Niemieccy „Zieloni” wykorzystywali seksualnie dzieci w lewicowej komunie - zdjęcie
26.07.13, 10:48fot. FreeDigitalPhotos

Niemieccy „Zieloni” wykorzystywali seksualnie dzieci w lewicowej komunie

6

Komuna została założona w Daschsbergu, by praktykować „inne formy” wspólnego życia.

Herman Meer w ogóle nie krył się ze swoją pedofilią. Według jednego z byłych członków komuny, pedofilia była nawet używana jako element, mający przyciągnąć do komuny nowe osoby. „Także greccy filozofowie mieli swoich młodocianych kochanków i utrzymywali ze swoimi uczniami stosunki seksualne. To zdanie było powszechnie akceptowane, był to fakt, który nie budził niczyjego sprzeciwu” - opowiada dziś 48-letni były członek komuny.

Rozmówca „Die Welt” nie był wykorzystywany seksualnie. Dziś uważa, że był wówczas już za stary, albo zbyt zamknięty w sobie. „Ale gdy przyprowadzałem ze sobą kolegów ze szkoły, obmacywano ich” – powiedział. Z kolei inny, dawny członek komuny opowiada, że Hermann Meer zainteresował się nim, gdy miał 12 lat. Za przyzwolenie na zbliżenia seksualne, chłopiec otrzymywał słodycze, kieszonkowe, gazety pornograficzne i papierosy. Rozmówca wspomina, że wówczas mówiono mu, że może sam o wszystkim decydować. W rzeczywistości – jak dziś przyznaje – był po prostu wykorzystywany.

Nie chodziło o pojedyncze zdarzenia; jak wspomina, był wykorzystywany regularnie. Padł ofiarą nie tylko Hermanna Meera, ale i innych mieszkańców komuny, a także gości, którzy ją odwiedzali. Ofiara przyznaje, że pedofile nie ukrywali wówczas swoich skłonności. We wrześniu 1983 roku odbył się w komunie kongres dzieci i młodzieży Zielonych. Seks z dziećmi był głównym tematem rozmów. Zwolenników obniżenia wieku dopuszczalnej inicjacji seksualnej było tylu samo, co przeciwników, twierdzi rozmówca „Die Welt”. Kongres został zorganizowany przez polityka Zielonych, Wernera Vogela, w przeszłości związanego z narodowym socjalizmem.

Cem Özdemir, deputowany do Parlamentu Europejskiego i współprzewodniczący niemieckich Zielonych, jest zszokowany odkryciem tygodnika. Powiedział dziennikarzom „Die Welt”, że jego partia podeszła do informacji bardzo poważnie. Özdemir zwrócił też uwagę na projekt, którego celem będzie naukowe zbadanie historii zwolenników pedofilii w partii Zielonych. Zapewnił, że jego partia będzie wspierać projekt „w całym zakresie”. Wyniki badań mają zostać przedstawione pod koniec 2014 roku.

PCh/kath.net/Die Welt

Komentarze (6):

anonim2013.07.26 10:51
Zwłaszcza nazwa jest wybitnie lewicowa.
anonim2013.07.26 11:04
zieloni... wszystko na temat, liczy się tylko własna huć od 68 roku zieloni tego uczą: żadnych hamulców, żadnej absencji, mamy jednio życie i liczy się tylko przyjemność - raczej jestem zdziwiony że tak rzadko to wychodzi na światło dzienne. Ale jeżeli znajdzie się taką czarną owcę z koloratką krzywdzącą dzieci to trąbi o tym prasa tygodniami, gdy robi to zielony pedofil albo para pedałów pedofilów to nawet jak to wyjdzie gdzieś to zaraz jest wyciszane. To jak czasami z antysemityzmem: jak się mówi że 90% UB w latach '40 stanowili żydzi to jest się antysemitą, jak się mówi że wśród dwuprocentowej (2% ludzkości) mniejszości homoseksualnej jest prawie 40% wszystkich pedofilów to nazywa się mnie homofobem i nietolerancyjnym faszystą
anonim2013.07.26 11:07
Jakoś nie jestem zaskoczony. Zieloni od dawna przejawiali tendencje. Wystarczy spojrzeć w ich dotychczasową historię oraz program polityczny.
anonim2013.07.26 11:15
Zieloni, dla nie poznaki, a tak naprawdę degeneraci.
anonim2013.07.26 13:19
Niemcy mają sporo ch#jowych pomysłów. Komunizm, nazizm, partia zielonych. Współczynnik kapowania w DDR-ze, przekraczał granice elementarnej przyzwoitości. Z drugiej strony Rosja. Mamy naprawdę słabą sytuację....
anonim2013.07.27 16:11
@Semper-Fidelis... "Mam nadzieję, że fronda jak komentujący z podobnym zapałem będą komentować przypadki pedofilii w kościele." Skoro na 1000 mężczyzn skazanych za pedofilię 400 to geje, JEDEN jest księdzem, a reszta to świeccy heteroseksualni, to w takich proporcjach powinno się ten problem omawiać. Uważam, że zbyt rzadko omawia się ten problem na Frondzie w stosunku do gejów, czy nauczycieli, aktorów, sportowców itd.