Putin: nikomu nie pozwolimy na dominację - zdjęcie
01.07.14, 19:06fot. Wikipedia

Putin: nikomu nie pozwolimy na dominację

6

Rosyjski prezydent oskarżył Zachód o destabilizację sytuacji na wschodzie Europy oraz o próbę izolowania Rosji na arenie międzynarodowej. Putin uznał, że USA i UE kontynuują zimnowojenną politykę izolacji Moskwy. Ponadto wykorzystali jego zdaniem kryzys ukraiński do destabilizacji całego regionu.

Putin zapowiedział, że będzie bronił interesów swojego kraju i ludności rosyjskojęzycznej na całym świecie. Dodał, że to właśnie dlatego zaanektowano Krym i podjęto konkretne działania na Ukrainie.

„Na Ukrainie zagrożeni byli nasi rodacy, ich kultura, język i ich prawa. Chcę, aby wszyscy zdali sobie sprawę, że nasz kraj nadal będzie bronić praw Rosjan przebywających za granicą” – mówił Władimir Putin.

Skrytykował też Petra Poroszenkę za wznowienie operacji wojskowych przeciwko separatystom.

bjad/forsal.pl/iar

Komentarze (6):

anonim2014.07.1 19:20
teraz macie filoruskie jelopy- kazdy pretekst dla tego glupa jest dobry aby podskakiwac na tej planecie.Ten palant jak kazdy inny idiota w polityce pieprzy o demokracji, ale robi wszystko przemoca Tylko dyplomatyczne rozmowy z idiotami na dystans i zbrojenie wlasnej armii - rozwiazac rzad, a najlepiej Sejm i wyslac tych chamow do Moskwy
anonim2014.07.1 19:45
to pewnie po to Rosjanie emigrują żeby Rosja miała pretekst ich potem bronić. ciekawa sprawa bo u siebie ich obywatele się już nie liczą.
anonim2014.07.1 21:03
Ukraina dotychczas była rosyjską strefą wpływów. Obecnie wchodzą tam Amerykanie, nie wiadomo jak to się skończy. Zawsze jednak trzeba uszanować wolę ludności. Jeśli w republikach donieckiej i ługańskiej nie chcą Ukraińców, to... sp...ć.
anonim2014.07.2 8:26
@verus1 debilu skonczony! Jestes tylko w lapach Putina narzedziem, ktorego uzywa kiedy i jak chce, bez aktywnosci twego mozgu. A ci co nie dbaja o interesy naszego kraju czy o Polakow za granica, sa tylko pozytecznymi idiotami, ktorych jedynym celem jest nie przezyc, ale grabic i niszczyc. Patrz glupcze na dlugoterminowe skutki jego polityki na twoj kraj i zrozum, ze on nigdy nie zrobi nic dobrego dla Rosjan, ani ich sasiadow, tym bardziej dla ciebie.
anonim2014.07.2 9:24
@PiotrZW A u nos na Ślonsku nie lubią Tuska i całej tej hołoty. To co pomożesz nam ich przegnać???????
anonim2014.07.2 18:44
łysieje ten car czyżby ze stresu?