Ordynator szpitala zakaźnego w Tarnowie: Pandemia to fikcja - zdjęcie
28.04.20, 13:55

Ordynator szpitala zakaźnego w Tarnowie: Pandemia to fikcja

277

Na stronie internetowej ''Gazety Krakowskiej'' ukazał się rozmowa dr. Zbigniewem Martyką, ordynatorem oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej „Koronawirus. Jak nie zadbacie o swoją odporność, maseczki nie pomogą” przeprowadzony przez Łukasza Winczura, z którego wynika, że pandemia to fikcja.


Ordynator oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej pytany o sytuacje w swoim szpitalu stwierdził, że „spodziewaliśmy się większych objawów zachorowań, natomiast pacjenci, których mieliśmy do tej pory, w zasadzie dosyć lekko przechorowywali. Porównałbym to z jakimś cyklem lekkiej grypy”.


Pytany o to, czy prawdą jest to, „potencjalnie każdy z nas może mieć koronawirusa, tylko przechodzimy go bezobjawowo” ordynator oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej stwierdził, że „powołując się na wyniki badań, można powiedzieć, że cztery piąte osób przechoruje w sposób bezobjawowy, więc na sto procent spotykamy się codziennie z osobami, które są zakażone koronawirusem i nie wykazują żadnych objawów chorobowych. Zatem my też mogliśmy to przejść bezobjaowowo. Jak najbardziej jest to realne”.


Oceniając medialną i polityczną histerię wokół rzekomej pandemii, ordynator oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej stwierdził, że taka „panika paraliżuje działania służby zdrowia, pacjenci, którzy powinni się znaleźć pod opieką specjalistów, nie mogą się do nich dostać”.


Zdaniem ordynatora oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej wiele przepisów wprowadzonych przez władze nie ma sensu. Nie ma sensu zakaz aktywności fizycznej poza domem, bo „ludzie powinni zażywać ruchu, a jesteśmy tego pozbawieni”. Nie ma sensu zamykanie kościołów, gdy są czynne hipermarkety, bo takie same regulacje można było stosować do wszystkich miejsc publicznych. Nie miał sensu zakaz wspólnego chodzenia koło siebie dla osób mieszkających w tym samym gospodarstwie domowym.


Według ordynatora oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej bezsensem jest to, że „w zakładach pracy nakazuje się chodzić cały czas w rękawiczkach. To niczemu nie służy, bo rękawiczki nie chronią przed wnikaniem wirusa. Prosta rzecz, oddychanie skóry, które naturalnie zwalcza wirusy. Nie ma pan tego czynnika”.


W opinii ordynatora oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej bezsensowny jest też nakaz noszenia maseczek, bo maseczki „nie chronią przed niczym. […] maseczka nie będzie broniła przed wnikaniem wirusa. Absolutnie. Ktoś ponosi tę maseczkę kilka godzin, na jej powierzchni zbiera się wilgoć, namnażają się bakterie. Taką maseczkę po kwadransie powinno się zmienić”.


Ordynator oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej uważa, że pandemia jest fikcją, bo więcej ludzi umiera na grypę, „na inne choroby zakaźne umarło już w tym roku ponad 3 miliony ludzi. I nie było paniki, izolatek, maseczek… Wystarczy zobaczyć na statystyki WHO. Tych chorób jest więcej i nikt nie robi z tego powodu paniki. Skoro wirus atakuje osoby starsze, to może systemem szwedzkim lepiej chronić osoby starsze, schorowane, a ludzie młodzi, którzy delikatnie przechorowują, niech zostaną w pracy, że by gospodarka się nie wyłożyła i nie było totalnej biedy, zapaści regresji”.


Swoje opinie ordynator oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej oparł na doświadczeniu ze swojego szpitala, gdzie mnóstwo osób zgłosiła się na wymaz, a wyniki skazały, że „naprawdę niewielu ma koronawirusa. Prawie wszyscy łagodnie to przeszli, poza jedną osobą, która była ciężko schorowana”.


To, że pandemia to fikcja, w opinii ordynatora oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej, pokazuje to, że przeprowadzający sekcje zwłok „patomorfolodzy wypowiadają się, że na swoim stole nie spotkali ani jednej osoby, która zmarłaby z powodu koronawirusa. We Włoszech trafiły się może trzy takie osoby. Powiem krótko, z punktu widzenia medycyny, koronawirus to nie pandemia”.


Jan Bodakowski

Komentarze (277):

PiS to partia korupcjogenna i masońskie bajania2020.05.5 11:22
Szumowski i Morawiecki do dymisji! https://www.youtube.com/watch?v=sW6-ACC9zCQ
lord of chandelier2020.05.4 17:00
Krótko-facet gada herezje!!
omar2020.05.2 9:30
Wątpie że tak powiedzial a nawet jesli tzn ze jest debilem. Co do maseczek zgoda. Reszta bzdura
KL_Polen2020.05.2 8:57
Dr Szumgele w KL Polen przemówił do więźniów. Ma dla was nowe pasiaki. Będziecie je nosić do czasu aż brat doktora sprzeda wam szczepionkę. Nie zapomnijcie podziękować dzbany.
roman2020.05.2 7:37
No tak, facet mówi to, co ja twierdziłem od samego początku. Zastanawiające jest tylko to, skąd u ludzi tyle łatwowierności dla mediów, nawet na tym forum.
ffffttyyoooiiii2020.05.2 4:07
od lat wiadomo, że nietoperze są nosicielami tysięcy różnych koronawirusów, z których przebadano i sklasyfikowano dotychczas kilkaset.A chorób odzwierzęcych u ludzi jest wiele, choćby taka popularna borelioza, wścieklizna, toksoplazmoza, i setki innych. Ale zwolennicy spiskowych teorii nie przyjmą tego do wiadomości, i nadal będą twierdzić, że obecna pandemia jest stworzona sztucznie przez człowieka, a nie przez naturę.
gośka2020.05.1 23:38
ostatnio w szpitalu żegnaliśmy jakąś lekarkę...dr wr br...tyle tytułów...fryz miała modny...była reprezentatywna...nagród a nagród...a czarną robotę zapewne robił kto inny...to też jest zepsuta kasta...ktoś coś bąknie....ktoś coś pierdnie..i inni rozważają tę rację...zamiast kierować się własnym rozumem
Zaciekawiony2020.05.2 8:53
Do czego pijesz? A dokładniej..co ty pijesz i dlaczego aż tak dużo?
Jagoda2020.05.1 19:39
https://youtu.be/-zmBb2FTjSo
POgromca2020.05.1 15:13
może ktoś zaprosi tego przygłupa do Włoch, Hiszpanii
Pytjniczek2020.05.2 8:41
A cóz takiego strasznego wydarzyło się we Włoszech i Hiszpanii? Ale twarde dane statystyczne proszę..a nie koroniarskie konfabulacje, telewizyjny shit, i legendy miejskie.
Jasiek z Cz-wy2020.05.1 11:56
To jak wytłumaczysz śmierć na całym świecie tysiecy ludzi. To tez nie jest pandemia, koronavirus??
roman2020.05.2 8:02
To jest propaganda mediów, które są, wiadomo w czyich łapskach, a Ty to wszystko łykasz ...
V732020.05.1 10:18
Ruska i chińska propaganda mająca na celu odwrócenie uwagi od pochodzenia chińskiego wirusa z Wuhan, broni biologicznej komunistycznej partii chin, którą chcieli zarazić cały świat, wywołując krach gospodarczy, by przejąć rynki. żeby informacja była rzetelna proszę podać procentowy wskaźnik zgonów przy grypie oraz coronawirusie z Wuhan.
anonim2020.05.1 8:20
Fikcją jest robienie ordynatorem głupka.
Ziew2020.05.2 8:55
Madrego to i warto posłuchać..takiej studni mądrosci i krynicy rozumu.
Kazek2020.04.30 23:30
Powinni go wysłać na pierwszą linie frontu - jak nie u nas do do Anglii czy Niemiec. Niech obejrzy "lekkie" przypadki COVID 19!!
BekaŚmiechu2020.05.2 8:50
Ciebie juz nigdzie nie trzeba wysyłać. Weź człowieku zabunkruj się do końca życia w szafie gdzie będziesz mogł oddawać sie swojej paranoji i ze strachu robić pod siebie.
sara miriam2020.04.30 17:20
"To, że pandemia to fikcja, w opinii ordynatora oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej, pokazuje to, że przeprowadzający sekcje zwłok „patomorfolodzy wypowiadają się, że na swoim stole nie spotkali ani jednej osoby, która zmarłaby z powodu koronawirusa. We Włoszech trafiły się może trzy takie osoby. Powiem krótko, z punktu widzenia medycyny, koronawirus to nie pandemia”. - skoro tak, to skąd trupy wywożone ciezarówkami w Lombardii i skąd składowanie nie możliwych do "przerobienia" trupów na lodowisku w Madrycie?
hrabia Potocki2020.04.30 20:24
Bo ludzie debilu umieraja na rozne choroby , porownaj statystyki w Lombardi ile umarlo w marcu tego roku a ile w 2019, szkoda slow
XXL2020.04.30 23:32
TO WYNIK SZCZEPIEŃ NA GRYPE EMERYTÓW W LIPCU 2019 W PÓŁNOCNYCH WŁOSZECH. ZROBIONO PRAWIE 150 TYŚ ZASTRZYKÓW NA 200TYS JAKIE MIELI.
Jan Radziszewski2020.04.30 17:09
Potrzebna tarcza antykryzysowa dla firm pogrzebowych. Posted by Dzieckonmp w dniu 29 kwietnia 2020 W niektórych regionach kraju branża funeralna notuje spadek ilości pogrzebów nawet o 40 proc. – Podchodzimy bardzo ostrożnie do przypadków zgonów osób ze stwierdzeniem obecności COVID-19 jako głównej przyczyny śmierci. W zdecydowanej większości przypadków zmarli mieli tzw. choroby towarzyszące. Liczba pogrzebów w niektórych częściach kraju w marcu spadła nawet o 40 proc. – mówi Wirtualnej Polsce Robert Czyżak, prezes Polskiej Izby Branży Pogrzebowej. – Paradoksalnie spadek liczby pogrzebów, a tym samym zgonów wynika z ograniczonego działania szpitali. Jeśli odwołane są zabiegi planowe, to jest mniej przypadków śmierci na salach operacyjnych. Ze względu na mniejszy ruch drogowy jest mniej tragicznych wypadków – dodaje. Przedstawiciele branży pogrzebowej apelują, aby nie straszyć społeczeństwa tragicznymi konsekwencjami koronawirusa, ponieważ zjawisko to, ich zdaniem, nie istnieje. Jak podkreśla Wirtualna Polska, z danych Ministerstwa Cyfryzacji przesłanych do GUS wynika, że w marcu 2020 r. zmarło 36 tys. 557 osób. W tym samym miesiącu w tamtym roku zmarło jedynie 213 osób mniej. Z kolei wyniki sprzed dwóch lat to: 40 tys. Polaków. Dane o liczbie zgonów za kwiecień 2020 GUS opublikuje pod koniec maja.
Maria2020.04.30 16:13
Wszystkich madrali pytam: co by było w Polsce, gdyby Rząd nie postąpił jak postąpił? Mamy totalna opozycję i ludzi głupich i wystraszonych a kraje sąsiedzkie postępowały podobnie jak w Polsce? Ludzie, myślcie samodzielnie i głebiej!!!!
BekaŚmiechu2020.05.2 8:47
Byłoby to samo co przy grypie. Tyle w temacie.
Skucha2020.04.30 12:23
Kto jest wyznawcą dogmatów pewnej glisty z rządu niech się izoluje. Reszta ma prawo do normalności.
Pablo2020.04.30 12:13
Pan doktor szpitala w Tarnowie czy jednak w DĄBROWIE Tarnowskiej? Panu doktorowi życzymy duuuużo zdrowia i... odrobinę refleksji. W razie wątpliwości proponujemy wycieczkę np. do szpitala choćby w Łańcucie oraz zasięgnięcie informacji na miejscu...
Pytajniczek2020.04.30 14:19
A cóż tam takiego strasznego dzieje się w tym twoim Łańcucie? Cały szpital wyłączony z powodu kohona-piehdolca, dziesiątki ludzi w idiotycznych skafandrach i na olbrzymim odziale trzy zastraszone staruszki którym wmówiono że są umierające?
Tenula2020.04.30 11:31
Pandemia to fikcja! Pan ordynator chciał pok prostu zabłysnąć.ha,ha
U22020.04.30 14:15
Mądrego to i warto pusłuchać. A zwłaszcza takiego wykwitu geniuszu i ynteligencji.
yaro2020.04.30 6:19
Śmierć tysięcy osób to iluzja? Setek dziennie!
...2020.04.30 7:54
.... 150 tys. aborcji dziennie na całym świecie....dziennie - i jakoś WHO to nie przeszkadza. 200 tys. zmarłych w pół roku na świecie ( na różne choroby) We Włoszech patomorfolodzy stwierdzili, że na samego wirusa zmarły.... 3 OSOBY - reszta na inne choroby...
trucker2020.04.30 2:50
Jeden z niewielu ludzi ktory odwazyl sie powiedziec prawde w tym polityczno-medialnym burdelu.
hrabia Potocki2020.04.30 1:45
Nie macie zadnych informacji , podajecie jak osly fakty za prasa , telewizja i roznymi mediami.Chodzi o to komu to na reke taki stan zastraszenia ludzi na calym swiecie wrecz paniki, w LIchtensztajn kazano ludzim nosic branzolety na rekach , dokladnie sie wie co robisz i gdzie jestes , totalna kontrola.Przypominam w na poczatku pazdziernika ubieglego roku ( pisze o tym filmie na YOU TUBE, kazdy moze zobaczyc) bylo spotkanie przedstawicieli rzadu Chin, Ludzi Bila Getsa, Hopkins Foundation, Lufthansy i Bankow , mowiono juz o pandemi ktora ma nastapic. Wszytko to dziwne , chyba chodzi o szczeoienia ludzi a moze 5G.Wszystko to jest bardzo tajemnicze i mam nadzieje ze kiedys to sie moze wyjasni, wnioski wyciagajcie sami, jestem za obecnym rzadem choc mam bardzo wiele zastrzezen.Pan doktor jest dla mnie bohaterem i odwaznym czlowiekiem,radze zobaczyc ten film na you tube a potem komentowac moja wypowiedz
sara miriam2020.04.30 18:33
Sam se oglądaj te spreparowane you tubowe śmieci ! "Wszystko to jest bardzo tajemnicze i mam nadzieję ze moze kiedyś to sie wyjaśni" - czyli sam nie wiesz czy to bajka, czy sen ? Wyjśni się na pewno! ...u psychiatry!
hrabia Potocki2020.04.30 20:21
Na glupie pytania nie odpowiadam , sam znasz odpowiedz dla siebie pierwotniaku, nie widzialas glupcze narad W Hopkins Fundations, to nie zabieraj glosu, dalej wierz to co powiedza panujacy tego swiata,jak ktos jest nie myslacy nie zna angielskiego nie czyta zachodniej i polskiej prasy- to sa jak wyzej dowody---debilizm,.Oczywiscie ze wszystko to sie wyjasni na to potrzeba czasu i mam taka nadzieje --gdzie tu bajka czy sen, potrzebny ci psycholog od zaraz bo glupiejesz zamknieta w domu
Luca2020.04.29 22:14
Święta prawda! Nie wiem po co komu ten pic, maseczki, płyny odkażające. Ludzie dali siė oszukać cwaniakom i tyle!!!
Reytan2020.04.29 20:06
Lekarze ,tak jak sadownictwo nadal zmonopolizowane przez komuchow. A Bodakowski to endecka wesz antypolska.
Serio2020.04.29 21:30
Jak argumentów brak to obrażamy? A arumentów brak bo cos nie tak z ilorazem inteligencji? Jak masz z tym problem to zajmij się czymś pożytecznym , a nie bezmyślnym klepaniem inwektyw na klawiaturze.
anonim2020.04.30 5:56
rejtan -icek daj spokój ,szalom
ja2020.04.29 18:49
Biskup Polak jest zdrajcą narodu Polskiego i zdrajcą świętej wiary katolickiej. https://www.youtube.com/watch?v=SoW47MQeLss Szczególnie posłuchajcie od 2 minuty kilka słów o Franciszku.
max2020.04.29 18:45
Podobnie myślał Borys Johnson ale jak się zaraził to mu rura zmiękła . Już zmienił zdanie .
...2020.04.30 8:45
Ten Johnson to nie wie nawet ile ma dzieci.....więc skąd może wiedzieć czy jest zdrowy czy chory ( łyknie wszystko co powiedzą mu medycy).... biedny chłop....taki pogubiony a rządzi takim krajem.
roman2020.05.2 8:06
Bo kazali mu się zarazić. Popatrz: większość celebrytów i mężów stanu była "zarażona" - dla przykładu.
BekaŚmiechu2020.05.2 8:45
Bo to jest nowy modny wirus :D.. Pośród celebryckiej braci od dawna istnieje moda na dziwaczne choroby..np jakiś zespół haszimoto czy fukimoto :D. No w ostatecznosci na zwyczajnego raka.
widz2020.04.29 17:42
"Pandemia to fikcja" ale tysiące pełnych trumien fikcją nie jest.
Serio2020.04.29 21:38
W Polsce każdego roku wypełnia się 400tys trumien ludżmi którzy zmarli na wszystko inne niż na koronę. Tak samo w każdym innym kraju.
tadek2020.04.29 13:53
Tak.... po każdej infekcji grypy w mieście ustawiają się kolejki żeby wywozić zmarłych : https://www.facebook.com/Repubblica/photos/a.10151423451126151/10159929528001151/?type=3
NastepnyMediota2020.05.2 11:28
Następny mediota z fejkiem. Ręce opadają.
Stanisław2020.04.29 12:17
Skoro jst taki dobry znawca z tego lekarza to dlaczego ludzi z koronawirusem odsyla do Krakowa i zbiera pieniadze na respirator.Dobrze siemowi jak sienic nie robi.
Serio2020.04.29 21:41
Stasiu..przestań trollować bo ci to nie idzie. Weź zajmij się czymś , no nie wiem..może zdrowaśki se odmów. Przynajmniej może coś przemyślisz i uspokoisz się.
trucker2020.04.30 3:07
Mediota ? Czyli ograniczony Stasiu.
Wojtek2020.04.29 11:53
Warto przeczytać oryginalny artykuł. Na pewno nie pada tam słowo "Fikcja".
ja2020.04.29 11:50
Trzeba rozumieć, czym jest prewencja. Własnie po to podjęto środki izolacyjne, żeby ograniczyć wzrost pandemii i to działa. To, że prewencja działa, nie może być zarzutem przeciw jej wprowadzeniu. Tak samo nie może być argumentem zwykłe porównywanie ogólnej śmiertelności w społeczeństwie, ponieważ poprzez wprowadzone środki odpadło/zmniejszyło się wiele innych przyczyn zgonów (np. wypadki, inne choroby zakaźne). Mam znajomą, która ma prawie całą rodzinę we Włoszech. Mówi, że w czerwonej strefie nie ma rodziny (włącznie z jej rodziną), w której ktoś by nie umarł. Wirus naprawdę nie jest wirtualny. Słucham sobie rozmaitych wirusologów z całego świata (w tym azjatyckich) i oni właściwie mówią w przytłaczającej większości to samo: Ograniczanie kontaktów, przerywanie łańcuchów komunikacyjnych. Jeszcze raz: nie można czynić zarzutu z tego, że podjęte środki działają.
anonim2020.04.30 8:47
I tak do końca usranego życia ?
Polacy2020.05.2 8:38
Panie Ministrze Szumowski, jesteśmy gotowi walczyć do ostatniego łóżka szpitalnego!Do ostatniego miejsca pracy!Do ostatniej kromki chleba!Poświęcimy wszystko i każdego aby wytępic tę straszliwą koronę!
Marek2020.04.29 10:22
Wg mądrego pana doktora to w USA ponad milion osób choruje i umiera na grypę a nie COVID 19. Amerykanie to chyba niedouczone towarzystwo, że lęczą ich na koronawirusa, Problem jest jeden zmalała liczba pacjentów a za tym i kasa panom doktorom.
...2020.04.29 10:40
rocznie na grypy koronawirusowe choruje półtora miliarda ludzi....umiera 650 tys. Jeśli dają dopłaty do chorych na koronawirusa... to nie dziwę się, że wiele niedofinansowanych szpitali może chcieć mieć u siebie takiego gościa... Kiedyś jeden farmer w USA zainfekował sobie całe stado ptasią grypą - by dostać dofinansowanie....
Emka2020.04.29 10:08
TO PRAWDA! DZIĘKI ZA TEN GŁOS PANIE DOKTORZE!
Wojciec2020.04.29 9:53
Takie pierdoły trafiają tylko do nieuków czyli w większości wyborców pisu. Proszę zobaczyć sobie kiedy ostatnio na świecie było tak ze szpitale nie wyrabiały ? Tak ze jak w USA robią zbiorowe mogiły ? Czy podczas zwykłej grypy lekarze muszą wybierać kogo leczyć a kogo zostawić ? Czy podczas zwykłej grypy występuje taka można niewydolność oddechowa ? No ale jak ktoś jest specjalistą na kanapie z browarem w ręku to się nie dziwię...
oo2020.04.29 10:25
Nie trafiłeś. Ten powiatowy mędrzec z Dąbrowy Tarnowskiej to akurat antypisowiec.
Taro 2020.04.29 10:30
Czlowieku, tylko podczas jednej grypy zmarlo nam 23 pacjentow, kilkanascie lat temu.Wiekowo powyzej 80 lat. Umierali, bo poprzez temperature byli oslabieni,nie mogli sie poruszac na nogach,a wiec lezeli kilka dni w lozkach, a to juz mialo wplyw na plyny ustrojowe,ktore zaczely sie gromadzic w plucach, nastepstwem bylo utrudnione oddychanie, a na koniec mozna powiedziec,ze sie utopili we wlasnych plynach, nawet odciaganie ich nie pomagalo. Oznaczalo to tylko tyle w medycynie, ze pacjent jest gotowy do odejscia. Myslisz,ze w kazdym szpitalu jest kilkadziesiat respiratorow? blad w twoim mysleniu. Lekarze bardzo czesto musza rozstrzygac, czy kogos w ogole podlaczyc pod respirator,ktory tylko utrzymywalby taka osobe przy zyciu,a po odlaczeniu i tak by ona zmarla. A wiec stosuja swoje ,,nazistowskie,, metody decydowania komu byloby to urzadzenie potrzebne na tyle,ze organizm dojdzie do siebie,wartosci wzrosna i pacjent bedzie dochodzil do zdrowia. Tak lekarze czesto musza decydowac o tych sprawach,ktore wymieniles, nawet podczas zwyklej grypy,czy innej wirusowej,bakteryjnej choroby.
Wujzwami2020.04.29 11:23
Niczego nie tłumacz koroniarskim durniom. Szkoda czasu i mitręgi. Do tych wypalonych paniką i psychozą medialną pustych czerepów nie przeniknie nic. Niech się bunkrują w szafach i dalej robią pod siebie ze strachu.
XXL2020.04.30 23:30
MASZ PEWNOŚĆ ,ŻE TE MOGIŁY TO Z KORONOWIRUSA BO JA NIE , TAKIE WOŻENIE ZWŁOK PRZEZ WOJSKO PRZEZ MIASTO NA SYGNALE WE WŁOSZECH TO FEJK ,PONIEWAŻ BYŁY TO ZDJĘCIA SPRZED KILKU LAT. TAK DZIAŁAJĄ MEDIA NA ŚWIADOMOŚĆ LUDZI PODATNYCH NA KŁAMSTWA.
roman2020.05.2 8:09
Następny łatwowierny - nasłuchał się mediów.
Paranoja2020.05.2 8:34
No fakt..w Plsce szpitale nie wyrabiają bo większość nich szumek pozamykał. Jak ktoś miał podejrzenie korony..zamykamy szpital. Albo robimy szpital zakaźny dla pieciu pacjentów.
skuter2020.04.29 9:42
No i facet ma rację Podaję przykład wchodzę do sklepu w rękawiczkach kupuję parę produktów Po wyjściu ze sklepu zdejmuję rękawiczki I gołymi rękami rozpakowywuję te produkty w domu I po co mi były te rękawiczki skoro na produktach może być wirus
RS2020.04.29 11:50
Te rękawiczki są po to żebyś Ty nie zostawił wirusa na produktach, bo wcześniej mogłeś nakichać w rękę a możesz przechodzić chorobę łagodnie. Maseczki też są po to żebyś Ty nie zarażał przechodząc chorobę bezobjawowo.
trucker2020.04.30 3:05
Durny czy ograniczony egzmplarz z Ciebie? Z pewnoscia uposledzony mediota.
Irena2020.04.29 13:53
@skuter: wirus może być na klamce, której dotykasz przy wyjściu z domu/bloku i na drzwiach oraz półkach, klamkach/uchwytach w sklepie. Popieram również stanowisko @RS - można zarażać, nie będąc tego świadomym. Właśnie dlatego Włosi jako pierwsi przestali się witać ze sobą uściskiem dłoni.
kasikas2020.04.29 9:08
a WHO klinikom aborcyjnym mimo "pandemi" nakazuje pracować pełną parą....z abortowanych dzieci robią szczepionki! ...mieszając genetycznie ludzi ...co oni z nami robią??? teraz populacje nie będą odporne na choroby....bo szczepieniami i antybiotykami przepisywanymi pamiętam za czasów komuny jak drażetki z byle powodu był antybiotyk
diki2020.04.29 8:51
nie jestem fachowcem , ale z obserwacji mam podobne wnioski bo mówią o tym statystyki np. we Francji śmiertelność coroczna ledwie wahnęła się ledwie o 0,8% np w Polsce co roku umiera 40 tyś ludzi na rożne choroby Ostatnio się wypowiadali grabarze ... ze mają mniej roboty... może i ich zwolnimy z ZUS-u aby nie splajtowali ? bo nie ma przedawkowania leków i zejścia, bo nie ma operacji po których pacjent schodzi, i mniej jest wypadków bo ludzie mniej jeżdżą ...itp. np w USA https://pl.qwe.wiki/wiki/Demography_of_the_United_States za 2018 rok (w skali 1 roku) Liczba uradzeń 3 791 712 Liczba zgonów 2 839 205 np Polska za 2018 rok Liczba Urodzeń 388 000 Zgony 410 000 i pytanie o ile się "wachnie " w 2020 roku ? w skali roku ? Generalnie na grypę nie da się stworzyć sterylnego środowiska i każdy będzie miał z tym kontakt np w Polsce podają że jest hospitalizowanych niecałe 3 tyś ... niewiele ale nie podają ile jest pod respiratoram ? pewnie bardzo mało żeby (oby) końska kuracja zahamowania gospodarki nie skończyła się zejściem gospodarczym Polski
Taro 2020.04.29 10:35
Co do ostatniego zdania, to moze byc tak, ze tak sie likwiduje teraz madrych i opornych na ty swiecie,ktorzy nie chca sie podporzadkowac nowej ideologii.
Reytan2020.04.29 19:33
Konfederacje jako wroga Polski musimy zdelegalizowac.
Irena2020.04.29 8:34
Może dla porządku Fronda opublikuje relacje tych, którzy przeszli koronawirusa. Można dotrzeć do tych osób. Z lektury niektórych relacji, dostępnych w mediach, wynika, że chorzy wcale nie mieli i nie mają łatwo.
Jan Bodakowski2020.04.29 9:05
chorzy na grypę co roku też umierają w męczarniach
what about penguins? 2020.04.29 11:08
Znałeś kogoś kto umarł ostatnio na grypę? MSPANC Ze szczecińskim radnym PiS Mateckim proponuję się skontaktować. On chyba jeszcze jest w szpitalu zakaźnym. No chyba że Matecki jest również częścią wszechświatowego spisku.
NastepnyMediota2020.05.2 11:24
Znałes kogoś kto umarł na koronę? Masz na to marne szanse , mniej więcej takie same jak trafić piąke w totolotka. Szans masz 15/1 000 000 .
Irena2020.04.29 13:47
@Jan Bodakowski. Ludzie umierają na grypę, z powodu chorób nowotworowych, udarów i zawału serca. Nie znaczy to, że COVID-19 - to igraszka i wirusa można bagatelizować. Ta choroba może być też bezobjawowa - można nie mieć objawów i zarażać.
Reytan2020.04.29 19:34
Bodakowski stary prowokator komunistyczny,i idiota.
Torchwood2020.04.29 6:08
Może powinni tego ordynatora przenieść do szpitala zakaźnego w Warszawie, albo do któregoś DPS-u. Skoro tak wspaniale walczy z wirusem, że go nie ma, to rozwiąże problemy tam od razu
trucker2020.04.30 3:03
Ciebie fachowcu od widel i grabi powinni przeniesc do Tworek .Biedny uposledzony medioto.
Andrzej2020.05.7 3:28
Mieszkam w województwie, gdzie zmarła jedna osoba mająca tego wirusa. Mój znajomy. W XVIII wieku jak była epidemia to tylko w okolicach mojego miasteczka (Olecko) zmarło 11 tys. ludzi. Używam słów z przeszłości, bo kiedyś przy epidemiach umierało więcej, a nie mniej ludzi jak teraz.
wieszcz2020.04.29 5:12
A trupy skąd ??? Jeżeli na grypę nagle umrze 20 tyś osób to znaczy , że miały słabą odporność . Ale grypę potrafimy leczyć a "koronkę" nie . Taka jest zasadnicza różnica. Pan doktor z pewnością życzyłby sobie aby pandemia w Polsce przebiegała bardziej dramatycznie , co pozwoliłoby opozycji na dodatkową rozróbę w państwie Polaków.
Pytajniczek2020.04.29 9:18
Grypy tez nie potrafimy leczyć, z wyjątkiem sposobów babci. Czosnek, herbatka, nalewczka. Żadna szczepionka nie uodparnia, gdyż działa na grypę która już była. A każdego roku pojawia się nowa mutacja wirusa grypy. Tylko w lutym 800tys zakażeń wirusem grypy i 26 zgonów.
...2020.05.1 16:22
no...no zgadza się nie potrafią leczyć cowid ... ludzie sami zdrowieją...
Tif772020.04.29 1:06
Chciał bym jednak wywiad poczytać a nie że ktoś coś tam napisał, że ktoś coś tam powiedział!
what about penguins?2020.04.29 0:52
Celowo manipulujesz Bodakowski, czy masz niedobór IQ? Przecież on mówił o braku pandemii na terenie POWIATU.
Jan Bodakowski2020.04.29 9:08
czyli co powiat odcięty od świata już kika miesięcy przed pandemią ?
what about penguins? 2020.04.29 11:04
Mówił o powiecie a nie o Polsce/świecie. Słowo "powiat" nie padło w twoim tekście. Słyszałem tę wypowiedź w całości, mówił o powiecie i o swoim szpitalu. Zastrzegał to.
Generał Jeżyk2020.04.30 21:18
skoro jeden powiat jest reprezentatywny wobec całego kraju, to ta książka https://www.swiatksiazki.pl/judenjagd-polowanie-na-zydow-1942-1945-studium-dziejow-pewnego-powiatu-1708688-ksiazka.html opisuje wydarzenia dziejace sie na terenie całej okupowanej Polski
Ździwko2020.04.29 9:20
Tak? A ja myslalem ze "pandemia" jest wszędzie!
Magda2020.04.28 23:10
Wiele osób mówi,ze maseczki nic nie dają, to ja mam pytanie - jestem po przeszczepie szpiku - dlaczego kazano mi nosić maseczkę po wyjściu ze szpitala na podwórku i w domu również- przecież mnie nie chroniła,a raczej dla urody nie nosiłam - zaraz usłyszę bo nie miałaś odporności /ale przecież maseczki nic nie dają - to co oszukiwali mnie lekarze???/ A lekarze w czasie operacji po co zakładają maseczki? żeby skalpela nie oblizywać??? Skoro wirusa nie ma to dlaczego nie można zmarłego na covid umyć ubrać i przy otwartej trumnie pożegnać??? Mam nadzieję,że pan doktor pracuje bez ochrony, maseczki i jego rodzina normalnie pracuje,a dzieci przebywają tam gdzie są skupiska ludzi tak samo lajtowo podchodzących do problemu
Jola2020.04.29 0:07
oczywiście, że dają - dlatego maseczek z różnymi filtrami używają lekarze, pracownicy na produkcji farmaceutycznej czy kosmetyczne czy spożywczej, czy ludzie pracujący w trudnych warunkach (gazy, pyły) - nie od wczoraj czy roku ale od dawna. Ludziom nie da się dogodzić - z maskami źle, bez masek źle - a najlepiej jakby wirusa nie było. Albo żeby maski w 100% chroniły przed wszystkim - wirusami, bakteriami, pleśniami i dało się jeszcze w nich oddychać.
Jan Bodakowski2020.04.29 9:07
bo byłeś po przeszczepie szpiku i miałeś obniżoną odporność, reszta populacji nie była i nie jest w tej sytuacji
Andrzej2020.05.7 1:41
Odpowiedź na pytanie dlaczego maseczka może być banalna... jest Pani ładna?
hrabia Potocki2020.04.28 23:07
Trzeba zawsze zadawac pytania to najlepsza forma ataku jak mowia psychlodzy, ale powaznie to nasuwaja sie 3 pytania; 1. Kto ma najwieksze korzysci ztego? 2 Kto za tym moze stac ? 3 Czy wirus i jak wydostal sie z Laboratorium ( nie ma mowy o zakazonych zwierzetach) ? 4 Jak to sie skonczy dla tych ktorzy to spowodowali ?
robią nas w jajo2020.04.28 22:25
Tego ich śmiesznego wirusa każdy ma gdzieś, nikogo nie obchodzą rządowe nakazy zakazy i szwindle. Stosujemy się bo jesteśmy do tego bezczelnie zmuszani i zastraszani karami mandatami oraz wizją szemranych "szczepionek"
Bogusław2020.04.29 17:50
A zmarł ktoś z Twojej rodziny? Co Ty możesz wiedzieć człowieku? 210 tys. ludzi zmarło z powodu wirusa na świecie to mało, tylko psychopaci i zbrodniarze nie liczą takich zgonów!
Taro 2020.04.29 18:03
Interesowalo cie ilu ludzi zmarlo w jakims tam panstwie,tylko dlatego,ze jakis ideolog cos tam zarzadzil,czy jakis baran chcial sie wzbogacic i zaszczepil kilkanascie milionow ludzi? Ludzie umieraja kazdej godziny, kazdego dnia, jesli to nie sa twoi krewni, przyjaciele, to nie przezywaj tego jak mrowka okres,tylko zainteresuj i przyjmij do wiadomosci.
roman2020.05.2 7:50
Nie tłumacz takiemu, bo i tak nie zrozumie.
Myślący2020.04.28 22:19
To dziwne, że nawet ludzie młodzi, zdrowi, którzy zachorowali na Covid-19 skarżyli się na ogromne trudności z oddychaniem. Skąd ten pan ma takie dane? Czyżby 210 tysięcy ludzi, którzy umarli na świecie na powikłania związane z Covid-19 było światową pomyłką lekarską? A tylko ten lekarz guru wie lepiej? Czyż nie widział pan obrazu płuc zajętych tym zapaleniem?Oglądałem wywiad z jakimś tam lekarzem z Niemiec - podobnie bredził. Wstyd mi za pana!
Jan Bodakowski2020.04.29 9:09
na grypę zachorowało więcej i więcej umrze
Reytan2020.04.29 19:39
Bodakowski to antypolska swinia komunistyczna. Konfederacja to Krypto-Komuna,.,.
Pytajniczek2020.05.2 9:01
Dlaczego , ciągle zas..wasz ten portal wyzwiskami?Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie zabieraj głosu.
Magdalena2020.04.28 22:01
Pan Ordynator mija się z prawdą. A jak uzasadni zgony w USA, we Włoszech i Hiszpanii. Moim zdaniem osoby, które twierdzą podobne teorie powinny udać się do Lombardii i to w czasie kryzysu zdrowotnego, czy do Nowego Jorku. Zgadzam się z niektórymi osobami, które umieściły swój komentarz, że dzięki pewnym naszym ograniczeniom ograniczono szybkość rozprzestrzeniania się tego wirusa.
...2020.04.29 9:08
W Polsce co roku na zapalenie płuc choruje 300 tys. ludzi.
Reytan2020.04.29 19:40
Ty jestes jednak przypadkiem zapalenia opon mozgowych.
...2020.04.30 8:39
...dzięki dokto(ż)e za diagnozę....postawiłeś ją tak jak większość dzisiejszych lekarzy - w dobie tzw. pandemii - oni przez telefon - a ty przez internet. Niestety nie zapłacę za tę usługę przelewem....czy Broń Boże gotówką - lecz życzliwym słowem .....medice, cura te ipsum.
anonim2020.05.4 15:47
A co było rok temu,dwa czy pięć.Ludzie chorowali na grypę ,smarkali,kichali wkoło,zarażali.Czy ktoś dostał mandatCzy ktoś chodził w maseczce,rękawiczkach,przyłbicach?Nie zauważyłam!
M.a2020.04.28 21:58
A 21 tys zmarłych w Anglii w ciągu niemalże miesiąca to co zwykła sprawa a zmarli we Włoszech, Hiszpanii, Francji czy w USA to fikcja. Nie chciałabym aby ten lekarz leczył kogokolwiek z mojej rodziny.
Pytajniczek2020.04.29 9:15
Skad masz te dane? Linki? Liczby? Masz coś czy to wszystko uroiło się samo pod twoim koroniarskim deklem?
RS2020.04.29 17:20
A skąd Ty masz dane że takie bzdury pleciesz, filmików Youtuba?
Taro 2020.04.30 10:19
Po co ma leczyc twoich krewnych jak oni i tak ya na pol zmarlakami, wyleczy ich twoja panika i klamstwa,ktore polykasz i dalej rozsiewasz.
Glaudiusman2020.04.28 21:43
Oczywiście ta fikcyjna pandemia służy tylko temu, aby jacyś złodzieje zarobili biliony dolców na szczepionce - truciźnie. Oby tylko ci złodzieje nie przekupili polityków i nie było to przymusowe, a może przy okazji jeszcze czipowanie.
StopKoronaPierdolcowi2020.04.28 21:52
Jak zwykle. Celny post. Plusik
roman2020.05.2 7:43
Właśnie tego ja również się obawiam ...
AZ-5 2020.04.28 21:42
Coś jest na rzeczy, bo WHO, zdaje się w 2009 r., zmieniła definicje pandemii. I teraz pandemii nie określa się wg umieralności, tylko zachorowalności. Jadąc teoriami spiskowymi, można by to podpiąć pod jakąś rewolucje, al'a bolszewicką, tylko na całym świecie - globalizacja. Szmal się skończył bogatym, a to co mają, bo mają przecież miliardy,ba, biliony $, to tylko cyfry na monitorach komputerów nie mające pokrycia w dobrach, czy złocie, jak to było w czasie działania unii monetarnej. Więc muszą na coś wszystko zwalić i kogoś obciążyć - biedaków. Każdy rząd, nie ważne czy lewicowy, czy prawicowy, też musi się pod to podpiąć, bo nie ma wyjścia, parzcież żaden rozsądny polityk nie powie - "pie.....ć wirusa, jedziemy z koksem dalej, a że ludzie umierają to niech umierają". Od rozsądnych zaś polityków zależy, czy kryzys go wzmocni czy powali na kolana, wszak w ten sposób poznaje się ludzi - nie podczas prosperity, tylko biedy. To także rodzi szanse powalenia fortun powstałych na fundamencie trzepania pieniędzy z pieniędzy, czyli kapitalizmu finansowego (choćby Soros), który tak samo jak komunizm, jest utopią, gdyż dobrobyt powstaje na produkcji dóbr które służą innym, a nie łachmyceniu szmalu który służy tylko lichwiarzowi. PS 2. Pamiętacie - "(...) Strącił władców z tronu, a wywyższył pokornych. Głodnych nasycił dobrami, a bogatych z niczym odprawił." Więc sami widzicie, że to co jakieś Sorose, Gatesy i.in. sobie zamyślili, może być przyczynkiem do ich ruiny
gumowa kaczka2020.04.28 21:30
co to za kolejna intelektualna MATKA KURKA ? szkoda ,że takiego umysłu zabrakło w Lombardii ,Włosi zrobili tylko cyrk z tymi trumnami ,a morawiecki z antonowem Jak można porównywać rozwój zakażeń w miasteczku 10 tys. z NY czy Mediolanem,to jak porównać Jarka do Piłsudskiego
StopKoronaPierdolcowi2020.04.28 21:50
Dokładnie tak. włosi zrobili cyrk z trumnami. euro.momo.eu czyli liczba zgonów w krajach Europy. Z tych danych pandemii nie widać. Czy ktoś mi to wyjaśni. Np weźmy Włochy średnia do owa liczba zgonów w roku 2017 i 2018 i 2019 to około 1300, a w 2020 to też około 1300. A zgodnie z danymi powinno być o te 900 więcej. Gdzie jest pandemia?
adam2020.04.29 11:02
obaj wejdą do śmietnika historii
Reytan2020.04.29 19:44
Swinie komunistyczne osmielaja SIE TRUPY POWOLYWAC SIE NA MARSZALKA Ty gumowe gowno.
gumowa kaczka2020.04.30 5:55
się pisać się naucz ,miernoto prawacka
trucker2020.04.30 3:01
O jakich zakazeniach Ty piszesz flimonie?
Tfu2020.04.28 20:55
Z pejsbuka wzięte: "Na moim oddziale już od ponad miesiąca starym, schorowanym ludziom po udarach, wylewach, po nieudanych operacjach na kręgosłup, przykutych do wózków lub łóżek, całkowicie do zera ograniczono możliwość odwiedzin przez bliskich. Widziałem jak cierpią z tego powodu. Na początku wydawało się, że do nich to nie dociera. Dopiero z biegiem czasu widać było jak bardzo tęsknią za członkami swoich rodzin... Po kilku tygodniach wykonano im testy na obecność tzw. Coronawirusa przy pomocy urządzeń PCR, których wynalazca Kery Mullis przestrzegał, by nie używano ich w celach diagnostycznych. Dodam, że między innymi używa się ich w celu wykrycia boreliozy lub innych chorób bakteryjnych Wątpliwej wiarygodności wyniki wykazały, iż ponad połowa pacjentów ma wynik dodatni! Kiedy dowiedzieli się, że część z nich zostanie przewieziona do szpitala zakaźnego w Bolesławcu, a część zostanie wywieziona do Wrocławia, padł na nich blady strach!!! Pierwszy zgon zaliczył pacjent, u którego wynik wyszedł "dodatni". Tak mocno się wystraszył, że go wywiozą do szpitala zakaźnego, że tego samego dnia dostał zawału serca. Pozostałe 4 zgony miały miejsce w przeciągu tygodnia!!! Z tego co wiem, żaden z tych pacjentów nie był pod respiratorem, żaden się nie dusił. Umarli ze strachu i zgryzoty, nie mając ewidentnych objawów coronawirusa !!!! Umarli, bo uwierzyli, iż chorzy są na COVID-19, i wiedzieli, że już nigdy nie ujrzą swoich bliskich. Wywieziono ich do miejsc, gdzie nikomu z rodzin nie wolno było ich odwiedzać (oddziały zakaźne). Oczywiście, że według mediów głównego ścieku wszyscy oni "padli ofiarą Coronawirusa". To tyle w temacie tzw pandemii.Ukłony dla pana Panie ministrze Szumowski, nasz zbawco i obrońco.więcej zamknięć , masek i temu podobnych bzdur.Dobrego samopoczucia Panu życzę.
MK2020.04.29 8:54
" urządzeń PCR, których wynalazca Kery Mullis przestrzegał, by nie używano ich w celach diagnostycznych" co za bzdury! jeśli się jest kompletnym laikiem to się nie trzeba wypowiadać w temacie. i ludzie to łykają. PCR-u używa się POWSZECHNIE w diagnostyce tysięcy jednostek chorobowych od wielu wielu lat! druga rzecz- PCR to nie urządzenie! :) PCR to ogólna nazwa reakcji, bardzo uniwersalnej, którą adaptuje się do specyficznych zastosowań. w byle wikipedii można sobie sprawdzić... ludzie bądźcie myślący, nie dajcie sobie wciskać kitu debilom co sobie nabijają lajki
Pytajniczek2020.04.29 9:12
Może i w poscie jest przeklłamanie natury technicznej, co nie zmieni faktu, że reakcji PCR używa się do wykrywania wielu chorób. Czyli wiele choróg- wynik dodatni, znaczy koroniarz. Tak to jest panie oburzony?Opis zapaści polskiej opieki zdrowotnej jest prawidowy. Szumowski zamyka szpitale, chorym ludziom przekładają operacje, niedoleczonych wypisuje się do domu. Ludzi boją się udać do lekarza, zresztą bardzo często jest to niemożliwe bo mu zamknęli praktykę. Taki stan generyje kolejne ofiary, których by nie było gdyby nie paranoja Szumowskiego.
RS2020.04.29 17:25
U Ciebie jak widać jest paranoja Brauna.
Reytan2020.04.29 19:47
Komuchy smierdza I daza do eksterminacji Polakow,zebysmy sie nie bronili przed wirusem Smierc wrogom Ojczyzny..
AwujZwami2020.04.29 21:27
No cóz..do koroniarza nic nie dotrze. A wielki ch..j z wami. Ukryjcie się w szafach jak Żydzi za okupacji i sr...cie pod siebie ze strachu że przyjdzie korona i was zje. Droga wolna, nawet w urojeniach, psychozie i debiliźmie.
s\\\\ 2020.04.28 20:55
No i co w związku z tym?
Tfu2020.04.28 21:00
Nic..Będzie jak było, bo się spłaszczył mózg szumowskiego.
RS2020.04.29 11:46
Twój już się spłaszczył.
Asia2020.04.28 20:52
Model szwedzki wygrywa. Amen.
gumowa kaczka2020.04.28 21:34
"amen"-no z tym akurat trafiłaś,w Polsce jednak model polski lepiej działa
Pytajniczek2020.04.29 11:19
To pojedź do bergamo i zobacz te zapchane krematoria, miliony zwłok walających się na ulicy i ciąganych przez szczury i wsciekłe psy- Żart :D... Albo kluczowy argument zes...anych ze strach koroniarzy.
Asia2020.04.29 17:04
Szwecja to taki kraj po drugiej stronie Bałtyku. Bergamo jest we Włoszech. Amen.
anonim2020.04.28 20:38
Dziwak i tyle. Skoro wirus uaktywnia istniejące choroby, na które ludzie umierają, to o czym on pierdzieli?
Taro 2020.04.28 23:38
Wirus nie uaktywnia istniejacych chorob, te choroby, niewydolnosc organow przeprowadzaja caly czas proces niszczenia organizmu, a tym samym oslabiaja obrone organizmu, co jest faktycznym powodem smierci. Jezeli obserwowalbys smiertelnosc ludzi w starszym wieku, pidczas obojetnie jakiej choroby wirusowej, atakujacej zima lub bardzo wczesna wiosna,to zauwazylbys jeden schemt,ktory sie powtarza - Czlowiek starszy ma przeziebienie,jest wysylany do szpitala, z tego obiektu po kilku godzinach,czy tez dniach do domu lub domu seniora, po 24 godzinach jego stan sie pogarsza, znow jest wysylany do szpitala i jest meldowany jego zgon. Tak ludzie opuszczaja ten padol ziemski.
Reytan2020.04.29 19:52
Taro jestes komunistyycznym smirdzielem amazonskim,i chcesz naszej smierci.
aaaaaa2020.04.30 11:25
A ty - jesteś tępą dzidą nie rozumiejącym prawd oczywistych. Innymi słowy - idiotą.
trucker2020.04.30 2:59
Matol z ciebie czy idiota ?
na co czekasz frajerze? 2020.04.28 20:37
Chcesz wylądowac w kiciu za NIELEGALNE - PIRACKIE FILMY? Wejdź na tą stronę: filmvod.pl Chcesz żeby ci WYCZYŚCILI KACAPY KONTO? Wejdź na tą stronę: filmvod.pl Nie wystarczy ci AIDS, chcesz podłapać VIRUSY - MALWARE? Wejdź na tą stronę:filmvod.pl Chcesz być takim idiotą jak Leszek Keller-Krawczyk? Kopiuj jego "reklamy".
Jolanta2020.04.28 20:34
JEDNA WIELKA MISTYFIKACJA! ZASŁONA DYMNA! W TYM CZASIE STAWIAJĄ MASZTY 5 G; ZWALNIAJĄ POLAKÓW Z PRACY; ZMNIEJSZAJĄ PENSJE PRACOWNIKOM; NISZCZĄ MAŁE I ŚREDNIE FIRMY - CHYBA, ŻE BĘDĄ CHCIAŁY WEGETOWAĆ ZA PRZYCZYNĄ KREDYTÓW (CZYLI BĘDĄ MUSIAŁY CHODZIĆ NA KRÓTKIM ŁAŃCUCHU); TYLKO CZEKAĆ AŻ BĘDĄ ZABIERAĆ OSZCZĘDNOŚCI Z KONT BANKOWYCH; TRZYMAJĄ NARÓD POLSKI W ARESZCIE DOMOWYM; KAŻĄ NOSIĆ KAGAŃCE NA TWARZY; ZASTRASZAJĄ BOMBARDOWANIEM INFORMACJAMI O ZARAŻONYCH, CHORUJĄCYCH I ZMARŁYCH; POWODUJĄ NAPIĘCIE I STRES. I TAK MOŻNA BY MNOŻYĆ. ZASTANAWIAM SIĘ, CZY ROBIĄ MIEJSCE NA PRZENIESIENIE IZRAELA I IZRAELITÓW DO POLSKI? ROBIĄ IM PRZESTRZEŃ ŻYCIOWĄ? ... SHALOM!
Reytan2020.04.29 19:53
Jestes blondynka,ty prostytutko.
Franek Dolas2020.04.28 20:30
Niedlugo przeczytam ze wuladowali ufo ludki byli na kebabie i sobie odlecieli a w Ameryce ludzie tysiącami umieraja pewniena katar co za bzdury co jeden to inaczej
Tfu2020.04.28 21:01
Podobnie jak na grypę i inne choroby.
Konfederacja2020.04.28 20:24
Co za błazen… pajac, nie lekarz.
Krzysztof2020.04.28 21:14
Pewnie. Szumowski jest lepszym, buahahaha.
Hity kinowe online 2020.04.28 20:02
Najlepsze hity i premiery kinowe dostępne w każdym domu. Wygodny sposób, aby oglądać tysiące filmów i seriali. Znajdują się też produkcje przedpremierowe, co oznacza, ze możesz legalnie oglądać filmy, które aktualnie dostępne są jeszcze w kinach! Wszystkie możliwe filmy oraz seriale z dożywotnim dostępem. https://filmvod.pl
Artur2020.04.28 19:12
Kurcze, kolejny tfurca teorii spiskowych. Jak mamy takich lekarzy to strach iść do przychodni.
Samanta2020.04.28 19:40
to nie idź, zamknij się w schronie, nałóż 3 maski i kapok. Powodzenia.
Krzysztof2020.04.28 21:12
Zostań lepszym.
trucker2020.04.30 2:59
Z Ciebie to taki cretino unificato.
Baska2020.05.1 11:49
Twórca
Marcel2020.04.28 19:00
To teraz należałoby wytłumaczyć to samo tym nieukom z Pisu!
jaka2020.04.28 19:00
No tak czyli tysiące lekarzy na całym świecie się myli? Ten doktor może i ma rację ale łatwo się gada jak się nie musi za nic odpowiadać, a odpowiada się za zdrowie i życie w samej tylko Polsce za 38 mln ludzi.Każdy mądry z kanapy w swoim pokoju.
Taro 2020.04.28 23:20
85% lekarzy nalezalo do NSDAP, uwierzyli adolfowi, czy oni wszyscy mogli sie az tak mylic,by oddawac czesc szatanowi? Lekarze to grupa zawodowa ktora w przewazajacej wiekszosci umiera w wieku 56 lat,czy ktos z nas powinien uwierzyc takiemu czlowiekowi w bialym kitlu?
Maria Blaszczyk2020.04.29 0:17
a jakieś źródła tych rewelacji? Bo większość źródeł podaje, że na 52 tys. medyków w Niemczech 8,5 tys. było Żydami, więc ci wylecieli z roboty najpierw, a z pozostałych 44% było w NSDAP. Do tego gdzie "Lekarze to grupa zawodowa ktora w przewazajacej wiekszosci umiera w wieku 56 lat" - bo np. w Polsce jest to 74,9 dla lekarza i 76,4 dla lekarki. https://podyplomie.pl/aktualnosci/04483,dlugosc-zycia-lekarza-a-specjalizacja
StopKoronaPierdolcowi2020.04.29 9:07
Żydzi tez byli w NSDAP. W gettcie warszawskim najbrutalniejsza była żydowska policja , moja przemądrzała paniusiu.
Maria Blaszczyk2020.04.29 21:08
No ale nie byli już lekarzami... Skoro ich pozbawiono prawa wykonywania zawodu. A poza tym chyba nie twierdzisz, że w 85%? I nie, w getcie warszawskim nie była najbrutalniejsza żydowska policja. Przecież żydowska policja nie była nawet uzbrojona. Myślę, że jednak SS i Gestapo wygrywają w tej konkurencji...
Taro 2020.04.29 10:09
A co ty myslisz, ze zidek nie byl na samym poczatku powstawania w NSDAP, ze ,,zydowskie, banki wietrzac interes nie inwestowaly w adolfa, przekazujac mu miliardy reichsmarek i dolarow? I twoje zydowskie doktorki tez tam byly. jednego nie wzieli pod uwage, ze adolfo mial juz swoj program. Czy w Polsce lekarze mieli swoje prywatne praktyki,by myslec jak je utrzymac,czy tez szybko kosztem klienta nabic kasy? Komuna ich utrzymywala przy zyciu, a te ostatnie 30 lat od minimalnych zmian nic nie znacza dla ich zdrowia, bo pasozyty zyly z panstwowych a co w godzinach pracy nakradli, czy prywatnych pacjentow poprzyjmowali to bylo juz ich. A wiec ich nie wliczaj do dlugo zyjacych, a tym bardziej do lelarzy,cwaniakow z zezwoleniem na wypisywanie recept, juz tak.
Maria Blaszczyk2020.04.29 21:16
Żydzi znani są z tego, ze są na ogół lewicowi. Więc nie. Finansowanie NSDAP jest znane i inne, niż twierdzisz. A co do lekarzy w Polsce - no cóż, moja mama jest lekarką... Jakoś harując przez całe moje dzieciństwo po kilkanaście godzin dziennie - mój ojciec pracował podobnie - tak sobie kasę nabili, że zdołali wykształcić dzieci, oszczędzając na wszystkim - dopiero teraz jeżdżą na wakacje i nie mają rozpadających się samochodów... Dawniej nie wchodziło to w grę. Nie wiem, jakich Ty znasz lekarzy, w moim otoczeniu było ich sporo i wszyscy żyli podobnie. Czasem, jak ktoś miał mniej dzieci niż moi rodzice, to zdołał wylizingować nowego lanosa...
Reytan2020.04.29 19:57
Blaszczyk to nazistka holenderska I folksdojcz.
...2020.04.30 8:32
... no i co z tego... kiedyś tysiące uczonych twierdziło, że ziemia jest w środku wszechświata. Czasem potrzebny jest jakiś Kopernik....
Ja2020.04.28 18:44
To prawda, ta "zaraza" to fikcja, ale prawdziwy jest stan wojenny - despotyczne antychrześcijańskie, antypolskie rządy. Jednak następna zaraza może być prawdziwa. Ten wirus to z pewnością nie jest ostatnie słowo laboratorium z Wuhanu i nie-ostatnie słowo innych laboratoriów.
Precz z masonerią2020.04.28 17:34
Zgadzam się!!! W Polsce dotychczas umarła 1 osoba na 70 tysięcy i to w przeciągu 2 miesięcy, a średnia wieku to ok. 76 lat. Czyli to nie jest pandemia. To jest totalna psychoza strachu wywołane przez masonów w celu wywołania kolejnego kryzysu finansowego. Więcej danych na temat ile osób umiera na inne choroby , grypę, koronawirusa, czy aborcję można znaleźć na stronie www.worldometers.info
N.2020.04.29 7:27
Ile razy można wałkować to samo od początku tej sytuacji... że koronawirus ma większą śmiertelność niż grypa i jak dopuścimy, że zachorowalność będzie taka sama jak grypa, to zginie masa ludzi, że grypa jest sezonowa i zachorowalność każdego roku jest przewidywalna, a w przypadku koronawirusa ciągle rośnie i nie wiadomo, kiedy się zatrzyma (a nie działa to w taki sposób, że jak się zdecydujemy, że jest za dużo zachorowań, to wciśniemy guzik i się wszystko nagle zatrzyma, od tygodni próbuje się to wygasić); że chodzi o spowolnienie, bo szpitale jeszcze mogą obsłużyć chorych (ledwo), ale jak spadnie na nie nawał pacjentów na raz, to nie będą wyrabiać i ludzie będą umierać na korytarzach.
...2020.04.29 9:04
w tamtym roku było gorzej, a jakoś nikt nic nie wałkował....zmarło najwięcej Polaków od II wojny światowej...
Aida2020.04.29 9:13
Inaczej będziesz śpiewać jak Ciebie dopadnie, czego oczywiście nie życzę.
...2020.04.29 10:34
... jak mnie dopadnie coś na prawdę poważnego to pewnie już tu nie będę śpiewał.... ale daj Boże w innym wymiarze.... Póki co mówię - może jako jedyny - Król ( korona ) wirus jest nagi. I choć to nic nie zmienia - bo jest demokracja ...w której słucha się tylko większości, to nie znaczy, że większość zawsze ma rację....
Reytan2020.04.29 19:58
Komuchy daza do eksterminacji Polakow.
STANISLAW2020.04.28 17:29
"Ale to potwory te doktory" Jeżeli ta pandemia nic nie znaczy, to dlaczego przeciętna śmiertelność wśród zarażonych w skali świata wynosi 20%? Zobacz na portalu www.worldometers.info/coronavirus/! Wytłumacz mi to, doktorze, przecież tu chodzi o setki tysięcy istnień ludzkich! To dla Ciebie nic? Dlaczego na jednegoi zmarłego przypada średnio tylko czterech ozdrowienców, a w niektórych krajach Europy nawet mniej niż jeden? Powtarzam, tu chodzi o dziesiątkui i setki tysiecy ludzi, a nie zabawek!
Maria Blaszczyk2020.04.28 18:31
Stanisław, na litość boską, jak nie rozumiesz, co czytasz i nie widzisz róznicy pomiędzy "zarażonym" a przypadkiem potwierdzonym testem" i jeszcze do tego "zmarłym z covid" - gdzie w większości krajów potwierdzenie testem nie jest potrzebne, to się przestań produkować... Bo piszesz takie głupoty, że ręce opadają. W Szwecji jakieś 2 mln ludzi ma już przeciwciała. Umarło 2 tys. ludzi. Czyli śmiertelność wśród zarażonych wyniosła promil. W Holandii przeciwciała ma pół miliona ludzi, umarło 4,5 tys. ludzi. Śmiertelność wynosi więc mniej niż procent. W Nowym Jorku przeciwciała ma ponad milion, umarło 22 tys. ludzi. Może najpierw pojmij różnicę między "zarażonym", a "potwierdzonym przypadkiem zarażenia", a następnie porównaj metody raportowania zmarłych... I jeszcze uświadom sobie, bo to naprawdę nie jest trudne do zrozumienia, że wiele krajów nie raportuje ozdrowieńców. Nie prowadzą takich statystyk. Jak masz grypę, to też nikt nie raportuje że wyzdrowiałeś. Rapotuje się "potwierdzone przypadki" i "zgony". Naprawdę człowiek, który umie pisać i czytać, jest w stanie to zrozumieć. Przestań się taśmowo kompromitować, dzień w dzień... Aha, i też nie zgadzam się z tym doktorem, to, co relacjonują inni lekarze i chorzy naprawdę świadczy o bardzo poważnej sytuacji. Ale to nie znaczy, że należy tak łgać.
Krzysztof2020.04.28 21:10
Stanisław jest w dysonansie poznawczym :-).
Reytan2020.04.29 20:00
Blaszczyk to hitlerowa holenderska dazaca do eksterminacji Polakow.
Maria Blaszczyk2020.04.29 21:02
Tak Zbigniewie. Na pewno. A w jaki sposób to robię?
StopKoronaPierdolcowi2020.04.28 21:44
Jakie 20% śmiertelności? skad masz takie dane? Linki? Liczby?
hrabia Potocki2020.04.29 0:02
Przeczytaj o sekcjach zwlok , wiekszosc umarla nie na koronowirusa tylko na inne choroby,tego nie podaja statystyki, szkoda slow, ale dobrze ze w cos wierzesz.Ci ludzie i tak by umarli,np z powodu upalow we Francjiumarlo prawie tyle samo ludzi co na Corone jestem przeciwny szerzeniu nie sprawdzonej do konca propagandy
Uf2020.04.28 17:06
Brawo dla lekarza
hrabia Potocki2020.04.28 17:05
Zgadzam sie calkowicie z panem doktorem, jest to najwiekszy scam (oszustwo) w histori swiata, oni mysla tylko o szczepieniach ktore moga pomoc lub nie , sam bylem szczepiony na grype potem mialem alergie przez 6 miesiecy , nie wiemy co oni tam daja i jaki to jest wplyw na raka, nalezy juz otwierac biznesy , kto za tym stoi to inne zagadnienie.
jacek2020.04.29 20:06
zgadzam sie to zwykle oszustwo
AleJajaca2020.05.2 11:04
Jak pojedziesz na pierwszą linie frontu do Bergamo to zmienisz zdanie. Popatrz na te miliony trupów i ciężarówki wywozące je do lasów. Żart :D. Przez dogmaty koroniarzy się pan nie przebijesz.
jan konieczny 2020.04.28 16:31
BRAWO PANIE DOKTORZE BO TEN WIRUS TO SCIEMA
Kałamarczyk2020.05.4 14:07
Jeżeli ten wirus, to "ściema", to powiedz to Chińczykom, Włochom, Hiszpanom albo Twoim ukochanym Niemcom.
anonim2020.04.28 16:21
"W opinii ordynatora oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej bezsensowny jest też nakaz noszenia maseczek, bo maseczki „nie chronią przed niczym." Ten facet nie ma pojecia! Wirus rozprzestrzenia sie w postepie geometrycznym. Iloraz ciagu musi byc ponizej jednosci aby epidemia wygasala. Tak opanowali epidemie w Korei poludniowej. Calkowita ilosc zakazonych tam okolo 10 tysiecy w panstwie okolo 50 milionowym. Jezeli maseczka jest sprawna nawet w 10 procentach i pozwala to zmniejszyc iloraz postepu geometrycznego to jest to sukces. Najlepiej opanowano tego wirusa w Europie w Austrii. Tam wprowadzono obowiazek maseczek bardzo wczesnie. Odpornosc stadna to mrzonka. Potrzeba by bylo na to dziesiecioleci.
Maria Blaszczyk2020.04.28 16:41
"Odpornosc stadna to mrzonka. Potrzeba by bylo na to dziesiecioleci." No, nie wiem. To zależy. Szwedzi zbliżają się do jednej trzeciej populacji z przeciwciałami. W mojej Holandii w połowie kwietnia było to 3% w połowie kwietnia, czyli po miesiącu stabilizacji na poziomie tysiąca potwierdzonych - czyli cięzkich - zachorowań dziennie. To zależy, co się chce. Na ile chce się zmniejszać ten postęp. Jeśli na tysiąc zachorowań wymagających interwencji medycznej dziennie, to pójdzie wolniej, niż jesli na 5 tys. Cała rzecz w wydolności systemu ochrony zdrowia. Koreańczycy przyjęli inną strategię, czyli wyeliminowanie epidemii. Ale ta strategia ma pewną wadę - wymaga zamknięcia granic, bo inni tej strategii nie przyjęli.
Tfu2020.04.28 21:46
"Podczas poniedziałkowego spotkania z przedstawicielami mediów, WHO podkreśliło swoje dotychczasowe stanowisko dotyczące maseczek ochronnych w obliczu koronawirusa. W większości przypadków ich noszenia nie zaleca się osobom zdrowym, chyba że opiekują się osobą chorą na COVID-19. Nie ma wskazań do noszenia masek przez większość populacji. Ze względu na epidemię koronawirusa wiele osób sięga po maski ochronne, chociaż nie ma ku temu wskazań. Przedstawiciele WHO zwrócili uwagę podczas poniedziałkowej konferencji, że nie zaleca się noszenia masek ochronnych przez osoby zdrowe, jeśli nie ma ku temu odpowiednich przesłanek. Maseczki ochronne powinny za to nosić: osoby chore na COVID-19; osoby z podejrzeniem infekcji SARS-Cov-2 lub mające objawy, takie jak kaszel czy kichanie; osoby opiekujące się chorymi na COVID-19 lub osobami z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.". Tyle w temacie, koroniarzu.
skorpionx2020.04.28 22:10
A co z tymi tzw. bezobjawowo chorymi...I to jest problem.
Pytajniczek2020.04.29 9:29
WHO wydał komunikat kto i daczego ma nosić maseczki. Czego jeszcze nie rozumiesz?
Magda2020.04.28 23:04
Wiele osób mówi,ze maseczki nic nie dają, to ja mam pytanie - jestem po przeszczepie szpiku - dlaczego kazano mi nosić maseczkę po wyjściu ze szpitala na podwórku i w domu również- przecież mnie nie chroniła,a raczej dla urody nie nosiłam - zaraz usłyszę bo nie miałaś odporności /ale przecież maseczki nic nie dają - to co oszukiwali mnie lekarze???/ A lekarze w czasie operacji po co zakładają maseczki? żeby skalpela nie oblizywać??? Skoro wirusa nie ma to dlaczego nie można zmarłego na covid umyć ubrać i przy otwartej trumnie pożegnać??? Mam nadzieję,że pan doktor pracuje bez ochrony, maseczki i jego rodzina normalnie pracuje,a dzieci przebywają tam gdzie są skupiska ludzi tak samo lajtowo podchodzących do problemu.
trucker2020.04.30 2:57
Jak Ci kaza garnek na leb zalozyc , zalozysz? Tumaneria do kwadsratu.
Banita2020.04.29 23:58
Maseczki nie chronią z jednego prostego powodu: wirusy mają wielkość liczoną w nanometrach, widoczne są tylko pod mikroskopem elektronowym. Nanometr to jedna milionowa część milimetra. Próba zatrzymania go maseczką to tak jakby próbować zatrzymać muchę siatką ogrodzeniową z dużymi oczkami.
aaaa2020.04.30 11:23
Podaj swoje wykształcenie i specjalizację, skoro kwestionujesz opinię specjalisty :-) Wielu specjalistów - bo popiera ją na świecie tysiące lekarzy i wirusologów.
Victory2020.04.28 15:45
To nie jest wirus tylko egzosomy wydzielane z własnych komórek na skutek trucizny w postaci promieniowania elektromagnetycznego z sieci 5G. W Wuhan zamontowano tę sieć i podłączono do użytku 3 tygodnie przed wubuchem epidemii, podobie w USA jest mnóstwo anten 5G. Wysłuchajcie wywiadu: https://www.facebook.com/3dni.ciemnosci.TDC/videos/228314011738190/ To jest prawda, ten ordynator mówi prawdę żadnej epidemii nie ma.
Artur2020.04.28 19:08
Biedaku, zażyj coś bo kontrolę tracisz. Tylko szybko proszę....
gumowa kaczka2020.04.28 21:32
czy czapeczka z folii aluminiowej cię nieco nie gniecie?
antydarwin2020.04.28 22:35
Na schizofrenię są lekarstwa
Stały czytelnik2020.04.30 10:44
Ten pan to ten słynny wyznawca teorii, że rządzą nami reptilianie?
e2020.05.1 8:17
super dzieki za linka, nie mialam okazji go obejrzec sciagneli z Youtube!
Beata2020.05.2 3:39
Z najnowszych badań wynika, że wirus był obecny na długo przed wybuchem epidemii w Chinach. Na długo przed 5G. Tylko był wtedy niegroźny , człowiek go załapał najpewniej od nietoperza. I w ciągu paru miesięcy zmutował się do postaci wywołującej pandemię. Wobec tego teoria spiskowa 5g upada.
hahaha2020.04.28 15:42
Skoro fikcja to dlaczego w innych krajach brakuje respiratorów? Czy umierający na raka płuc cz POCHP też powodują takie użycie respiratorów? Jakoś całkiem realne efekty fikcyjnej pandemii.
StopKoronaPierdolcowi2020.04.28 21:43
Szkoda śliny i czasu na głupków koroniarzy. Nic nie dotrze.
Jaga2020.04.28 22:28
Puknij się w głowę znasz choć jedna osobę chorą leżącą pod respiratorem?bo kogo zapytam nikt nie zna nawet znajomi w USA
Reptilianin2020.04.29 20:45
Znasz kogoś kto zginął w katastrofie lotniczej, nie tylko poprzez media?. Podejrzewam, że nie, co nie znaczy, że samoloty nie spadają :-D
Pytajniczek2020.04.29 11:15
A skąd wiesz ze brakuje repiratorów? Widziałes czy ci w TV pokazali? miliony trumien i zwłoki walajace sie po ulicach tez ci TV oazała.
trucker2020.04.30 2:53
Tobie brakuje piatej klepki medioto.
ciekawy2020.04.28 15:29
To są po prostu brednie. Gdyby nie środki ostrożności, to chorych byłyby dziesiątki tysięcy/ w USA na dziś to milion chorych/. Gdybyśmy spotykali chorych na chińskiego wirusa, to większość z nas już by zachorowała. Nie chorujemy, bo ich nie spotykamy. Jeżeli jesteśmy młodzi, to pozarażalibyśmy wszystkich starszych wiekiem członków rodziny. Przykro czytać.
KATOLIK2020.04.28 17:09
ciekawy - w USA do każdego chorego na koronawirusa szpitale mają dopłacaną wielką kasę i dlatego wszystkich kwalifikuje się jako zarażonych koroną - jest to w oczywistym interesie szpitali.
prawda2020.04.28 19:46
Mogę prosić o link do tych dopłat?
StopKoronaPierdolcowi2020.04.28 21:42
Populacja Włoch - 60 410 530 osób. Liczba zakażonych : 74368 co stanowi 810 osób chorych na jeden milion zdrowych, a to jest 125 promili populacji.Liczba zgonów: 7505 co stanowi 1 osoba nieżyjąca na 8000 zdrowych , co stanowi 12.5 promila populacji. Ilości te sa śladowe i nie mają żadnego wpływu na ogólny stan populacji społeczeństwa, przy załozeniu że dane są prawdziwe a nie naciągnięte.. W Polsce- 4osoby nieżyjące na jeden milion osób zdrowych to 0.4 promila ogółu społeczeństwa , ilość śladowa i statystycznie nie mierzalna. Do liczby ofiar korona wirusa nie wliczane za to są ofiary drakońskich obostrzeń i ogólnej psychozy, a ilości zgonów z tego powodu idą już w setki.
Myślący 2020.04.29 2:08
Pyrtolisz kolego zdrowo, liczba zgonów we Włoszech przekroczyła 27000... - stan na 28 kwietnia... A więc już jesteś skreślony. Jeśli chcesz coś udowodnić/przekonać do swojej racji - nie fałszuj danych liczbowych...
Krzychu2020.05.15 18:42
Myślący, chyba inaczej. Umiesz liczyć? Polska - liczba ludności 37,98 mln (2018 r.) Umieralność w 2018 roku: 414,2 tys. osób, czyli średnio 1135 osób dziennie. Włochy liczba ludności 60,48 mln (2018 r.) Średnia umieralność we Włoszech w 2016 r. to 843 osoby na 100 tys. mieszkańców w ciągu roku, czyli 509,8 tys. rocznie, czyli średnio dziennie 1397 osób.
redy2020.04.29 10:00
co masz na mysli piszac " chinski wirus" ???
alik2020.04.29 13:07
trzeba być naprawdę naiwnym człowiekiem by wierzyć politykom
trucker2020.04.30 2:52
Biedny zmanipulowany medioto .
Dorota 2020.04.30 15:24
Glupoty opowiadasz kolego
Ola2020.05.1 11:01
Zastanawia mnie zatem to dlaczego nie chorują pracownicy sieciówek spożywczych? Czyżby byli cudownie odporni na owego strasznego wirusa?
AleJajaca2020.05.2 11:00
wymiar "pandemii" w USA: 1 milion zarazonych na 330mln zdrowych. O ile te dane nie są z koroniarskiej dooooopy wzięte.Innymi słowy zarażeni to 0.3% populacji USA, czyli 3 zarażonych na 1000 zdrowych.No Pandemia niebotyczna.
Max2020.05.10 22:43
Jakich chorych, człowieku. Osób, u których wykryto COVID-19. Idąc twoim tokiem rozumowania jesteś chory pewnie na kilkadziesiąt chorób, bo tyle wirusów spokojnie dałoby się wykryć u każdego zdrowego człowieka.
aspiring educationalist2020.04.28 15:05
Pomyliliście wirusologów z patomorfologami, Bodakowski.
Bianka2020.04.28 14:53
no ja tez uwierzyłam i wielu uwierzyło no i co wobec tego, że to wcale nie jest taka groźna choroba...?? jeśli tak jest rzeczywiście, to dlaczego tylko JEDEN lekarz w Polsce tak twierdzi...??
Trotyl2020.04.28 21:41
Jeżeli jeden dostał się do mediów, to nie znaczy ze tylko jeden lekarz w Polsce wyraza takie zdanie.
KA2020.04.30 16:40
Tu może nie lekarz, ale dyrektor szpitala: http://telewizja.lukow.pl/2020/04/24/dyrektor-szpitala-trzeba-wlaczyc-myslenie-ludzi-wideo/?fbclid=IwAR0stT34iX1UboQxP6tFubWxaCmUfnFDM-kn4749CSSVY0073RA4LmqDMLQ
Katarzyna Światek2020.05.1 22:32
Maja zakaz wypowiadania sie specjaliśći od edpidemii.TO prawda nie ściema.
"Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze2020.04.28 14:31
Tak się robi FAKE VIDEOS: https://www.youtube.com/watch?v=AmUC4m6w1wo A tak wygląda gotowy "produkt": https://www.youtube.com/watch?v=AmUC4m6w1wo Jak "znajdziesz" szkokujące video polityka, 5G, coronavirus, CHEMTRAILS, itp., są robione na zamówienie Kremla. Zanim otworzysz VIDEO pomyśl, czy nie ma w nich MALWARE - VIRUSÓW! A już z pewnością to jest BULLSHIT VIDEO - BULLSHIT NEWS!
Ja 2020.04.28 14:23
Pewnie już nie długo, będzie ordynatorem. CHWAŁA MU.
STANISLAW2020.04.28 17:31
Cześć! "Ale to potwory te doktory" Jeżeli ta pandemia nic nie znaczy, to dlaczego przeciętna śmiertelność wśród zarażonych w skali świata wynosi 20%? Zobacz na portalu www.worldometers.info/coronavirus/! Wytłumacz mi to, doktorze, przecież tu chodzi o setki tysięcy istnień ludzkich! To dla Ciebie nic? Dlaczego na jednegoi zmarłego przypada średnio tylko czterech ozdrowienców, a w niektórych krajach Europy nawet mniej niż jeden? Powtarzam, tu chodzi o dziesiątkui i setki tysiecy ludzi, a nie zabawek!
...2020.04.29 8:36
zgadza się 600 osób za pół roku... Gdy przychodziły prawdziwe zarazy ( czego uchowaj Boże) - to w średniej wielkości miejscowości ( do 5 tys.) bywało od 10 do 15 pogrzebów dziennie. Obecnie ilość pogrzebów ( dane z zakładów pogrzebowych) spadła o 40%. We Włoszech w pierwszym kwartale tego roku zmarło 60 tys. mniej ludzi niż w tym samym okresie roku 2019. Nie słyszałem, by przed rokiem z tego powodu zamykano całe Włochy. Podobnie w Polsce - kiedy to w 2019r. zmarło najwięcej ludzi od czasów II wojny. Cóż....starsi i mądrzejsi wiedzą inaczej...
Jahu2020.04.28 14:20
Taak, na grypę umiera więcej, to pokaż nam takie miejscowości gdzie umarłych na grypę wywoziły konwoje z trumnami.
anonim2020.04.28 14:27
Wywozi się ale tylko w telewizji.
Jan Bodakowski2020.04.28 14:32
a zastanawiał się pan jaki jest sens wywozić zwłoki umarłych na K w wojskowym konwoju, jeżeli wirus ginie w zwłokach
Jahu2020.04.28 15:14
A może nie o sens trzeba pytać tylko o przyczynę.. A przyczyna jest banalnie prosta, zmarłych była taka ilość w krótkim czasie, że cywilnych karawanów poprostu brakło.. Wiem jedno Boris Johnson też chojrakował dopóki nie znalazł się na inyensywnej terapii.
aaaa2020.04.30 11:21
Przyczyna jest jeszcze prostsza. Ten film to była ściema. Pokazano stary film z zupełnie innego wydarzenia, a nie - ofiary wirusa. A ty łykasz wszystko jak ostatni leming. Skoro wirus taki śmiertelny, to dlaczego kasjerki w supermarketach, stykające się dziennie z tysiącami rozmaitych ludzi nie padają jak muchy?
Taro 2020.04.28 14:37
Taki blazen jak ty to wszystko polknie co media przekaza w tv. Trumny to sobie moga transportowac ile chca, ja zarcie do sklepow
wiolka2020.04.28 14:42
A ty jesteś pajac zaszczuty przez reżimową tuskową TVN na dnie.
Taro 2020.04.28 14:47
Co ty belkoczesz gnido,strach cie oblecial,ze cie w tym sezonie ukoronuja i jednoczesnie spopiela? pobaw sie przez kilka sezonow medycyna, a nie wytrzeszczaj galek ocznych przed telewizorem a przede wszystkim nie lykaj tych bzdur kore przekazuja.
Jahu2020.04.28 15:18
Boris Johnson tež nie łykał dopóki nie wylądował na intensywnej terapii
Taro 2020.04.28 23:10
A co ty myslisz, ze johnson to w naturze nie stary czlowiek? Przejzyj akta ludzi zmarlych w ciagu tylko jednego sezonu zimowo-wiosennego, historie ich chorob i na co zmarli, moze dopiero w tedy otworza sie tobie oczy na to, jaka ilosc ludzi schodzi z tego swiata.A jesli ziemia byla jeszcze skuta lodem, to zmarlych grzebano dopiero jak mrozy odpuscily. Komus kto sie tym nie interesowal taka masowa ilosc pogrzebow mogla sie wydawac pomorem zarazy miejscowej.
Reytan2020.04.29 20:04
Komunisci daza do eksterminacji Polakow,zeby sie nie bronili przed smiercia.
KATOLIK2020.04.28 17:07
Jahu, oglądasz TVPis i najadłeś się strachu. Te konwoje z trumnami to była ściema, pokazano film sprzed paru lat, a ludziom wmówiono, że to ofiary koronawirusa. W tamtych trumnach byli "uchodźcy" z łodzi, która zatonęła u brzegu Włoch. Przestańcie ludzie wierzyć we wszystko co pokazuje rządowa TVP
Jahu2020.04.28 17:29
To RMF też jest pisowski? No popatrz nie wiedziałem :) :)
rrr2020.04.29 20:44
Tak samo eskimoski.
Stały czytelnik2020.04.30 10:39
"W tamtych trumnach byli "uchodźcy" z łodzi, która zatonęła u brzegu Włoch" Ponieważ nie możesz tego wiedzieć z zaufanych źródeł i sam tego nie sprawdziłeś, oznacza to, że sam ulegasz propagandzie anonimowych ludzi z jakichś podejrzanych niszowych portalików internetowych. Propaganda z obu stron, a my mamy stracić orientację, byśmy sami już nie wiedzieli, co jest prawdą. Teoria manipulacji Noama Chomsky'ego. Szukaj prawdy, stosując reguły logicznego rozumowania i dywersyfikuj źródła informacji. Nie wierz każdemu, tylko dlatego, że mówi do ciebie z internetu.
mar2020.04.30 19:28
A ja mam in formację, od lekarza z Włoch: powiedział krótko: wyłącz telewizor, śmiał się z tych zdjęć co obiegły świat. Na yt. jest filmik z Bergamo dziewczyną, która pracuje w zakładzie pogrzebowym i mówi skąd te stosy trumien.
Jahu2020.04.30 21:38
a ten lekarz to z prywatnej kliniki od operacji plastycznych? Youtubowe filmiki hehe rzeczywiście niesamowicie wiarygodne źródła informacji.
Beata2020.05.2 3:37
Błąd. Trumny, które okazały się trumnami z topielcami u brzegu Włoch, to fakt, ale nie o to chodzi. Chodzi o wozy konwojowe wiozące całą masę trumien. I to nie jest fake. To jest prawda. Sama grzebałam na internecie w tej sprawie, czy to nie jest bujda. Nie jest. Potwierdzona informacja.
wewerto2020.05.2 3:40
sky news, cnn, bbc, też pracują dla PiS, ponieważ filmy z konwojami trumien z Włoch te zagraniczne stacje również emitowały w telewizji, jak i na swoich stronach internetowych.
oj2020.04.28 18:57
Chcesz pan dowodów? Pojedź pan kiedyś do Włoch pod Bergamo na urlop i spotkaj się tam pan z mieszkańcami i pogadaj czy w zeszłych latach stracili naraz tylu znajomych, członków rodziny czy sąsiadów? Mam 2 rodzeństwa pod Bergamo. Po tym co przeszli do końca życia będą mieć traume. Jedna z sióstr pracuje jako pielęgniarka i mówi, że tylu zmarłych nigdy nie widziała przez 20 lat pobytu we Włoszech. Jedź na miejsce pogadaj i zobaczysz fakty.
Samanta2020.04.28 19:37
bo byli szczepieni na grypę i meningokoki w dwóch zmasowanych akcjach szczepień na jesieni i zimą. Zaszczepiono 80 proc. mieszkańców Bergamo. Po szczepieniach mieli zjechaną odporność, doszedł wirus i koniec.
lol2020.05.1 21:12
Idiotów w Polsce nie brakuje...
Jahu2020.04.28 20:00
oj.. piszesz do mnie? to chyba przez pomyłkę bo ja właśnie mam takie zdanie, że wirus jest dużo groźniejszy niż grypa.
Trotyl2020.04.28 21:38
Matka Kurka Vel Wielgucki byl we Włoszech na urlopie i wrócił zdrowy. Koperciarz też był we włoszech i nadal trzepie koperty. wiec o co kaman?
...2020.04.30 8:29
Polska to nie Włochy...to że gdzieś więcej umiera ludzi niż normalnie nie może oznaczać, że trzeba zamykać cały świat... Pojedź na byle jaką Polską wieś i zapytaj ile osób zmarło w tym roku w marcu i kwietniu... Zresztą....w samych Włoszech w pierwszym kwartale 2020r. zmarło 60 tys. mniej ludzi niż w tym samym okresie 2019r.
Andrzej2020.04.30 20:51
A przeżywają tam może jeszcze ofiary upałów w dwóch tygodniach sierpnia 2003 r.? Oficjalnie 18 tys. zgonów (szacunki nawet do 70 tys.) w samych Włoszech. Jechać nie trzeba. Widząc na miejscu trupy w jednym miejscu można dać się oszukać. Lepiej zobaczyć statystyki zgonów i porównać z poprzednimi latami. Pierwsza w historii świata "pandemia", gdy umiera mniej ludzi niż bez niej.
Marko2020.04.28 21:12
Za wiele TV:)
Pan Pisowczyk2020.04.28 22:59
Nie ma strachu, Natenjahu.
Jola2020.04.28 23:59
Jahu - to są idioci, co się naoglądali filmów grozy i wydaje im się, że pandemia to wtedy tylko jak pada trup pod ich nogami, nic nie wiedzieli, nigdzie nie byli a wiedzę swoją czerpią z memów na FB i przetworzonego wywiadu tu na tej stronie (na przeczytanie wywiadu woryginale już ich nie stać) - żałuję, że nie jesteśmy wyspiarskim krajem w którym moglibyśmy na jednej z wysp umieścić wszystkich którzy uważają, że to lekka grypa - niech się zarażają i chorują jak chcą doświadczyć tego.
StopKoronaPierdolcowi2020.04.29 9:05
Każdy ma prawo chodować swoja paranoję, To jest wolny kraj. A to o czym piszesz jest właśnie pandemią. W każdym domu ktoś chory, na każdej ulicy ktoś zmarł. To o czym ci ględzą w telewizji to nic ne znaczące promile. USA miion zarazonych na..323 995 528 mieszkańców. o 0,3% populacji zarazażonych. Pandemia jak diabli. Ale po cóż tłumaczyć koroniarzom. Oni wiedza swoje. Bunkrują się w szafach i ze strach przed koroną robią pod siebie. A każdy gos rozsądku traktują jako bezposredni atak na siebie i swoje rodziny. Korona to nie epidemia.To jest tam umysłu coponiektórych.
Taro 2020.04.29 9:48
Jolcia, jolcia pamieta jak trupy wygladaja, cos takiego.
AleJajaca2020.05.2 10:56
Pandemia jest wtedy kiedy zachorują tysieczne części procenta populacji. Tak? Polska: 13 tys zakażonych osób na 38mln zdrowych -0.034% zarażonej populacji. No pandemia jak jasna ch..
anonim2020.04.29 15:51
Zdjęcia trumien we Włoszech pochodzą z czasów, kiedy wywozili trupy uchodźców z Lampedusy. Ściema.
anonim2020.04.29 18:07
Jestes glupek - sprawdz te zdjecia-to sa zdjecia z przed kilku lat.
Artur2020.05.4 8:52
człowieku niezorientowany!! A kiedy to było?? W czasie gdy jeszcze wszyscy żyli w histerycznym strachu! i nikt - poza wtajemniczonymi - nie wiedział do końca z czym mamy do czynienia. To proste. A może ty poczytaj głębiej zanim się wypowiesz.
norbert2020.04.28 14:18
Coraz więcej jest takich opinii , pytanie kiedy ktoś rozliczy premiera i prezydenta za lawinę biedy którą zgotowali obywatelom.
wiolka2020.04.28 14:40
Bercik pojedź do Hiszpanii lub Włoch i tam flustracje swoje wylewaj
Trotyl2020.04.28 21:36
Nie tłumacz durniom koroniarzom. Szkoda czasu i zdrowia. Niech zdychają ze strachu, z tą swoją koroną.Niech robią pod siebie i bunkrują się w domach. wielki ch..j z wami.Tfu
Daniel2020.04.29 0:36
pytanie moje dlaczego ma rozliczać Naszego Premiera i Prezydenta skoro to świat zwariował
Bobik2020.04.29 5:56
„Coraz więcej jest takich opinii” Norbert, to jest tylko opinia, i to ordynatora z Dąbrowy Tarnowskiej (11k mieszkańców). Żeby on był ordynatorem chociaż z Tarnowa, to może wato by było jego opinią się zainteresować.
nie cierpię lewackich debili2020.04.29 10:03
ty głupawy i NIC NIE WARTY lewaku chciałbyś rozliczać kogoś za to że swoim działaniem ograniczył smiertelność ludzi. Popatrz na Włochy, Hiszpanię, Francję itd. Zamknij lepiej tego głupawego lewackiego ryja, albo załóż maskę, bo wkrótce ktoś ci napluje na tego ryja
anonim2020.04.29 17:24
A ty zamiast pluć na kogoś wyłącz tv i zacznij myśleś . Nie trzeba być lewakiem ,żeby mieć inne zdanie .
Reytan2020.04.29 19:28
Trzeba byc lewakiem,zeby nienawidziec Polakow,i dazyc do ich eksterminacji. Konfederacja to jest lewioowa partia anarchistyczna I idiotyczna.
Lidia2020.04.29 18:16
Dlaczego Prezydenta i Premiera skoro ten wirus przywędrował z Chin? Cały świat z tym walczy. Nasz rząd robi co do niego należy bo znowu jakby nie zrobili tak opozycja będzie wieszać na nich wszystko co złe.
asia2020.04.30 21:55
Sprawa wcale nie jest taka prosta ,aby zdecydowanie określić się za lub przeciw . Korona wirus był przede wszystkim zaskoczeniem , niewiadomą i taką jest nadal bowiem nie wiadomo jakie skutki będą w następnych latach , nawet u tych , co teraz przeszli łagodnie. Druga sprawa , jak łatwo niektórzy skreślają ludzi w starszym wieku . Mogę tylko przytoczyć przykład mojej mamy , która przeżyła operacje serca w wieku 78 lat i która to pozwoliła wrócić do normalnego życia i tak się złożyło , że za 2 lata to mama była dla mnie niezastąpioną pomocą..
janstan2020.04.30 22:03
Nie wiecie, że zawieszono rozgrywki , zdrowi piłkarze w lidze włoskiej nagle sie pochorowali,w tym Bereszyński. Bójajcie sie!!
Lulejko2020.04.28 14:14
Wystarczy przeczytać opinie ludzi zaangażowanych w tym temacie: https://www.bitchute.com/video/pT0DH7j7KMb3/
Zeus2020.04.29 5:41
„…opinie ludzi zaangażowanych…” A niby dlaczego nas powinna interesować opinia innych ludzi? Ludzie mają różne opinie na różny tematy i często nawzajem się wykluczające. Daj nam linka do naukowych badań, a opinię wyrobimy sobie sami.
eM2020.04.30 1:12
Not Found dlaczego?