Żona Adolfa Hitlera była Żydówką? - zdjęcie
07.04.14, 07:08

Żona Adolfa Hitlera była Żydówką?

6

Sprawę zaprezentował telewizyjny film dokumentalny wyemitowany przez brytyjski kanał British Channel 4.

Film dokumentalny nosi tytuł „Dead Famous DNA”. Grupa naukowców przeprowadziła badania materiału DNA, a mianowicie włosa ze szczotki, która miała należeć do Ewy Braun. Odnaleziono ją w Berghofie w skrzynce podpisanej inicjałami E.B. To właśnie w Berghofie Ewa Braun spędzała większość czasu.

W DNA odnaleziono elementy, które są według naukowców silnie powiązane z Żydami Aszkenazyjskimi.

Ewa Braun urodziła się w rodzinie katolickiej. Wiadomo jednak, że wielu Żydów Aszkenazyjskich przeszło na katolicyzm w ciągu XIX wieku w Niemczech.

Według naukowców z brytyjskiego programu dowód jest dość mocny, jednak nie na tyle, by w pełni potwierdzić hipotezę o żydowskich korzeniach Ewy Braun. DNA pozyskane z włosa należy jeszcze porównać z DNA dwóch żyjących potomków rodziny Braun.

Szczotkę, z której pozyskano włos, odnalazł w 1945 roku amerykański oficer Paul Baer. Zabrał on z Berghofu kilka osobistych przedmiotów z apartamentu Ewy Braun.

pac/i24news.tv

Komentarze (6):

anonim2014.04.7 7:35
Wlos (jeden) ze szczotki... No, to "mocny" dowod, nie ma co... Przede wszystkim wypada zapytac czy: 1. Ewa Braun byla Zydowka z matki Zydowki (wg prawa zydowskiego) 2. czy byla Zydowka z 3-4 dziadkow zydowskich (obojetnie ktorych) - wg prawa hitlerowskiego. W III Rzeszy za Zyda uchodzil tylko i wylacznie czlowiek, ktory mial co najmniej 3 dziadkow zydowskich (na 4 dziadkow). Kto mial mniej, nie byl tam uznawany za Zyda, lecz co najwyzej za pol-Zyda lub cwierc-Zyda. Co najmniej 16 niemieckich generalow w III Rzeszy oraz 2 felmarszalkow bylo takimi "pol-" lub "cwierc-" Zydami. Mogli oni wcstepowac w zwiazki malzenskie z Aryjczykami i dzieci z takich malzenstw byly uzbawane za aryjskie. Byla specjalna tabela, na ktorej wykazano kto z kim mogl zawrzec zwiazek malzenski w III Rzeszy. Wiec poczekajmy na to w jakim stopniu "Zydowka" byla E. Braun.
anonim2014.04.7 10:57
To ciekawe odkrycie!
anonim2014.04.7 17:55
@ pawel.nn "Byłoby jednak ciekawie gdyby takie badania przeprowadzic na skale masową. Co poniektórzy "czyści" Polacy mogliby sie zdziwić." Pierwszą grupą która powinni przebadać to polscy politycy - nie zdziwiłbym się gdyby wśród nich było bardzo dużo osób z narodu wybranego.
anonim2014.04.8 10:59
Wbrew pozorom czy może lekkomyślności fakty takie mają podstawowe znaczenie dla człowieka danego i społeczności w której żyje. Żydzi NADAL uważają się za Naród Wybrany (odrzucając Jezusa); w Ich opinii mają do spełnienia specjalną rolę w świecie. I spełniają. Ich działanie będzie stopniowo ujawniane aż w czasach ostatecznych będzie widoczne jawnie. Czy możecie stwierdzić jakich żydowskich doradców i współpracowników mieli: Stalin, Hitler, Roosevelt, gen. Sikorski, przedwojenne władze wszystkich stopni w Polsce, kto po II wojnie przejmował kontrolę nad amerykańskimi służbami aż do ich obłąkanego działania dzisiaj, kto kontroluje nasze służby od 70 lat bez przerwy, ( Kennedy ; Smoleńsk, Gibraltar, ). Tylko znajomość odpowiedzi na te pytania umożliwia zrozumienie rzeczywistości obecnie. Przeciw Duchowi Odstępstwa Żydów, czy potrafi walczyć Kościół Chrześcijański?! Przecież Żydzi odrzucają Boga Ojca - odrzucając Syna Bożego; a wielu mówi że mamy my chrześcijanie wspólnego Ojca z tymi którzy Go ( Ojca) jawnie odrzucają, nie przyjmując Syna. Gdzie jest prawdziwy depozyt Wiary? Kto go naprawdę strzeże? Jaka jest rzeczywista rola Żydów po odrzuceniu przez nich Ojca i Syna?
anonim2014.04.8 11:33
Tak jakby A. Hitler nie był? Do dnia dzisiejszego jest grób rodziny Hitlerów na cmentarzu żydowskim w Budapeszcie. Może to wynika z niewiedza lub z przewrotności bo zarówno filosemici i sami żydzi jakoś dziwnie stracili pamięć jak to ich Dziadkowie, Ojcowie w Polsce cieszyli się jak do władzy w III Rzeszy Niemieckiej doszedł tj został ich rodak Kanclerzem A. Hitler Która to wzrosła do zenitu zachwytu nad nim, gdy rząd III Rzeszy Niemieckiej zawarł traktat wzajemnej pomocy z ich przywódcami religijnymi. i ta współpraca z strony żydowskiej pomogła nie komu innemu jak Niemcom wyjść z kryzysu finansowego który wstrząsał życiem politycznym Niemców w III Rzeszy. A czy nie pamiątają jak szklowali naszego wodza śpiewając refren pieśni "śmigły Rydz nie nauczyła nas nic, Hitler złoty nauczył nas roboty" Tak samo badanie genetyczne jaki przeprowadzono wykazały że A Hitler był żydem. Więc jakaś dziwna amnezja umysłowa opanowała żydów i ich przyjaciół filosemitów.
anonim2014.04.8 22:19
Hitler na pewno Żydów nie lubił i nie chwalił się swoim dziadkiem - Żydem; spalił całą wieś z której pochodził jego dziadek, żeby odciąć się od swojej żydowskiej domieszki