Żyrardów. W wojnie gangów zginął nie ten człowiek. Będą dalsze porachunki? - zdjęcie
10.06.21, 09:46fot. yt/policja

Żyrardów. W wojnie gangów zginął nie ten człowiek. Będą dalsze porachunki?

7

Jak informuje „Gazeta Wyborcza”, w  Żyrardowie doszło do już kolejnej strzelaniny, w której miał zginąć brat Adriana G., który miał być celem zamachowców. Choć prokuratura tego nie potwierdza, to sąsiedzi mówią coraz częściej o wojnie gangów, a „śledczy jako jedną z wersji podają konflikty wokół handlu narkotyków”.

- W nocy z 2 na 3 czerwca samochód marki BMW podjechał pod bramę przy ulicy Mielczarskiego. Wówczas padł strzał. Potwierdzono śmierć 20-letniego mężczyzny – czytamy na portalu wawa.info.

- Potwierdzam, że taka sytuacja miała miejsce. Zginęła jedna osoba, trwają czynności pod nadzorem prokuratury - powiedziała sierżantka Monika Michalczyk z policji w Żyrardowie, w po wstępnym śledztwie zatrzymano dwie osoby podejrzane o popełnienie zabójstwa.

Do kolejnej strzelaniny na tej samej ulicy doszło 3 dni później 6 czerwca, co także zostało potwierdzone przez policję.

Jak podała "GW" druga strzelanina miała wynikać „z omyłki bliżej nieokreślonej grupy przestępczej. 3 czerwca to nie Adrian G. miał zostać zastrzelony, a jego brat” - czytamy.

 

mp/gazeta wyborcza/wawa info

Komentarze (7):

edi2021.06.10 20:38
Pisowscy z duda , morawieckim, gowinem sprowadzili 100 tys.ukraincow, bedziemy mieli coraz wiecej porachunkow mafijnych, wojny gangow, samosady, za zgoda nieudolnych rzadow masonsko lewackich pis.
mlody2021.06.17 17:25
Icek przyglupie ukraincy w Polsce musza robic na takich zydowskich pasozytow jak ty.
STARY2021.06.17 17:30
Dlaczego pasozycie nie piszesz ilu zydow naplynelo do P.olski za nierzadow partii oszustow
rebeliant2021.06.10 15:50
A tu nasi dobrodzieje wpuścili masę ludu z Ukrainy (nie tylko Ukraińców), którzy też powoli swoje stawiają i się "zatrudniają". Zamiast wyprowadzać prowokacje i wyprzedzające ciosy w bandyctwo hazardowo narkotykowe, to oni jeszcze przyjmują następne siły zbrojne (- bo tak trzeba traktować bandyterkę i nie ma sensu dopisywać, że zorganizowaną lub nie). Ponadto kłania się stworzenie obozu pracy przymusowej, gdzie delikwent dostaje cele jednoosobową i posiłek pod warunkiem wyrobienia normy pracy. A także spis aktów, za które - w przypadku udowodnienia - delikwent idzie na bezwzględne i nieprzerwane przepustkami dożywocie.
Ala2021.06.17 17:27
to moze mosiek stworzyc ukraincom oboz pracy taki jak wyscie mieli oswiecim
Monika2021.06.10 11:26
Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika
Skoro już cytujesz GW Mariuszu2021.06.10 9:53
"O unicestwienie urządzeń i wież nowoczesnej technologii 5G" - w takiej intencji odprawiana jest codziennie msza w Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Rafała Kalinowskiego w Mrągowie." http://parafia-mragowo.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=28&Itemid=39