„Sterowanie na pilota”. „Kopacz mówi o własnych doświadczeniach” - zdjęcie
27.09.15, 10:26(fot. wikipedia)

„Sterowanie na pilota”. „Kopacz mówi o własnych doświadczeniach”

5

- Do spotkania nie doszło w mieszkaniu Jarosława Kaczyńskiego, tylko w Instytucie im. Lecha Kaczyńskiego. W przestrzeni neutralnej – mówił Jarosław Gowin w programie Moniki Olejnik.

W audycji „7. dzień tygodnia” Jacek Sasin z PiS odniósł się do słów premier Ewy Kopacz krytykującej prezydenta Dudę za nocne spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim.

– Pani premier wypowiada się ze znawstwem o sterowaniu na pilota, ale chyba mówi o własnych doświadczeniach. Bo niezauważony został tekst Gazety Wyborczej, w którym polityk PO mówi, że Ewa Kopacz jest uzależniona od spotkań z Donaldem Tuskiem – mówił Sasin.

Iwona Śledzińska-Katarasińska z PO zareagowała:

– Nie jestem zaskoczona tym spotkaniem zupełnie, kto tu miał jakieś złudzenia.

– To Jarosław Kaczyński powinien udać się do Pałacu – stwierdził natomiast Krzysztof Gawkowski z SLD. - To wyglądało jakby po swoich wpadkach został wezwany na Żoliborz. Duda stanął na czele kampanii PiS jako szef sztabu.

Z kolei doradca prezydenta, prof. Andrzej Zybertowicz powiedział z kolei, że nie widzi nic nadzwyczajnego w spotkaniu.

- Prezydent może się spotykać z kim chce, a opinia publiczna ma prawo to oceniać. W 2011 Bronisław Komorowski spotkał się z Patruszewem, byłym szefem rosyjskiego wywiadu, w poufnych okolicznościach spotkał się w Sopocie i w Armenii. Nikt nie dociekał dlaczego do takiego spotkania doszło – przypomniał socjolog.

Prezydenta bronił także Jarosław Gowin ze Zjednoczonej Prawicy.

- Do spotkania nie doszło w mieszkaniu Jarosława Kaczyńskiego, tylko w Instytucie im. Lecha Kaczyńskiego. W przestrzeni neutralnej - zauważył. - Prezydent jest politykiem o określonych korzeniach, wystawiony został jako kandydat PiS i Zjednoczonej prawicy. Nie widzę w tym nic nagannego. O ważnych sprawach w państwie mogą dwie tak ważne postaci rozmawiać.

KJ/300polityka.plDół formularza

 

Komentarze (5):

anonim2015.09.27 10:53
@Zaneta155 razy zakręcona . Powiedz nam czy w czasach PRL dziennikarze śledzili polityków lub pisali o podziałach w PZPR? Nie! to było niedopuszczalne, bo wówczas takiego zasrańca dziennikarza, marnego i do tego z nadania PZPR redaktorzynę odpowiednie służby by zaraz ustawili, a jak by był bardzo dociekliwy toby mu łeb ukręcili!
anonim2015.09.27 11:30
W zasadzie to nie wiadomo, czy Komorowskie nie bywał tu i ówdzie podczas jego nieudolnej prezydentury. Notatki z spotkań Komorowskiego zniknęły, chociaż jest to dokument państwowy i nie można go ot tak sobie zabierać. Czerskie przybłędy jak komunistyczni szpiedzy każdy krok Polskiego Prezydenta skrupulatnie opisują.
anonim2015.09.27 11:54
Odzywają się sterowani na gazetę. Wyborczą.
anonim2015.09.27 12:17
@xporferus1 I w dodatku całą dobę otwarty.
anonim2015.09.27 12:23
@xporferus- Prezydent spotkał się z Kaczką w jego domu. Skandal niebywały, jak ta pisowska kreatura tak mogła? Natychmiast go odwołać, natychmiast!!!-DDDDDD