Genederystki znowu kłamią. Przemoc jest związana z konkubinatem, a nie z rodziną! - zdjęcie
20.03.14, 17:29

Genederystki znowu kłamią. Przemoc jest związana z konkubinatem, a nie z rodziną!

14

Piotrowska, która jest autorką programu „równościowe przedszkole” nie cofa się przed kłamstwem, byle tylko zaatakować rodzinę. Jej zdaniem Kościół walczy z gender, bo ten ostatni atakuje tradycyjną rodzinę. A atakuje ją, bo „niestety wszystkie badania pokazują, że im bardziej ludzie przywiązani są do tradycyjnego wzorca rodziny, tym częściej dochodzi do przemocy. Ryzyko doświadczenia przemocy zwiększa się także wtedy, kiedy kobiety wychodzą za mąż”.

I już tylko te dwa zdania pokazują, że cały gender jest ordynarnym kłamstwem. Według policji 80 procent przypadków przemocy domowej to przemoc w konkubinatach, choć stanowią one mniejszość gospodarstw domowych. To zatem nie ślub, a wręcz przeciwnie jego unikanie i życie na kocią łapę jest niebezpieczne dla kobiet. Ale fakty nie są przecież istotne dla genderystek. One uznają, że w imię walki z rodziną można posunąć się do każdego kłamstwa.

TPT/Krytykapolityczna.pl

Komentarze (14):

anonim2014.03.20 17:54
Gender to kłamstwo i dewiacja. To oczywiste. Ale dlaczego ludzie wchodzą w to g..no? Dla pieniędzy?
anonim2014.03.20 18:35
Wykrywalność przestępstwa i zgłaszalność przestępstwa w rodzinach, szczególnie tych głęboko katolickich? Słucham statystyk? Nie odpowiadaj kłamstwem na kłamstwo Panie Terlikowski. Nie walcz manipulacją z manipulacją bo robisz z siebie człowieka na tym samym poziomie jak ci, o których piszesz w negatywnym tonie.
anonim2014.03.20 18:45
I robisz z siebie redaktora coraz mniej wiarygodnego gdy do błędów językowych, literówek, dorzucasz też hipokryzję i ideologiczne brednie. Wybacz jeśli uraziłem zwracając się per "TY" ale dlaczego miałbym pisać per "PAN" do człowieka, który ma czytelnika za bezmózga?
anonim2014.03.20 19:39
jakoś rzetelne obserwację przedstawiają że to w związkach lesbijskich które forsują liberalno - lewicowe matoły przemoc i okrutne znęcanie jest notorycznym czynnikiem charakteryzującym tę ateistyczną dewiację o podłożu seksualnym.
anonim2014.03.20 20:10
@Majestic Ogarnij się... i zmień psychiatrę bo ten Cię oszukuje;)
anonim2014.03.20 21:45
Drodzy lewacy, a może wy wrzucicie statystyki, to porozmawiamy? To chyba wspomniana paniusia powołuje się na badania. My nie musimy udowadniać oczywistości, małżeństwo funkcjonuje od wieków a poglądy genderidiotów to świeża sprawa, więc statystyki należą do was. Jak ich nie pokażecie to spadajcie.
anonim2014.03.20 22:16
Wspaniałomyślny tnn po prostu przyjął taktykę "udowadnianie leży po stronie adwersarza". Typowa sztuczka erystyczna. Katolikowi nie przystoi ale co tam...cel (nasze na wierzchu) uświęca środki.
anonim2014.03.20 22:25
Oczywiście się myli bo słowami "My nie musimy udowadniać oczywistości" strzela sobie w stopę. Jego słowa pokazują, że udowodnić nie potrafi nawet oczywistych jego zdaniem stwierdzeń. Ale z zadowoleniem i iluzją, że ma za sobą większe stado osobników takich jak on, jest pewny, że swoją pomysłowością zabił ćwieka "lewakom". Przy okazji zaszufladkował sobie adwersarza bo tak łatwiej i nie trzeba tyle myśleć. Można sobie uroić i na podstawie swoich urojeń prowadzić dyskusję. Z tymi urojeniami oczywiście. :)
anonim2014.03.20 23:57
wcale nie klamia..przemoc nie omija rodzin katolickich..a ze nie sa wiekszoacia?..nie jestem pewna..katoliczki wola milczec..i tyle
anonim2014.03.21 0:21
Obawiam się, że tym razem pan Tomasz może mieć rację. Gdy ŻYJĄCA W KONKUBINACIE dama ma już dość brudnych skarpet, późnych powrotów swego oblubieńca i ciągłego pożyczania mu kasy na piwko, to w końcu trafia ją szlag i chłopu wygarnia. Albo wnet do mamusi każe się wynosić. Tenże, męskim będąc i w zgodzie z tradycją władczym, nie może pozwolić sobie na podobny despekt i stanowczą a sprawiedliwą ręką przywołuje niewiastę do porządku. I wychodzi, że to niby taka przemoc w rodzinie. Z kolei BIAŁOGŁOWA Z MAŁŻONKIEM swym połączona świętym węzłem zwyczajnie skarpety opierze, kaskę pożyczy, tabletkę od bólu głowy w kuchni naszykuje obok kanapeczek. Po co robić aferę, gdy dzieci śpią? Po co egoizm w sercu pielęgnować, gdy wspólność majątkowa i wspólny kredyt? Żadna zakłamana genderystka tego nie powie, ale przeca wiadomo, że jak się w końcu chłop wyszumi, to na łono rodziny powróci i z oddaniem miłość małżonce okaże. A nawet jak uderzy, to tylko po dobroci i na obdukcję iść zwyczajnie się nie godzi. Stąd takie a nie inne statystyki.
anonim2014.03.21 9:26
a pani Piotrowska może podać linki do swoich badań? I jeszcze niech powie kto je zlecał ?
anonim2014.03.21 11:39
Przemocy nie m w małżeństwach pederastów. 100% pederastów jest zachwyconymi z małżeństwa z chłopem. Tylko pytanie, kto jest mamusią a kto tatusiem?...........
anonim2014.03.21 22:53
Tradycyjny model rodziny górą Pierwszy raport o przemocy wobec kobiet w całej UE http://wiadomosci.onet.pl/swiat/pierwszy-raport-o-przemocy-wobec-kobiet-w-calej-ue/889w6
anonim2014.03.22 8:16
To zabawne, że na katolickim portalu można znaleźć tyle lewackich komentarzy. Wojna ideologiczna trwa... Płacą Wam chociaż za to?