Lisicki: Trzaskowski to forpoczta LGBT - zdjęcie
18.06.20, 15:07Paweł Lisicki, publicysta i red. nacz. "Do Rzeczy"/YT/Telewizja Republika

Lisicki: Trzaskowski to forpoczta LGBT

33

Poglądy głoszone przez kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego trakcje trwającej właśnie kampanii prezydenckiej diametralnie odbiegają od tych, które głosił jeszcze kilka miesięcy temu. Wiele pytań dziennikarzy wywołuje jego frustrację, a na wiele nie chce najzwyczajniej odpowiadać i próbuje zbyć i dziennikarzy i wyborców tanimi sztuczkami retorycznymi.

Na antenie Polskiego Radia 24 temat poglądów i samej osoby Rafała Trzaskowskiego podejął red. naczelny pisma Paweł Lisicki.

Zdaniem redaktora naczelnego "Do Rzeczy" Trzaskowski nie jest "klasycznym ideologiem lewicy", ale "produktem lewicowego-liberalizmu w wersji polskiej, w związku z tym jest bardziej umiarkowany, niż tego typu twory w Unii Europejskiej czy na Zachodzie".

Powiedział on m.in.:

- Jeżeli komuś zależy na ochronie tożsamości kulturowej Polski, to to, co Rafał Trzaskowski reprezentuje, jest dla tego zagrożeniem

Dodał też:

- Gdyby Rafał Trzaskowski odniósł zwycięstwo w wyborach, oznaczałoby to, że wszelkie elementy związane z ideologią poprawności politycznej, rewolucją obyczajową, "walcem postępu", który bez przerwy się toczy, dotarłyby do Polski i uzyskały tutaj 

Lisicki uzasadniał dalej:

- LGBT jest zlepkiem ideologicznym, wyrażającym pewną wspólnotę interesów, która to wspólnota zasadza się na przeprowadzeniu rewolucji obyczajowej w państwach, gdzie tym aktywistom udaje się uzyskać wpływ na polityków i na prawo. Rafał Trzaskowski jest forpocztą, znakiem tego ruchu

W kontekście ideologii LGBT stwierdził:

- Nie ma człowieka LGBT, bo nie ma nikogo, kto by spełniał wszystkie kryteria zawarte w tych czterech literach. Ci, którzy mówią, że to nie ludzie, a ideologia, mają oczywiście rację

 

mp/polskie radio 24

Komentarze (33):

Marek2020.06.19 7:40
Kolejny kryptogej się objawił.
ryszard2020.06.19 7:25
Każdy człowiek (obojętnie: L czy G, lub T, albo B) określając się jako cząstka hybrydy LGTB wyrzeka się automatycznie własnej indywidualnej osobowości. Ukrywana motywacja, że kiedy hybryda zdobędzie władzę, to jakaś jej część stanie się również jego udziałem jest równie obrzydliwa co absurdalna. Jeśli nawet ideologia LGTB miałaby sięgnąć po władzę, to stanie się ona wyłączną własnością tych, którzy cały ten faszystowski przewrót wymyślili i sfinansowali, wykorzystując LGTB do zamachu na człowieczeństwo bo jest ono przeszkodą do wprowadzenia światowego neoniewolnictwa.
Archanio\\305\\202 Gabriel2020.06.19 2:31
panie Lisicki - nie rozumiem dlaczego nie został pan Duchovny'm.
Andrzeju jak Ci na imię2020.06.18 19:31
O, Lisicki, wspaniały komentator na temat LGBT. Sam w swojej książce wrzucał bezeceństwa o "papieżu heretyku" na temat przemian w Kościele swoje orgiastyczne fantazje kościelne. Tfu na tego głąba!
fdf2020.06.18 19:07
od czasów dziadka z wermachtu prawicowemu dziadostwu mówię stanowcze nie
Szybka Randka sex2020.06.18 17:59
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.lexlale.eu Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
Saki Faki2020.06.18 18:37
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz Agnieszkę Dz.!
anonim2020.06.18 16:28
Oczywiście że tak, wszak nikt z nas nie uważa, że jego tożsamość określa się poniżej pępka, tylko zaślepiony ideolog może tak twierdzić, jasne, że nie o sobie!
Pamiętaj: SZCZEPIONKI ZABIJAJĄ2020.06.18 16:00
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐄𝐑𝐈𝐀 𝐖 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 𝐒𝐙𝐀𝐋𝐄𝐉𝐄 ! 𝐀𝐌𝐁𝐀𝐒𝐀𝐃𝐀 𝐔𝐒𝐀 𝐖 𝐖𝐀𝐑𝐒𝐙𝐀𝐖𝐈𝐄 𝐓𝐎 𝐒𝐀𝐌𝐈 "𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐈" !
PiS to masoneria tak jak PO2020.06.18 15:52
Oto unia europejskatak bliska POPSL i PIS/SLD:Wstyd Polacy za judaszowe srebrniki , uwiarygadniacie marksistów, dewiantów i pedofili...Lepiej jakbyście sobie kamień młyński do szyi przywiązali niż w takiej organizacji uczestniczyć!! https://prawy.pl/109056-obrzydliwe-wladze-berlina-przez-30-lat-przekazywaly-bezdomne-dzieci-pedofilom/
antymarksista2020.06.18 15:49
. Trzaskowski jest wzorcem lewaka. Nic nie robić, pieprzyć bez sensu, nie identyfikować się z żadną nacją, promować wszystkie przejawy dewiacji seksualnej, odrzucać prawo naturalne i chrześcijańską tradycję, wprowadzać destrukcję we wszystkich strukturach związanych z uznanymi wartościami. Ten człowiek błądzi. Nie jest Polakiem, nie jest europejczykiem. Płynie z nurtem "Czajki", której przyszłość, jak wiemy jest bliżej nieokreślona. Człowiek bez wizji nie jest godzien zaufania.
dr2020.06.18 15:32
wszystko co mówi dziennikarz mówi z sensem ... tylko co z tego ? już sam fakt że glosuje na niego 28% wyborców jest dramatem PO-niepoczytalności ... nie powinien dostać więcej niż 0,28 promila a co zrobić w Wa-wie wywala ludzi (poprzez reprywatyzacyjną mafie) na bruk i "pedałuje" a na Śląsk jedzie do niby "biednego" uczestnika wypadku z limuzyną pani Szydło , któremu krzywda się nie dzieje ... może dostanie mandat ? może nie ? ale cóż do PO-polctwa takie matolstwo to łykają jak pelikany ryby ? i gadać se można i do tego PO-betonu nic nie dociera
Izydor2020.06.18 15:32
Czy wy możecie się ogarnąć? Świat wam ucieka a wy jakieś pier.dololo o ideologi LGBT. Świat się zmienia, związki partnerskie są czymś normalnym i oczywistym.
anonim2020.06.18 15:51
S.....j
dr2020.06.18 15:52
zawsze były ...ale co ma do tego Państwo ? co nas to obchodzi kto z kim śpi ? nic a nic zostań prezesem związków ...zrób se rejestr i rejestruj... w necie nawet rejestr opublikuj ale za swoje prywatne (lub składkową prywatną kasę) se zrób... co nas to obchodzi .. ? w Polsce nie było nie ma i nie będzie Policji obyczajowej... przywileje należą się rodzinie ... a aktywistom LGBT kop.. w 4 litery i odlot na księżyc w jedną stronę
Izydor2020.06.18 16:59
Żyjesz na zadupiu europy, prawo masz jak w Salwadorze i jeszcze z tego dumny jesteś. Najśmieszniejsze jest to że cały cyrk o LGBT to batiuszka Putin rozpętał a wy jak te tępe owce za tym jedziecie.
dr2020.06.18 20:45
może to i dobrze gdzie się żyje bo w tej "światłej" Europie trochę i muzułmanie zrobią szariat... i kto jeszcze zdrów do nas będzie uciekał a co muzułmanie zrobią z "homo" pisać nie będę innych argumentów nie masz ? a to szkoda....
Izydor2020.06.18 21:46
Jakimi ścieżkami płyną katoprawicowe myśli od LGBT do muzułmanów. Jeszcze na jakieś fajne fobie cierpisz?
Brutus2020.06.19 11:20
Tylko skrajny inteligentny inaczej nie widzi związku agresji lgbt z najazdem muzułmańskich watah. Fajnego macie sojusznika w dziele eksterminacji rdzennej ludności europejskiej.
Brutus2020.06.18 16:00
Barbaryzacja jest może i czymś "oczywistym" w upadającym świecie "zachodu", ale zachowajcie sobie swoje zepsucie dla siebie. W 3rzeszy normalne i oczywiste było gazowanie podludzi, w CCCP w pierwszych latach, za Lenina, normalne i oczywiste były homo-związki. Na Nowej Gwinei normalne i oczywiste było ludożerstwo. Więc ogarniaj sobie co chcesz, a od nas trzymaj się z daleka, bo nie będzie miło.
Izydor2020.06.18 17:01
Mój mały, biedy, zagubiony misiu. Kościół kiedyś dzielnie walczył z rachunkiem różniczkowym, obecnie wymyślił sobie nowego żyda w postaci LGBT. Przeminie tylko naszego kraju szkoda.
Brutus2020.06.18 17:07
Jesteś tak niewykształcony, że nie wiesz dlaczego ich wykopywano po kolei z wszystkich krajów Europy? A może jesteś tak niewykształcony, że nie wiesz, jaką rolę odgrywali oni w lichwie, handlu niewolnikami i szczuciu do powstań i wojen? A może jesteś tak niewykształcony, że nie wiesz, jak wykorzystywali i gnębili Polskiego chłopa i mieszczanina? A może jesteś tak niewykształcony, że nie wiesz, jaka rolę odegrali w hekatombie sowieckiej, gdzie na ich rozkaz wymordowano 1/4 wszystkich Rosjan i 90% Polaków? Typowy lewak.
Izydor2020.06.18 17:15
Widzę, że zgodnie z najlepszymi wzorcami lat trzydziestych, wyznajesz tak zwany antysemityzm naukowy. Brawo, brawo. Jeszcze z siedemdziesiąt lat dostępu do zachodniej kultury i cywilizacji i być może wyjdziesz na ludzi. Trzymam kciuki.
Brutus2020.06.18 17:28
chłopcze, za 10 czy 20 lat zostanie po was zasadniczo wspomnienie po największych nieudacznikach w dziejach świata, bo wpływu na nic mieć już nie będziecie. Jeśli myślisz, że wasza wariacka "europka" przeżyje jeszcze 70 lat, to znaczy że jesteś typowym lewakiem, oderwanym od rzeczywistości. Kłótnie w rodzinie, bijatyki między kolejnymi kandydatami na Nadludzi, czy to nadludzi niemieckich, czy sowieckich, kompletnie mnie nie interesują Widzę te, że jak na lewaka przystało, twardo odmawiasz podstawowej wiedzy historycznej. Ale to u was normalne. W ciemno podpisujecie się pod każdym rasistowskim wyrzygiem nienawiści, byle poniżać Polskę, Kościół i Europę.
Nie chcę Twojej modlitwy2020.06.18 15:31
"Poglądy głoszone przez kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego trakcje trwającej właśnie kampanii prezydenckiej diametralnie odbiegają od tych, które głosił jeszcze kilka miesięcy temu. Wiele pytań dziennikarzy wywołuje jego frustrację, a na wiele nie chce najzwyczajniej odpowiadać i próbuje zbyć i dziennikarzy i wyborców tanimi sztuczkami retorycznymi." I ani słowa o tym co faktycznie Trzaskowski powiedział i które z jego słów są już nieaktualne. W zamian za to mamy opinie miernego publicysty, znanego z ultrakonserwatywnych poglądów i budowania mediów tożsamościowych przedkładających wspólnotę swoich wiernych ponad faktami. Jednym słowem – Fronda stawia we wstępie jakieś bliżej nieokreślone słowa kandydata na prezydenta i konfrontuje je z wypowiedziami pana, który z dumą głosi, że prawda dziennikarska jest dla niego mniej ważna od słuchającej go gawiedzi. Widać że wciąż szukacie "dziennikarza".
dr2020.06.18 15:46
wykaż się trochę intelektem wszyscy wiedzą że Trzasio w Wa-wie wywala ludzi na bruk (zaskarża wszystkie decyzje zwrotowe) i popiera LGBT czyli jawnie "pedałuje" ale teraz na pytania dziennikarzy w tych kwestiach nie odpowiada taką postawę nazywamy "rżnięciem głupa" za awarie ścieków odpowiedzialny nie był... ale za ukrywanie tego faktu już tak ... Czajka to PO-produkt i PO jest już za to odpowiedzialna zamiast zrobić dwie tradycyjne oczyszczalnie (po obu brzegach Wisły) PO zrobił jedną eksperymentalną (gdzie kanał pod Wisła to koszt ewentualnej drugiej oczyszczalni ) która działa w 50% bo spalarnia nie działa spalarnia ? prawie w centrum Wa-wy ze zbyt niskimi kominami ... a ? zapomniałem dodać ...oczyszczalnia za mała bo nawet jak działała to miała zrzuty kontrolowane do Wisły ... PO potrafi... wszystko spieprzyć i wszystko ukraść i wszystkich okłamać... i oszukać i "głupa" udawać ale betonowych PO-wyborców to nie rusza ...szambo jest "kul" ?
man.of.Stagira2020.06.18 15:15
100% RACJI! Żadne poglądy nie stanowią - W SOBIE same- ideologii dopóty, dopóki nie stają się narzędziem walki z innymi ludźmi i zmuszania ich do podzielania tych samych celów. IDEOLOGIE to n a r z ę d z i a walki -słowem i działaniem- przeciwko ludziom o odmiennych poglądach. W szerokim sensie wszystko m o ż e stać się -w pewnych okolicznościach- ideologią.
ktos2020.06.18 15:23
Owszem. np Ideologia katolicka, ideologia nacjonalistyczna (bazująca na sztucznym XIX wiecznym pojęciu narodu)
anonim2020.06.18 15:35
Szkoda, że jeszcze nie zaśpiewałeś: "Wyklęty powstań, ludu ziemi, Powstańcie, których dręczy głód."
Brutus2020.06.18 15:52
Bredzisz Każdy nacjonalizm ma inny charakter czyli jest inną, często przeciwstawną innym nacjonalizmom, ideologią. Nie ma "ideologii katolickiej", bo to religia. To ideologie są para- albo pseudoreligiami. No, ale lewaki mają fundamentalne braki w wykształceniu, i wszystko im się miesza. Nawet pojęcie narodu jest w ich głupich łbach "sztuczne" i "XIX wieczne"
leszczyna2020.06.19 0:21
Owszem, jest ideologia katolicka i nawet w niejednej wersji. Przykładem ideologii katolickiej może być Dictatus Papae - Dyktat papieski Grzegorza VII z roku 1075, w którego papież sprawuje władzę nadrzędną wobec władzy świeckiej, której przedstawiciele mają całować jego stopy na znak poddaństwa. Inną odmianą ideologii katolickiej jest nawracanie ogniem i mieczem w celu poszerzenia stanu posiadania, czego przykładem może być podbój kolonialny czy działalność Krzyżaków. W obu tych przypadkach religia zostaje włożona w ramy ideologii, co samo w sobie nie ma nic wspólnego z wiarą jako taką - co ma wiara w Trójcę Świętą do zaboru ziemi Indian?
Brutus2020.06.19 11:16
Jak widać, prowoku pod fałszywym pseudonimem, nie rozróżniasz doktryny i praktyki politycznej od ideologii. Zapewne nie wiesz co to jest ideologia, ale u lewakoidalnych to standard. Brednie o zaborze ziem indian to już wyższy poziom absurdu.
leszczyna2020.06.19 13:41
"Fałszywy pseudonim" to pleonazm. Wiesz, co to takiego? Dla poszerzenia horyzontów polecam lekturę encykliki papieża Pawła III z 1537 roku pt. Sublimus Dei o Indianach.