Jałowiczor: Humanitarne głosowanie na Komorowskiego - zdjęcie
15.05.15, 16:33

Jałowiczor: Humanitarne głosowanie na Komorowskiego

9

Dotychczas Bronisław Komorowski nie eksponował zbytnio swojej rodziny. Częściej zajmowali się nią autorzy „Resortowych dzieci” niż TVN. Ostatnio jednak sztab prezydenta przestał przebierać w pomysłach i rzuca na front kogo się tylko da. Dziś rano dało się rzucić latorośle Komorowskiego.

„Jest cholernie bardzo dobry :)” - pisze o spocie z udziałem dzieci prezydenta Agnieszka Burzyńska z „Wprost”. „Myślę, że ten klip naprawdę może zmienić bieg tej kampanii” - wtóruje jej Michał Szułdrzyński z „Rzeczpospolitej”. „Spot game changer. Zrobi wrażenie” - ocenia Katarzyna Kolenda-Zaleska z TVN.

Czytam te twitterowe komentarze i zastanawiam się, czy to wszystko tak na serio, czy może są to wpisy, jakie szanowna młodzieży zwykła oznaczać hasztagiem #Aszdziennik. Reklamówka rzeczywiście robi wrażenie – wrażenie, że sztab Bronisława Komorowskiego w ostatnich dniach kampanii radykalnie zmienił strategię i bierze Polaków na litość. Najlepiej widać to po tym, co mówi pani w pasiastej bluzie: „my TEŻ nie zawsze się z nim zgadzamy”. Równie dobrze mogłaby powiedzieć: „my TEŻ myślimy to, co wy i wiemy, że macie go dość; my TEŻ widzimy, że ta prezydentura to jakiś totalny paździerz, ale weźcie nie bądźcie świnie, dajcie mu ten krzyżyk, okej?” Może to nawet zadziała. Polacy czuły naród, jak śpiewał Jacek Kaczmarski, niektórzy mogą stwierdzić, że nie warto kopać leżącego. Ładnie to przykładać rękę do wyrzucenia z pracy człowieka tuż przed emeryturą?

Jakub Jałowiczor

p.s. W poniedziałek pisałem, że po sukcesie Pawła Kukiza Komorowski okaże się nagle wielkim rebeliantem, punkrockowcem i Jarocinem. Żartowałem. Sztabowcy prezydenta wpadli jednak na ten sam pomysł i potraktowali go bardzo serio. We czwartek na wiecu Komorowskiego wystąpił zbuntowany i hardkorowy (w serialu „39 i pół”) Tomasz Karolak. Czekam, aż w ramach zwrotu ku radykalnej młodzieży prezydent ogłosi, że popiera hipisów, gitowców i bikiniarzy.  

Komentarze (9):

anonim2015.05.15 17:41
Debaty i frankowicze zdecydują.
anonim2015.05.15 17:57
@ AnitaF Bulowi nic już nie pomoże;) niech się powoli pakuje.
anonim2015.05.15 18:15
@Nowakowska Piszesz językiem starego esbeka. A mamy już dość i Nowakowskich i Komorowskich !
anonim2015.05.15 19:37
Nieślubne dziecko Bronisława Komorowskiego z posłanką PO? Komorowski zbierał haki na otoczenie Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego? Już dostępne w Gazecie Warszawskiej.
anonim2015.05.15 20:41
wyznanie Komorowskiego kawał ze mnie boja gdy leżałem z Bronią już mnie nie obronią moje rude Liski bóstwo mi się kruszy gdy skleroza moja i Alzheimer bliski
anonim2015.05.15 21:06
te rzebry + oszystwo wyborcze to może wygra :)
anonim2015.05.16 5:15
Mimo wszystko lepiej popierać hipisów i bikiniarzy nich łysych bandytów w dresach jak czyni to pis ze swoimi przystawkami.
anonim2015.05.16 13:02
Polsko, proszę, nie głosuj kolejny raz na prezydenta, który zna się z przestępcami..., z kłamcą, czy naprawdę nie można ryja odkleić od koryta, czy trzeba go odrąbać...? Panie Prezydencie, niech Pan zostawi nasz kraj w spokoju i jak zrobił sławny Donald, zachęcam jak i Pana szanowna Małżonka, "emigracja to szansa" dla Pana także...
anonim2015.05.17 11:47
Żenująca ta ustawka z dziećmi Bula, tonący brzytwy się chwyta.