09.07.20, 20:25Fot. screenshot - YouTube ( Aleksander Mimier)

Zofia Klepacka: Trzaskowski wciska ludziom farmazon

Zofia Klepacka, polska windsurferka, mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie RS:X, brązowa medalistka XXX letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie, wzięła dziś udział w demonstracji pod skłotem przy ul. Ks. Skorupki w Warszawie, nielegalnie zamieszkałym przez działaczy Antify, anarchistów i aktywistów LGBT. W udzielonym portalowi niezależna.pl wywiadzie sportsmenka stwierdziła, że modli się, aby przypadkiem Rafał Trzaskowski nie wygrał wyborów.

- „Modlę się do Boga, żeby przypadkiem Trzaskowski nie wygrał tych wyborów. (…) On odwraca kota ogonem mówiąc, że nie jest za adopcją dzieci przez homoseksualistów, a jeszcze niedawno mówił, że chciałby być pierwszym prezydentem miasta, który udzieliłby ślubu parze homoseksualnej. Jest gotów powiedzieć wszystko, żeby wygrać wybory, po prostu wciska ludziom farmazon” – ocenia Zofia Klepacka.

Fundacja Pro-Prawo do Życia zorganizowała dziś manifestację pod jednym z warszawskich skłotów, w reakcji na brutalne ataki środowisk LGBT na m.in. wolontariuszy akcji „Stop Pedofilii”. 27. czerwca w Warszawie samochód kampanii „Stop Pedofilii” został otoczony przez młodych ludzi z Antify, a następnie zniszczony. Napastnicy pocięli plandekę i opony furgonetki. Pobity został wolontariusz Fundacji Pro-Prawo do Życia.

- „Od dłuższego czasu obserwuję to, co się dzieje wokół skłotów na ul. Wilczej i na Ks. Skorupki, ponieważ jestem stąd, tu się wychowałam. (...) Bardzo zaniepokoiła mnie sytuacja, kiedy napadnięto na ul. Wilczej wolontariuszy Fundacji Pro-Prawo do Życia i zniszczono ich samochód. To, że mieszkańcy tych skłotów obrażają, czy zaczepiają ludzi, jest już na porządku dziennym, obserwuję to przez lata, ale to, co się stało dwa tygodnie temu, kiedy w biały dzień zaatakowano działaczy pro-life, przekracza już wszelkie granice. (...) Być może wkrótce za noszenie w tym miejscu krzyżyka będzie można dostać za to przysłowiowe bęcki” – powiedziała windsurferka portalowi niezależna.pl.

- „Ludzie z Antify są nieobliczalni, co można było zobaczyć w biały dzień przed dwoma tygodniami. Nikt nie chce dostać w zęby. Zwykli ludzie za dużo nie mogą, nie mają szansy przebicia. Jolanta Brzeska też walczyła o swoje mieszkanie i została spalona żywcem.  W tych skłotach nie mieszkają żadni bezdomni, czy ludzie którzy nie mają dachu nad głową. Zwykłych mieszkańców wyrzucano na bruk, a tych ludzi się toleruje” – dodała.

kak/niezależna.pl

Komentarze

Klepacka na "dziennikarkę" Frondy!2020.07.10 22:12
Ale tylko w piątki.
Anonim2020.07.10 15:04
Pani Zosia jak prawdziwa Polaka mówi prawdę . Ale dla fanatyków drugiej strony nic nie dociera , bo fanatyzm betonuje szare komórki. Pani Zosiu jestem pełen podziwu dla Pani. Brawo !!!
Dara2020.07.10 13:12
Klepnij się w swój pusty czerep !
Arabella2020.07.10 12:44
Klepacka - następny tępy prymityw z PiSu. 'Skłot'? Naprawdę tak się to pisze, Pani Klepacka? Ma Pani jakiekolwiek pojęcie o angielskim? Obawiam się, że nie - podobnie, jak prezydent Andrzej Duda. I podobnie jak on kompromituje się Pani strasznie. Polityka Pani absolutnie nie wychodzi. Niech więc Pani raczej zamknie gębę i zajmie się sportem.
robaczek 3.02020.07.10 11:17
sie bystracha odezwala XD no jaja, jaki autorytet!!!
Natalja Siwiec2020.07.10 8:22
Więcej Klepackiej. Pis ma wspaniałe autorytety wśród byłych sportowców.
Walter2020.07.10 7:41
Podsumowanie działalności Andrzeja Dudy. Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Złamał następujące artykuły: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Jego prezydentura kosztowała budżet państwa ponad 880 mln zł. Skrytykował Unię Europejską za promowanie żarówek energooszczędnych, być może woli lampy naftowe. W 2012 roku podpisał projekt stawy przewidujący 2 lata za in vitro. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na stanowisko Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Wolał 2 mld zł przeznaczyć na dotowanie z budżetu państwa telewizji tzw. "publicznej", a tak naprawdę pisowskiej niż na leczenie onkologiczne. Chciał przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych w dniu 10 maja 2020 r., które byłyby bardzo łatwe do sfałszowania. Powiedział, że jest przeciwnikiem wszelkich szczepień obowiązkowych. Bał się debaty z Rafałem Trzaskowskim w TVN, dlatego nie zgodził się na nią. Czy chcecie kontynuacji takiej prezydentury?
Jan Radziszewski2020.07.10 1:24
wygra Andrzej Duda bo myśl przysłowia Kto ma wisieć nie utonie a taką przyszłość zapowiada Pan Andrzejowi Dudzie 13.03.2020 r a ponad to piątek, 26 czerwca 2020 + Klątwa rzucona na prezydenta Polski Andrzeja Dudę Piątek, 26 czerwca Zapisz dziecko - Tak, dojrzał owoc. Prezydent Duda dostawał długo szansę. Nie korzysta z niczego co chce dać Bóg, co może pomóc Polsce. ++ Teraz Polskę sprzedał w USA Zatem rzuć na niego klątwę Bożą. - Ja, nieudany i marny sługa Boży Krzysztof Michałowski ( Cyprian Polak) rzucam na prezydenta Polski Andrzeja Dudę klątwę Bożą. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg Andrzeju Dudo Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Tak mówi Jezus, tak mówi Trójca Przenajświętsza, Amen, Amen, Amen. Zbawię Cię Andrzeju Dudo i unikniesz potępienia, lecz Twój czyściec będzie bardzo ciężki. + Klątwa zaś sprawi, że nie zdołasz się oczyścić przed śmiercią z grzechów w należyty sposób. Śmierć Twoja będzie przestrogą. Amen. 23, 24, 25 III cz. I Na północne Włochy zrzucono coronawirusa w chemtrails / Biskupie Gądecki, opamiętaj się wreszcie. I Bogu świeczkę i diabłu ogarek w konsekwencji oznacza wszystko dla złego ducha/ Bóg zaś nie przyjmuje ochłapów bo Jest godzien wszelkiej chwały i tylko On
jarek k.2020.07.10 1:03
Modlę się do Boga, żeby Trzaskowski mógł być tym prezydentem który podpiszę ustawę o małżeństwach homoseksualistów i ułatwi im adopcje dzieci. Tak jak Jezus pragnie.
rodzimowierca2020.07.10 0:36
„Modlę się do Boga, żeby przypadkiem Trzaskowski nie wygrał tych wyborów" dobrze że boga(specjalnie z małej) nie ma
Arek2020.07.10 0:10
Brawo Zosiu jesteśmy tego samego zdania,ale już niedługo weźmiemy sie za terrystów z antify i wylądują w pudle wszyscy co do jednego!!!
gumowa kaczka2020.07.9 22:21
pseudointelektualistka
Anonim2020.07.9 22:46
Ona może być Ci wdzięczna za Twoją opinię. Usłyszeć z Twoich ust pochwałę to jak dostać wyrok śmierci.
hyhy2020.07.9 22:50
I POwiedziała to gumowa kaczka - oPOrtunistka wyginająca się na wietrze na swoim gumowym kręgosłupie we wszystkie strony, gdzie POwieje profitami...hyhy.
ostatni oddech kaczuchy2020.07.10 10:19
Duda w opałach, klepackie odkurzyli. Z intelektem to klepackie nie ma nic wspólnego. Tępa dzida, klepiąca to co jej pisowski oficer prowadzący napisał, bo z pustego klepackiego łba nic sie nie naleje. A frondowe anonimowe miernoty łykają klepackie brednie, bo same puste łby mają.
Adrian2020.07.9 21:35
Farmazon to słowo z grypsery więziennej.
Gniazdo szczurów!2020.07.9 21:11
Szczur "kretynizacja" już nier-dala dobre 10 godz. (!!), DZIESIĘĆ GODZIN, NON - STOP ! Okazuje sie, że szczur "kretynizacja" to PARCH. Co za sytuacja, PARCH i taki pracowity! Musi tu byc ich CAŁE GNIAZDO szczurów, ale ...! Tak nadaktywne szczury ZDYCHAJĄ SZYBKO. Należy więc szczurowi/-om "kretynizacja" tylko kibicować!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.9 20:47
jak widać klepackiej poyebało się we łbie od sterydów i braku powietrza pod wodą
hyhy2020.07.9 21:18
Tobie wali się we łbie nad wodą ...z powietrzem i bez sterydów XD
To ja wasz brat2020.07.9 20:47
Intelektualny prymityw prawdziwy przykład pisowskiego elektoratu się odezwał
Naczelny2020.07.9 20:43
To ta tępa dzida? https://youtu.be/dh-OTWRWAoA https://noizz.pl/lgbt/zofia-klepacka-myslala-ze-formularz-promuje-trzecia-plec-gender/6f7qx8s
hyhy2020.07.9 21:16
Ja nie dziwię się jej wcale. Lewakom w Europie tak szybko pie.d.li się w głowach, że trudno za nimi nadążyć. A co ma zrobić kobieta, która codziennie ciężko trenuje i nie ma czasu zawracać sobie głowy informacyjnymi śmieciami?
Piotr Rymarczyk2020.07.9 20:37
Niech sobie Jolantą Brzeską gęby nie wyciera. Ani ona, ani Duda, ani "obrońcy życia" nic dla obrony praw lokatorów nie zrobili - i tym właśnie się różnią od mieszkańców wspomnianych squatów.
Anonim2020.07.9 20:44
Taaa... najwięcej zrobił Twój Trzaskoś. Pielęgnuje chlubnie tradycje p. Hani z Wa-wy, ksywa "bufetowa". Ile to tam było w spadku co małżonek nie powiedział chociaż wiedział? 5 mln?