,,Niemcy chcą budowy IV Rzeszy’’. Lewica w histerii po posiedzeniu klubu PiS  - zdjęcie
02.12.21, 20:18Fot. via: Flickr

,,Niemcy chcą budowy IV Rzeszy’’. Lewica w histerii po posiedzeniu klubu PiS

157

Lewicowe media wpadły w histerię po nieoficjalnych doniesieniach na temat wczorajszego posiedzenia klubu PiS, w czasie którego wicepremier Jarosław Kaczyński miał stwierdzić, że „Niemcy chcą budowy IV Rzeszy”.  „Jeżeli prezes używa takich dosadnych słów, to do zobrazowania sytuacji” – skomentował w rozmowie z Wirtualną Polska poseł Marek Ast.

- „Ciężkie terminy przyszły na Europejczyków. Niemcy wyłożyły karty na stół i chcą budowy IV Rzeszy. My na to nie pozwolimy - powiedział Jarosław Kaczyński na posiedzeniu klubu PiS. I dostał owację”

- napisał wczoraj na Twitterze dziennikarz Wojciech Szacki.

- „Pytałem, czy to żart, ale poseł PiS zapewnia, że tak właśnie prezes powiedział”

- dodał.

- „Tak, moje źródła też potwierdzają, że słowa o IV Rzeszy padły z ust prezesa PiS na zamkniętym spotkaniu”

- skomentował Patryk Michalski z Wirtualnej Polski.

Jeżeli prezes PiS rzeczywiście wypowiedział te słowa, najpewniej odniósł się do umowy koalicyjnej nowego niemieckiego rządu. Umowa ta zakłada dążenie do federalizacji Unii Europejskiej, czyli stworzenia jednego superpaństwa. Chodzi o odebranie władzy państwom członkowskim i przekazanie jej unijnym instytucjom. W umowie koalicyjnej niemieckich partii zaznaczono przy tym, że Niemcy, będąc najsilniejszym państwem UE, powinny odegrać kluczową rolę w tym procesie. Nowy niemiecki rząd rzeczywiście więc „wyłożył karty na stół”, w oficjalnym dokumencie wyrażając aspiracje do stworzenia „Stanów Zjednoczonych Europy”, w których wiodącą rolę będą odgrywać Niemcy.

Słowa prezesa PiS, które wywołały tak duże oburzenie wśród sympatyzujących z opozycją mediów, skomentował w rozmowie z Wirtualną Polską poseł Marek Ast.

- „Niemcy, a dokładnie obecna większość w Niemczech przedstawiła swój plan na Europę. Dążą do federalizacji Europy. My się z tym nie zgadzamy. Jeżeli prezes używa takich dosadnych słów, to do zobrazowania sytuacji”

- podkreślił polityk.

- „Jeżeli będziemy mieli Europę jako superpaństwo federalne, to w sposób oczywisty dominującą siłą będą Niemcy. Będą przekonywać inne państwa do tego. Taki był zamysł premiera Kaczyńskiego, żeby powiedzieć, że na ten kierunek zgody nie ma”

- dodał.

kak/wp.pl, Twitter

Komentarze (157):

Zenek2021.12.5 12:56
Moi drodzy, to już wiecie dlaczego PO (KO) nie ma swojego programu. Program został ogłoszony w Niemczech.
J232021.12.5 8:03
Nasze położenie geograficzne,nasz potencjał zawsze były dla niemców łakomym kąskiem.Przekupieni zdrajcy także popierają niemiecką opcję.Jeżeli prawica odda władzę to będzie nasz kolejny rozbiór.
Adolf2021.12.5 1:25
A co w tym dziwnego ,że Niemcy chcą Rzeszy ?
Pascal2021.12.4 21:58
Jarosław Kaczyński veut détruire l'Union européenne avec les alliés du président de la Russie. C'est une trahison des intérêts nationaux de notre pays.
Piotr2021.12.4 14:51
Prawo i Sprawiedliwość znalazło się w kryzysie? Prof. Sowiński tłumaczy. Przyszedł trudniejszy czas dla rządu Zjednoczonej Prawicy. - Następuje jakaś strukturalna zmiana. I na scenie politycznej, i wśród wyborców - ocenił w programie "Newsroom" WP prof. Sławomir Sowiński, politolog z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. - W ostatnim czasie pojawiało się kilka takich opinii, że następuje koniec i upadek "dobrej zmiany". Myślę, że stanowczo przedwcześnie na takie tezy. Ta zmiana polega na tym, że dotychczas większość wyborców patrzyła na życie polityczne z pewnym dystansem. Większość wyborców miała takie przekonanie, że to, co mówią rząd i władza, to jest pewnego rodzaju spektakl. (...) W ostatnich tygodniach jednak ta polityka zaczęła coraz głośniej stukać do drzwi wyborców, którzy na co dzień się nią nie interesują. Myślę, że dla obozu rządzącego największym zagrożeniem jest inflacja, która spowodowała, że nagle wielu wyborców zaczęło się interesować, dlaczego np. musimy płacić 500 tys. euro w sprawie Turowa albo dlaczego tak długo trwa ten niezrozumiały konflikt wokół KPO - tłumaczył ekspert. Prowadzący Mateusz Ratajczak przypomniał, że premier Morawiecki zapowiedział tzw. tarczę antyinflacyjną, która jednak nie przebiła się do wyborców. - Zanim się jeszcze pojawiła się ta tarcza, to takim wehikułem dla PiS miał być Polski Ład, o którym mówiło się od maja. I wyborcy byli przygotowywani przez ten czas do Polskiego Ładu. Tyle tylko, że gdy dochodzimy do momentu, gdy ten Polski Ład ma wystartować, to widzimy, że entuzjazm opadł, a na końcu nie wiemy, czy będzie paliwo do tego wehikułu, czy przyjdą pieniądze z Unii Europejskiej. W tym sensie obóz "dobrej zmiany" znalazł się w trudnej sytuacji - stwierdził prof. Sowiński.
Anonim2021.12.4 19:39
inflacja jest w całej Europy ale za tą inflację to trzeba podziękować bolszewikom z Brukseli to zielony ład daje znać o sobie
Piotr2021.12.4 22:00
Polska ma najwyższą inflację od 20 lat i najwyższą w Unii Europejskiej, to jest wina polityków z PiS-u, którzy rządzą od 6 lat. Choć jak zwykle słyszę od nich, że to wina Tuska! :) Tylko ciemny lud to kupi!
"Piotrze"... cha, cha...!2021.12.4 22:45
I tu cię mam! Z ciebie Piotr, jak "z koziej d... trębacz" ! Znów sobie, Lechu strzeliłeś w kolano! Jesteś bardzo znany ze swojego słownictwa! Myślisz , że ciemny lud to kupi?! Otóż nie! Pisz mądrzej! Znam tu bardziej ciemnego typka! Czyż nie tym nim jesteś?!
Piotr2021.12.5 14:47
W twoim wpisie jak zwykle z powodu braku inteligencji i wykształcenia brak jest treści merytorycznych.
Sebastian2021.12.4 9:44
"Z tym Wehrmachtem dziadka Donalda Tuska to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi" – 2005 Jacek Kurski celnie o wyborcach PiS. Dla wyborców PiS-u łamanie praworządności przez rządzących jest oznaką "suwerenności" i "patriotyzmu", nawet jeśli w konsekwencji Polska straci dotacje z Funduszu Odbudowy w kwocie 770 mld euro. Rząd Mateusza Morawieckiego dokonuje sabotażu wbrew interesom naszego kraju, mając przy tym poparcie wyborców Zjednoczonej Prawicy. Można to nazwać "nową targowicą".
Anonim2021.12.4 3:11
"IV Rzesza…My na to nie pozwolimy”. Bohater na odległość? Jarek ty nam nie bajeruj, bo ty nawet boisz się poruszać po ulicach Warszawy bez obstawy, a gdyby SS wkroczyło na Nowogrodzką to ty na pewno natychmiast miałbyś pampersy do wymiany.
Anonim2021.12.4 19:42
ty byś nie bał bo komuniści z Niemiec to jak wasi bracia
Ależ ci Niemcy są uparci do złego2021.12.4 2:50
od początku 20 wieku! Ciężko pracują po to aby znów dostać po łbie i aby tym razem nie miał kto po niemiecku mówić.
/\ \/ /\2021.12.4 1:32
,,Niemcy chcą budowy IV Rzeszy’’. Tak, lewica jest w histerii, bo Jarka PiSdowaty ton wobec silniejszego sąsiada jest niestosowny. Jarek jest niebezpiecznym bezpłodnym, zgrzybiałym dziadem, który Polsce źle życzy. Lechu wylądował w smoleńskich krzakach, a Jarek chce by cała Polska wylądowała w bagnie.
Polak2021.12.3 22:08
Stary chory dziad z demencją. Nikt nie wyrządził tyle zła co on.
Anonim2021.12.3 23:37
Kaczyński dostał oklaski na stojąco wśród swoich klakierów on nie musi mówić wystarczy że beknie lub puści bąka a już cała partia klaszcze z zachwytu. W Polsce mamy drugą Koreę Północną gdzie klakierzy obok stojący z entuzjazmem biją brawa Kimowi lub schyłek ZSRR gdy to Breżniew był też tak fetowany jak teraz Kaczyński. Skąd takie upodlenie normalnych by się zdawało ludzi? Strach czy masochiści?
Tusk to zwyczajny zakapior2021.12.4 3:05
W jego obecności nikt z KO nie śmie nawet kichnąć, nie mówiąc o pierdzeniu. Niektórzy, ze strachu sikają w portki, opływając potem. Tak jak Chlebowski przed komisją Rywina. Wielmożny Panie Przewodniczący, proszę wybaczyć, już więcej nie będę, wódki nie piłem przecież, jąkąc się przepraszają za wizytę u red. Mazurka. Dobrze - odpowiada łaskawie - na razie będziesz żył i podaje rękę do ucałowania. Ojciec chrzestny.
Anonim2021.12.4 10:34
Czy mówimy o człowieku tak zarobionym dla partii, który nie ma czasu na rozpięcie spodni przed oddaniem moczu.
Obwąchujesz ludziom spodnie2021.12.5 1:40
i zaglądasz do rozporka? Ta "wiadomość" żyje już własnym życiem. Ciekawy jestem kto ją puścił pierwszy. 30 lat temu wymyślilem, leżąc na kanapie w akademiku durną i okrutną plotkę. Gdy się spotykamy od czasu ciągle słyszę "czy wiesz, że..." Próbowałem tłumaczyć, że to wymyśliłem z irytacji na plotkarzy sąsiadów ale gdzie tam, wiedzą swoje. Przestałem.
krzywda się stała2021.12.4 19:34
co zabrał ubecką emeryturę
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 22:04
Putin to kat narodu rosyjskiego i czeczenskiego.
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 21:36
Przyznaje sie , ze jestem osoba o niskiej inteligencji , chora psychicznie , ze sklonnosciami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjecie dziecka sasiadki) , bez podstawowej wiedzy o swiecie , jestem skrajnie oglupiona nienawiscia , zwykla kürwa , prostaczka , prymitywną zydowa .
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 21:53
Putin i Lukaszenko,Tusk i Korwin to sa sliskie i lepkie lesbijki i dlatego tak sie maja ku sobie.
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 22:02
Lubie jak mnie swinie komunistyczne i masonskie nienawidza. Czuje ,ze trsfiam te swolocze celnie.
RyngrafTV2021.12.3 20:34
A my juz mamy polin , Herr Kalkstein schalom , kaczor donlad !!!! https://www.youtube.com/watch?v=6EIWoxF_-O0
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 21:18
PO to niemiecka partia faszystowska jak NSDAP
gumowa kaczka2021.12.3 19:53
tak,teraz parę tygodni zajmie egzegeza słów kogoś kto nie potrafi sobie kupić i właściwie użyć szamponu przeciwłupieżowego
Anonim2021.12.3 20:08
gumowa kaczka szampon przeciwłupieżowy wypiła i wypisuje głupoty na frondzie.
Anonim2021.12.3 20:33
Wydalaj !
Name2021.12.3 19:24
Rację ma prezes. Najpierw federacja z przywództwem szkopów, następnie segregacja rasowa (aryjscy barbarzyńscy i oprawcy jako panowie, reszta to podludzie, robole), a dla niepokornych - koncentracyjne obozy pracy z gazowymi łaźniami i krematoriami. Skąd my to znamy?. Czyżby Europa zapomniała o I i II wojnie światowej?
gorka2021.12.3 16:54
To oczywiste było dla mnie już w 2003 roku. Pisałem już wtedy do czego Niemcom jest Unia i poszerzenie jej, na państwa Europy Środkowej. Oczywiście głosowałem przeciwko anszlusowi, wskazując, że za parę groszy stopniowo będziemy tracić suwerenność, aż do jej zupełnej utraty. Podliczając nasze "korzyści" finansowe z tego dobrowolnego anszlusu okazuje się, że za ok. 1,5% naszego PKB dajemy się poniewierać i upokarzać przez unijnych lewackich grandziarzy i jak się okazuje - zwykłych złodziej! Czy ktoś z was, gdyby mu zaproponowano, że za 1,5% waszej pensji ktoś obcy będzie wam się szarogęsił w waszym mieszkaniu to zgodzilibyście się?? Jeżeli nawet zarabiacie netto 5000 PLN to 1,5 % to 75 PLN. Prawdopodobnie nawet za 1000 PLN posłalibyście gościa do diabła. To dlaczego godzicie się na przynależność Polski do tego lewackiego, niemiecko-francuskiego szwindla?? Ponad 80% was jest za anszlusem! Dla mnie to zagadka.
janton2021.12.3 16:52
łupieżastemu już dawno peron odjechał....żal.pl
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 21:20
PO to partia faszystowska
,,Niemcy chcą budowy IV Rzeszy’’2021.12.3 14:45
PiS i aborcjoniści jednym głosem w sprawie życia polskich dzieci . Kneset polin we warszawce .... Auschwitz 2.0 na prosbe masonow zbuduje . Schalom kaczor donald
Anonim2021.12.3 18:17
co komunizm odjeżdża to go goń
kayolicka deratyzacja Polski2021.12.3 21:21
PO to partia faszystowska
Eustachy2021.12.3 12:10
Niemiaszkowie ! Czas płacić reparacje za lata 1939 - 1945 i rozbój w Państwie Polskim !
Anonim2021.12.3 16:07
Ruscy nie?
[email protected]2021.12.3 16:20
Aż tylu onuc nam nie potrzeba!
helena2021.12.3 11:03
Prof.filozofii Bogusław Wolniewicz "III i IV rzesza" wykład.
helena2021.12.3 10:57
yoy tube filozof prof. B. Wolniewicz "III i IV Rzesza Niemiec"
><2021.12.3 10:55
Niemcy chcą wprowadzić w białych rękawiczkach, współczesną formę kolonializmu gdzie najważniejsze i niepodważalne zdanie zawsze będzie należało do Niemiec.
przemyśl-72021.12.3 10:34
Pisałem o tym trzy lata temu.Niemcy są niereformowalni,dlatego skończą w ...................
Anonim2021.12.3 10:55
A kogo obchodzi co pisałeś 3 lata temu?
lewica czyli niemieckie fundacje2021.12.3 10:30
pozarządowe, futrowane przez szwabów. nic dziwnego
To fakt2021.12.3 10:20
Nie przyłożymy rąk do budowy kolejnej niemieckiej Rzeszy. Niemcy kiepsko skończą jesli się z tego nie wycofają - kiepsko skończą, po raz kolejny ! To niemiecki łabędzi śpiew ??
yo2021.12.3 10:49
To prawda, jeśli spojrzeć na historię to za każdym razem gdy germani próbowali zrealizować swoje pragnienia o dominacji, za każdym razem tracili coraz więcej ziem i wpływów. Nawet w u szczytu swej potęgi III Rzesza była tylko nikłym echem I Rzeszy, wielkiego cesarstwa z XIII w i ich panowanie trwało o wiele krócej. (Tak samo po I WŚ, utracili swoje kolonie oraz większość swojego terytorium.)
Sebastian2021.12.3 9:51
Zasada "pieniądze za praworządność" - Polska przegrywa pierwsze starcie w TSUE. "Utrata części unijnych funduszy staje się coraz bliższa". Rzecznik generalny unijnego Trybunału Sprawiedliwości uznał, że skargi Polski i Węgier na mechanizm warunkowości łączący wypłatę środków z budżetu UE z praworządnością należy oddalić jako bezzasadne. Jeśli podobną jak rzecznik decyzję podejmie cały skład sędziowski TSUE — co zdarza się bardzo często — Polskę czekać może utrata unijnych funduszy, gdzie stawką jest 770 mld zł. — Polski rząd pierwszy poszedł "na wojnę" tak z Unią, jak z praworządnością. Teraz zbiera tego żniwo — mówi Onetowi mec. Sylwia Gregorczyk-Abram z Inicjatywy Wolne Sądy i Komitetu Obrony Sprawiedliwości.
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 21:23
PO to partia niemiecka
Anonim2021.12.3 9:36
Konusowi peron już kompletnie odjechał, ale PiSdzielce ciągle na kolanach przed pokurczem. 😁😁😁
Mateusz2021.12.3 12:53
Czy mówimy o człowieku tak zarobionym dla partii, który nie ma czasu na rozpięcie spodni przed oddaniem moczu.
katolicka deratyzacja Polski.2021.12.3 21:24
PO to partia faszystowska
robaczek2021.12.3 9:35
OJ LECI JARUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .......................... wystartował jak po księzyc!! ;] ......................... no mamy wodza idiote. Suerren podobny wiec ...... ........................................ PRZEZ TAKICH LUDZI POLSKA NIGDY NIE BEDZIE WIELKA !! ....
K.K.2021.12.3 10:31
Wielka nie musi być. Ważne by nie była robaczywa!
robaczek2021.12.3 12:22
;] ....... ale mi dziadek pojechales!!!!!!! ...... leże i płacze
Templar2021.12.3 9:27
Niemcy nigdy nie zrezygnują z próby całkowitego podporządkowania sobie Europy, robili to przez wieki i będą robić to nadal. Oni nawet nie są zdolni do refleksji, że nie mają do tego żadnego prawa. Dziś nie mogą rozwiązać tego zbrojnie więc posługują się innymi metodami
ak2021.12.3 9:10
Lewica w histerii, bo jako dorywczy koalicjant boją się o stan zdrowia psychicznego waszego prezesa.
Bismarck dał rozkaz2021.12.3 9:07
Więc helmuty napierają. Najpierw hitler, a teraz merkal. Marsze z pochodniami też dziwnie znajome... Wnusia?
realista2021.12.3 9:04
NORM STRIM to pakt ribentrop molotow od nowa a byla propozycja w jalcie zeby rozwiazac panstwo niemieckie blad ze tego nie zrobiono,wilk nigdy nie bedzie owieczka
O tym nie dowiesz się z Frondy....2021.12.3 8:48
Wczorajsze Wiadomości - Prowadzi Holecka która dzisiaj w sądzie przedstawiła zaświadczenie o chorobie covid19! Z tego powodu rozprawa została odroczona do lutego 2022!!! - Albo jej pełnomocnik jest idiotą albo są tak pewni siebie, ze władza ich ochroni, ze maja to w d...
Nie tylko "chcą budować"2021.12.3 8:48
...ale niestety robią to skutecznie od lat. Razem z putinem. Skoro hitlerowi się nie udało, to może mutti merkel da radę.
Roman2021.12.3 8:38
Smutna sprawa. Do tej pory sprzyjałem PiS wobec braku na polskiej scenie politycznej partii lub koalicji, która po pierwsze posiadałaby jakiś konkretny i spójny program a po drugie chroniłaby Polskę przed ofensywą lewackich ideologii typu LGBT, walka ze zmianami klimatu, etc. Wygląda jednak na to, że PiS to grupa niebezpiecznych nie tylko dla Polski nieudaczników. Czego się nie tkną, spartolą, stadnina w Janowie Podlaskim to tylko symbol.
Dam2021.12.3 9:09
Stadnina to był przedsmak, a "Polska w ruinie" to była obietnica wyborcza, którą skrzętnie realizują.
katolicka deratyzacjka Polski2021.12.3 21:26
Konfederacja to Krypto-Komuna.
kefas2021.12.3 8:11
pisowiecki psychopata doprowadził Polskę na skraj przepaści we wszystkich dziedzinach. Mam nadzieję, że będzie siedział za kratami, a jego i jego akolitów majątek przepadnie.
Kabaret....2021.12.3 8:58
Internet pod kontrolą rządu. Jest plan powołania "operatora narodowego". Podobne rozwiązania funkcjonują już w Rosji, w Korei Południowej i państwach arabskich...
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 21:27
PO to partia faszystowska
miki2021.12.3 8:09
Diagnoza prezesa jest słuszna.. a nawet bardziej prozaicznie ...stwierdza zaistniały fakt... problem jest proaty ..już ktos próbował "wybudowadź wierze babel" odwracając się od Boga ...no to Pan Bóg zburzył wierzę babel i pomieszał ludom (ludziom) jezyki ... ale na zesłaniu Ducha Świętęgo Apostołowie mówili różnymi językami ... i to jest problem podstawoway : bo bez Boga którego Niemcy sie wypierają to se moga zjednoczyć co najwyżej krowy w oborze.... czyli sa zkazani (i Europa) na poraszkę nawet to widać od strony analitycznej ... Niemcy i USA oddały produkcję do Chin .. a "zielony ład" zarżnie na amen gospodarkę w dłuższej perspektywie ponadto jak zwykle "pogrywają z Rosją" która w dłuższej perspektywie ma takie same aspirację co Niemcy ..ponadto Niemcy nie rozliczyli się z drugiej wojny siwatowej do lat 90 w Niemczech (RFN) większosć sedziów byłą w NSDAP a teraz chca nas uczyć praworządnosci a repearcji nie wypłacili .. u nas mówią " z leawicowego burdelu z burkinafaso nic dobrego nie wyniknie...
Anonim2021.12.3 7:53
W sprawie przyjmowania emigrantów to Kaczyński miał racje, w przypadku Nord Stream to Kaczyński miał racje - teraz Kaczyński też ma racje. Dobrze by było, żeby tym razem Europa była mądra przed szkodą.
droma2021.12.3 8:58
to nie grozi ponieważ od 1948 r. rosja imperium zła przekupuje ,szantażuje zachód i doprowadziła na zachodzie do degrengolady ,módlmy się ...
A ktoś ma wątpliwości?2021.12.3 7:48
Mamy powtórkę z lat 30-tych XX wieku. Te same sojusze, podobne metody: propaganda, kłamstwo i manipulacja.
ostorze2021.12.3 7:45
Szelenstwo osiegnelo ostateczna faze.
ostorze2021.12.3 7:41
Szelenstwo osiegnelo ostateczna faze.
Uroboros2021.12.3 7:40
[Admirał Conrad Albrecht w studium „Prowadzenie wojny morskiej na Morzu Bałtyckim” z kwietnia 1939 roku, cyt. za: Rolf-Dieter Müller, Wspólny wróg. Hitlerowskie Niemcy i Polska przeciw Związkowi Radzieckiemu, Wyd. Prószyński i S-ka Warszawa 2013, s. 180]: . . . . . Wielki cel, jaki przyświeca niemieckiej polityce, to zjednoczenie ziem europejskich rozciągających się od zachodniej granicy Rzeszy po europejską część Rosji włącznie pod wojskową oraz ekonomiczną zwierzchnością państw Osi. Taka Europa Środkowowschodnia byłaby wystarczająco silna, aby w czasie wojny móc samodzielnie wyżywić się i w wypadku braku dostaw surowców z innych kontynentów bronić się dzięki własnym siłom i własnym zasobom.
Anonim2021.12.3 7:37
Uroczystość pożegnania Angeli coś przypomina - te pochodnie, te chełmy jak u dziadka z Wermachtu, hmm ...
Po 11 ...2021.12.3 7:21
Polska znowu jest miejscem, gdzie ściera się Wschód z Zachodem. Od nas zależy, czy będziemy w rodzinie konsolidujących się państw zachodnich, czy w bandzie podbitych, kupionych, albo oszukanych państw pod kuratelą Putina. Czy będziemy z Niemcami, Francją, Włochami, czy z Rosją, Białorusią i Ukrainą. Nie ma innego wyboru. Pomysły o silnej narodowej Polsce, która jest skłócona ze wszystkimi dookoła to absurd. Ja wolę zachód, ale kotozjebki są mentalnie na Krymie. Dla mnie to zdrajcy.
Anonim2021.12.3 7:50
Pomysł o Polsce jako województwie IV Rzeszy to nie jest zdrada?
Anonim2021.12.3 7:59
Możesz się dogadać i zrobić coś wspólnie z sąsiadami, albo być "dumnym" samotnym dziwakiem. Co jest lepsze?
Roman2021.12.3 8:40
Chyba raczej "durnym" samotnym dziwakiem.
Po 11 ...2021.12.3 9:05
Te same idiotyczne argumenty słyszałem przed wejściem Polski do UE. I co? Niemcy pozbawili nas wolności?
O tym nie dowiesz się z Frondy....2021.12.3 5:24
Trwa kampania propagandowa rządu w sprawie cen paliw, więc ustalmy fakty: Ile litrów paliwa kupi za przeciętną pensję obywatel: 1. Szwajcarii- 2809 6. Niemiec - 1765 12. Finlandii- 1244 Średnia europejska - 1230 18. Czech - 866 20 Litwy -720 21. Polski - 673 Polska 21. na 29. będących w zestawieniu państw!
Kabaret....2021.12.3 5:41
Fakty są takie że obecnie w Polsce żyjemy jak pączki w maśle. Kto nie wierzy zapraszamy do Afryki, Azji lub na Kubę itd. PiS - hahahahhahahaha..........
Anonim2021.12.3 1:02
Radykalnymi komentarzami Jarek odwraca uwagę od polskich problemów? Chyba już widzi, że proces odcinania PiSdzielców od koryta się rozpoczął.
Ярослав2021.12.3 5:34
Chciałbym tylko przypomnieć, że Łukasz Mejza wciąż jest wiceministrem sportu.
Z dziejów pislandii....2021.12.3 5:39
I jeszcze pewnie długo będzie - brak osobników do większości sejmowej, daje mu przewagę...
Anonim2021.12.3 6:02
A może Mejza jest szykowany na szefa NBP? Tam przecież potrzeba jakiegoś leczenia-cudu.
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 21:30
PO to partia faszystowska
! ! ! !2021.12.3 0:45
„IV Rzeszy”? Czy jest gdzieś w pobliżu egzorcysta ? Jarek nam zwariował.
Chcę IV Rzeszy!2021.12.3 5:43
Pisowskim debilom wyjaśniam, że I Rzesza Niemiecka powstała w X w. jako Święte Cesarstwo Rzymskie - geopolityczna wizja zjednoczenia Europy na wzór państwa Karola Wielkiego oraz Imperium Rzymskiego. Ziemie polskie wchodziły w skład I Rzeszy.
Prezes Polski2021.12.3 5:45
Mieszko I płacił Cesarzowi trybut z ziem po rzekę Wartę. Piastowie wielokrotnie uczestniczyli w zjazdach Książąt Rzeszy. Brali udział nawet w wyborach Cesarza jako elektorzy Rzeszy. Poddawali się cesarskiej jurysdykcji. Bolesław Chrobry był bliskim przyjacielem Cesarza Ottona III. W zamyśle Ottona ziemie słowiańskie pod władztwem Piastów były jedną z czterech równoprawnych części Cesarstwa obok Rzymu, Germani i Galii.
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 21:33
PO to partia niemiecka jak NSDAP
stara wiedzma cyganka2021.12.2 23:58
Dobrze Prezes kadzi bo to prawda. Otwórzcie oczy ludzie, chcecie być niewolnikami i pod ludźmi w IV rzeszy?
Anonim2021.12.3 5:55
Nienawiść Kaczyńskiego wywołuje jednoczenia Zachodu. PiS reprezentuje wschodni motłoch, któremu wtłacza się do tępych łbów rojenia Putina o zjednoczeniu wschodu w ramach pobizantyjskiego II Rzymu alias Moskwy. W Polsce trwa starcie cywilizacyjne Zachodu i Wschodu.
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 21:34
PO to partia faszystowska
gorka2021.12.2 23:43
To oczywiste było dla mnie już w 2003 roku. Pisałem już wtedy do czego Niemcom jest Unia i poszerzenie jej, na państwa Europy Środkowej. Oczywiście głosowałem przeciwko anszlusowi, wskazując, że za parę groszy stopniowo będziemy tracić suwerenność, aż do jej zupełnej utraty. Podliczając nasze "korzyści" finansowe z tego dobrowolnego anszlusu okazuje się, że za ok. 1,5% naszego PKB dajemy się poniewierać i upokarzać przez unijnych lewackich grandziarzy i jak się okazuje - zwykłych złodziej! Czy ktoś z was, gdyby mu zaproponowano, że za 1,5% waszej pensji ktoś obcy będzie wam się szarogęsił w waszym mieszkaniu to zgodzilibyście się?? Jeżeli nawet zarabiacie netto 5000 PLN to 1,5 % to 75 PLN. Prawdopodobnie nawet za 500 PLN posłalibyście gościa do diabła. To dlaczego godzicie się na przynależność Polski do tego lewackiego, niemieckiego szwindla?? Ponad 80% was jest z UE. Dla mnie to zagadka.
Klapaucjusz2021.12.2 23:41
Nie będziemy pokazywać palcem, kto pierwszy przestał klaskać po przemówieniu Pana Prezesa.
katolicka detatyzacja Polski2021.12.3 21:35
PO to partia faszystowska
gorka2021.12.2 23:06
Niech Niemcy wiedzą, Polacy będą bronić swojej zachodniej granicy tak jak wschodniej a może i lepiej. Ryjecie znowu Hansy pod narodami i znowu dostaniecie po ryjącym ryju.
Życzliwy2021.12.2 23:33
gorka du bist ein Arschloch
gorka2021.12.2 23:46
Küss den Hund unter den Schwanz
Życzliwy2021.12.3 0:01
Leck mich am Arsch
Laki2021.12.3 8:08
O urwa, same świnie z odzysku.
Izydor2021.12.2 22:58
Na przykładzie dziadka z Mickiewicza widać jak kończy się ignorowanie zaburzeń psychicznych.
Anonim2021.12.2 22:57
Ten stary dziad juz calkowicie stracil kontakt z rzeczywistoscia. Jego trwanie u wladzy jest niebezpieczne dla narodu. Powinien zejsc ze sceny politycznej.
gorka2021.12.3 0:01
Jestem z tobą! Ja też wolałbym w miejsce prezesa Kaczyńskiego Lempart i Sterczewskiego. No cóż, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma!
Piotr2021.12.2 22:55
Tylko ktos,kto zupelnie nie zna Niemcow mogl myslec,ze bezinteresownie buduja "unie europejska",ot tak,dla ideii.To ma byc szczesliwa (wg niemieckiej normy i pod ich butem))Europa,tak ,jak mialo byc w latach 40tych XX w.
Życzliwy2021.12.2 23:31
Peter du bist ein Arschloch
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 21:38
PO jest jak NSDAP
matis892021.12.2 22:20
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 21:39
Skleroza Konfederacji jest juz nudna
Topek2021.12.2 22:18
Kaczy dyktatorek wprowadził w Polsce Ruski ład któremu Putin kibicuje od lat. Zresztą do tej pory prognozy Rosjan sprawdziła się co do joty. Oznacza to że Polska z Unii formalnie wystąpić nie chce, ale osunie się na jej peryferie. Bliskość ideologiczna PiSu i Kremla jest oczywista, a Warszawa w tym scenariuszu odgrywa rolę rusofoba i eurofoba jednocześnie. Kaczyński jest krytyczny wobec Moskwy, w rzeczywistości jednak rozbija spójność UE, co leży wyłącznie w interesie Putina
turkuć podjadek2021.12.3 5:18
topek , kretynku , zrób kÓpkę ...... może POmoże
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 21:40
PO to partia fazystowska
Po 11 ...2021.12.2 22:12
To oburzające, że Niemcy chcą budowy IV Rzeszy. To KŁAMSTWO!!!! IV Rzeszę buduje tylko on Adolf Kaczyński i Rudolf Sasin. Sieg PiS heil !!!
Po 11 ...2021.12.2 23:25
A może "Sieg heil PiS"? Jest na sali jakiś faszysta, tzn. Nieniec, albo germanista, tzn. zdrajca?
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 21:40
PO to partia faszystowska
eryk2021.12.2 21:51
To odpowiedź Niemców na już jawne ogłoszenie domagania się przez Polskę reparacji wojennych. Postanowili wziąć tą całą Europę pod but.
katolik2021.12.2 21:45
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
SZOK!!! BOŻE JAKA ORKA OSTRA!!!!2021.12.2 21:45
MY CHCEMY JĘZ. RADZIECKI !!! MY CHCEMY JIDYSZ WSZĘDZIE!!! . . . . . . . . . . . . . . A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj! matis89
katolik2021.12.2 21:37
Spółka UE to nazistowsko- masońska organizacja przestępcza jak ISIS, ale zawładneła cąłym światem ! SSPIS PO PSL SLD to psy morderców zagryzają Polaków !!!
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 21:42
Konfederacja Targowicka to lewicowa Krypto-Komuna
Topek2021.12.2 21:31
Kaczyńskiemu na stare lata z mózgu została tylko breja do karmienia świń
SZOK!!! BOŻE JAKA ORKA OSTRA!!!!2021.12.2 21:31
Nowa międzynarodówka: przyjaciele Putina i neofaszyści z inicjatywy Kaczyńskiego? „Szaleństwem jest demonizowanie prezydenta Rosji” – mówił w 2018 r. w dzienniku „La Repubblica” premier Węgier Viktor Orbán. Największym sojusznikiem Putina i... Kaczyńskiego w Europie są Orban, Salvini i Le Pen. Putin finansuje swoich sojuszników, a przeciwko Kaczyńskiemu organizuje ruch migrantów, który przypadkowo wzmacnia sondaże PiS.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.12.2 21:31
Jestem jednak d e b i l
sadsa2021.12.2 21:30
ahahaha glupie lewaki zaniemowily bo ktos nazwal rzeczy po imieniu. buahahahaha
Anonim2021.12.2 21:56
"Z tym Wehrmachtem to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi" – 2005 Jacek Kurski celnie o wyborcach PiS
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 21:44
PO to partia faszystowska
MEGA MASAKRA!!!2021.12.2 21:28
„Szaleństwem jest demonizowanie prezydenta Rosji” – mówił w 2018 r. w dzienniku „La Repubblica” premier Węgier Viktor Orbán. "W Europie bardzo ryzykowne jest wypowiedzenie choćby pół słowa przychylnego Putinowi. Przedstawiany jest z kopytkami i rogami, jak diabeł. Aby być uznanym za dobrego Europejczyka obowiązkowe jest opisywanie Putina jako diabła" - stwierdził Orban. Węgierski premier zaznaczył, że Putin "rządzi wielkim i prastarym imperium" i odbudował wielkość swego kraju, a Rosja odgrywa znów pierwszoplanową rolę w światowej polityce. "UE nie rozumie Rosji" - dodał premier Węgier.
Andrzej2021.12.2 21:26
B
matis892021.12.2 21:25
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
Teodor Duracz2021.12.2 21:22
MY CHCEMY JĘZ. RADZIECKI !!! MY CHCEMY JIDYSZ WSZĘDZIE!!! . . . . . . . . . . . . . . A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
"w histerii"2021.12.2 21:21
Nie jest histerią reakcja na debilizm
Anonim2021.12.2 21:20
Niemcy już 1000 lat kombinują i nic im nie wychodzi.
OKOPZN2021.12.2 21:20
Pare groszy za kilowat , to stan technologi dla Polski na dzisiaj !!!! https://www.youtube.com/watch?v=Ci-xPu3CSvI&t=12s
OKOPZN2021.12.2 21:17
Chcesz zostac milionerem , byc Polakiem !!!! https://www.youtube.com/watch?v=IF4oZ5Q41Kc&t=2s
Would you like to suck my dog's dick?2021.12.2 21:23
You'll be well compensated.
harry2021.12.2 21:16
Zauważam, że cały ten wściekły wrzask lewacko-tęczowego motłochu dotyczy nie tego, że Niemcy chcą budowy IV Rzeszy i podporządkowania sobie państw UE i o tym świadczy ich umowa koalicyjna, tylko tego, że Prezes śmiał o tym powiedzieć. Trzeba jeszcze mocniejszego dowodu na obłęd paranoi polsko-języcznych totalnych sługusów Berlina i jednocześnie Kremla, z którym niemiecka IV Rzesza UE już robi interesy gazowe i paliwowe nad głowami innych unijnych państw? I czy potrzeba jeszcze bardziej wyrazistego argumentu by w końcu rozpocząć szybką ewakuację Polski z coraz silniejszych okowów niemieckiej IV Rzeszy UE? Natychmiast rozpocząć Polexit !!!
OSTRA ORKA!!!2021.12.2 21:14
Mały gnom skłócił Polaków między sobą i z całą Europą. W razie zagrożenia - radźta se sami brzmieć będzie dyplomatyczna odpowiedź. CHWDP gnomowi z PZPR!!! NA POHYBEL POLSKIEJ ZJEDNOCZONEJ PRAWICY RZECZPOSPOLITEJ!!!!
Teodor Duracz2021.12.2 21:14
A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Teodor Duracz2021.12.2 21:13
MY CHCEMY JĘZ. RADZIECKI !!! MY CHCEMY JIDYSZ WSZĘDZIE!!! . . . . . . . . . . . . . . A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Anonim2021.12.2 21:27
gimbie podkarpacki - nie ma i nie było nigdy czegoś takiego jak język radziecki.
Anonim2021.12.2 21:10
O T W Ó R Z O C Z Y TAJEMNICE IV RZESZCZY – CO ZABIJA LUDZI NA ZIEMI CO 19 MINUT ? ROCKEFELLER, WHO, BIG PHARMA, BAYER, IG. FARBEN.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.12.2 21:03
zaszczany żoliborski debil zdurniał do reszty! i taki przygłup rządzi polską...
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 21:46
PO to partia faszystowska
Anonim2021.12.2 21:00
O T W Ó R Z O C Z Y TAJEMNICE IV RZESZCZY – CO ZABIJA LUDZI NA ZIEMI CO 19 MINUT ? ROCKEFELLER, WHO, BIG PHARMA, BAYER, IG. FARBEN. Big Pharma zaciąga zasłonę nad wartym wiele miliardów przemysłem farmaceutycznym, aby ukryć podstępne metody wykorzystywania i manipulowania chorobami, a w niektórych przypadkach tworzenia ich w celu uzyskania zysków. Naukowcy, media i pracownicy służby zdrowia skoncentrują się na praktykach marketingowych sprzedaży, a reklamy leków skierowanebezpośrednio do konsumenta gloryfikują i normalizują używanie leków na receptę oraz promuje je wśród lekarzy. Światowy monopol na oszustwa farmaceutyczne ma siedzibę w trzech krajach, które są głównymi eksporterami kartelu: w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Niemczech. W każdym kraju, do którego wkroczył Hitlerowski Wehrmacht, pierwszym aktem było obrabowanie przemysłu chemicznego, petrochemicznego i Aby umocnić swoją pozycję światowego lidera w dziedzinie opatentowanych farmaceutyków, kartel IG Farben testuje swoje opatentowane substancje farmaceutyczne na więźniach obozów koncentracyjnych w Auschwitz, Dachau i wielu innych miejscach. Opłaty za przeprowadzenie tych nieludzkich badań były przelewane bezpośrednio z rachunków bankowych firm Bayer, Hoechst i BASF na konta bankowe SS, które prowadziło obozy koncentracyjne.farmaceutycznego i przekazanie ich – bezpłatnie – do Rzeszy IG Farben.O dziwo, prawdziwi sprawcy śmierci 60 milionów ludzi w czasie II wojny światowej – dyrektorzy IG Farben – otrzymali najłagodniejsze wyroki. Nawet dyrektorzy bezpośrednio odpowiedzialni za zbrodnie w IG Auschwitz zostali skazani na maksymalnie dwanaście lat więzienia. Zaskoczony? Nie powinieneś.W ciągu kilku lat skazani w Norymberdze menedżerowie IG Farben zostali zwolnieni z więzienia i wrócili na swoje poprzednie stanowiska jako udziałowcy w interesach Rockefellera. Na przykład Fritz Ter Meer, skazany na dwanaście lat więzienia za swoje zbrodnie w Auschwitz, w 1963 roku ponownie był prezesem największej niemieckiej firmy farmaceutycznej Bayer!Agencje Organizacji Narodów Zjednoczonych, takie jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Światowa Organizacja Handlu (WTO), które zostały założone jako organizacje rzekomo służące dobru ludzi na całym świecie, wkrótce stały się niczym więcej niż ramieniem politycznym świata. światowe interesy związane z ropą naftową i lekami.W imię interesów Rockefellera rząd Niemieckiej Farmaceutycznej Republiki Bananowej przewodził jednej z najbardziej znanych inicjatyw, jakie kiedykolwiek podjęto w ONZ. Pod pretekstem ochrony konsumentów rozpoczął czterdziestoletnią krucjatę zakazującą terapii witaminowych i innych naturalnych, niepodlegających opatentowaniu metod zdrowotnych we wszystkich krajach członkowskich Organizacji Narodów Zjednoczonych. Celem było po prostu zakazanie jakiejkolwiek konkurencji dla miliardowego biznesu opatentowanymi lekami.
Karol2021.12.2 21:00
W końcu przez tyle lat po 89 to nerwicy dostaną
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.12.2 20:44
Dostałem email z firmy kosmetyczno-garbarskiej "Rudolf Franz Höss" polecający mi mydełka, tzw. rodzinne. Może być z ciotki, babki, dziadka.
Ala Wilk2021.12.2 20:41
Pisowcy wolą Europę Narodów jak w 1914 i 1939
Ty kurwiszonie żydowski2021.12.2 21:02
GÓWNO wiesz co Pisowcy wolą! Dumb kike!
katolicka deratyzacja Polski2021.12.3 21:47
PO to partia faszystowska
Czas na Bory Tucholskie, Prezesie. Emeryture!2021.12.2 20:35
Za przeproszeniem, ale Przezes PiS-u gówno wie co Niemcy chcą zrobić. Tylko niewielu Niemców o tym myśli po siódmym snapsie.
Anonim2021.12.2 21:01
Za przeproszeniem ale Prezes jest najlepiej poinformowany o sytuacji w Niemczech
Anonim2021.12.2 21:13
O T W Ó R Z O C Z Y TAJEMNICE IV RZESZCZY – CO ZABIJA LUDZI NA ZIEMI CO 19 MINUT ? ROCKEFELLER, WHO, BIG PHARMA, BAYER, IG. FARBEN.
BIG PHARMA to Skrzypek co sra z dachu2021.12.2 21:27
https://www.youtube.com/watch?v=WDVvDr4OMkw
Również w piciu musi być u nich ordnung.2021.12.4 2:57
Chłop ze mnie na schwał ale kompletnie pijany. Ten grosz jest na wino a ten halerz na wódkę. Tak sobie maszerując, śpiewali opoje pijackie pieśni i demolowali świat. Swój i nie swój. Myślisz, że ochlapusy nie wiedzią co robią?
Niech najpierw zbudują III-ecią2021.12.2 20:35
bo tamta to był tylko slogan propagandowy.
Anonim2021.12.2 21:16
Kosztowała 10 mln trupów