z Polską może być majówką z najbliższymi - zachęcał prezydent Komorowski.

I jakże lukrowana wypowiedź Komorowskiego, człowieka który na wszelką krytykę wsadza ludzi do psychiatryka, o wzajemnej życzliwości: "obdarowywanie się uśmiechem, ciepłym spojrzeniem, dobrym gestem".

Pan Komorowski jak zawsze - dumny z siebie i ....

mm/Polskie Radio

Komentarze (9):

anonim2015.05.1 20:30
Przypomniała mi się sprawa bezdomnego pana Huberta, który znieważył pewnego prezydenta.
anonim2015.05.1 20:57
Pan Hubert: pijus, dorzuć do browara, kopsnij szluga, zwyczajny sztajmes spod Biedronki kreowany przez pewną partię na biednego bezdomnego Nie mąć Piotrpm
anonim2015.05.1 20:59
Komor! Nie ośmieszaj się zdrajco!
anonim2015.05.2 0:47
Kogo mieli zabić zabili, a teraz będą z resztą tworzyć wspólnotę ...
anonim2015.05.2 5:08
Wspólnota ,której podstawą jest "kto nie z (Mieciem/Bronkiem) tego zmieciem" ,taki resortowy kolektyw .
anonim2015.05.2 7:12
Cały czas bełkocze farmazony o wspólnocie, pojednaniu i że chce łączyć i dzielić. Nie można już tego słuchać, tym bardziej że jego czyny świadczą o czymś całkowicie przeciwnym.
anonim2015.05.2 10:50
Bandyci tussistowscy budują jedność poprzez wyrzucanie ludzi z ich mieszkań na bruk. Znam matkę wyrzuconą na bruk z siedmiorgiem dzieci ( opiekowała się dziećmi w ramach rodziny zastępczej - miała i ma podpisaną umowę ze starostą). Budynek było super wyremontowany przez lokatorów, mieszkania były komfortowe, nic więc dziwnego że spodobał się tussistowcom więc go przejęli. Wszyscy mieszkańcy poszli na bruk. Budynek był własnością miasta " kwaterunku.Taka jest Polska tussistowsko-komorowska . Obecnie trwa wyrzucanie przez tussistowców na bruk ludzi przy ul. Klimczoka w Katowicach. W Krakowie Majchrowski chce wyrzucić na bruk matkę z trojgiem dzieci. Brawo bandziorze schizofreniku, głosuj na przyczynę dyskryminacji Polaków czyli na Bronisława Komorowskiego. Komorowski po utracie władzy koniecznie musi stanąć przed Trybunałem Narodowym, który w tym celu trzeba będzie powołać.
anonim2015.05.3 9:21
@Agamemnon Za PISu zniszczyli firmę ojca mojego przyjaciela. Znajomą wywalił na pysk Lech Kaczyński bo w urzędzie robił miejsce dla swoich, jak dorwał się do władzy. PIS=PO
anonim2015.05.4 14:57
Wspólnota z Bronisławem K.??? Zapewne WSIowa wspólnota Pro Civili...