Skandaliczny atak niemieckich mediów na Polskę. W telewizji defilada, zamiast wykładu Tuska - zdjęcie
05.05.19, 12:55(fot. screen)

Skandaliczny atak niemieckich mediów na Polskę. W telewizji defilada, zamiast wykładu Tuska

53

Państwowa telewizja ARD wyemitowała materiał, z którego wynikało, że w Polsce zagrożona jest wolność mediów. Powód? Stacja TVP Info w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja pokazywała na żywo defiladę wojskową, w której uczestniczył prezydent Andrzej Duda, zamiast... wykładu Donalda Tuska.

„Pierwszy program niemieckiej telewizji publicznej ARD zwrócił uwagę na wzrastającą liczbę ataków na wolność mediów nie tylko w Turcji, lecz także w krajach Unii Europejskiej. Dowodem na to ma być sytuacja w Polsce” - pisze dw.com.

 „Autor materiału Dirk Lipski nawiązał do przemówienia Donalda Tuska na Uniwersytecie Warszawskim, nazywając szefa Rady Europejskiej „najważniejszym politykiem opozycyjnym w Polsce”. Podczas gdy prywatna stacja TVN transmitowała przemówienie Tuska z okazji Dnia Konstytucji na żywo, nadawca publiczny TVP Info pokazywał wojskową defiladę – podkreśla ARD” - czytamy na dw.com.

W defiladzie udział wzięło ponad 100 tys. Polaków. Według niemieckich mediów, polskie media publiczne w dniu święta państwowego powinny transmitować zamiast oficjalnych obchodów, jątrzenie Donalda Tuska. 

 „Donald Tusk jest Wąłęsą bis. […] Jest podobnie jak Wałęsa agentem, ale niemieckich służb, wysforowanym na wybitnego polityka” - stwierdził wczoraj były opozycjonista w okresie PRL Krzysztof Wyszkowski.

 

tag/centrummedialne.pl

Komentarze (53):

anonim2019.05.7 15:42
Niemieckie media uwazaja Polske za swoj land,tylko my o tym jeszcze nie wiemy?
Grizzly2019.05.6 15:07
Czyli to jest potwierdzenie, że to szwabska ustawka rudym kundlem w roli głównej!
Kusiciel2019.05.6 10:17
Po nadchodzących wyborach będziemy mieli do czynienia z ogromnym exodus z PO. Pan Tusk już uprawia ratuj własne 4L. Przegrana w wyborach do parlamentu cioci Uni może oznaczać, że były premier RP nie jest już potrzebny i Niemcy chętnie się pozbędą rosyjskimi rączkami kogoś o tak dużej wiedzy. Było by straszne gdyby wpadł na pomysł napisać książkę.
Tylko prawda sie liczy.2019.05.6 9:31
Kazdy Polak musi byc pewnym, ze musimy pozbyc sie bydla typu Jzdzewski , Tusk i reszta lewackiej choloty, ktorzy nie sa wcale zainteresowani POLSKA i jej rozwojem ekonomicznym, dla dobra wszystkich obywateli.Zblizajace sie wybory prezentuja szanse na pozbycie sie wszystkich dobrze znanych politykow oszustow i zlodziei. Tusk , Schetyna i kazda inna dawna glina, kacapskiej maszyny to jest ta sama gadzina, ktora dawniej Polske lupila ,przesladowala i do zapisywania do PZPR na sile robila.Wszystkie dawne i obecne swinstwa kacapa - lewaka powinny sie doczekac sprawiedliwego ukarania a nawet z Polski wygnania.W nadchodzacych wyborak POLAK glosuje na POLAKA i olewa kazdego lewaka.
kakadu2019.05.6 8:53
A KTO TUSKA DO POLSKI Z TYM POSZCZUWAJĄCYM WYKŁADEM ZAPROSIŁ?
Kusiciel2019.05.6 10:26
Jest taki Uniwerek
janusz2019.05.6 8:29
Ogłosić iż Tusk jest persona non grata na terenie Polski. Kazda próba wtargnięcia na teren naszego kraju poddana będzie bardzo surowej karze.
krzysztof2019.05.6 7:59
POLACY REPOLONIZACJA MEDIÓW JAK NAJSZYBCIEJ DOŚĆ JĄTRZENIA WON Z POLSKI
Jan Radziszewski2019.05.5 22:19
Media Niemieckie nie wiedzą co ich czeka + Kary dla tych, co robili podziały, dzielili Opuszczaliśmy się do kolejnych kręgów. W jednym z nich widziałam, jak duszę rąbały na kawałki dwa ogromne demony, w takich skórzanych fartuchach, z siekierami. Rozrąbywały. Robiły to powoli. Rąbały duszę, ale krwi nie było. Był tylko ból. Był wrzask. Krwi nie było. Mówię: „A dlaczego nie ma krwi?” – „Krew należy do Pana”, – powiedział Anioł. – „W piekle nie ma wody i krwi, ponieważ należą one do Pana. Krwi nie ma, ale od tego ból nie staje się mniejszy”. Przypomniałam, że – tak, przecież Krew Chrystusa – ona odkupiła wielu. Zapytałam: „Dlaczego rąbią ich na kawałki?” – „To są ci, którzy robili podziały na ziemi,- uzyskałam odpowiedź. Mówię: "Jak to? Jaki podział?" - "Oni dzielili rodziny. Robili podziały w pracy . Doprowadzali ludzi do tego, aby rozerwać, złamać. Oni robili podziały w rodzinach, kościołach. Wszędzie, gdziekolwiek się zjawili, służyli sobie i tylko sobie. A teraz odczuwają rozdział w pełnym zakresie - teraz ich się dzieli. Oto tak samo, na żywo, rozrywali oni cerkiew”. I znowu, podniósłszy oczy do góry, w myślach podziękowałam Bogu, że tego u mnie nie było, że Pan i od tego mnie ochronił na ziemi; że nawet myśli o rozdzieleniu u mnie nie było. To znaczy, że już do tego kręgu nie trafię. Alleluja! Nie trafię tam! Chwała Panu!
tw lolek2019.05.5 20:29
A te Niemce to widza media u siebie??? Toć tam wszystko na jeden kopyt + cenzura. U nas są przecie obiektywne TVNy i Polsaty.
JR2019.05.5 20:28
Rozmawiałem ostatnio z człowiekiem, który jest od kilku lat w Niemczech. Powiedział, że media niemieckie przemilczają wiele wydarzeń niekorzystnych dla tego kraju. Nic się nie mówi w telewizjach, nie pisze też prasa. Niech więc media niemieckie zajmą się najpierw swoimi sprawami, a od Polski won! Bezczelność jest tym większa, że nikt nie ma prawa narzucać polskiej telewizji co ma pokazywać społeczeństwu. Tusk pełni ważną funkcję w Brukseli i jest tam jego miejsce, a nie partolenie głupot w Polsce. U nas miał już swój czas. Jak go wykorzystał to Polacy wiedzą, a szwaby nie muszą wsadzać ryja do Polski! Mieliśmy przykłady w historii. Zabory, pierwsza wojna światowa, druga wojna światowa i związane z nimi ogromne zniszczenia ludzkie i materialne! Czas pomyśleć o wypłaceniu Polsce odszkodowań. Może tym by się media niemieckie zajęły!!!
Foster2019.05.5 21:24
To tak jak w naszej "rządowej".
JR2019.05.6 7:48
Nie przejawiają ci argumenty, które przedstawiłem? Rządowa? Polska nie rządowa! Co telewizja ma chwalić szwabów? Piszesz nasza? To Polakiem jesteś? Coś mi tu nie gra.
Niemiec2019.05.5 19:56
Krzysztof Wyszkowski ma racje. W latach 80. w otoczeniu Donalda Tuska pojawia się wówczas Niemiec, Detlef Ruser - naukowiec, który trafił na Uniwersytet Gdański.W 1989 r. przychodzi tak zwana demokracja i upadek muru berlińskiego, Stasi przestaje istnieć i pozornie jest to jest koniec agenta Rusera. Jednak fakty wskazują jasno, że Detlef Ruser w 1989 r. wcale nie zakończył pracy wywiadowczej. Wprost przeciwnie po zjednoczeniu Niemiec kontynuuje służbę! Innymi słowy: zmienił szefów, ale pozostał w służbie i podobnie jak wielu innych agentów Stasi, został przejęty przez BND.W 1996 r. profesor Labner-Weiss - Polka mieszkająca od 30 lat w Niemczech, która współzakładała Urząd (instytut) Gaucka organizuje wystawę poświęconą gdańskim opozycjonistom, na której ukazany jest także Ruser – pojawia się na fotografiach, w opisach, w różnych kontekstach. I natychmiast po tej wystawie z sześciu teczek pracy agenta Rusera, które zdeponowano w Urzędzie Gaucka, dwie z tych teczek znikają i nikt nie wie, co się z nimi stało.Brakuje dwóch teczek, które zawierały przede wszystkim informacje dotyczące jego działalności, spotkań i rozmów po roku 1986! Co zatem takiego ważnego przeoczono, że z sześciu teczek, które dotyczyły pracy agenta Rusera, dwie, bezpośrednio po wystawie o gdańskich opozycjonistach, wykradziono, Merkel ? Stasi akta "Oskar".
Zibi442019.05.5 19:36
Poliamorysto, wszędzie cię pełno. To jest nasz katolicki portal, co tu robisz z twoimi poglądami? Rozumiem że chłoniesz wiarę katolicką a dla niepoznaki piszesz bzdury. Masz przecież do wyboru tyle innych np. Wybiórcza, Neewsik, i inne dziwne gejowskie portale tam cię każdy zrozumie a tutaj jątrzysz. A może ci za to płacą, dorabiasz u Michnika lub innego zdrajcy? A może ty sołdat caraPutina. Obserwujemy cię
pogardzany_wierzący2019.05.5 18:42
Ja bardzo cieszę się z tego ataku na Kościół Katolicki i mnie - wierzącego. Lepiej wiedzieć, kto jest wrogiem a kto przynajmniej - tolerancyjny wobec ludzi wierzących. Widać, że mamy klarowny podział na tych, co szanują wiarę ludzi i ich prawa oraz na ludzi, którzy wiarę traktują jako zabobon i ciemnogród.Teraz wyborcy dokonają wyboru: życie albo śmierć, wiara albo ateizm i nie będą mogli powiedzieć, że nie wiedzieli, co wybrać. Alleluja! Jezus żyje!
joanna2019.05.5 17:06
Szanowni Niemcy, tu jest Polska!!! Polska Telewizja Publiczna spełniła swój obowiązek jako telewizja publiczna, pokazując imponującą defiladę wojskową (może to was najbardziej zabolało?) w patriotyczne polskie Święto 3 maja. A wykład D. Tuska: po 1. był żenujący, a jedynym wymiarem "naukowości" był fakt, że odbył się w gmachu uniwersyteckim (co zresztą źle świadczy o kondycji intelektualnej UW, dopuszczającego do takich "wykładów" w swoich murach); po 2. był wiecem - precyzyjnie zaplanowaną pogardliwą akcją wymierzoną w Państwo Polskie i Kościół (vide: chuligańskie wystąpienie wprowadzające i żałosna krytyka Polski i jej statusu przez Tuska nieudolnego polityka, który uciekł pod niemieckie skrzydła, zostawiając Polskę w ruinie gospodarczej i w rękach mafiozów); po 3. słuchaczami byli nie zwykli Polacy tylko skompromitowani klakierzy Tuska, PO i jej przystawek. ARD niech pilnuje swoich programów oraz niemieckich "standardów" medialnych i nie uczy polskich mediów, co mają pokazywać. Jeśli według niemieckich kryteriów wypociny Tuska na UW mają jakąkolwiek wartość, to niech je transmitują 3 razy dziennie. My, Polacy, mamy lepszy gust intelektualny i takimi "perłami intelektualnymi" jak wystąpienia Tuska się nie podniecamy!!!
JR2019.05.5 20:36
Brawo. Tak powinien myśleć każdy Polak. Szwab to jest szwab. Piszę więcej poniżej.
anonim462019.05.7 15:47
Nie widze ZADNYCH podstaw do usprawiedliwiania sie ,co i dlaczego pokazuje POLSKA tv. w POLSCE.Schluss!
Jacek2019.05.5 15:45
Zdegenerowane niemcy wysyłają swoich agentów między innymi do Polski. Płacą im kupe kasy za propagande. Okradli pół europy w czasie wojny, później kazali w okradzionych krajach likwidować zaklady żeby móc je przejmować za nędzne pieniądze. Donald T powiedział że polskość to nienormalność i przyjeżdża tu żeby jątrzyć. Za to mu płacą. Myśle że polacy zaczęli już dostrzegać działanie dzisiejszych targowiczan. Niemcy, francuzi, holendrzy, belgowie wyzyskiwali inne narody od wieków, a nas chcą uczyć demokracji, dobrych obyczajów. Jak zobaczyli że polacy budzą swoją czujność to wysyłają donaldów, ijemu podobnych. Zabierają nam moralnośc a dają w zamian rozwiązłość, zabierają zakłady pracy a przyjmują nas na służbe, zabierają czystą zywność a dają chemie, zabierają męskość i kobiecość a dają gender itd. Jesteś polakiem to sam rozsądź czy o taką Polske walczyli nasi przodkowie. Chwała bohaterom.
Michał Pasierb2019.05.5 15:45
Przemówienie króla Europy to tylko tło wobec wystąpienia p.Jażdżewskiego,który mając odgrywać rolę supportu, zgarnął całe zainteresowanie w kraju dla siebie.Tusk dostał u swoich przyjaciół swoje 5 minut ,czas antenowy, więc wszyscy powinni być happy..Onegdaj Niemcy mieli pretensje o tzw. korytarz; cieszy to ,że spuścili z tonu...
anonim2019.05.5 15:45
Tra lala, kuku na muniu, bęc!...
Tomek 3.202019.05.5 15:33
Przecież Niemcy dbają o swoje interesy, więc w ich interesie jest by w telewizji polskiej pokazywać szczekanie rudego owczarka niemieckiego.
dumny Polak2019.05.5 15:24
Finansowany i wspierany finansowo przez ziomków z partii narodowosocjalistycznej przyjechał na ośle J, aby znowu szczuć, kłamać, podjudzać, siać zamęt wśród lumpenelit targowicy?
tUS2019.05.5 15:07
Szkopy protestują że folksdojcz Tusk nie był transmitowany przez telewizje Polską w trakcie jego bredni na UW.Dla nas Polaków ważniejsze były uroczystości z wiązane z konstytucją 3-maja i przeprowadzona defilada
prosty2019.05.5 14:56
Oj tam, zaraz atak. Niemcom najzwyczajniej trudno ścierpieć, że jeszcze nie mogą dyktować, co TVP pokazuje. Ten kraj już tak ma.
Foster2019.05.5 14:55
Czy Polska jest w stanie wojny z Niemcami ?
sct2019.05.5 15:35
Cały czas.Ale to Niemcy atakują, zresztą jak zawsze.
Foster2019.05.5 21:23
To niedobrze. Trzeba się bać.
Mejer2019.05.5 14:20
Z całym szacunkiem ale tylko ludzie z intelektem ameby słuchają Tuska- niemieckiej małpki :D
zatroskany2019.05.5 13:48
Uciekła Niemcom dojna krówka Eurokołchozu ... polscy juhasi biegają przerażeni ... boją się niemieckiego bacy
infor2019.05.5 13:47
co się przejmować bełkotem jakiegoś niemieckiego pismaka-śmiecia. Jeżeli szwabski pismak tak komentuje tzn. że jest super
JPIII2019.05.5 13:34
A katotaliby słuchają jakiegoś durnego bożyszcze co molestował 14-letnie dziecko a potem je gwałcił. To się nazywa należyte posłuszeństwo. A klechy teraz naśladują swojego bożka i gwałcą nam nasze dzieci.
polak2019.05.5 13:45
jesteś tylko DEBILEM
Jana2019.05.5 15:35
Fobia fobia chłopie.
Antylewak2019.05.6 1:24
A lewakoliby słuchają jakiegoś durnego bożyszcze co molestował 14-letnie dziecko, a potem je gwałcił. To się nazywa lewackie posłuszeństwo. A lewaki teraz naśladują swojego bożka i gwałcą nam nasze dzieci. hehehehehehehe
Mirek2019.05.5 13:30
Jestem za tym aby w Polsce zlikwidować wszelkie media niemieckie . Dość szwabskiej propagandy w Polsce . Niech zabierają tych swoich gebelsów i wio stąd !!! .
Polak Ateista Dumny Gej 2019.05.5 13:45
I zlikwidować internet! I szkoły (niech się języków nie uczą) Ogłoszenia tylko z ambony! Wiadomości przybijane do drzew, pisane na pergaminie Bób! Rosół! Włoszczyzna! taaaak! :)
anonim2019.05.5 15:59
Rosół?
kapitan bomba2019.05.5 17:55
Jesteś debilem od urodzenia czy od czasu jak PIS doszło do władzy?
Marian2019.05.6 15:31
Poprostu niemieckie zamienic na polskie i nie trzeba pergaminow przybijac
Ryszard Olejniczak2019.05.5 13:29
No to jeśli ktoś miał wątpliwości odnośnie roli BND w Polsce, powinien wziąć podręczniki historii i powtórzyć sobie casus Goebbelsa.
JaKi2019.05.5 13:28
Tusk zmora Kaczyńskiego. Pisałem 3 dni temu że będzie z 40 wiadomości o Tusku z powodu jednego wykładu.I jest a będzie jeszcze sporo ;-)
infor2019.05.5 13:49
kto się przejmuje jakimś głupawym bełkotem popełnionym przez takiego jak ty lewackiego - idiotę? Dlaczego idiotę? Bo tylko tego typu osobnik może mieszać Kaczyńskiego z tymi co piszą we Frondzie
JaKi2019.05.5 16:12
Widać że jesteś nowa osobą na tym portalu,bo każdy stały bywalec wie że ten portal to tuba propagandowa Kaczyńskiego.Zresztą łatwo to sprawdzisz.Spróbuj znaleźć jakiś artykuł na Frondzie który go krytykuje.
Antylewak2019.05.6 1:29
Widać że jesteś bezmyślną osobą na tym portalu,bo każdy stały bywalec ci powie żebyś spier****ł na łonet. który jest tubą propagandową żulika wrocławskiego .Zresztą łatwo to sprawdzisz.Spróbuj znaleźć jakiś artykuł na łonecie który go krytykuje.
anonim2019.05.5 13:28
krótkonogi srebrny żoliborski deweloper destabilizuje Polskę i unię na polecenie ruskich, szantażują go dokumentami współpracy z SB oraz skandalem obyczajowym "hiacynt" z udziałem innych zoofilów i pederastów
Jozin z Bazin2019.05.5 13:49
takie wpisy to miód na serce, ale macie towarzysze "bul" bólów :) ujadacie i g...wno macie, ciemnogród tego nie kupuje :D
Zibi442019.05.5 19:30
Poli obserujemy cię
anonim2019.05.5 20:30
Zamkniesz ty ryja szmaciarzu? Co za cham!
Antylewak2019.05.6 1:26
A krótkomózgi żulik wrocławski destabilizuje Polskę i unię na polecenie ruskich, szantażują go dokumentami współpracy z SB oraz skandalami obyczajowymi z udziałem innych lewackich zoofilów i pederastów he he he he he
polak2019.05.5 13:26
ryży czopek miał to uzgodnione z niemcami --polskość to nienormalność i dlatego zachowania jego w stosunku do polaków są uzgadniane z jego ojczyzną czyli niemcami --oni mu każą ,on sługa i zdrajca to musi robić
Cogito ergo sum2019.05.5 13:21
Dobre sobie. Tusk przybył na białym ośle na Uniwersytet. Ten biały osioł to Jażdżewski. Ale chyba przesadził bo teraz to jest wrzód na d...e opozycji. No i przyćmił Tuska co nie było trudne. Teraz politycy opozycji odmawiają mantrę, że to był ciekawy wykład. O przełomie nikt nie mówi