Rosyjski dziennikarz...oszczekał ukraińskie koleżanki - zdjęcie
12.02.15, 10:06Sasza szczeka

Rosyjski dziennikarz...oszczekał ukraińskie koleżanki

4

Do tego - jakże skandalicznego - incydentu doszło w Pałacu Niepodległości w Mińsku, gdzie wczoraj wieczorem odbywały się rozmowy z udziałem Petra Poroszenki, Władimira Putina, Angeli Merkel, oraz Francois Hollande’a. Całe spotkanie obserwowało wielu dziennikarzy. Jednym z nich był "Sasza" z rosyjskiego portalu propagandowego „LifeNews”. 

"Sasza" zostałw pewnej chwili zapytany o narodowość przez ukraińskie dziennikarki. "Poznajmy się. Jestem Sasza" - odpowiedział, po czym gwałtowanie skierował się w stronę dziennikarek i ... zaczął szczekać. "Sasza z LifeNews skoczył na nas i zaczął szczekać, dosłownie, jak pies. Na szczęście nie ugryzł" - tak postawę rosyjskiego dziennikarza komentuje ukraińska dziennikarka, Olga Koszelenko z telewizji „1+1”.

Zebrani dziennikarze patrzyli na Saszę jak na wariata. Interweniowała nawet ochrona, która jednak nie wyrzuciła dziennikarza, gdyż ten przeprosił za swoje zachowanie. Co tak zaintrygowało Saszę, że począł szczekać? Okazało się, że został zapytany o to, jak by scharakteryzował swoją narodowość. No i Sasza odpowiedział: zaszczekał. 

mof/TVP Info


Komentarze (4):

anonim2015.02.12 10:28
Czym się tu ekscytować! Przecież u ruskich to NORMALNE zachowanie. Nic nowego. Jeśli ktoś kiedykolwiek miał okazję pojechać na wakacje, gdzie ruskich jest dużo (np. Egipt, Tunezja itd.) to miał okazję przekonać się jak wygląda ich "kultura". Przeżycie traumatyczne. To co pokazał ten dziennikarzyna to i tak było łagodne.
anonim2015.02.12 11:37
Putin zapomniał o jednym - on umrze
anonim2015.02.12 12:46
Typowy kacap, w marynarce, która bedzie pasowac w czterdziestym pokoleniu może, bo na razie widac,że chłop pańszczyźniany, którego ojciec i dziadek strzelali ludziom w tył głowy a matka oporządzała świnie na swojej zabitej dechami wsi. Dostał parę srebrników i wdzięczy się do pana putlera, jak prawdziwy pies, co zresztą pokazał:)Wot kacapska swołocz:)
anonim2015.02.12 14:43
Ruski pajac.