Grzegorz Strzemecki ostrzega: Jeśli Trzaskowski wygra, wprowadzi deklarację LGBT dla całej Polski - zdjęcie
14.06.20, 17:25

Grzegorz Strzemecki ostrzega: Jeśli Trzaskowski wygra, wprowadzi deklarację LGBT dla całej Polski

24

Jeśli [Trzaskowski – red.] wygra najbliższe wybory, zapewne równie szybko wprowadzi taką deklarację dla całej Polski” – pisze o podpisanej przez prezydenta Warszawy karcie LGBT Grzegorz Strzemecki.

W tekście opublikowanym w jednym z ostatnich numerów „Gazety Polskiej” publicysta tłumaczy mechanizmy karty podkreślając, że dyskryminują one większość.

Strzemecki podkreśla, że kandydat KO na prezydenta bawi się z dziennikarzami unikając konsekwentnie odpowiedzi na pytanie o popieranie kwestii homomałżeństw. Przypomina jednocześnie, że Trzaskowski wcześniej wielokrotnie mówił o tym, że je popiera, kiedyś nawet otwarcie powiedział, że „chciałby być pierwszym prezydentem Warszawy, który udzieli ślubu parze homoseksualnej”.

Autor podkreśla też, że deklaracja to nie tylko kwestia „małżeństw” jednopłciowych, ale i element polityki „rzekomo antydyskryminacyjnej, która w rzeczywistości jest skierowaną przeciwko większości polityką dyskryminacyjną”.

Tak naprawdę – pisze Strzemecki – karta LGBT dyskyminuje rodziców, odbierając im wpływ na wychowanie dzieci po to, aby „narzucać dzieciom perwersyjną i niszczącą pseudo-edukację”. Dodaje też, że w równościowych programach nie chodzi wcale o równouprawnienie, ale o władzę.

Dalej autor mówiąc o „standardach WHO” zaznacza:

Nauka masturbacji przed 4. rokiem życia, od której Rafał Trzaskowski próbuje się publicznie odżegnywać, to nie przegięcie, ale esencja progresywnej edukacji seksualnej i spełnienie postulatów pionierów tej edukacji”.

dam/"Gazeta Polska",Fronda.pl 

Komentarze (24):

YETI2020.06.15 9:39
Ale sraka bo ludzie przejrzeli na oczy i już nie kupują tej tępej propagandy
katolik2020.06.15 9:31
Nie ogarniam jak ktos kto bedzie mial niedlugo, badz juz ma dzieci moze wogole rozwazac oddanie glosu na ta z piekla rode agende ktora reprezentuje Trzaskowski ? Przeciez wystarczy przeczytac odpowiedni dokument WHO aby zwymiotowac. Naprawde ktos normalny moze chciec sekualizacji jego dzieci , naprawde ktos moze chciec aby zwynaturzona mniejszosc dyktowala warunki normalnej wiekszosci. Szokuje mnie ilosc ludzi gotowa poprzec czysto szatanski program. Nie wierze ze ci ludzie wyznaja ta ideologie po prostu sa totalnie zagubieni, Tez wina KK nie krzyczy wystarczajaco jasno stal sie mdly jak ta sol co stracila smak, stal sie niejaki, ukladomy. A moze nawet zinfiltrowany przez masonerie... Ostatnio mloda osoba chzrescijanka powiedziala ze ona jest pelna podziwu dla tej agendy, czyja to wina, rodzicow ktorzy zamiast usiadamiac griluja ogladaja odmozdzajace programy. Kosciola ktory jest politccznie poprawny i milczy. Wszyscy kopiemy swoj grob. Postepujmy tak dalej.
Brutus2020.06.14 22:23
Po co oczadziała od nienawiści Sekta LGBT szantażuje i wymusza "prawo" do zindoktrynowania dzieci? To oczywiste - chodzi im o homoseksualizowanie nastolatków. Jak wykazały badania naukowe, 31% molestowanych homoseksualnie 12-latków, 22% 15-latków i 15% 18-latków staje się homoseksualna. Im chodzi tylko o to, aby okaleczać, niszczyć i molestować cudze dzieci normalnych ludzi, bo dominującym składnikiem tzw "tożsamości lgbt" jest NIENAWIŚĆ do normalnych ludzi i ich normalnego życia, normalnych uczuć, których Oni NIGDY mieć nie będą.
ateista gej szatan opentany2020.06.15 8:38
jakie badania a tak btw to popierając takie rzeczy jak obowiązkowa religia w szkole jesteś za indoktrynacją katolicką dzieci
ABC2020.06.15 16:01
...Do chodzenia na mszę i religię nikt nikogo nie zmusza.Konstytucja gwarantuje nam wolność wyznania.
Janusz2020.06.14 20:49
A gdzie wykres proroctwa w Excelu?
Jacek Placek2020.06.14 20:33
Żeby Trzaskowski wprowadził kartę LGBT w całej Polsce musiałby mieć zgodę sejmu. Ale rozumiem straszyć trzeba jak tylko można mimo iż to nieprawda.
Szybka Randka sex2020.06.14 19:44
Heej Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! http://lexlale.eu Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
darek2020.06.14 19:18
wtedy jego dni beda policzohne bardzo szybko
@Klapafuckyousz - OBOJETNY2020.06.14 18:32
Niech się święca ideały polskiej głupoty, które to otworzyły drzwi "idealnym" prześladowanym. Oto moje typowania: Idealny "polski żyd ": ten z loży, np. Jan Hartman Idealny "Polak": Urban kolega redakcyjny Jana Hertricha Idealny "polski patriota": potomek tych z KPP, np. Jan Hertrich Idealna "żona" - Śmiszek Idealny nauczyciel i wychowawca:Józef Różański, Julia Brystiger, Józef Światło, etc
gumowa kaczka2020.06.14 18:32
nareszcie powrót do korzeni a nie bajki o epidemii ,specjalista na posterunku
Klapaucjusz2020.06.14 18:20
„Jeśli Trzaskowski wygra najbliższe wybory, zapewne równie szybko wprowadzi taką deklarację dla całej Polski” – pisze o podpisanej przez prezydenta Warszawy karcie LGBT Grzegorz Strzemecki." Widzę, że pan Strzemecki tyle się zna na konstytucji RP co sam PAD. Prezydent Trzaskowski może wprowadzić Kartę LGBT tak samo jak PAD może wprowadzić Kartę Rodziny, a mianowicie może podpisać ustawę przegłosowaną w Sejmie i w Senacie. Prezydent może zgłosic ustawę o Karcie Rodziny/LGBT do Sejmu, a Sejm może wniosek pana prezydenta przychylnie rozpatrzyć, albo nie.
Urszula2020.06.14 18:08
Strzemeckiego słowa sa tyle samo warte jak jego prognozy dotyczące pandemii.
katolicka kretynizacja polski2020.06.14 17:49
w latach 30-tych dla nazistów zagrożeniem byli żydzi! w obecnym czasie dla PiSowskich nazioli zagrożeniem jest LGBT! oczywiście wszystko to z bogiem na obłudnych ustach...
sdg2020.06.14 20:36
lecz się cudaku
Izydor2020.06.14 17:42
Strzemecki zawsze na propsie. Dzisiaj nic o wygaszaniu epidemii?
Vivian Darkbloom2020.06.14 18:54
PRZECIEŻ JUŻ WYGASŁA Z POMOCĄ BOZI, ADRIANA I RODZINY SZUMOWSKICH, TY ZDRADZIECKI, LEWACKI POMIOCIE!
Katolik2020.06.15 9:13
Wypłaszczył się przed prezesem to już nie musi.
Vivian Darkbloom2020.06.14 17:40
O, jest i wielki katolicki umysł, nieomalże Jacques Maritain: Strzemecki. Jak tam krzywa zakażeń? Wypłaszcza się ostatnio a rzond dobrze walczy z pandemią?
Polak Ateista Dumny Gej i jestem ludź2020.06.14 17:40
.Trzaskowski "prowadzi"... (...'...........\|.......... ........... .............| ..\...............\:.... ............................F ...\...............L:.............-.-. .. ......... './ ....'...............':............/.). .\ ._.......'..| ......'............. ..'....'....-(-"'')'..).......'....L ........'...............'.__.-'..|..'. .' |. '...........\ ..........'....'.................'!_'. .. |-........:...\ ........ ....'-._..................."'...)::''... .......L ................'-............ ......._.':::'...........J ................J..'-._........_..-'.. .) :'.......... ...L ................F......'-...........-' .) .................| .............. .J..........'.....-'...-')::............ ...J ...............F............'-._.- '._.'.:'...............L ..............J................J"""... .. )'............ ...J .............J..................\..... .. F................L .............F .....:.............\...../...........
ateista gej szatan opentany2020.06.15 8:37
bardzo ładny obrazek, ale przez to że zrobiony z kropek to mało czytelny
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.14 17:35
"LGBT to nie ludzie" RODACY! Wspólnymi siłami…. WYPYERDOLILMY go z PAŁACU #Trzask i po Długopisie
alex2020.06.14 19:39
Oczywiście.. ze to nie ludzie a ideologia i to chora ideologia ....Ludziu ateisto durny geju .Ze wam sie chce tak wisiec na frondzie i pisac brednie...i to hurtowo no ale coż rozkaz to rozkaz. Pozytyw w tym,że nieświadomie mobilizujecie prawicowy elektorat .
ABC2020.06.15 15:55
LGBT to nie ludzie ,to ideologia ,tak powiedział prezydent.Dlaczego manipulujesz ? Prezydent ma rację i wiele milionów Go poprze.Żadna ideologia nie będzie podstępem się wdzierała do szkół i przedszkoli aby wprowadzać swoje założenia.Każdy wie jakie ,wystarczy poczytać w necie,w innych krajach już to jest.Tylko rodzice mają prawo decydować o tym ,jak dziecko ma być edukowane.BRAWO PANIE PREZYDENCIE