[Wideo] Cichanouska publikuje nagranie jak białoruscy funkcjonariusze obchodzą się z migrantami - zdjęcie
17.11.21, 11:06fot. tt/Sviatlana Tsikhanouskaya/screeen

[Wideo] Cichanouska publikuje nagranie jak białoruscy funkcjonariusze obchodzą się z migrantami

20

"Boli mnie to, jak rozwija się sytuacja na granicy białorusko-unijnej. Jest mi wstyd, że służby bezpieczeństwa źle traktują migrantów - pchają ich na drut kolczasty, prowokują starcia" – pisze jedna z liderek białoruskiej opozycji Swiatłana Cichanouska na Twitterze, a do wpisu załącza nagrnie.

Swój wpis Cichanouska opublikowała w nocy. Stwierdza w nim także, że przez działania Aleksandra Łukaszenki Białoruś stała się "państwem-wyrzutkiem".

"Boli mnie to, jak rozwija się sytuacja na granicy białorusko-unijnej. Jest mi wstyd, że służby bezpieczeństwa źle traktują migrantów - pchają ich na drut kolczasty, prowokują starcia. Dyktator robi wszystko, by Białoruś stała się państwem-wyrzutkiem. Ale Białoruś nie musi utożsamiać się z reżimem" – napisała białoruska opozycjonistka.

mp/twitter/polsatnews.pl

Komentarze (20):

Skrzypek na dachu2021.11.17 20:18
Lukaszenko tylko potrafi oszukac glupszych od siebie .
ukier2021.11.18 9:44
czyli was pisowców
i tyle2021.11.18 13:46
Dzięki naszej głupocie i waszym poczuciu wyższości i pysze, wy, kodziarscy moNdrale, nie wygracie chyba po raz siódmy. I tak trzymać. Jak to dobrze, że macie w swoich szeregach takie tuzy intelektu, jak Kidawa, "prawdziwa prezydeNtka" (od dinozaurów), Jachira czy Franek. I takich celebrytów, jak Hołdys i ci wszyscy od nieudanego koncertu. To ja, głupi pisowiec wiem, że ani Chopin nie był uchodźcą, bo wyjechał przed powstaniem listopadowym, żeby pobierać nauki, ani Maria Skłodowska nie była uchodźcą, bo również wyjechała studiować na Zachodzie, bo po prostu w zaborze rosyjskim nie przyjmowano kobiet na wyższe uczelnie. No więc jak to jest z tym hasełkiem tej antypisowskiej hucpy, zwanej koncertem dla imigrantów ? Głupota? Liczenie na i nieuctwo własnego środowiska politycznego, czy zwykły cynizm ?? Głupszych i bardziej obłudnych, niż ta "totalna opozycja" w Sejmie , która najpierw słodzi Straży Granicznej w czułych przemówieniach, żeby za chwilę, w głosowaniu "na nie", się na nią wypiąć, to ze świeczką szukać !
katolik" matis89 Wojciech Olszański.2021.11.17 14:32
AGENT KREMLA . . . https://www.fronda.pl/a/wielbiciel-putina-i-lukaszenki-spalil-na-rynku-w-kaliszu-ksiazece-statuty-z-xiii-w,169474.html
granatowy na gebie z rozpaczy2021.11.17 16:16
zachowali sie jak talibowie co zniszczyli rzezby bardzo cenne niktorzy uwazaja ze kultura niepotrzebna ale wlasnie po tym poznasz kim ktos jest
katolik2021.11.17 12:28
Polacy za 3 lata Polacy których nie bedzie stać na opłate pradu, gazu będa siedzieć w zimnej budzie jak psy !!! Taka będzie polityka zielonego ładu zdrajców SSPIS PO PSL SLD dudy !!! bWszystkie działania SSPIS PO PSL SLD są wstępemi realizowaniem zniewolenia, zamordyzmu, depopulacji !!!! Chcecie takiego życia ?
Po 11...2021.11.17 13:47
Tak.
katolik2021.11.17 14:44
ok, dostaniecie dziurawą michę
Anonim2021.11.17 12:17
To nie my, Żydzi i komuniści, mordowaliśmy polskich patriotów w kazamatach UB po wojnie! To Eskimosi z pomocą Pigmejów i Marsjan!
Po 11...2021.11.17 12:17
Genialny jest ten plan mojego drogiego wujka Sorosa: wpuścić natychmiast do Polski wszystkich uchodźców (czytaj: islamistów) oraz imigrantów (czytaj: terrorystów)! Niech wreszcie rozwalą ten katolicki kraj, którego tak nienawidzi mój pan - szatan! Trzeba wreszcie wziąć odwet za holocaust i polskie obozy koncentracyjne! I za to, że te dranie polaczki nie chcą płacić słusznych odszkodowań nam i naszym serdecznym przyjaciołom - Niemcom, z którymi tak dobrze się robi geszefty! W końcu zużyte w Polsce bomby, amunicja, Zyklon B, Tygrysy i Messerschmitty nie były za darmo. (Nota bene: Adolf Hitler był Polakiem i katolikiem - on tylko udawał Niemca.)
Hanys2021.11.17 12:33
TY za to udajesz, że ómiesz(nie mylic z "umieć") pisać.
Nie odnosisz Mariuszu wrażenia2021.11.17 12:04
że za obecną sytuację na granicy w dużej mierze odpowiedzialna jest właśnie sprawa Cichanouskiej i tego jak wasz rząd dał się w to wmanewrować i wykorzystać? Bo przecież jakbyście nie kombinowali, to nie zrzucicie winy na Tuska i na wybuchy wulkanów.
Je bać PiS2021.11.17 12:02
A gdzie wasz przyjaciel Orban głupie PiSdole? Wys-rau się na was?
Hanys2021.11.17 12:35
Jak długo myślałeś POeto?
bo2021.11.17 16:19
ale jestes zbukiem chyba nie masz kogo j---c
asddsa2021.11.18 12:41
Życzę Wam 4 następnych kadencji PISu. Kolejna z nich właśnie nadchodzi :))))
Anonim2021.11.17 11:57
Ciepły kumpel PiSdzielców już nie taki ciepły??? 😁😁😁 A może realizuje plan z Kremla, a jego polska agentura (Dwa Kłamstwa i Spójnik) udaje, że ma coś przeciwko.
Anonim2021.11.17 12:17
To nie my, Żydzi i komuniści, mordowaliśmy polskich patriotów w kazamatach UB po wojnie! To Eskimosi z pomocą Pigmejów i Marsjan!
katolik2021.11.17 11:45
Wróg zewnętrzny, wojna będzie trwać-- a -- SSPIS wygra wybory jako wróg wewnętrzny Polaków !! SSPIS PO PSL SLD maja zapewnione koryto na lata przez głupich Polaków, którzy chca byc pod rezimem, ale muszą byc , bo inaczej mają za dobrze i nie myślą, nie kombinują, ida na rzeż chemią genetyczną, drozyzną, zniewoleniem, jak pies za michę ryżu !!! Czy Polacy tuszują i negują fakty--- Polacy już jie pamiętacie jak SSPIS mieszał sie celowo w wybory na Białorusi, wtedy nie protestowaliści, a SSPIS cwaniak robił to celowo, bo sprzedaliście się Polaków masonom !!!!!! Polacy głupki nie wiedzą, co masoni z nimi robią i co jeszcze mają w planach !!! NIECH BÓG OTWORZY OCZY POLAKOM ---znów to powiem----pisałem kilka miesiecy temu, że SSPIS doprowadzi celowo do wojny z Białorusią i Rosją, Polacy niech BÓG otworzy wam oczy na wszystko w co gra SSPIS PO PSL SLD !!! Polacy naiwni myśla, ze to Lukaszenko jest agresorem i Rosja, a to SSPIS PO PSL SLD doprowadziło do sytuacji w której Polska znalazła się w niebezpieczenstwie- zdrajcy sprzedali Polskę masonom Europy i uSA !!! czyli przemieszczać po świecie mogą się tylko ludzie, a ludzie w pojęcie zwierżeta nie mogą. SSPIS zdrajco jesteś odpowiedzialny za wywołanie tego konfliktu-- bo mieszałeś sie do wyborów na Białorusi i robiłes ro celowo zaczepnie, sterowany przez masonów z Europy i uSA, tych samych którzy dokonują za SSPIS PO PSL SLD depopulacji Polaków chemią genetyczną, zniewolenia i zamordyzmu, doprowadzili celowo do drozyzny-- Polacy jak posłuszne psy płacą za benzynę 6 zł i będą głosować na reżim .
Czego oczekiwali2021.11.17 11:24
od sługusów reżimu , że będą się nad nimi rozczulać? Oni ich traktują tak jak ich nauczono we wschodnim stylu, tam człowiek, jednostka i oni sami są tylko bezwartościowym elementem rozgrywek dla "moguszczich" satrapów. Jak przestaną już być potrzebni mogą zacząć się naprawdę bać.