12.08.19, 15:00

Prof. Przemysław Czarnek: Ideologia LGBT fałszuje rzeczywistość

Ideologia LGBT jest groźnym zjawiskiem trudnym do opanowania, bo fałszuje rzeczywistość. Mówi, że równo powinniśmy traktować związek małżeński kobiety i mężczyzny i związek np. gejowski. A przecież jest istotna różnica między tymi dwoma związkami. Już pomijam fakt grzechu, już pomijam fakt sprzeczności z prawem naturalnym itd. (…) Związek małżeński kobiety i mężczyzny ma funkcję prokreacyjną, której nigdy nie będzie miał związek gejowski czy związek dwóch pań - mówił prof. Przemysław Czarnek.

Wojewoda lubelski podkreślił, że będąc chrześcijaninem pełniącym funckje publiczne, sytuacja jest dla niego bardzo prosta, wręcz zero jedynkowa. Jego działania muszą być zgodne z wyznawaną wiarą.

To przecież wyznajemy wszyscy, którzy praktykują wiarę, chodzą do kościoła i modlą się o to, żeby nam się wiary przymnożyło, bo przecież wiarę trzeba pielęgnować, trzeba ją rozwijać, trzeba ją ćwiczyć. Powtarzamy to nawet każdego dnia. Gdy modlimy się na początku Mszy św. to mówimy „spowiadam się Bogu wszechmogącemu, że bardzo zgrzeszyłem myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem”. Jeżeli byśmy przyjęli zasadę taką, że w życiu prywatnym dobrze, tam gdzieś w kącie się pomodlimy i tego Pana Boga wysłuchamy albo go o coś poprosimy (…) a później w życiu publicznym – a każdy z nas w jakiś sposób w tym życiu publicznym uczestniczy – będziemy ateistami i tego Pana Boga sobie zostawiamy z boku i nie postępujemy według zasad, które są określone w Piśmie Świętym, w Dziesięciu Przykazaniach Bożych, to nie jesteśmy chrześcijanami - tłumaczył polityk.

Albo będziemy stać po stronie prawdy, którą dzięki Panu Bogu znamy, bo nam została objawiona, poznajemy ją i zgłębiamy cały czas, praktykując naszą wiarę i rozwijając ją i będziemy stawać po stronie prawdy, mówić jej „tak” i mówić „nie” kłamstwu i fałszowi, a jeżeli będziemy w środku i będziemy milczeć w obliczu zła, milczeć w obliczu kłamstwa, milczeć w obliczu fałszu, robić dobrą minę do złej gry i mówić, że nic się nie stało, a ci to niech sobie maszerują, tamci niech sobie mówią co chcą, a ten to niepotrzebnie to powiedział, bo tylko wywołał sensację i zgorszenie u niektórych, to nie jesteśmy chrześcijanami - dodał.

Polityk zauważył, że jedną z cech łączących marksizm i ideologię gender jest wiara w całkowitą równość. Jego zdaniem to prowadzi nie tylko do chaosu, ale zachwiania pojęcia kłamstwa.

Jeśli mielibyśmy przyjąć założenie, że ponieważ jest jakaś część ateistów – w warunkach Polski to jest mniejszość, jak przynajmniej wynika ze statystyk – i ze względu tylko na tą wąską grupę ateistów wszyscy inni mają się zachowywać jak ateiści, to jest to kłanianie się kłamstwu i fałszowi. To jest równanie zgodne z rewolucyjnymi hasłami „liberte, egalite, fraternite”. To jest takie pojmowania równości jako prymitywnego egalitaryzmu. To nam zresztą serwowała rewolucja francuska, to nam serwowała rewolucja bolszewicka. Mieliśmy z tym do czynienia przez cały okres PRL-u – „czy się stoi, czy się leży, 1000 złotych się należy”. (…) To samo nam się serwuje dzisiaj. Te wszystkie szczytne hasła, które są podnoszone przez grupy ideologów LGBT chodzących po ulicach, na które zareagował ks. abp Marek Jędraszewski, bazują na tym fałszywym pojęciu równości – równości w ujęciu prymitywnego egalitaryzmu „wszyscy jesteśmy tacy sami, wszyscy jesteśmy równi”. Nieprawda - powiedział prof. Czarnek.

Zasada sprawiedliwości społecznej, w której zawiera się ta zasada równości, równości wobec prawa i równości w prawie, jednoznacznie na to wskazuje. Mamy do czynienia ze sprawiedliwością dystrybutywną i komutatywną – dwa rodzaje sprawiedliwości na różnych płaszczyznach. Sprawiedliwość dystrybutywna tam, gdzie mamy do czynienia z relacją pomiędzy zbiorowością i jednostką. Sprawiedliwość komutatywna – pomiędzy jednostkami. Ta dystrybutywna, którą stosuje się zarówno na płaszczyźnie ekonomicznej, jak i kulturowej, obyczajowej, nie polega na równości arytmetycznej, tylko proporcjonalnej. Równość znaczy równość proporcjonalna. To łatwo wytłumaczyć na przykładzie rozdziału środków w fabryce. Nie można zapłacić pracownikom po 1000 zł bez względu na to, ile zrobili, bo wtedy mielibyśmy nierówność - podsumował.

Komentarze

MAREK2020.03.5 18:00
czarnek to typowy faszysta, ma bruzdę od urodzenia, trudne dzieciństwo, PARASITE na tkance POLSKI.
Andrzej Budzinski2019.08.15 0:21
Chiałbym dołączyć mój głos dotyczący idei LGBT i GENDER. Otóż w ostatnim czasie napisałem książkę, która rozpatruje ten problem: LESBIAN GAY BISEXUAL TRANS. BŁAZNY KRÓLA „Lesbian, gay, bisexual, Trans … błazny króla”, to próba odpowiedzi na definicję naukową homoseksualizmu, według której jest on naturalnym wariantem ludzkich zachowań, polegającym na sentymentalnym i/lub seksualnym przyciąganiu osób tej samej płci”. „Naturalny wariant”. Według tak sformułowanej definicji homoseksualizmu stawiam pytanie: Naturalny wariant, ale według jakiej matury? Tej przed grzechem pierworodnym zgodnej z wolą Bożą? Czy tej po grzechu pierworodnym skażonej przez grzech i manipulację szatana? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w Piśmie Świętym, a w szczególności w Księdze Rodzaju w opisie stworzenia, który ukazuje w sposób jasny i niepodważalny prawdę o naturze człowieka, jako mężczyzny i kobiety, i ich seksualność stworzonych na obraz i podobieństwo Boga. Książkę można nabyć https://www.andrzejbudzinski.com/
gosc2019.08.13 12:47
pedofilsko-homofobistyczna sekte rzymsko katolicka trzeba tepic w kadej postaci az k nie zdechnie
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 10:49
Okręgowa Inspekcja Pracy: w zwolnieniu pracownika IKEA nie ma nieprawidłowości Nowa informacja w sprawie mężczyzny grożącego gejom śmiercią Okręgowa Inspekcja Pracy w Krakowie wydała za pośrednictwem rzecznika praw obywatelskim Adama Bodnara oświadczenie w sprawie homofobicznego byłego pracownika sklepu IKEA, zwolnionego za cytowanie fragmentów Biblii mówiących o karaniu gejów śmiercią. Stwierdzono, że w decyzji firmy nie doszukano się żadnych nieprawidłowości. Pojawiła się nowa informacja w sprawie byłego pracownika sklepu IKEA, który został zwolniony po tym, jak w odpowiedzi na artykuł antydyskryminacyjny zamieszczony w wewnętrznym intranecie firmy, napisał na Facebooku: "Akceptacja i promowanie homoseksualizmu i innych dewiacji to sianie zgorszenia. Pismo Święte mówi: 'Biada temu, przez którego przychodzą zgorszenia, lepiej by mu było uwiązać kamień młyński u szyi i pogrążyć go w głębokościach morskich'. A także: 'Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, a ich krew spadnie na nich'". W sprawie zwolnienia interweniował rzecznik praw obywatelskich, Adam Bodnar. Okręgowa Inspekcja Pracy w Krakowie nie wykryła nieprawidłowości, dlatego kolejnym krokiem będzie zbadanie zdarzenia przez sąd. Bodnar zajął się sprawą z urzędu, zwracając się do firmy IKEA o zajęcie oficjalnego stanowiska oraz przekazanie odpowiedniej dokumentacji. Okręgowa Inspekcja Pracy w Krakowie sprawdziła m.in. wewnętrzne regulacje firmy, takie jak Regulamin Pracy i Kodeks Postępowania Grupy IKEA, a także sprawdzono legalność zatrudnienia i zakres prawnej ochrony, bezpieczeństwa i higieny pracy. Kluczowe informacje w regulaminach firmy dotyczą m.in. wsparcia dla fundamentalnych praw wszystkich ludzi i braku akceptacji dla dyskryminacji. RPO wydał komunikat, w którym czytamy: "W odniesieniu do wypowiedzenia umowy z pracownikiem, którego dotyczy sprawa, stwierdzono, że 'podano w sposób szczegółowy przyczynę wypowiedzenia ze wskazaniem naruszonych przez pracownika przepisów prawa pracy, w tym regulaminów wewnętrznych'". https://queer.pl/news/203214/decyzja-okregowej-inspekcji-pracy-w-krakowie-w-sprawie-homofobicznego-pracownika-ikea
LM2019.08.13 9:35
Apel do Frondy Frondo! nie bądź śmietnikiem ! Zablokuj komentatorów typu "dumny gej" ,lolek kremóka itp bo nie da się czytać obrzydliwości jakie wypisują .Są to osoby zboczone o bardzo chorej psychice ,zablokuj ich ,niech się produkują na onecie ,tam jest ich miejsce . Oni na prawdę niszczą Twój portal
Hak Ci w smark2019.08.13 10:34
Ej ten portal jest już na tak niskim poziomie, że go nic nie uratuje
emeryt2019.08.12 18:37
Tak dumny homoseksualisto, częściowo się wychowałem w PRL-u, ale tylko częściowo. Twój "język i argumentacja" wskazuje jednoznacznie, że zostałeś "wychowany" przez PRL (!), albo co jest bardziej prawdopodobne, przez ZSSR (!). To że jestem emerytem nie znaczy, że ty homoseksualisto jesteś ode mnie młodszym, o nie. Masz język zgreda partyjnego, gminnego sekretarza POP.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.12 19:16
Jesteś stare i glupie co do tego nie ma wątpliwości. Podobnie jak tego, że jesteś kolejnym wcieleniem psychopaty słowiczka poznańskiego pedofila Na szczęście jak zdechniesz Polska będzie już wolnym demokratycznym krajem.
emeryt 2019.08.12 21:06
Szanse sa, że jesteś zarażonym HIV, conajmniej 65-latkiem, niepracujacym do zdechnięcia masz dużo, dużo bliżej. Czy jestem czyimkolwiek wcieleniem? Niewatpliwie - Juliusza Cezara.
anonim2019.08.12 22:52
Geju ty myślisz ,ze nie umrzesz ?
Zbigniew2019.08.13 13:53
Sam potwierdzasz słowa pana Emeryta w całej rozciągłości. I Ty uczysz demokracji - cha, cha, cha!
Foster2019.08.12 18:34
Czy jest ideologia osób heteroseksualnych ?. To jakaś niedorzeczność.Jeżeli jest to trzeba kierownictwo tej (nielegalnej) organizacji zamknąć, a jeżeli nie ma to tak jakby walczyć z czymś nieistniejącym
emeryt2019.08.12 17:00
Dumny homoseksualista (a czy są dumni zoofille?) jest nie tylko niereproduktywny (na szczęście - prawa ewolucji), ale i plugastwem PRL-wskim. Najwięcej tych dumnych, bezkarnych było pośród kacykow partyjnych. A jakiś "Plotek" prawdę ci powie, ordynusie. https://www.hiv.gov/federal-response/pepfar-global-aids/global-hiv-aids-overview P.S. "kciuki" dezaprobaty z rąk dumnych lepiących się od kału... cieszą mnie. Więcej proszę.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.12 18:15
widać, że w PRL się wychowywałeś i taki zniewolony do dziś zostałeś, twoje pokolenie jest stracone, na szczęscie powoli odchodzisz do lamusa
Michał2019.08.12 17:00
Chwileczkę, czy Polska to kraj wyznaniowy, czy może jednak mamy zapisany w konstytucji rozdział państwa od kościoła? Co za tym idzie - nie życzę sobie, żeby ktokolwiek, kto ma do czynienia z którąkolwiek z władz, narzucał mi swój sposób myślenia. Cały tekst i wszystkie argumenty nie mają sensu z tego powodu racji bytu.
pat2019.08.12 16:53
Zboczenia seksualne powodują degradację intelektu i zmiany w mózgu - sodomici zachowują się, jak zombi.
pat2019.08.12 17:20
I wiem to po sobie, po upojnej nocy w męskim gronie zawsze boli mnie głowa ojojojoj jak boli i zgadnijcie jeszcze co
pat2019.08.12 19:09
Durny geju, vel dzielnicowy sodomito- jak widać twoje zboczenie nie daje ci żadnej satysfakcji. Trzeba się leczyć.
abcd2019.08.12 16:47
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl" http://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
:)2019.08.13 23:28
takie pary mogą być często lepszymi opiekunami niż prawdziwi rodzice lub para heteroseksualna TO TEŻ SĄ LUDZIE liczą się uczucia i rozum a nie to czy między nogami pary są dwie dziury lub pałki czy też dziura z pałką
T'Love2019.08.12 16:39
Nie ma „ideologii LGBT”, durni frondziarze.
emeryt2019.08.12 16:08
Do niedawna czytałem internetową Fronde zupełnie nie zdając sobie sprawy, że jest blog, że blog jest wypełniony najgorszym plugastwem PRL-wskim, że jakimś cudem to plugastwo jeszcze nie wyzdychało. Zacząłem się tym wpisom/postom przyglądać, czytać je pomimo oczywistego obrzydzenia. I co zauważyłem. Jest kilka osobników którzy maja kilka pseudonimów, ale ten sam obrzydliwy język. Zwykle antysemicki, anty-praktycznie wszystkim i wszystkiemu. Notoryczne wpisy antysemickie godne Der Strumer są autorstwa: Reytan (szkoda, że nie Leonidas), JPIII, nikt. Jak uczą już na pierwszym roku psychologii, takie zachowanie jest "projekcją". Twierdzę zatem, że autorem (nikt, JPIII, Reytan) jest Żydem - prowokatorem. Jakieś pozostałości po 1968 r. albo robi badania n.t. polskiego antysemityzmu na zlecenie np. Jerusalem Post. No i ten "filozof" dumny homoseksualista. Skąd on te cytaty bierze? Para "dwupłciowa produkuje" mniej dzieci niż "para jednopłciowa". Dumny homoseksualsta jest namacalnym (symbolicznym, nie dosłownym) dowodem, że UFO wyladowało. Prawdopodobnie w Area 51. Na szczęscie tacy się nie reprodukują.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.12 16:17
http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,25075063,ricky-martin-i-jego-maz-pokazali-twarz-coreczki-dziewczynka.html miłej lektury przygłupie
Zbigniew2019.08.13 13:50
Niestety, nie dość, że błądzisz, to jeszcze nie chcesz dać sobie pomóc. Wyzywanie świadczy o Twojej bezsilności.
lolek kremowka2019.08.12 15:55
Nikt tak rzeczywistosci nie falszowal jak KK (plaska Ziemia, i inne... )
Oloo2019.08.12 15:50
Czego to się nie robi aby odwrócić uwagę katolickiego społeczeństwa od pedofilów w Kościele i ich ukrywaniu przez biskupów.Całe to LGBT to prowokacja ze strony Kościoła z obawy przed odejściem wiernych i wpływów finansowych?
Justyna S2019.08.12 15:50
Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych, zapewniając swobodę ich wyrażania w życiu publicznym. (Konstytucja RP, Rozdział I, art. 25, punkt 2). Fajna ta bezstronność u nas w Polsce...
be2019.08.12 15:50
to sa przebierancy https://www.youtube.com/watch?v=hRXKVa540Ks&t=9s
Jahu2019.08.12 15:47
tak się kończy niemoralne życie seksualne, okazuje się, że tęczowa zaraza rozsiewa syfilis na coraz większą skalę. https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/458962-wraca-syfilis-zarazaja-sie-glownie-osoby-homoseksualne
Stop tęczowej zarazie2019.08.12 15:38
Lewaccy neonaziści hasają po forum jak króliki. No cóż, tradycja Ernsta Rohma zobowiązuje.
Hak Ci w smark2019.08.12 15:49
No dawaj jak ta tradycja Ernsta Rohma jak powiązana z zachowaniem pro-LGBT na tym forum. popisz się co tam wymyśliłeś, pośmiejemy się
Jahu2019.08.12 15:36
Oczywista oczywistość, że tęczowo- lewi fałszują rzeczywistość bo czymże jest np. wmawianie ludziom, że facet jest żoną albo że odbyt służy do stosunków seksualnych..
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.12 15:45
Nie to tylko takie PiSdzielce jak Jahu uzbdurały sobie, że facet to żona. W związkach homo jest dwóch facetów, a więc obaj są dla siebie mężami w przypadku zawarcia ślubu sakramentalnego bądź cywilnego. Hetero uprawiali anal od zarania dziejów o czym homofob Jahu zapewne doskonale wie oglądając heteryckie pornole. Anal nie jest żadną domeną gejów, technika praktykowana niezależnie od orientacji. I tak samo niepreferowana przez wiele osób, w tym homo. Nie ma żadnego związku z tożsamością psychoseksualną.
Jahu2019.08.12 15:51
jeśli Biedroń mówi, że Śmiszek to jego mąż to w normalnym świecie Biedroń musi być żoną.. czegoś nie kapujesz?
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.12 16:04
Żona jest w małżeństwie hetero, a w małżeństwie lesbijek są dwie żony. Aż taki jesteś durny, że tego nie łapiesz?
Jahu2019.08.12 21:09
bidoku, żeby być żoną to trzeba mieć męża..proste jak drut.. wiec widzisz bidoku, chcecie być jak normalni i przez to musicie fałszować rzeczywistość..
Zbigniew2019.08.13 13:48
Biedoto - w "związkach homo" nie ma ani jednego faceta..
Hak Ci w smark2019.08.12 15:36
Ten artykuł jest tak słaby jak komfort korzystania z toalety w PKP i to jeszcze w latach '90tych. Prof. Czarnek znowu sprowadza wartość związku między dwojgiem ludzi tylko do wartości prokreacyjnej. Innymi słowy należy tak samo traktować związek niepłodnej pary jak i związku homoseksualnego. Nie ma potomka- nie ma wartości jak widać. Chciałabym tylko przypomnieć, że to XXI wiek, a nie średniowiecze. Tak w ogóle to większość Polaków dość swobodnie korzysta z przykazań kościelnych, a sam kościół traktuje wyłącznie użytkowo. To bardzo nieładnie traktować społeczeństwo w ten sposób to promocji własnych poglądów panie profesorze. Ja też zostałam ochrzczona i też wpisuje się w te statystki ale z KK nie chce mieć nic wspólnego.
Krzysz2019.08.12 15:33
Ta wypowiedź wojewody lubuskiego podkreśla jedną rzecz: Jak ważny jest rozdział Kościoła od Państwa. Gdyż ta wypowiedź to jest czytelna dyskryminacja osób niewierzących lub osób praktykujących inne wiary. To co proponuje ten Pan do katolicki szariat! Po co nam prawo? Wystarczy Pismo Święte!
mrs mrs2019.08.12 15:50
"Wystarczy nam Pismo Święte" - to wspaniale, że Pan to odkrył. Pismo Święte to księga o Tobie.
nikt o2019.08.12 15:32
Ciągle te same dyrdymały . Polsce zaczyna brakować wody . Trąbi się o tym od dekady . Zamiast się przed tym zabezpieczyć i budować zbiorniki wodne to się kupuje drogie rządowe samoloty by komfortowo politycy mogli prywatnie latać . Dla narodu też mają kolejne rządy prezent : zwożą do Polski toksyczne śmieci z całego świata . Bo to przecież kasa . Żydzi nie myślą inaczej jak tylko poprzez ten pryzmat .A takich jest 4/5 wśród rządzących . Niedługo zabraknie wody a w ziemi zostaną zabójcze toksyny . Taka jest Polska .
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.12 15:24
Katoideologia fałszuje rzeczywistość - nie ma czegoś takiego jak "prawo naturalne", natomiast homoseksualność jest jak najbardziej zgodna z naturą, biologią, obecna zarówno w świecie zwierząt, jak i ludzi od zarania dziejów w przeciwieństwie do niebezpiecznej katoideologii. Gdyby związek małżeński miał funkcję prokreacyjną bezpłodne pary hetero nie mogłyby brać ślubów, ani też płodne, które jednak nie chcą mieć dzieci. Pary homo nie są bezpłodne, często mają dzieci wg. badania prof. Izdebskiego w Polsce funkcjonuje 50 tys rodzin jednopłciowych. Funkcją małżeństwa jest prawne uregulowanie, rozliczanie się, gromadzenie i zabezpieczanie wspólnego majątku. Osoby nieheteronormatywne płacą identyczne podatki, z tego tylko tytułu należą im się identyczne prawa co hetero. Homo jako grzech to dogmat nie faktów, lecz bajki, w dodatku zwyrodniałej, antyludzkiej, przeciwnej Prawom Człowieka i stojącej w głebokiej sprzeczności z etyką humanizmu. Ideologii, dla której nie ma miejsca we współczesnym cywilizowanym świecie. Na płaszczyźnie faktów homoseksualność jest zjawiskiem zupełnie normalnym, jedną z prawidłowych orientacji psychoseksualnych.
Fred2019.08.12 15:30
ty tak na poważnie
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.12 15:58
z czym się nie zgadzasz i jakie masz argumenty poza katoprawackim zacietrzewieniem?
Maciek Arczyński2019.08.12 19:29
Dumna bido. Tępota Twoja jest zadziwiająca. Twoje wypociny powinny być pokazywane na lekcjach logiki jako wyjątkowy przykład aberracji umysłowej i myślenia życzeniowego. Masz szansę zrobić karierę jako obiekt poglądowy.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.12 20:39
Nie ciebie pytałem matołku-katolku. Zresztą jak zwykle masło maślane zero logiki nic tylko płaczki sfrustrowanego homofobka
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.12 15:30
Cytując klasyka: "w związkach jednopłciowych rodzi się tyle samo dzieci a nawet więcej dzieci niż w związkach dwupłciowych". Me pedofile tzn LGBT domagamy się równych praw a Was katole zniszczymy!
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.12 15:59
To oczywista prawda, że w związkach homo może się rodzić więcej dzieci. Pełna zgoda brawa dla prof. Płatek.
T.2019.08.12 16:01
Ty sam sobie odpowiadasz na posty ?? dobry towar wciągacie na tych tęczowych wiecach :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.12 16:11
T. i moja podróbka to jedno i to samo ścierwo - pedofil słowiczek poznański opłacany troll za kopiejki
T.2019.08.12 16:14
Jeszcze jakieś teorie spiskowe Jasiu ? :)
T.2019.08.12 15:47
"homoseksualność jest jak najbardziej zgodna z naturą, biologią, obecna zarówno w świecie zwierząt" - wszyscy wiemy że Ciebie od ameby różni to że ameba ma o jeden zwój mózgowy więcej (zresztą sam to napisałeś wyżej), ale jakieś 99% społeczeństwa ma tych zwojów nieco więcej i wszelakiej maści zboczeniom i pederastom jest przeciwna. Ale jak Ci nie pasuje życie w tym katotalibanie to wyjedź.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.12 15:57
a kysz słowiczkowe ścierwo
T.2019.08.12 16:01
Bo co mi zrobisz? rzucisz we mnie błyszczykiem zniewieściały pederasto? :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.12 16:10
obnażę cię jako jeszcze większego idiotę niż jesteś stajesz na rzęsach, a i tak gówno ci z tego przyszło przegrywasz na całej linii i krew sobie psujesz smuteczek :)
T.2019.08.12 16:16
Obnażać to Ty się możesz ale na dworcu centralnym :), wiesz udzielę Ci rady zaimki osobowe wypada pisać z dużej litery. - Do szkoły było pod górkę co? A teraz chodź rzuć błyszczykiem i potup nóżką :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.12 16:43
Na dworzec centralny to ty się wania marzysz przemycić. Jednak nie dla psa kiełbasa, zostało ci szmacenie się po klawiaturze za kopiejki w Kaliningradzie
T.2019.08.12 16:54
Dobry Durny cwelu, sory Dumny geju, shit - DUMNY pederasto :) ja już kończę pracę. Mam nadzieje że jutro mi znowu zapewnisz rozrywkę w biurze w tym smętnym jak PIS da dniu. Bądź twardy i zwarty jak Twoje stolce i Twego chłopaka! PS. pracuje 9-17 pisz śmiało :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.12 17:54
z roboty wracasz całe sponiewierane wycieńczone nawet żona nie da duupy takiemu zeszmaconemu niemytemu brudasowi zarówno moralnie jak i fizycznie i tak codziennie za kilka kopiejek smuteczek! :)
T.2019.08.13 9:37
Oj pedrylku... widze tematy Ci się skończyły :) pięknym językiem operujesz:) Rodzice muszą być z Ciebie dumni że wychowali takiego trolla internetowego za pieniądze :) a teraz pobulwersuj się troche. Bo znowu nudno w pracy
Tomek2019.08.12 23:34
Ciekaw jestem, jak skomentowałby Pan poniższe wyniki badań naukowych? Czy Pana zdaniem brak zdolności do stworzenia trwałego związku jest zjawiskiem "zupełnie normalnym, jedną z prawidłowych orientacji psychoseksualnych"? Badania nad mężczyznami o orientacji homoseksualnej wykazują, że: ponad 75% homoseksualistów uprawiało seks z ponad 100 różnymi mężczyznami w ciągu życia: ok. 15% spośród nich miało 100-249 partnerów seksualnych, 17% - 250-499 partnerów, 15% - 500-999 partnerów , a 28% przyznało, że miało ponad 1000 partnerów seksualnych w ciągu życia. (Bell A.P., Weinberg M.S. Homosexualities. New York 1978.) W Holandii męskie związki homoseksualne trwają średnio 1,5 roku, a homoseksualiści mają średnio 8 partnerów na rok poza związkami rzekomego "wzajemnego oddania". (Xiridou M. i inni. "The contribution of steady and casual partnerships to the incidence of HIV infection among homosexual men in Amsterdam", WŚRÓD OSÓB HOMOSEKSUALNYCH WYSTĘPUJE NIESTETY RÓWNIEŻ STATYSTYCZNIE WIĘCEJ ZABURZEŃ PSYCHICZNYCH I NIE WYNIKAJĄ ONE Z "HOMOFOBII" PONIEWAŻ PODOBNE WSKAŹNIKI NIE SĄ OBSERWOWANE U INNYCH DYSKRYMINOWANYCH GRUP SPOŁECZNYCH (NP. ETNICZNYCH). PROSZĘ PORÓWNAĆ: W badaniach nad zdrowiem psychicznym przeprowadzonych ostatnio w USA, stwierdzono, iż w porównaniu z populacją ogólną, osoby o orientacji homoseksualnej i biseksualnej, trzy razy częściej chorują na depresję a ryzyko wystąpienia u nich napadów lęku jest aż pięciokrotnie wyższa. Trzykrotnie częściej oceniali oni swoje zdrowie psychiczne jako zaledwie ?w porządku? lub ?kiepskie? i doświadczali silnego cierpienia psychicznego. U kobiet o orientacji homoseksualnej i biseksualnej stwierdzono czterokrotnie większe ryzyko wystąpienia zaburzeń lękowych. U obu tych grup wystąpiło trzykrotne większe prawdopodobieństwo konieczności podjęcia leczenia w placówkach zdrowia psychicznego. (Cochran S. i inni. "Prevalence of mental disorders, psychological distress, and mental health sevices use among lesbian, gay, and bisexual adults in the United States" ["Rozpowszechnienie zaburzeń psychicznych, psychicznego cierpienia oraz korzystanie z usług w zakresie zdrowia psychicznego wśród dorosłych lesbijek, gejów i biseksualistów w Stanach Zjednoczonych"]. J Consult Clin Psychol. 2003; 71:53-61.) I JESZCZE JEDNO PYTANIE: wiele osób jest przekonanych, że istnieje coś takiego jak "gen homoseksualny",bądź "wrodzony homoseksualizm". Czy zna Pan jakiekolwiek poważne badania naukowe, które potwierdzałyby tę hipotezę? A jeżeli takowe badania istnieją, dlaczego nikt się na nie w debacie publicznej nie powołuje?
xx2019.08.12 15:18
O! Ten Czarnek to jest wyjątkowo wykwalifikowany piso-lizo-dup. Widziałem go kilka razy w "Studio Polska" (tak, lubię się pokatować od czasu do czasu, dzięki temu mam rozeznanie) Wyjątkowy czopek. Współczucia dla Lublina.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.12 15:16
Wiecie czym się różnię od ameby ? tym że ameba ma o jeden zwój mózgowy więcej:)
Iwona2019.08.12 15:20
Fajnie masz, a jak się naprawdę nazywasz?
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.12 15:25
to psychopata występujący niedawno pod pseudonimem słowiczek poznański wciela się w różne niki, które zmienia jak rękawiczka, w tym podszywa się pod cudze łatwy do zdekonspirowania ćwierćinteligent
Iwona2019.08.12 16:28
Niezły tu bałagan w takim razie.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.12 15:30
Nazywam sie Durny Cwel, tzn Dumny Gej!
Patryk2019.08.12 21:28
Hej! Dumny Geju,a jak tam watroba nie boli?Najwyrazniej ci cos dolega,moze pora zmienic wazeline na stosowna po wiekszym przebiegu.
robaczek 2019.08.12 15:15
a wy dalej.......... ŁYKAMY PATUSKI!!!! wróg nadchodzi!!! ! ja pierd... ależ wy tępi jestescie. tak sie dać manip[ulować. i jeszcze tego bronicie!! NIE SĄDZIŁEM ŻE NASZ NARÓD JEST AZ TAK DURNY, ale znowu sie sprawdza, "jaki naród taki prezydent"
Prawaczka2019.08.12 15:07
LGBT to część rzeczywistości, a "ideologię LGBT" tworzą księża:Jędraszewski, Oko i spółka w oparciu o fałszywe przesłania.
Agnieszka2019.08.12 15:26
Dokladnie. LGBT to czesc spolecznosci w ktorej zyjemy, nie zadna ideologia! Trzeba "wykorzenic te ideologie"? Co to w ogole znaczy? Chcecie zabic czesc spoleczenstwa? Juz to kiedys przerabialismy...
Joanna2019.08.12 15:32
Przykro słuchać tej kościelnej propagandy, która w rzeczywistości jest niczym innym, tylko sianiem nienawiści. To się źle skończy, nie tak dawno temu pewne grupy społeczne też były stygmatyzowane i umieszczane w gettach, teraz zbliżamy się do tego. Mam nadzieję, że Polska się opamięta.
Maciek Arczyński2019.08.12 16:18
Tak samo o sianiu nienawiści mówił Jerzy Urban o wypowiedziach ks. Popiełuszki. Jak czytam Twoje - czy podobnych Tobie w myśleniu - wypowiedzi to od razu przed oczami staje mi PRL-owski rzecznik prasowy rządu.