Kukiz o Komorowskim: Ten system zwariował - zdjęcie
14.05.15, 09:52

Kukiz o Komorowskim: Ten system zwariował

9

Kukiz na antenie „Radia WNET” skomentował decyzję Komorowskiego o odrzuceniu debaty, którą rockman miałby poprowadzić. Prezydent przekonywał, że pomysł jest zły, bo… albo jest się politykiem, albo obywatelem. W ten sam sposób wyraziła się zresztą premier Ewa Kopacz. „Ja nie rozumiem tego podziału. Uważam, że polityk powinien być wzorem obywatela. Skoro ten system zwariował to przedstawianie takich wypowiedzi przestaje dziwić” – powiedział Kukiz.

Stwierdził też, że nie rezygnuje ze swojego pomysłu i nadal chce przeprowadzić debatę. Wyśle dzisiaj do sztabów Komorowskiego i Dudy oficjalne zaproszenie. Andrzej Duda propozycję przyjął już wczoraj, w tym przypadku jest to więc tylko formalność.

Kukiz chce jednak wyjść naprzeciw dziwnym oczekiwaniom Komorowskiego. „Również zasugeruję panu prezydentowi, że skoro nie ja mam prowadzić debatę to niech poprowadzi ją dziennikarz wskazany przez mój elektorat. Ten elektorat powinien sam o tym zdecydować. Podam listę kilku kandydatów i moi wyborcy zdecydują o tym na facebook-u” – powiedział Kukiz.

kad/radiownet

Komentarze (9):

anonim2015.05.14 10:26
"A rękę podniesioną na władzę ludową odrąbiemy " J.Cyrankiweicz "Gówniarzom nie oddamy władzy" A.Michnik Młodzi uważajcie na siebie władza deprawuje, władza absolutna deprawuje absolutnie. Agentura wpadła w panikę i to może być grożne.
anonim2015.05.14 10:28
Kukiz chce się promować kosztem Komorowskiego i właśnie dlatego został mu zapomniany przebój "ksiądz proboszcz już się zbliża.Wróg naszego wroga, jest naszym przjacielem choćby z przeszłości miał coś za uszami.
anonim2015.05.14 10:44
O i widzicie sami wpis @brokrak Postawiłem tezę argument wniosek jak w matematyce :)
anonim2015.05.14 10:51
Kukiz nie musi się "promować kosztem" czy stosować innych zabiegów politycznych. Póki co jest sobą. Jeśli jako "będący sobą" walnie coś z czym się jego wyborcy nie zgadzają - to albo się do tego ustosunkuje i nie będzie mu wstyd np się przyznać (co dzisiaj lansuje się w TV jako "zmienność poglądów"). Jeśli przestanie być sobą - to on już dobrze wie, że jego elektorat to elektorat świadomy, samemu oceniający i myślący, który bardzo szybko każdą fałszywą nutę wyłapie i pan Kukiz się skończy. Do tego czasu stacje TV, internetowe trole czy inne brokraki mogą sobie pienić, ale i tak niczego nie zmienią. Kukiz dla wyborcy jest transparentny - teksty o alkoholiźmie, twórczości, poglądach na przestrzeni dziejów są ogólnie znane, a podejście Kukiza do tych tematów uważane jest w elektoracie za przynajmniej "adekwatne" jeśli nie "odpowiedzialne".
anonim2015.05.14 12:47
Coś czuje, ze za jakiś czas seryjny samobójca będzie jednak pytał o pana Pawła...
anonim2015.05.14 15:30
Komorowski nie zgodzi się na debatę:)
anonim2015.05.14 17:44
Ci oburzeni to zaczyna się robić jakaś farsa. Nie będą głosować na nikogo. A więc jak sobie wyobrażacie wprowadzanie zmian w konstytucji po jesiennych wyborach. Z kim gamonie chcecie wprowadzać z kłamczuchem Komorowskim który z PO rządzi 8 lat i cały czas kłamie. A może spróbować to zmienić z Dudą i PISem. Pomyślcie trochę a nie pieprzyć w czambuł głupoty iż się nie popiera nikogo. Żebyście się zesrali to samodzielnie rządzić nie będziecie a tym bardziej zmian w konstytucji nie wprowadzicie. Chyba że nie chodzi wam o Polskę a o koryta. Czasem trzeba się ugiąć aby coś zmienić. A nie jak te trzy małpy, w których jedna zasłania oczy, druga uszy a trzecia gębę.
anonim2015.05.14 20:25
więcej samobójców nie będzie bo byłoby to teraz podejrzane.
anonim2015.05.14 21:12
Nowakowska ; pedał jesteś czy co?