22.09.15, 19:00

Cejrowski: To nie uchodźcy, to inwazja na Europę!

Wojciech Cejrowski udzielił wywiadu portalowi "Dziennik.pl". Obok wielu innych kwestii związanych z jego działalnością podróżniczą, Cejrowski był też pytany o sprawę imigrantów.

"Lepiej niech Pan nie pyta... (śmiech) ... bo w kwestiach politycznych jestem radykałem" - zaczął Cejrowski.

"Niech swoim braciom muzułmanom pomogą bogate kraje muzułmańskie: Arabia Saudyjska, Katar, Oman, Kuwejt, Dubaj... jest tego trochę. Niech ich tam przyjmą. Tam imigrant islamski nie musi się aklimatyzować, zna język, obyczaje. Kiedy patrzę na tych "uchodźców" widzę młodych, wściekłych kawalerów bez rodzin maszerujących sprężystym krokiem. Kiedy patrzę na tych "biedaków" widzę ludzi ubranych porządnie i wyposażonych w dobry sprzęt turystyczny - namioty, karimaty, plecaki. To nie jest ucieczka, tylko inwazja na Europę. Powinniśmy się bronić, ale tego nie zrobimy, bo wstąpiliśmy do Unii Europejskiej - organizacji miękkich, politycznie poprawnych bolków" - dodał podróżnik.

kad

<<< NAJLEPSZY SPOSÓB PRZECIWKO SIŁOM ZŁA! ZOBACZ KONIECZNIE >>>


Komentarze

anonim2015.09.22 19:31
Trzeba sobie zdać sprawę że araby to tchórze i osobniki wyżywajace się na słbszych i nie mających żadnej obrony. Jeśli jewropa chce wpuścić ten syf do siebie to równocześnie powinno być zarządzone powszechne szkolenie wojskowe dla wszystkich od 18 r. życia (kobiety i mężczyźni). Oni powinni wiedzieć że tak samo jak w Izraelu spotkaja się z mocnym odporem jeśli zaczną fikać.
anonim2015.09.22 20:02
Tak, to agresorzy. Teraz Niemcy zamiast swoimi żołnierzami zniszczą Polskę nasyłając, przy współdziałaniu rządu proniemieckiego w Polsce, wrogów Europy i chrześcijaństwa.
anonim2015.09.22 21:02
Trwa już III Wojna Światowa z wiarą i krzyżem... Doznałem wstrząsu czytając własny zapis w dzienniku duchowym z dnia 29.01.2015 ZA BUDZĄCYCH GNIEW BOGA (wejdź: www.wola-boga-ojca.pl i wpisz w okienku tą datę 29.01.2015). W skrócie przekażę, że wówczas napłynęło poczucie nadchodzącej kary, która spadnie na ludzkość, a jej zapowiedzią jest narastanie w sercach ludzi nienawiści i pragnienia wojny. Nawet trafiłem na słowa Pana Jezusa do widzącej V. Ryden, że przeżywamy Koniec Czasów, a to oznacza drwienie z religijności, wyśmiewanie wierzących przez postępujących wg nauk nikczemności. Szczególny ból zadają Panu Jezusowi pełni pychy i hipokryzji Kaini, którzy depczą Ducha Bożego w Kościele Świętym. Takie osoby ściągającej na nas Gniew Boży i przybliżają nadejście słusznej kary. W wizji Marii Valtorty Pan Jezus na ten moment odpowiada pytającemu przedstawicielowi ówczesnej władzy świątynnej: co stanie się z tymi, którzy nie chcą słuchać Głosu Boga. (...) Grożącą karę Bożą może odsunąć pokuta i przyjęcie upomnienia, ale ludzie na błysk Gniewu Bożego odpowiadają jeszcze większym grzeszeniem, bo traktują litość jako słabość. Siostra Faustyny ujrzała Pana Jezusa ukrzyżowanego z którego ran wypływały błyskawice. Bóg ukazał Swoją Moc. Zbliża się koniec tego świata. Szkoda ludzkości, ale większość żyje tylko tym światem i ginie duchowo. Moją aktualną analizę, bo interesuję się teologią polityki zawiera intencja z 07.09.2015 ZA SZUKAJĄCYCH OCALENIA POZA BOGIEM Naszą sytuację wymienię w punktach, a została napisana z wyraźną pomocą Ducha Świętego: 1. Zalewa nas fala młodych i silnych pogan 2. Ktoś powie, że muzułmanie wierzą w Allacha, tak jak my w Boga „Ja Jestem”... To argument naiwny, bo Przeciwnik wdarł się do Europy. Dla nich jesteśmy wrogami, a w swojej codziennej „modlitwie” wzywają do naszej śmierci. 3. Nie ma żadnego innego Boga Ojca poza Tym, Który się Objawił (Jahwe...”Ja Jestem”) i dla naszego odkupienia zesłał do nas Swego Syna, Jezusa Chrystusa. Wpisz: czy Allah to Jahwe? 4. Trwa bój duchowy nad nami, a zaskoczeni politycy radzą! Poganie okazują „miłosierdzie”, a to fałsz intelektualny typowy dla działania Kłamcy, bo Bóg to Prawda. Na czele UE stoi Donald Tusk, który był dobry na czas zadłużania i okradania naszej ojczyzny. Wiedziałem, że za krzywdę, którą nam uczynił będzie ukarany, ale nie przypuszczałem, że stanie się to tak szybko i w tak straszny sposób! 5. Wokół mówią: „Pokój! Bezpieczeństwo!”, a trwa już III Wojna Światowa...z wiarą i krzyżem! KEP nadal nie chce ogłosić Pana Jezusa Królem Polski i ślimaczy się budowy Świątyni Opatrzności Bożej. Ja można inaczej wygrać z Szatanem? 6. Paruzja nadchodzi milowymi krokami... Może uratować nas padnięcie na twarz, ale na Mszach św. nie widać żadnego poruszenia! Płyną prośby o deszcz dla rolników, a także zawołania za pogańską władzę, która ekspresowo uchwaliła ustawę o zabijaniu dzieci szczególnej troski! www.wola-boga-ojca.pl
anonim2015.09.23 9:18
Grzegorz-z-Bytomia A ty bierzesz za dużo na uspokojenie.
anonim2015.09.23 9:20
Można się posunąć do przypuszczeń, ze wkrótce pojawi się antychryst którego muzułmanie i pseudokatolicy w Europie zaakceptują. Będzie to osobnik, który podszyje się pod Chrystusa i będzie czynił cuda.
anonim2015.09.24 9:39
@ Grzegorz - z - Bytomia mój komentarz-ostrzeżenie napisany z natchnienia Bożego skwitował jak psychiatra-jasnowidz, a nad nami toczy się śmiertelny bój także o jego duszę. Jemu odpowiem, że tabletki mi się nie skończyły, ale pomyliły...
anonim2015.09.24 12:39
Brawo Cejrowski, jak zwykle dobrze powiedziane.