Homoseksualiści wygrali wojnę z Hitlerem? - zdjęcie
29.02.16, 16:31

Homoseksualiści wygrali wojnę z Hitlerem?

10

Bohaterski gej – Alain Turing uratował 14 mln istnień ludzkich i wygrał wojnę z Hitlerem. W zamian za to został doprowadzony do samobójstwa, wraz z innymi homoseksualistami przez opresyjne państwo Brytyjskie.

Jest to główna teza nominowanego do zeszłorocznego Oskara kolejnego filmu o „Enigmie”, kolejny raz fałszującego historię. Obraz „Gra tajemnic” („The Imitation Game”) to zrealizowany w doborowej obsadzie film opisujący pracę genialnego brytyjskiego matematyka Alana Turinga nad tzw. bombą kryptograficzną – maszyną potrafiącą w mechaniczny sposób deszyfrować niemiecką Enigmę.

Film całkowicie pomija wkład polskich kryptologów w deszyfrację Enigmy, w szczególności Mariana Rejewskiego, Henryka Zygalskiego oraz Jerzego Różyckiego. Rejewski opracował maszynę do deszyfracji już w 1938 r., długo wcześniej od Turinga. Z kolei Zygalski wynalazł perforowane płachty do znajdowania ustawień wirników maszyny wroga.

Badania w Anglii prowadzono na podstawie prac polskich badaczy, nie było to wyłącznie autorskie opracowanie Turinga, jak próbuje się wykazać w filmie. Obraz, po historycznym wstępie, jest ckliwą homoseksualną agitką i skupia się głównie na kwestiach obyczajowych. Kończy się zaś karkołomną tezą, że gej Turing przyczynił się do szybszego zakończenia wojny, ratując tym samym życie 14 mln ludzi.

Spotkały go za to represje. Gdy wyszedł na jaw jego homoseksualizm, został poddany terapii hormolanej i chemicznej kastracji. W rezultacie popełnił samobójstwo. W Wielkiej Brytanii osądzono wówczas 40 tys. gejów na postawie prawa o naruszenia moralności publicznej.

Jak manipuluje się opinią publiczną widać doskonale na tym przykładzie. Widz wychodzi z kina z odkrywczą tezą, że wrażliwcy uratowali cywilizację, więc nie powinni dłużej cierpieć, bo nie dość, że są geniuszami, to jeszcze mają wyjątkową misję dla ludzkości. Lobby homoseksualne przekracza koleje granice i nie cofa się przed pisaniem swojej wersji historii. Filmowe tezy są po prostu czystą socjo-techniczną manipulacją i mają niewiele wspólnego z prawdą.

Film pełen jest anty-chrześcijańskich i anty-cywilizacyjnych akcentów. Bohater ukazany jest jako swoisty nad-człowiek, który kłóci się z Bogiem i decyduje kto ma zginąć, a kto może żyć, dla dobra ogółu społeczeństwa (nie ujawnia wszystkich depesz mogących uratować konwoje z pomocą humanitarną w obawie przed niemiecką dekonspiracją). Za to spotyka się z odrzuceniem przez konserwatywną mniejszość oraz represjami.

Naturalnie mniejszości cierpiały prześladowanie z rąk faszystów. Niemniej nie było one czymś wyjątkowym, zwłaszcza, gdy zestawi się je z cierpieniami całych narodów np. Polaków. Dlatego uwypuklanie poniesionego zła wyłącznie przez jedną ze stron jest nieuczciwością. Dodajmy celową, która ma wywrzeć presję nie tylko dla zwiększania praw mniejszości, ale ich honorowania, a może i czczenia, jako niedocenionych za życia herosów.

TT  

Komentarze (10):

anonim2016.02.29 17:22
Nie wiem jak można być takim ignorantem. Historia pokazuje człowieka, który zamiast podziękowań był torturowany i doprowadzony do końca wytrzymałości, po czym umiera, mimo ogromnych zasług, pogardzony, a autora (i większość katolickiej bandy) interesuje to, z kim chciał spać. Czy to, że był gejem zmienia fakt, że przysłużył się ogromnie w historii? Czy fakt, że był torturowany i doprowadzony do samobójstwa, pokazany w filmie, powinien być zatajony, by nie oskarżać o wpływy "lobby" homoseksualnego? Wskazano ciąg wydarzeń oraz skutek. Kretynizm, moi państwo, jak powiadał klasyk. Czysty kretynizm.
anonim2016.02.29 17:23
Czyli chcesz powiedzieć, że Turing był nic nie wartym gejem-mordercą, który ukradł prace Polaków i do niczego się nie przyczynił, a na końcu został słusznie "zlinczowany" i zapomniany? A Brytyjczycy powinni kręcić filmy o dzielnych Polakach, bo kto to widział, żeby jakiś naród wychwalał własnych bohaterów? Może trochę mniej jadu. Fakt, że sami nie potrafimy nic ciekawego ulepić nie znaczy, że inni mają tkwić w tym samym filmowym bagnie. Rejewski znalazł sposób na Enigmę, ale z tego, co mi wiadomo, nie potrafił złamać jej udoskonalonej wersji (tej z czasów wojny) i to właśnie uczynił Turing.
anonim2016.02.29 17:27
@Nadeus Film "Spotlight" również nie powinien powstać, bo to lobby antykatolickie, albo jakieś inne. Geje nie mają prawa być naukowcami, a ksiądz-pedofil to oksymoron. I nic takiego nie powinno być nigdzie sugerowane, bo jeszcze ktoś by zaczął myśleć samodzielnie.
anonim2016.02.29 17:59
@bartes, oczywiście, że Spotlight jest przekłamany. Czytałam jak jakaś inna katolicka stronka była oburzona, że fałszywie nie pokazali, że to oczywiście geje są winni pedofilii w kościele i poza nim, a w Spotlight to pominięto, więc to fałszowanie rzeczywistości. Ogólnie wyszły z tego takie kwiatki, że przecierałam oczy z niedowierzania. Oczywiście księża i kościół są bez winy, ogólny wniosek. Szczerze mówiąc mam dosyć tych podwójnych standardów moralności, tego zakłamania nawiedzonych katolików, przez których osoby takie jak ja się odsunęły od kościoła raz na zawsze, bo nie da się przebywać z oszołomami na dłuższą metę. W tym artykule mówią, że to wciskanie ideologii gejów ludziom, że wspomni się zmaltretowanego człowieka, który przyczynił się do wygrania wojny. Absurd.
anonim2016.02.29 18:06
Czego to pedzie nie wymyślą, propaganda jak za głębokiej komuny.
anonim2016.03.1 3:19
Diabeł swoich jak zawsze promuje a co jak Sodoma i Gomora została ukarana ogniem i siarką - to może współcześni sodomici już nie wpadną do wiecznego jeziora ognia i siarki ?
anonim2016.03.1 3:23
@nick zastępczy to nie "WESOŁKI " Tj Geje wymyśliły - ale ILLUMINATI -„Moi ludzie w ciągu kilkunastu lat doprowadzili do tego , że naród ten, pod naszym dyktandem – idzie do Unii Europejskiej jak nasza zawszona hołota szła (też pod dyktando) do „łaźni” hitlerowskich .” (…) nasi niepoprawni ortodoksi – na rozkaz rabinów - szli bez oporu do obozów śmierci. (…) W ciągu jednego pokolenia moi ludzie „wyprali” mózgi temu narodowi. Już nawet wielu Polaków wierzy w to że ich ojcowie mordowali naszą hołotę. (…) - Moi ludzie zamieniają katolikom Dekalog na sodomię i eutanazję (…)
anonim2016.03.1 3:25
@mrtav patka + hamuj się bo ci nie do twarzy z złością
anonim2016.03.1 9:46
@Nadeus: pedał jesteś? Po za tym bredzisz jak potłuczony. Strasznie lubisz opluwać Polaków i Katolików... Gdyby nie Polacy i ich wkład w rozszyfrowanie "Enigmy" to Brytyjczycy nic by nie osiągnęli w tej kwestii.
anonim2016.03.1 19:00
@Nadeus + Takich letnich jak ty Bóg wypluje z Swoich ust, a wtedy piekło ich pochłonie /Ap. 3,14 nn.