Sprawca ataku na księdza zabiera głos. Czy żałuje? - zdjęcie
11.06.19, 12:10Zdj. Edward Kimmel, CC BY SA 2.0, Flickr

Sprawca ataku na księdza zabiera głos. Czy żałuje?

14

56-letni Zygmunt W., podejrzany o atak na księdza we Wrocławiu, usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa kapłana. Jaka była jego motywacja? Czy żałuje swojego czynu? 

Na te pytania nożownik z Wrocławia odpowiedział w rozmowie z "Gazetą Wrocławską". Pytany o to, czy atak miał związek z filmem Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu", stwierdził, że jest to "dobry trop". Przypomnijmy, że atak na kapłana rozpoczął się właśnie od rozmowy o pedofilii w Kościele. 

Zygmunt W. został już przesłuchany w prokuraturze. Przyznał się do zarzucanych mu czynów, złożył również wyjaśnienia, których treści prokuratura nie ujawnia ze względu na dobro śledztwa. Do sądu wpłynął ponadto wniosek o tymczasowe aresztowanie 56-latka. 

"To jest dobry trop - odpowiedział i dodał, że nie żałuje"-tak "Gazeta Wrocławska" opisuje rozmowę z mężczyzną. 

Poszkodowany ksiądz przeszedł wczoraj operację. Jak informują służby prasowe Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, w którym przebywa, stan duchownego jest stabilny i nie zagraża jego życiu.

yenn/Gazeta Wrocławska, Fronda.pl

Komentarze (14):

Polak Ateista Dumny Gej2019.06.11 14:33
Funkcjonariuszka TVPKorea, PiSowska szmata Holecka dostała małpiego rozumu na wizji. Zobaczcie jakie miny stroiła w wywiadzie z przedstawicielką opozycji. Kpina z widzów, kpina z pieniędzy podatników https://www.pudelek.pl/artykul/147687/danuta_holecka_kloci_sie_na_wizji_z_katarzyna_lubnauer_nie_jest_pani_wstyd_ze_pani_klamie/ Psychiatryczna analiza zachowania Holeckiej ---> https://natemat.pl/275487,mowa-ciala-danuty-holeckiej-klotnia-z-katarzyna-lubnauer-w-tvp-wywiad # poważny program publicystyczny😂😂 # telewizja publiczna😂😂😂😂
www2019.06.11 13:22
Pederasta o przezwisku RU PAUL firmuje swoim imieniem sodomię w barach dla pederastów: https://www.qxmagazine.com/club-night/g-a-y-porn-idol-with-miss-fame/ Ten sam RU PAUL próbuje się też dobierać do dzieci, zmieniając swoje przezwisko na MAMA RU: https://www.vice.com/en_us/article/j5kq57/photos-of-the-fabulous-kids-of-rupauls-drag-convention Jeśli ktoś chciałby przeciwko temu protestować, mówiąc coś w rodzaju "to chore", to prawo tamtych krajów zamknie protestującego do aresztu. Jeśli byłby celebrytą, to wykluczą go z życia publicznego na zawsze. Tzw karta LGBT i parady pederastów, to początki legalizacji prawnej takich patologii w Polsce.
www2019.06.11 13:12
Wychowywanie chłopczyka w barze dla pederastów. Uczą dziecko prostytuowania się na scenie. Chłopczyk dostaje dolary na udawanie striptizerki: https://steemit.com/exposingexploitation/@ex-exploitation/desmond-napoles-of-desmond-is-amazing-needs-help W tych samych barach odbywa się coś takiego: https://www.qxmagazine.com/wp-content/gallery/g-a-y-porn-idol-with-miss-fame/pornidol_missfame_cjp1044.jpg To idealni rodzice do wychowywania młodych chłopców.
Cogito ergo sum2019.06.11 13:07
To także są owoce filmu Sekielskiego. Pierwszy owoc został zerwany jeszcze w trakcie kręcenia filmu. To ks. Cybula, którego martwego na oczach kamery wywieziono w worku. Po owocach ich poznacie
z Bródna2019.06.11 13:03
𝐙𝐃𝐄𝐒𝐏𝐄𝐑𝐎𝐖𝐀𝐍𝐀 𝐒𝐔𝐊𝐎 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐀 GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? Putinowskie q ...., trolle na polskich blogach są wszędzie. Tu najlepszym dowodem jest "polski gej" i nie tylko on. Prawda o "polskim geju". W jakim miescie jesteś "polski geju"? No powiedz, napisz. Tego nie zrobisz bo się boisz, że ktoś o szczegóły zapyta. 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐞𝐣-𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! A jaki jest na to dowód? Ich IP adres, oto on jeden z ich proxy: 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 Każdy może to sprawdzić. Nie dajcie się nabrać na ta sowiecka sukę !!! Suki nie mają nic wspólnego z Polską !!! 𝐙𝐃𝐄𝐒𝐏𝐄𝐑𝐎𝐖𝐀𝐍𝐀 𝐒𝐔𝐊𝐎 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐀 GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ???
Tadeusz2019.06.11 12:57
@Polak Ateista Dumny Gej Polak Ateista Dumny Gej 26.5.19 19:54 Gra muzyczka szampan się chłodzi, Pysio szykuje kieliszki czekamy na 21:00 wielkie zwycięstwo normalności. Wszystko wskazuje na to, że PiSdzielce zostaną zmiażdżeni dzisiejszego wieczora: "Wymowny komentarz Piaseckiego o frekwencji. "Będzie rekord. Raczej oczywiste komu to sprzyja"" https://natemat.pl/273925,kto-wygra-wybory-do-pe-2019-wymowny-komentarz-piaseckiego-o-frekwencji Szykujcie się prawackie kuurwy na największą porażkę w waszych nudnych marnych żywotach. Polacy powiedzieli wam DOŚĆ. Gdzie jesteś lewacka k...o?Nachlaj się z kumplami z czerskiej. A jak już będziesz pod stołem to rzygaj i wyj o zwycięstwie.Bolszewicka onuco.
marianl2019.06.11 12:54
Wciąż to samo ... już nudne.Tracicie formę polak ..itd,itp
Rezus Chytrus2019.06.11 12:49
Czyli krótko mówiąc film natchnął sprawcę do ataku na księdza. To zupełnie jak z tym pedofilskim porno, którym nakręcają się pedofile w koloratkach.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.11 12:42
Katole sobie grabią raz po raz są żądni krwi i tę krew dostaną, bo kto sieje zło do tego zło powraca ze zdwojoną siłą. Zamiast tonować i łagodzić, zamiast dokonać autokrytyki i żalu za grzechy, po ataku nożownika dolewają oliwy do ognia jeszcze bardziej prowokując Polaków. Nie wyciągają żadnych wniosków z nasilającej się niechęci do katolstwa. Zamiast dokonać refleksji, brną dalej w szambo propagandy nienawiści do wszystkich i wszystkiego co obce ich ideologii. # miarka się przebrała # katole zaczęły się bać # koniec okresu ochronnego dla czarnej mafii
lotko2019.06.11 12:44
Poszedł won , rosyjski dewiancie !
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.11 12:46
Jeden cios za utożsamianie społeczności LGBT z "grzechem" Drugi cios za prześladowania i dyskryminację Trzeci cios za pedofilię Czwarty cios za zbrodnie katolstwa przeciwko ludzkości # miarka się przebrała # katole zaczęły się bać # koniec okresu ochronnego dla czarnej mafii
asd2019.06.11 15:13
Kto uważa że inne poglądy są nienawiścią i powinno się ich zakazać ten jest faszystą i wszystko co mówisz potwierdza że nim jesteś. Język którego używasz aż nadto o tym świadczy.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.11 12:39
UWAGA RAPORT Wszystkie 👹obleśne mordy biskupów👹, którzy chronią pedofilów w kościele ---> 🔥 http://wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,24884600,biskupi-ktorzy-kryli-ksiezy-pedofilow-raport.html?disableRedirects=true#S.DT-K.C-B.2-L.1.duzy 🔥 To oni utrudniają prokuraturze śledztwo To oni zamiatają pod dywan To oni sprawiają, że ich kumple kleropedofile mogą gwałcić kolejne dzieci # miarka się przebrała # katole zaczęły się bać # koniec okresu ochronnego dla czarnej mafii
Tadeusz2019.06.11 12:59
@Polak Ateista Dumny Gej Polak Ateista Dumny Gej 26.5.19 19:54 Gra muzyczka szampan się chłodzi, Pysio szykuje kieliszki czekamy na 21:00 wielkie zwycięstwo normalności. Wszystko wskazuje na to, że PiSdzielce zostaną zmiażdżeni dzisiejszego wieczora: "Wymowny komentarz Piaseckiego o frekwencji. "Będzie rekord. Raczej oczywiste komu to sprzyja"" https://natemat.pl/273925,kto-wygra-wybory-do-pe-2019-wymowny-komentarz-piaseckiego-o-frekwencji Szykujcie się prawackie kuurwy na największą porażkę w waszych nudnych marnych żywotach. Polacy powiedzieli wam DOŚĆ. Gdzie jesteś lewacka kuurwo?Nachlaj się z kumplami z czerskiej. A jak już będziesz pod stołem to rzygaj i wyj o zwycięstwie.Bolszewicka onuco.