Ks. Małkowski: Ta władza zaprzedała się złu, są jak uczniowie szatana - zdjęcie
07.10.15, 08:54

Ks. Małkowski: Ta władza zaprzedała się złu, są jak uczniowie szatana

10

Ks. Stanisław Małkowski, kapelan "Solidarności", niezwykle mocno ocenił działalność Bronisława Komorowskiego. W wywiadzie dla "Super Expressu" nie wahał się nazwać go "pajacem" i "błaznem", przyrównać go do "ucznia szatana" oraz oskarżyć o świętokradcze przyjmowanie Komunii świętej.

"To jest błazen. Pajac, który kompromituje się do cna i przy tym ośmiela się świętokradczo przyjmować komunię świętą. I co gorsza, znajduje duchownych, którzy go w tej schizofrenii utwierdzają" - powiedział ks. Stanisław Małkowski.

Ksiądz uznał też, że należy powtórzyć egzorcyzmy przed Pałacem Prezydenckim. Nie chodzi o Andrzeja Dudę i jego ekipę, ale o uporanie się z dziedzictwem poprzedników. " tym pałacu urzędują inni ludzie, ale sam pałac jest symbolem władzy, która jeszcze nie ustąpiła" - powiedział ks. Małkowski.

Kapłan nie ma też wątpliwości: Polska jest dziś chorym państwem. "To chore państwo, III RP, jest skazane na zagładę, która oby jak najprędzej nastąpiła.o chore państwo chce, żeby dzieci wyrzekły się swojej wiary, kultury, narodowości, tożsamości i gdy dorosną - by stały się niezdolne do zawarcia trwałego związku małżeńskiego. Chodzi o to, by wytworzyć istoty nijakie. Do tego dążą obecne zaprzedane złu władze" - powiedział.

bjad/se.pl

Komentarze (10):

anonim2015.10.7 8:57
Czy wezwania do "egzorcyzmów pałacu" wynikają z przekonania, że "czarty" siedzą w ścianach, sprzętach, kątach? Kto powołuje na stanowisko "kapelana Solidarności"?
anonim2015.10.7 9:07
A ja z przerażeniem dostrzegam, że wyborcy mocno popierali tego wypiardka mamuta i A. Duda pojawił się tylko dzięki Kukizowi. Jeśli tak to duża część społeczeństwa uwielbia masonów i satanistów.
anonim2015.10.7 9:07
Ciekawe też, czy jakoś dokładniej zostało uzasadnione "świętokradcze przyjmowanie Komunii świętej". Skąd wiadomo, że omawiany nie był w stanie "łaski uświęcającej"? Może też należałoby wprowadzić "klauzulę sumienia", dla takiego "kapelana", który jest zdania, że przyjmujący sacramentum chce tym przyjęciem dokonać świętokradztwa?
anonim2015.10.7 9:12
Ad grahokus. No, tak p. Komorowski miał jednak bardzo wielu zwolenników, którzy głosowali na niego. Natomiast p. Duda zbierał raczej głosy nie tyle swoich zwolenników, co w ogóle przeciwników p. Komorowskiego. Niejasne jest natomiast, dlaczego rzekomo p. Duda "pojawił się tylko dzięki Kukizowi".
anonim2015.10.7 9:33
Są ludzie, którzy kpią z tych egzorcyzmów. Pamiętamy jednak o tym, że w tym miejscu działy się różne rzeczy po 10 IV 2010. Poza tym jeśli ktoś twierdzi,że już wszystko wie na temat jak doszło do tej tragedii, ten oszukuje samego siebie i innych, choćby i nieświadomie. W historii jest zaś wiele przykładów na masowe zwodzenie ludzi, którzy nie dostrzegają zła, dopóki nie dotknie ono ich samych.
anonim2015.10.7 9:54
RobertW Pojawił się jako zwycięzca. Kukiz odebrał głosy Komorowskiemu w I turze, którą ten mógłby wygrać uzyskując powyżej 50% i Duda przepadłby wtedy ostatecznie..
anonim2015.10.7 12:31
Ad grokhaus. Aha, to dość zrozumiałe. Ale gdyby nie było p. Kukiza, to mogliby głosować na kogoś innego, byle tylko nie na p. Komorowskiego. Ten ostatni był dobrze znany i ludzie po prostu chcieli głosować na kogoś innego. P. Kukiz nie jest na tyle podobny do p. Komorowskiego, żeby twierdzić, że odciągał głosy, które w razie jego nieobecności na pewno by przypadły p. Komorowskiemu.
anonim2015.10.7 12:36
Ad "pa-ula". Niektórym się zdaje, że "egzorcyzmy" odnośnie do miejsca zapewniają dobroczynne skutki w zależności od liczby "egzorcyzmujących" :) Może jeszcze potropić wiele miejsc, w których powinni zadziałać? Chyba ich tysiące by się znalazły?
anonim2015.10.7 14:23
Robert, ks. Stanisław był I-szy do odstrzału na liście, ale wybór padł na nr 2 na ks. Jerzego Popiełuszkę. Nawet nie próbuj nic ujmować ks. Stanisławowi!!! Nawet w głupiej wikipedii sprawdź zanim coś chlapniesz!
anonim2015.10.7 17:34
X Małkowskiego nie należ pouczać sam wie co ma czynić, bo faktycznie od czasów Kwaśniewskiego Za którego przyczyną loża B·nei B·rith zaczęła działać a wiadomo w USA Protestanckie zbory święcili Masoni to i Ten pałac jest przesiąknięty demonami z piekła rodem - może dlatego B Komorowskim ulegał im nie wiedząc o tym i podpisywał te demoniczne ustawy antynarodowe.i antychrześcijańskie . Dlatego tym bardziej po trzebnę są egzorcyzmy wszystkich pomieszczeń Belwederu