Bestilastwo. Wnuczek zamorodował babcię - zdjęcie
10.05.15, 13:52

Bestilastwo. Wnuczek zamorodował babcię

5

Według nieoficjalnych informacji dziennikarzy "Faktów" TVN do zbrodni przyznali się obaj zatrzymali nastolatkowie. Jak relacjonował reporter TVN, policja zatrzymała nastolatków w jednym z pustostanów. Mieli na sobie zakrwawione ubrania. Zatrzymani uchodzili za agresywnych.
 
Do tragedii doszło na jednej z prywatnych posesji, gdzie policja znalazła ciało 67-latki. Jej 10-letnia wnuczka trafiła do szpitala z licznymi ranami kłutymi na ciele. Dziewczynka w ciężkim, ale stabilnym stanie została przetransportowana śmigłowcem do jednego z łódzkich szpitali.
 
mm/wp.pl

Komentarze (5):

anonim2015.05.10 14:01
Podobno kupił kosę przez internet. Jak to możliwe że taki gówniarz (niepełnoletni) tak łatwo kupuje sobie nóż którego przeznaczeniem nie jest przyrządzanie posiłku tylko kłucie i cięcie ludzi?
anonim2015.05.10 15:04
Młodzi, wykształceni z dużych miasta potrzebują babcinej emerytury przecież wódka i marihuana kosztuje, natomiast te lenie popierający obecną władzę szukają sposobności aby w ich mniemaniu łatwo pieniądze zdobyć. Karać młodych zwyrodnialców surowo nawet za drobne przewiny muszą być konsekwencję. Bez stosownej nauczki za popełnione występki hoduje się kolejne stado ateistycznych łobuzów, jak na przykładzie zdarzeń z 10 kwietnia kiedy to do zniczy sikali i wulgarnie się zachowywali.
anonim2015.05.10 16:52
@alladyn - gdyby kupił słuchawki przez Internet, mógłby kablem babcię udusić. @Majestic - temu pokoleniu już nic nie pomoże, będzie jeszcze gorzej. Przecież nie ma żadnych kar; są "prawa dziecka", ba, nawet jest ich wysokiej rangi Rzecznik, a Rzecznika Obowiązków nie ma, przy czym stary, dobry rzecznik praw i obowiązków dziecka w postaci rodziców nie ma praktycznie żadnych praw do stosowania starych, wypróbowanych instrumentów dyscyplinujących.
anonim2015.05.10 18:32
@alladyn Każdy nóż można wykorzystać w tym celu, to co zakazujemy sprzedaży noży w ogóle? @Majestic Zapewne Ci chłopcy byli wychowani w katolickiej rodzinie, lub na takowych wartościach jak to się ma do ich czynów? Porażkę ponieśli tutaj rodzice bądź służby odpowiedzialne za wychowanie (nie śledzę tej sprawy i nie wiem czy mieli w pełni funkcjonalne rodziny), winę ponoszą sami chłopcy. Natomiast bredzenie pod każdym artykułem o ateistach, zgniliźnie moralnej itd. można już uznać za jakiegoś rodzaju dewiację. Ewidentnie przyjemność sprawia Ci tak częste pisanie o tym. @Jack Prawa dziecka sprawiają, że rodzice nie mogą wpoić dzieciom bez uciekania się do kar fizycznych iż morderstwo jest złe? Oo Chyba naprawdę wychowało mnie wzorowe małżeństwo skoro ja i brat nie potrzebowaliśmy takich kar aby wyjść na normalnych, moralnych ludzi (wiem, dla Was ateista czyli ja nie może być osobą moralną, ale zostawmy to), którzy nie zabijają babć.
anonim2015.05.10 19:08
@agarwaen22 - nie chodzi mi tylko o kary fizyczne, ale całość wpływu państwa na edukację młodego pokolenia, ale jeśli już o tym mowa, to zupełnie nie rozumiem, na jakiej podstawie współcześni samozwańczy macherzy od wychowywania obcych dzieciaków tak pryncypialnie trzymają się tego zakazu - poza oczywistą chęcią przejęcia władzy rodzicielskiej od rodziców.