Bogdan Zdrojewski sfrustrowany słabymi sondażami KE - zdjęcie
21.04.19, 20:45

Bogdan Zdrojewski sfrustrowany słabymi sondażami KE

15

Koalicja Obywatelska, mimo wszelkiego rodzaju starań i prób, w sondażach wciąż wypada bardzo blado. Dziś mówił o tym w telewizji TVN Bogdan Zdrojewski, europoseł tej partii. Przyznał, że odczuwa frustrację i bezradność.

,,Koalicja miała dostać ten bonus zgody, bonus stworzenia koalicji, czyli powinna mieć więcej mandatów niż gdyby pojedyncze ugrupowania startowały osobno. Platforma Obywatelska 5 lat temu uzyskała 19 mandatów, SLD 5, a PSL 4, czyli 28 mandatów. Aby ten bonus był, powinno być więcej niż 28, a na razie nic na to nie wskazuje i to mnie martwi'' - powiedział polityk na antenie ,,Faktów po Faktach''.

Zdrojewski zapowiedział też, że nie wraca do Sejmu i zamierza pozostać w Parlamencie Europejskim.

A co do kiepskich notowań KE... cóż, odpowiedź jest prosta. Koalicja Obywatelska to przecież de facto Platforma, a na Platformę mało który Polak chce głosować. Partia jest niewiarygodna, łamała dawane obietnice, wprowadzała wielkie zmiany (emerytury, sześciolatki do szkół, OFE) nie dyskutując w ogóle ze społeczeństwem. Platformie PO prostu nikt już nie ufa. Nie wystarczy się przebrać za Koalicję...

bsw/tvn

Komentarze (15):

K.A.2019.05.19 20:40
Wszystkie ręce na pokład. 26 maja wszyscy musimy iść do urn wyborczych. Ci z nas, którzy zlekceważą wybory dopuszczą się grzechu zaniedbania. Pamiętajmy o tabunach lewaków, którzy karnie stawią się przy urnach. Oni wiedzą, że lokalne struktury odpowiedzialne za frekwencję dokładnie sprawdzą kto głosował. Sądzę, że udział w głosowaniu będzie miał wpływ na wysokość wynagrodzenia Nie musi to być wypłata w gotówce. Mogą to być stanowiska, pomoc prawna, szantaż czy w naturze jak w przypadku Stefana N. Jeśli nie chcemy, aby o losie Polski decydował jakiś Kramek, Lewandowski, Tusk czy Róża musimy pokazać im gest Kozakiewicza. Pamiętajmy, że od naszej decyzji zależy los nas samych i naszych bliskich. (euro, węgiel, pedofile, sądownictwo, obronność-Caracal, VAT-kradzież). DO URN RODACY !. Dosyć ingerencji naszych sąsiadów w nasze sprawy. Polacy sami potrafią decydować o sobie. To co dobre dla Merkel, Putina czy Macrona wcale nie musi być dobre dla Polski. Głosujmy na tych którzy dbają o nasz interes. Każda lista dobra poza jedną. Ta przed którą przestrzegam to „zlewnia”. Trafiło do niej to co było najgorszego w polskiej polityce przez kilkadziesiąt ostatnich latach. Pamiętajmy o wielkim sportowcu i prawym polaku Władysławie Kozakiewiczu.
psychopata słowiczek poznański jest oszustem2019.04.22 17:44
Obleśny SŁOWICZKU POZNAŃSKI zmieniający płeć i nicki 30 razy w tygodniu. Ameby z "redakcji" frondy mają na ciebie głęboko wyjjjeebane podobnie jak na twojego kumpla Nowaka :) Nie podałoś swojego nazwiska ukradłoś tożsamość innej osoby, która nawet nie ma pojęcia jakie kłamstwa piszesz spod jej nazwiska. Sprawa zgłoszona do organów ścigania.
Nie kupujcie 5G od Chin!2019.04.22 4:16
https://fakty.interia.pl/swiat/news-mosbacher-ostrzega-przed-zakupem-urzadzen-technologii-5g-od-,nId,2946252 hahaha! Amerykańce założą nam chińską technologię i postawią wirtualny bank chiński na wzór Bitcoina. Uchwalą pensję gwarantowaną 2-3 tys. zł/mc i będziemy kupować przez neta w "chińsko-amerykańskich obozach pracy przymusowej" (wg. Michnika są tam takie). Wtedy obcy kapitał z UE wyniesie się z państw tzw. trój-morza (to będą trylionowe 'straty' dla banku z Anglii) aż wytworzy się jedwabny szlak z Azji. Zrabowane złoto wróci do Polski i powstanie silny bufor pomiędzy Niemcami (UE), a Rosją gwarantujący pokój w Europie. Dopiero wtedy przyjdzie czas na wprowadzenie E-DEMOKRACJI na świecie jak w tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=8LIbcmDkWlA
Max Fiend2019.04.21 23:01
Nie dotarło do niego, że 36% głosujących Polaków to ludzie post homo-sovieticus modlący się o dyktatorka rozdającego hojną ręką pieniądze "bogaczy". PiS doskonale wyczuł potrzeby tej grupy. To i tak cud, że to nie jest 74% pracujących obywateli zarabiających dzięki PiS minimalne lub niskie stawki :-D
Max Fiend2019.04.23 13:31
Widzę, że prawda mocno zabolała :-D :-D :-D
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.21 22:01
Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już 10940zł! - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować."
TORO2019.04.22 9:07
Znany homoseksualista „Biedroń pobił własną matkę tak dotkliwie, iż miała złamaną szczękę. " Agresją homoseksualistów ma wymiar biblijny i nie jest tylko medialną sensacyjką. Przykład Lider Wiosny "19 lat temu Helena Biedroń, matka Roberta oskarżyła go o to, że znęcał się nad nią i swoim młodszym o 6 lat bratem Krzysztofem. Spotkali się w sądzie" "W tej sprawie są trzy etapy, które bulwersują. Pierwszy to oczywiście Biedroń, który skatował matkę, drugi, że ktoś te akta wyniósł wedle mojej wiedzy w maju 2018 roku, a trzecie, że był prawdopodobnie nimi szantażowany, dlatego zrezygnował z prezydentury Słupska. I każdy kto ma pojęcie wie, że to jest dziś poważniejszym problemem niż to, że pobił matkę, choć to, jak mówię, jest tym, co powinno zakończyć jego karierę." Cytaty za "GW" sporo jest też "S E"
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.22 13:18
TORO nie kłam https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/helena-i-robert-biedron-rozmowa-z-katarzyna-kolenda-zaleska,928791.html
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.21 22:00
Z ostatniej chwili! Zwryrodniały ksiądz katolicki bydlak atakuje geja w kościele https://www.facebook.com/watch/?v=421697275308089 Na miejscu Mateusza zdzielibym tego psychola po mordzie. Katole z propagandą nienawiści nie mogą się powstrzymać nawet w święta....
Dancer2019.04.22 9:13
Posmaruj sobie wazelinką. Może ci przejdzie.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.22 12:44
Nie polecam wazeliny. Są znacznie lepsze nowoczesne żele na bazie wody :)
Tylko prawda sie liczy.2019.04.23 7:41
Durny gej, czy ty Wiosne takze reprezentujesz, bo tam sa same cioty , ktore przyprawiaja wielu, mnie takze , kiedy o was pomysle o wymioty.Chrzescianofobie masz takze polakofobie i te fobie tak cie zainfekowaly, ze durnym gejem sie stales ale niestety fronde do pisania wybrales. Ale ja nie zapomne o tobie, jak i o twojej psychicznej chorobie.
senior2019.04.21 21:21
Czy poza idiotami i przestępcami jakikolwiek uczciwy,inteligentny Polak głosuje na totalną targowicę, sprawdzonych zdrajców Ojczyzny, którzy z brukseli uczynili siedzibę opluwania Polski i propagowania polityki niszczącej nasz kraj, pozbawiający nas wolności i suwerenności? Czy wkrótce będziemy musieli mieć zgodę Brukseli i ryżego cesarza donalda na defekację bądź oddanie moczu? Skoro nic bez zgody brukseli nie wolno w Polsce zmienić, nic robić, nie wolno jeść krzywych bananów czy ogórków, nie wolno mieć normalnych żarówek czy spłuczek w kiblu, to i pora i częstość wyjść do kibla będzie limitowana prawem unijnym?
Cogito ergo sum2019.04.21 21:02
Nie dziwi takie poparcie Koalicji skoro ona nie ma programu tylko błaga o władzę i straszy PiS. Dziwi mnie tylko, że znaczna część inteligencji chce głosować na taką mizerię programową na zasadzie antypis. To oznacza, że polska inteligencja jest w poważnym kryzysie. Staje się tekturową inteligencją, którą może manipulować nawet taki mały złodziejaszek i alimenciarz jak Kijowski. Ten były przywódca najbardziej obnażył tekturowość naszej inteligencji miejskiej a nawet ją ośmieszył. Nie dziwmy się więc ludziom, którzy dają się łapać na tzw piramidy finansowe. Pycha kroczy przed upadkiem
abc2019.04.22 7:38
Znaczna część inteligencji jest powiązana układami z PO,i to jest ich być albo nie być.Tu jest tylko własny interes.Mieli sobie ciepłe posadki,dofinansowania lub wolną rękę w działaniu a tu nagle przyszedł PIS i wywraca ich świat ,,spokoju ''do góry nogami.To nie jest inteligencja,nasza inteligencja zginęła w Katyniu.