Niesamowite. 16 lat więzienia za spalenie flagi LGBT - zdjęcie
20.12.19, 15:15

Niesamowite. 16 lat więzienia za spalenie flagi LGBT

75

Trzydziestoletni mężczyzna został skazany w Stanach Zjednoczonych w zeszłym miesiącu na 16 lat więzienia za spalenie tęczowej flagi LGBT. Adolfo Martinez z Ames w stanie Iowa został uznany winnym „przestępstwa z nienawiści”, podpalenia oraz lekkomyślnego użycia materiałów wybuchowych lub ognia.

Mężczyznę aresztowano 11 czerwca tego roku za to, że ukradł tęczową chorągiew, która wisiała nad wejściem Zjednoczonego Kościoła Chrystusa w Ames, a następnie spalił ją przy użyciu płynu do zapalniczek na zewnątrz klubu o nazwie Dangerous Curves Gentleman’s Club. Martinez przyznał się do czynu.

Wiadomość o skazaniu Martineza spotkała się z żywą reakcją użytkowników mediów społecznościowych, z których wielu uznało karę za zbyt ostrą. Jeden z komentatorów spytał na Twitterze: „Czy kradzież flagi amerykańskiej i podpalenie jej doprowadziłoby kogoś do więzienia? Zdecydowanie nie”. Z kolei ktoś podpisujący się jako Luiz FSMC spytał: „16 lat więzienia za spalenie kawałka materiału?!!! Człowieku! To szalone w kraju, który pozwala ludziom na palenie flagi narodowej!”.

„Nieźle. Dostał więcej lat, niż dostają mordercy w Wielkiej Brytanii. Niewiarygodne!” – dodała w swoim tweecie Kakushia F Fleming. Natomiast Paul E F podsumował: „Powinien był spalić flagę amerykańską. Wówczas byłby chwalony, poświęcono by mu pomniki”.

Nawet użytkownik Twittera o nicku Un Paio de Carrer, który uznał czyn Martineza za homofobię i podkreślił, że nie lubi homofobii, zauważył: „Nie jestem prawnikiem, a więc nie wiem nic o karze za homofobię, ale myślę, że powinna być wyższa niż prace społeczne, jednak niższa niż 16 lat więzienia”.

Prokurator Jessica Reynolds stwierdziła, że wysunięto zarzuty o przestępstwo z nienawiści, gdyż uznano Martineza podejrzanym o szkodliwe działanie wobec własności, która jest wyrazem czyjejś „orientacji seksualnej”. Spalony baner nosił napis: „Bóg wciąż mówi”.

jjf/LifeSiteNews.com, eu.desmoinesregister.com, Twitter

Komentarze (75):

Jan Radziszewski2020.06.17 16:56
Moi ludzie w ciągu kilkunastu lat doprowadzili do tego , że naród ten, pod naszym dyktandem – idzie do Unii Europejskiej jak nasza zawszona hołota szła (też pod dyktando) do „łaźni” hitlerowskich .” (…) nasi niepoprawni ortodoksi – na rozkaz rabinów - szli bez oporu do obozów śmierci. (…) W ciągu jednego pokolenia moi ludzie „wyprali” mózgi temu narodowi. Już nawet wielu Polaków wierzy w to że ich ojcowie mordowali naszą hołotę. (…) - Moi ludzie zamieniają katolikom Dekalog na sodomię i eutanazję (…) - Genialność moich ludzi doprowadziła do tego, że nasi wrogowie sami się wyniszczają. Nie musimy zadawać sobie trudu, aby ich wieszać, aby ich torturować, jak to robiliśmy w Rosji i wszędzie tam, gdzie zdobyliśmy władze „pod hasłem wyzwolenia ludu.” (…) W narodzie polskim ciągle zauważamy tu i ówdzie odruchy buntu (…) Nasi ludzie ciągle rozładowują te odruchy buntu, ale dopiero wejście tego bydła do Unii Europejskiej obezwładni ich całkowicie. W Unii Europejskiej Polacy będą tak jak, - wynędzniała mysz w pazurach wielkiego kota.. Po ich wejściu do Unii Europejskiej będzie zależało „od naszego humoru”, jak długo pozwolimy im konać w jękach i śmiertelnym przerażeniu.” (…) Niebezpiecznych dla nas patriotów można „kupić”. (Jak Judasza) Zależy tylko za ile, co też ciągle robimy. A których nie możemy „kupić”, mamy wypróbowane sposoby, że tacy umierają na „zawał serca”, albo „w wypadkach”. Tacy ciągle znikają z tej ziemi i z ludzkiej pamięci. Bezmyślne masy przyjmują to jako naturalne (…) Wiem, że wszystkim tu obecnym szczególnie leży na sercu oczyszczenie Polski z narodu, który daleki jest od uznania naszego boga światłości Lucyfera (…)
Jan Radziszewski2020.06.17 16:32
19.09.1997 Spotkanie z Matką Najświętszą w kaplicy Jasnogórskiego Obrazu [rocznica Objawienia w La Salette] W czasie modlitwy za Kościół święty, ojczyznę i cały świat, zobaczyłam nagle poszczególne części globu ziemskiego, rozdzieranego błyskawicami gromów, ognia i wylewu wód. Ogień i woda szalały od południa aż po zachód (Czechy, Niemcy, Paryż..) przerażeni ludzie biegli do kościołów, które nie mogły pomieścić tłumów, Dlatego wokół murów kościoła gromadziły się rzesze ludzi, którzy w strachu wielkim zgodnie wołali do Boga o ratunek. Wielu spowiadało się na głos Bogu samemu, żebrząc o przebaczenie grzechów. Z powodu siły rozszalałych żywiołów, oślepiających błyskawic i zapadających na przemian głębokich ciemności, nie było możliwości udzielania pomocy. Ludzie ginęli w wielkiej liczbie… Jakieś koszmarne twory „ni to ludzie, ni zwierzęta) plując wciąż nienawistnie cuchnącą cieczą, uganiały się za uciekającymi przed nimi. i broniącymi się rozpaczliwie ludźmi, („niektórzy z nich byli bardzo młodzi, prawie dzieci). Te potwory porywały ich i siłą unosiły z ziemi strącając w przepaść kłębiącego się ognia. Ogarnęło minie przerażenie wielkie, bo rozpoznałam otwarte, stalowe, ciężkie i żarzące się bramy piekła (zapamiętałam je z pobytu w piekle). Wypełzały stamtąd koszmarne istoty z nienawistnym wzrokiem, rzucające się na ludzi.
Jan Radziszewski2020.06.17 16:26
Sodmici żydzi i masoni Lgbt owcy za nie dalej jak 3,5 roku budiet uprawiać w słynnym Raju Mahometa wiecznie radosny sex Sado -macho z piekielnymi dziewiczymi Hurysami z piekła rodem
Jan Radziszewski2020.06.17 16:09
zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na żyda Sekielskiego wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste
Stefan2020.02.28 12:52
Fajnego ma PiS sojusznika, prawda?
Bycze jądra2020.01.14 12:15
Czas skończyć z tymi śmierdzącymi zbokami, pedalstwo to rozkład społeczeństwa. D u p a jest od s r a n i a. Przyrost populacji ludzkiej gwarantują tylko związki heteroseksualne.
Jan Radziszewski2020.01.11 12:33
Trole cezara /J 19,15) + Lewactwo ma zapewnioną przez Boga - świetlaną jak oni twierdzą przyszłość TJ. słynny dla wojowników dżihadu Raj Mahometa na 100% pewny tzn PIEKŁO tj jezioro ognia i siarki /Ap 20,15) gdzie dziewicze czarnookie hurysy piekielne - diabły umilają wieczność nieszczęśliwą wszystkim miłośnikom cezara żydów /J 19,15) tj Lucyfera /Iz 14.12-15 Sura 113,1 zw czerwonym Smokiem z Apokalipsy /Ap 12,3 nn)
Tylko prawda sie liczy.2019.12.23 6:57
Zawsze zdawalem sobie sprawe , ze lewactwo to najgorsze w kazdy kraju i na swiecie - bractwo, ktore ma tylko jedno w glowie-Wszyscy ,ktorzy nam sie przeciwstawiaja, musza byc non-stop straszeni i jezeli mozliwe do wiezien posadzeni.Dlatego wszyscy normalni, kazdego kraju obywatele, musza sie organizowac i ta ludzka padline atakowac. To jest skandal, ze zboczency staja sie coraz grozniejszy.
Moly2019.12.21 6:56
Takze powiedzial ze chce wyrugowac osoby LGBT sposrod zyjacych , ma historie innych przestepstw, nie okazal skruchy, i grozil sedzinie. Tojest niebezpieczny psychopata.
lucjanhenryk2019.12.21 5:58
I dobrali się pederaści gościowi do żopy.....
asu692019.12.21 6:55
To nie pedały , sam diabeł robi to co obiecał ,kto wytrwa będzie zwycięzcą.
Mejer2019.12.21 5:02
Pytanie jest inne, dlaczego "Zjednoczony Kościoł Chrystusa w Ames" promuje zboczenie LGBT... moim zdaniem lepiej było spalic ten kościół :D
B522019.12.20 22:19
w średniowieczu odmieńca przywiązywało się do pala trochę chrustu i po sprawie teraz role się odwracają
Ciekawy2019.12.20 22:13
Ci co mają pieniądze, władzę i media, w tym internet. To miliarderzy, premierzy, ministrowie, prezydenci, bankierzy,sędziowie, posłowie i senatorowie, prezesi wszelkich korporacji , ludzie kina, telewizji i mody, a także hierarchowie różnych kościołów. To z kim chce walczyć.Im większe bogactwo, tym większe łajdactwo. Fałszywy, wirtualny "dobrobyt" odbiera racjonalny ogląd otaczającego naturalnego świata. Płaty czołowe z funkcją nagrody tak się rozrastają, że wszystko widziane jest w kolorach tęczy. Przetwornika "kamer" nie da się już tak łatwo przeprogramować , podobnie jak narkomana na głodzie. Rozum "śpi". Procesy wolicjonalne ukierunkowane na nieustanną rozkosz kopulacji. Sędzia przecież też "człowiek " i potrzeba też ma.
anonim2019.12.20 19:39
Jestem przekonany, że gdyby istniała maszyna czytająca w myślach to pederaści już dawno zażądaliby ostrej penalizacji "myślozbrodni z nienawiści".
Cool2019.12.21 8:08
Raczej nie! ...bo pierwsi poszliby do pudła!
góral żywiecki2019.12.20 18:39
Słuszna kara dla bluźniercy religii LGBT.
jerzy2019.12.20 19:57
No a w domu wszyscy zdrowi ?
JONASIK2019.12.20 18:17
Tyle, że on został skazany za MOLESTOWANIE. Adolfo Martinez, 30, was found guilty last month of a hate crime, third-degree harassment and reckless use of fire after admitting to police in June that he stole a pride banner hanging outside the Ames United Church of Christ and set it on fire using lighter fluid about two blocks away outside the Dangerous Curves Gentleman’s Club. 30-letni Adolfo Martinez został uznany za winnego przestępstwa z nienawiści, MOLESTOWANIA trzeciego stopnia i lekkomyślnego użycia ognia po tym, jak przyznał policji w czerwcu, że ukradł sztandar dumy wiszący przed kościołem Chrystusa Ames United i podpalił go, używając lżejszy płyn około dwóch przecznic dalej poza Klubem Dżentelmena Niebezpieczne Krzywe.
leszczyna2019.12.20 18:40
Molestował kogoś z nienawiści? A gdyby tak wyładował swoją nienawiść na fladze irańskiej na jakiego wyroki mógłby się spodziewać?
B522019.12.20 22:12
odnoś się do artykułu nie dopisuj czerwonej ideologij
abcd2019.12.20 18:01
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
anonim2019.12.20 17:54
Liberalizm i tolerancja, właśnie widzimy.
anonim2019.12.20 17:43
ZAMORDYZM NEOMARKSISTOWSKIEJ IDEOLOGII GENDER LGBT - W CAŁEJ LEWACKIEJ KRASIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
rebeliant2019.12.20 17:31
Drodzy oburzeni... sodomici sodomitami, homo homami, a tak na prawdę chodzi tu tylko o to, aby mieć paragraf na człowieka. Marksistom chodzi o to, aby namnożyć przestępstw urojonych, które odróżniają się od realnych tym, że w realnych jest napaść, jest ofiara i jest przebieg napaści. W te przestępstwa urojone sami też będą ludzi wpychać, gdyż nie pozwolicie przecież na napaść seksualną na wasze dzieci - a czerwone śmiecie wam to poczytają jako przestępstwo. Przestępstwa urojone w rzeczywistości są przedsięwzięciem, które ma na celu zwalczanie przeciwdziałanie przestępstwom rzeczywistym. Wystarczy spojrzeć na bogatą współpracę marksistów z mafiami - np. współpracę sld z pruszkowem. Celem bandziorów jest trzymanie niewolników za mordę. Bandzior mówi "dawaj kasę" i nie podaje powodów, a bandzior marksistowski zasłania to przestępstwem urojonym. Zobaczcie tylko i sk...nów zebrało się nad biednym i nieuzbrojonym wyrobnikiem ? Jeszcze chcą mu założyć knebel: "mowa nienawiści" - a w rzeczywistości tą "nienawiścią" jest słuszna reakcja na bandytyzm.
sylwan2019.12.20 17:18
Skazywała go trzoda,czy sędziowie ? może kasta ? ale kasta to też trzoda w sumie jeden ch0j
gwoli ścisłości2019.12.20 17:12
Historia lubi się powtarzać. Warto pamiętać, że sieć obozów koncentracyjnych w Niemczech rozwinął znany gej Ernst Rohm, wraz z innymi kolegami z formacji SA. Znani byli z wyczynów homoseksualnych i akcji antyreligijnych. A że rewolucja lubi pożerać własne dzieci, geje z SA zostali wkrótce wyrżnięci podczas nocy długich noży przez swoich kolegów z SS. Hitlerowcy potem zaczęli wsadzać do obozów za ostentacyjną jawną pederastię, choć równocześnie nie przeszkadzały im sadystyczne lesbijki w charakterze nadzorczyń tych samych obozów. Przykład - Irma Grese, zbrodniarka i lesbijka z Auschwitz.
Azotox2019.12.20 22:51
Nie ma takiego słowa - gej. Jest natomiast: pederasta, sodomita. Mówmy i piszmy po polsku.
Mikosz...2019.12.21 0:47
Azotox! A MOŻE TEŻ NAPISZMY "HOMO- NIEWIADOMO" ! TO TEŻ PO POLSKU. W takim razie "dmuny gej" musi zmienić swój nick, ale jaja !
rebeliant2019.12.20 17:11
Jeśli w USA przyjęto taką miarę kary za wykroczenia, to za napaści dokonywane przez śmieci z antify powinno być dozwolone rozstrzeliwanie na miejscu.
mk2019.12.20 17:06
zaraz zaraz. to wyrok prawie jak Brevik w Norwegii dostał . ten 16 lat za spalenie flagi (nawet nie narodowej) a Brevik 21 lat za masowe morderstwow, w prawdzie bez możliwości przedterminowego zwolnienia przed upływem 10 lat. pewnie wyjdzie po 15.
stop tęczowej zarazie2019.12.20 16:51
Hitlerowcy zamienili swastykę na sześciokolorową szmatę.
Sebastian Lorenc2019.12.20 16:55
Hitlerowcy zamykali osoby homoseksualne w obozach koncentracyjnych i zaznaczali różowym trójkątem- naszywką. Więc znacznie im bliżej do twoich poglądów.
matis892019.12.20 17:14
Hitlerowcy sami byli zbokami, sodomitami i reprezentowali LGZPGNBT a i Żydów tam nie brakowało. Zresztą i dzisiaj patrząc na sodomskich hitlerowców, wiemy że to lobby sodomskie niszczy nawet gejów. Wystarczy że geje potępią pedofilską adopcję dzieci przez sodomitów, kiedy sodomici między sobą dzieci mieć nie mogą, a i tacy geje zostaną zniszczeni przez religijny ruch ateistyczny sodomitów LGZPGNBT.
uhm2019.12.20 19:03
Głupi jesteś jak but z lewej nogi.
robaczek 2.02019.12.20 16:49
HAHHAHAHAHAHAH!!! ale dziadkom kit wciskacie ;] no ale ;] wiem wiem to też przejdzie ;] jak to was Kurski kiedys podsumował? CIEMNY LUD WSZYSTKO KUPI !! ;] oj ludziska ludziska tylko Polski szkoda ;/
Sebastian Lorenc2019.12.20 16:40
Zapomnieliście napisać, że to recydywista, że w stanie Iowa istnieją przepisy, które umożliwiają znacznie ostrzejsze karanie recydywistów, a on miał już wyrok za nękanie, zastraszanie, naruszenie nietykalności fizycznej, podpalenie.
matis892019.12.20 17:09
A jakie ma to znaczenie kiedy faktem jest że w lewackoateistycznej popkluturze ateistycznych manekinów i plastiku za samo złe słowo o homo sodomitach człowiek wie że zostanie zniszczony, nie zrobi kariery, nie zarobi....W lewackiej kaście sędziowskiej to można kraść, zabijać pośrednio lub bezpośrednio, wyzyskiwać i gnoić, ale oczywiste jest że ze sprzeciw wobec sodomii na stopniu kariery jest bardzo tępiony przez kastę. Mamy jasny przykład jeden z mnóstwa kiedy sodomici ateiści mogą narzucać się kościołowi religijnie i robią to chętnie, ale katolik nie może zaafiszować tak samo swoich odwrotnych poglądów.
Sebastian Lorenc2019.12.20 17:17
Nie ma to znaczenia? Czyli jak recydywista bandzior na warunkowym zwolnieniu ukradnie i spali jakąś flagę, warunek mu odwieszą i wsadzą do więzienia, to ciągle jest kryształowy jak Banaś? Nie sądzę Mati.
matis892019.12.20 18:00
To już każdy wie że nawet człowiek czysty wobec prawa nie może w lewackoateistycznej popkulturze wystąpić przeciwko sodomitom, powiedzieć coś nie przychylnego bo kariera, zarabianie, rozwój zostaną zniszczone. Więc nie kłam że tego nie ma bo ten sodosmki terroryzm w popkulturze dominuje. Tyle że to sodomici lewakoateiści tutaj i jak zwykle pchają się do kościołów ze swoją obcą i wrogą religinością. Więc jesteś w lewackim ateistycznym sodomskim kłamstwie.
J.P2019.12.20 19:24
Lewakoateistycznie bolszewikujesz w sodomskiej pornokulturze. Żaden prawakoidealista nie pójdzie do genderowego więzienia tylko za spalenie tęczoflagi, musi prawakomordować albo pedofilsko kraść lub robić inne złe populistycznoprawicowe czyny.
Sebastian Lorenc2019.12.20 19:29
:D
Cool2019.12.21 8:07
w lewakoateistycznej Polsce, prawakoidealiście nie wolno nawet biblii cytować! ... widać idzie odnowione nowe ale tym razem z zachodu! .
Jan Radziszewski2020.06.17 16:15
Agnieszko za niedługo z Sodomitami do PIEKŁA trafisz tj nie dalej jak za 3,5 roku diabły cezara żydów zabiorą cię do sex Raju Mahometa gdzie budiet uprawiać wiecznie radosny sex Sado Macho z diabelskim hurysami
ZERRO2019.12.20 18:57
Sodomia jest to Zaraza, która wymknęła się z Watykanu i Sodomici robią karierę po całym świecie jako Nuncjusze Apostolscy.
B522019.12.20 22:10
a co to ma wspólnego ze spaleniem flagi pedalskiej chyba że nasi postkomuniści byli na delegacji i pomogli lewactwu
Jan Radziszewski2020.06.17 16:22
za nie dalej jak 3,5 roku budiet uprawiać w słynnym Raju Mahometa radosny sex Sado -macho z piekielnymi dziewiczymi Hurysami z piekła rodem
Bolszewik2019.12.20 16:28
„16 lat więzienia za spalenie flagi LGBT” ??? Tak jest zawsze: jak coś ci się wydaje nieprawdopodobne to sprawdź źródło. No, i źródło wymienia długą listę jogo przestępstw, a spalenie flagi to tylko jedno z tych (i nie najważniejsze).
Wojciech2019.12.20 16:21
Nie! dla homodyktatury!!!
matis892019.12.20 16:14
Sodomici niech dadzą ludziom żyć a nie wszędzie się pchają ze swoją zboczoną religią, wszystko chcą zawłaszczać pod swoją sodomską religię. A to odprawiają mszę prowokacji, a to pchają się do kościołów z przemocą po sakrament sodomskiego małżeństwa, a to na kościołach wieszają sodomskie flagi, a to wyciągają łapy po dzieci których między sobą mieć nie mogą itd... Sodomska ateistyczna religijność aż bije po oczach.
Ordon2019.12.20 16:00
Wniosek z tego nasuwa sie sam. Bardziej oplaca sie utrupic pedala - wyrok bedzie o polowe mniejszy
Suweren2019.12.20 16:16
To wnioskowanie to wrodzony talent, czy gdzieś tego uczą?
Ordon2019.12.20 16:23
Z tym sie rodzi - nazywa to sie inteligencja. Umiejetnosc abstracyjnego myslenia.
Suweren2019.12.20 16:50
No, no, tak niezwykła inteligencja, a taka prostota myślenia i wypowiedzi oraz nadzwyczajna skromność, nic tylko powinszować!
pozakastowy-parias2019.12.20 15:58
Może tam też jest "nadzwyczajna kasta" ?
kapral2019.12.20 20:45
Sędzina to zadeklarowana lesba.
Suweren2019.12.20 15:44
Czy w Stanach nie sumuje się czasem wyroków za każde wykrocznie/przestępstwo? Jeśli mam rację to 'za flagę' jest tylko częśc tego wyroku, a reszta z innych paragrafów. Fajnie tak sobie pomanipulować, nie?
Beno2019.12.20 22:58
To może powiesz nam jakie jeszcze inne przestępstwa popełnił, bo inaczej są to tylko twoje wymysły? Ponadto wyrok uzasadniono jako wyraz "nienawiści" do innej grupy społecznej, a nie jakimiś innymi przestępstwami. Więc nie manipuluj, tylko czytaj ze zrozumieniem, o ile potrafisz.
Suweren2019.12.21 14:49
Przecież jest to napisane w nagłówku.
Jahu2019.12.20 15:43
Cóż za "miłosierni" rowerzyści, mogli przecież na krzesło elektryczne skazać..Świecie nasz, Świecie nasz, dokąd zmierzasz w tym wariactwie swym?
domino2019.12.20 15:41
Haniebne jest to by dostać taki wyrok za taki czyn, tylko dlatego że jest się normalnym hetero człowiekiem broniącym normalności przeciw zboczeniom, ale przecież i w Polsce kastowi sędziowie wydają nie uczciwe, nie sprawiedliwe, często również chroniące przestępców wyroki.
katolik2019.12.20 15:38
Tylko Bog może mu pomóc przed tym szataństwem które się panoszy na swiecie.-może własnie pomoże mu uciec...
ZERRO2019.12.20 15:34
Jeśli tęczowa flaga wisi na kościele to nie po to żeby ja palić
B522019.12.20 22:07
mamusia cie poczęła w zoo usiadła bez majtek na ławce przy wybiegu małpami
Thomas2019.12.21 3:40
Mniej niż zerro, mniej niż zerro...
Tylko prawda sie liczy.2019.12.23 7:00
Zerro, jezeli ty sie powiesisz na miejscu flagi to dopiero uznam, ze jestes wzorowym pedalem.
Marian2019.12.20 15:28
W takim np. Wroclawiu jest to tez mozliwe.Szybko uchwalic i wprowadzic w zycie ta ustawe reformujaca sady.
Podatnik2019.12.20 15:27
JEŚLI W POLSCE ZA SAMO WIESZANIE DZIECIĘCYCH BUTÓW NA OGRODZENIACH, CZY MASZEROWANIE Z PODOBIZNĄ KOBIECYCH ORGANÓW ROZRODCZYCH W KSZTAŁCIE BLISKOWSCHODNIEJ BOGINI, MOŻNA MIEĆ POWAŻNE PROBLEMY I SPRAWĘ W SĄDZIE, TO DALEKO DO NICH NAM NIE BRAKUJE. PEWNIE ZA SPALENIE KRZYŻYKA BYŁOBY PODOBNIE.
p2019.12.20 15:41
te wasze buciki i kobiece oragany rozrodcze to jest właśnie marsz w stronę takich wyroków....
mk2019.12.20 17:02
jakie poważne problemy? nergal bezkarnie depcze, drze i jest uniewinniany. piękna dysproporcja
Leon Zawodowiec2019.12.20 15:25
Jeśli ta ideologia marksistowska/czt.LQbTQ/ wygra w Polsce to doopiero przedsmak tego co sie bedzie działo zamordyzm jak za Lenina i Stalina
tomasz2019.12.20 15:55
Dobrze zrobili jeśli chodzi o czarnucha. Tam właśnie się tak zaczyna najpierw flaga degeneratów. Potem mordowanie poprzez podkładanie bomb niewinnych ludzi. To jest środek zapobiegawczy i odstraszający dla innych którzy chcieliby tak samo zrobić. U nas powinni robić tak samo wobec PO PSL Lewicy i LGBT co do tych ostatnich pomnożyłbym przez 5 za rozsiewanie chorób AIDS I HIV. Mam nadzieję że przeczytacie i poprzecie.
Felek2019.12.20 18:08
Mowisz o PiS ?
Rochel572019.12.21 2:40
Będziemy dziadów po lasach palić... Jak będzie trzeba.
bystry ziutek2020.03.23 19:22
To ile powinien dostać wojewódzki za namawianie do wsadzania polskiej flagi w gówno?