Zmierzch Kościoła. Pogańskie rytuały w czasie święceń diakonatu  - zdjęcie
09.09.20, 13:42Fot. screenshot - YouTube (Milton Parish)

Zmierzch Kościoła. Pogańskie rytuały w czasie święceń diakonatu

58

Przykład z Pachamamą w Ogrodach Watykańskich podczas sesji synodu biskupów w roku 2019 najwidoczniej stał się zaraźliwy. Pomysł, by wprowadzić pogański rytuał podchwycono także w Australii. W kościele pw. Matki Bożej Gwiazdy Morza w Milton w Nowej Południowej Walii przed Mszą, na której miały się odbyć święcenia diakonatu, wierni byli świadkami pogańskiego tańca obrzędowego oraz przywoływania pogańskich duchów grzechotkami, stukaniem w patyki i śpiewem.

Półnagi i pomalowany Philip Butler tańczył i śpiewał przed ołtarzem. Śpiewem i stukaniem w patyki towarzyszyła mu żona Bee (na szczęście ubrana). Małżeństwo przedstawiło się jako rdzenni członkowie plemienia Budawang z ludu Yuin. „Prosiłem o ochronę z powietrza, ziemi i oceanu – wyjaśnił wiernym swoje czynności Butler. – A następnie ten taniec, by przywołać duchy tych wszystkich zwierząt, by troszczyły się o nas wszystkich i strzegły”.

Zgromadzeni w kościele nagrodzili małżeństwo oklaskami. W czasie Mszy biskup Brian G. Mascord z diecezji Wollongong zaprosił Butlera, by dołączył do niego w obrzędzie oczyszczenia wiernych. Podczas gdy biskup szedł przez świątynię kropiąc wodą święconą, Butler podążał za nimi z dymiącym koszykiem. Jak wyjaśnia Dorothy Cummings McLean z „Life Site News”, „według tradycyjnych wierzeń Aborygenów australijskich dym z pewnych roślin może przepędzić złe duchy”.

Wydarzenie spotkało się z krytyką części katolików, gdy film ze Mszy został zamieszczony na YouTube. Ks. Neivandt spytał wprost o to, dlaczego „pogańskie okadzanie/oczyszczanie zostają wprowadzone do tak zwanego świętego i uświęconego Kościoła; czy ów biskup nie wierzy w Boga i Jego święty Kościół?”.

Bp Mascord, odpowiadając na pytanie „Life Site News”, tłumaczył m.in., że rytuał, który miał miejsce w kościele, nie należy do obrzędów religijnych, ale kulturalnych i oznacza „szacunek i powitanie tych, którzy odwiedzają krainę Tradycyjnych Właścicieli”. Według biskupa „odbywa się on na początku formalnego wydarzenia i może przybrać wiele postaci, w tym śpiewu, tańca i ceremonii okadzania oraz przemów w tradycyjnym języku i/albo angielskim”. Według biskupa w ten sposób został też powitany w Australii św. Jan Paweł II oraz Benedykt XVI.

Jak przypomina Cummings, Jan Paweł II wezwał Aborygenów do zachowania tego, co najlepsze z ich kultury, ale jednocześnie powiedział im: „Jezus wzywa was do przyjęcia Jego słów i Jego wartości w swoją kulturę”. Papież dodał także: „Taki rozwój sprawi, że staniecie się bardziej niż kiedykolwiek naprawdę Aborygenami”.

Dziennikarka przypomniała skandal otwarcia katolickiego festiwalu młodych, zorganizowanego przez Konferencję Biskupów Australii w roku 2019, podobnym rytuałem. Zgromadzona młodzież usłyszała wówczas: „Niech wszyscy bogowie błogosławią wam i niech wszystkie nasze duchy przyprawią was o gęsią skórkę, nie tylko dzisiaj, ale przez resztę waszego życia, a poznamy wówczas, że jesteśmy na dobrej drodze”.

 

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze (58):

Tutiturumtu2020.09.10 8:47
Eee tam. Kościół upada, bo nie jest nikomu potrzebny a nie dlatego, że jakieś obrzędy są nie halo...
fdf2020.09.10 8:40
Każdy orze jak może.
do matis892020.09.10 8:38
Nie jesteś katolikiem.
matis892020.09.10 8:19
do Krakus : Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik nie jest papieżem, ani katolikiem. To masoński i lewacki uzurpator. Tworzy Religię Światową dla antychrysta który za miesiące ujawni się na Bliskim Wschodzie ze swoim fałszywym pokojem. Średniowiecze minęło, wraca starożytna dzicz, pachamamy, Moloch w Rzymskim Koloseum, kult zwierząt, wiatrów i jaskiniowi gołodupcy tańczący przed ołtarzem Pana. I nie przejmuj się, obecnie religijnie najbardziej czczą Głowę Watykanu BErgoglio lewakoateiści, także pustka nie pozostaje. Bergoglio ma rzesze nowych wyznawców i swoich fanów, lewakoateistów.
Rdest2020.09.11 21:09
Kiedy Borgolio wchodzil do swiatynii Jaasnogorskiej w czasie Swiatowych Dni Mlodziezy, upadl na progu jak razony piorunem i tylko on jeden.
Anonim2020.09.10 7:51
Pana Boga nie da sie zamknać w Kościele. Pan Bóg nie jest też sługą księży. Australijczyk - aborygen nie musi czcić Pana Boga "po rzymsku" bo ktoś kiedyś wymyślił "liturgię".
Radosław2020.09.10 8:41
Tylko, że ten Aborygen nie czci jedynego Boga tylko bożków, a co mówi pierwsze przykazanie? "Nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną" Prawdziwego Boga też można czcić tańcem i śpiewem, - widzisz różnicę?
Anonim2020.09.10 9:13
A skąd wiesz kogo on czci? Zwierzał ci się? Pogaństwo to modlitwy do ludzi tzw. świetych. To są bożkowie chrześcijaństwa. To odstępstwo od nauk Jezusa tak oczywiste i bałwochwalcze.
Benny Benassi2020.09.11 14:06
Przecież tutaj pisze „Prosiłem o ochronę z powietrza, ziemi i oceanu – wyjaśnił wiernym swoje czynności Butler. – A następnie ten taniec, by przywołać duchy tych wszystkich zwierząt, by troszczyły się o nas wszystkich i strzegły”
r2020.09.10 5:53
Jezus grozi tym którzy gorszą innych (Łukasz17,1) Niepodobna żeby nie przyszły zgorszenia; lecz biada temu przez którego przychodzą. zgorszenia są od dawna w chrześcijaństwie i na świecie: m.in. fałszywe religie, bałwochwalskie kłamstwa, manipulowanie słowami Boga, itd
rebeliant2020.09.10 2:25
Kościół nie powinien być miejscem głoszenia innych religii - także tych, z którymi niektórzy "wielcy" kościoła uprawiali ekumenizm. Dlaczego ? A dla czystości przekazu tego w co wierzy religia katolicka. Niestety, ale z tego co ja dostrzegłem wynika, że te religie uważane przez nas za pogańskie to zwykła amatorka wobec... spoganizowania wiary katolickiej. Mało kto z Jezusem żyje tak jak należy, a patrząc wstecz, ale i obecnie wiele ludzkich gremiów kumplujących się ze sobą władz świeckich i kościelnych ociosało Krzyż Chrystusowy w pogański posąg. Zamiast Miłosiernego Boga wyszedł bożek, którego trzeba się bać, składać mu ofiary i wypowiadać masowo zaklęcia.
GunSheep2020.09.9 23:28
Za dużo SocjalITzmów, za bardo nowocześnie... za mało rozumu. Z drugiej strony w Jerozolimie znaleźli "gandzię" jako zioło rytualne. Ostatecznie i tak zostaje pytanie z Genezis "a kto Ci to powiedział???!!!"
Krakus2020.09.9 23:25
Jako katolika bardzo mnie boli, że Kościół Katolicki w Polsce upada. Ale co sie dziwić - biskupi robia wszystko by KK zniszczyć. Najbardziej pomaga w tym ten konus nienawistnik Jędraszewski. Póki to pokolenie biskupów nie wymrze, kościoły opustoszeja .
nie ślepy2020.09.10 1:49
Tyś taki katolik, jak z koziej d.py trąba, coś potrafisz poza obrażaniem? Jesteś zwykłym zerem przy takim Jędraszewskim!
Krakus2020.09.10 8:33
Znałem osobiście (i to na różnych płaszczyznach) poprzednika - kardynała Macharskiego. On kochał Kościół, kochał ludzi. Nie siał nienawiści jak Jędrasewski, nie nastawiał jednych przeciw drugim. Jędraszewski to karierowicz. Ale Papież Franciszek kolejny raz nie postawił na niego i musi dalej czekać na kardynalski kapelusz. "Walczy" więc o poparcie w wyimaginowanej "wojnie" z LGBT, szukając poparcia w konserwatywnej, słabo wykształconej i ksenofobicznej części wiernych. Wszystko po to, by zrobić z siebie "męczennika" :P
gogogo2020.09.10 9:33
O takich jak ty mówi się "diabeł ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni".
Radosław2020.09.10 8:45
Biskup Jędraszewski mówi prawdę prosto w oczy i za to go lewactwo - słudzy diabła nienawidzą. Chciałbym by wszyscy biskupi i księża byli tacy jak Jędraszewski, ks. Chmielewski, czy ks. Glas. Oni poytafią nazwać zło złem , nawet w kościele.
Felek2020.09.9 22:30
Mój obrządek jest lepszy niż twój.
Antek z Czerniakowa2020.09.9 22:30
No to teraz ma zaproszenie od Franciszka jak w banku, chociaż tak bardzo to się nie przyłożył do tego chodzonego ...
abcd2020.09.9 22:25
To zmierzch wiary wśród duchowieństwa.
dz2020.09.9 22:16
równy gość z tego biskupa. Powiedział parę dowcipów, było śmisznie. Aż dziw, że go nie zaprosił do koncelebry
Anonim2020.09.9 21:52
Zmierzch Kościoła nastąpi ze względu na zachowanie duchownych: mataczą z pedofilią (bardziej chronią sprawców niż ofiary), pazerni na kasę, utknęli w średniowieczu. Odnośnie bałwochwalstwa, to w KK jest od wieków i jakoś nic się nie dzieje: jest tyle figurek, obrazów Maryj, które nie wiadomo do kogo są podobne, to samo z Chrystusami i innymi świętymi, do których ludzie się modlą. Pan Jezus ucząc nas modlitwy, wypowiedział "Ojcze nasz ..." Nie przykazał aby się modlić do Niego, czy też jego Matki.
Anonim2020.09.9 23:36
Przeczytaj o Średniowieczu i nie kompromituj się.
Anonim2020.09.9 21:46
BOSKI GNIEW ZA BAŁWOCHWALSTWO NA SYNODZIE AMAZOŃSKIM .... "Wydaje się, że świat jest przeklęty z powodu jawnego bałwochwalstwa popieranego przez Rzym w tygodniach poprzedzających niesławny Synod Amazoński. Rzeczywiście, bezpośrednio po intronizacji groteskowego i małpiego posągu pogańskiej bogini Pachamamy w Wiecznym Mieście, seria nieszczęść spustoszyła ludzkość, co może być niczym innym jak boską karą za bluźnierstwo przywódców Kościoła." ........ "Błagajmy więc biskupów i Papieża, aby prosili Boga o przebaczenie za to, co wydarzyło się w październiku ubiegłego roku. Być może, jeśli nasi ojcowie w wierze, członkowie Magisterium Kościoła, zbiorowo odzyskają zmysły, odwrócą bieg i publicznie wycofają się z zepsucia, które z dumą ogłoszono światu kilka miesięcy temu, świat - dzięki nieskończonej łaskawości Boga - może ujrzeć swoje udręki złagodzone. Ale co ważniejsze, czy nasi duchowi ojcowie okazali skruchę, tak jak ci, którzy kochają Boga, opłakują Go, gdy jest obrażany." ......... źródło: https://www.churchmilitant.com/news/article/divine-wrath-for-amazon-synod-idolatry
Bianka2020.09.9 21:21
Ale o co chodziło temu golasowi na początku, bo niebardzo mogłam zrozumieć, choć znam anglik dość dobrze?? Ni w pięć ni w dziewięc takie kwiatki...i to przed Mszą święceń diakonatu...?? Jak dla mnie nie wiem po co to? Niestety nawet nasi biskupi nieraz nie wiedzą jak się zachować podczas święceń...
Konrad2020.09.9 20:06
W Afryce tez są różne tańce podczas Mszy Świętych, ale tam jakoś nie ma wątpliwości kogo Murzyni wychwalają tym tańcem. Tutaj natomiast jest obrzęd kulturowy, a nie religijny. to nie powinno mieć miejsca. Msza Święta jest miejscem na obrzędy religijne.
Anonim2020.09.9 19:05
Św. Paweł w pogaństwie widział szlachetne "poszukiwanie Boga po omacku", czyli przeważnie błędne i nieskuteczne, ale jednak poszukiwanie. Pismo św. ciepło wyraża się o poganach, którzy się zwracają ku Jezusowi.. Ale kiedy jacyś poganie odrzucali możliwośc zbawienia, zwalczali Boga, kpili z Jezusa (jak niekórzy na tym forum) to wtedy jest określane obrzydliwością, ohydą, wstrętem. Nie mam żalu do mojego stryja genetycznego, który jaieś trzy tysiące lat temu spełniał służbę szamana poganskiego w pogańskim sanktuarium w Jaskini Kapowej na Uralu. Wypełniał wtedy, biedak, jakby poszukiwanie Boga po omacku. Ale wobec bluźnierców na forum czy na tzw. marszach równości LGBT - czuję tylko obrzydzenia. "Jestem wolny od ideologii LGBT"!
JAK BĘDZIE R,UCHANIE DZIEWIC2020.09.9 18:48
NA OŁTARZU TO ZACZNĘ CHODZIĆ DO KOŚCIOŁA
Puknij sie w mur2020.09.9 19:42
Bydlo to malo powiedzial !!!
Torchwood2020.09.9 18:40
Zmierzch kościoła. I bardzo dobrze - 2000 lat za późno, ale lepiej późno niż wcale.
Anonim2020.09.9 18:45
wy lewacy wymrzecie wcześniej ... przyroda takie odstępstwa od normy eliminuje
Randka juz dzis2020.09.9 18:13
Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania Mam na imię Monia 24 wiosny.... wiecej moich fotek i kontakt do mnie tu- https://erooo.pl Znajdź mnie- Monikj- napisz do mnie i spotkajmy sie!
you2020.09.9 19:28
Won alfonsie !
matis892020.09.9 17:16
Strach pomyśleć jakie pogańskie i satanistyczne rytuały po kryjomu odprawia Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik i jego masoni w sutannach. Skoro Bergoglio publicznie wspiera taki satanizm przed ołtarzem Pana i go zapoczątkował, dodatkowo osobiście przepraszając demona Pachamamę za wrzucenie do rzeki przez katolików. To co tam Bergoglio wyprawia za zamkniętymi drzwiami, strach pomyśleć.
Krakus2020.09.9 23:29
matis, a wiesz, że teraz jesteś bardziej papieski od Papieża? przez takich kretynów jak ty kościoły pustoszeją. Jeszcze za twojego zycia będzie tam pusto. Właśnie przez takie słowa, jakie napisałeś. Bo Franciszek to najlepsze, co KK spotkało. Nie betony jak JP II, które kryły pedofilię i nic dobrego prócz rozwalenia komuny (CHWAŁA MU ZA TO!) nie zrobiły, ale tacy nowocześni papieże jak Franciszek mają szansę ocalić KK w XXI wieku. Sorry, średniowiecze mineło :)
Piotr2020.09.9 17:01
Watykan usunął reinkarnację z Biblii aby móc straszyć ludzi 'jedną szansą' i 'wiecznym potępieniem'.
***2020.09.9 20:11
Weź się, nie chwal swoją głupotą!!!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.9 16:57
katole chyba nie wiedzą ale większość kościelnych obrządków i rytuałów ma korzenie w pogaństwie i innych czarach!
Anonim2020.09.9 17:11
Wierzymy w jedynego Boga, stwórce wszechrzeczy a nie jakies gusła natury wiec określanie nas poganami pokazuje ze sam nie jestes kompetentny i masz zerową wiedzę albo chcesz poprostu obrazić.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.9 17:47
tak? no to weźmy takie Święta Bożego Narodzenia! : : : : Data Bożego Narodzenia - Okres między 21-22 grudnia a 6 stycznia to przesilenie zimowe. Od czasów najdawniejszych uważano ten czas za magiczny, czas w których zdarzają się cuda. : : Wręczanie prezentów - Najprzyjemniejszy symbol Świąt Bożego Narodzenia również pochodzi z pogańskich zwyczajów. Poganie podarki składali w ofierze bogom i zmarłym. Dzisiaj wręczamy sobie prezenty na podobieństwo podarków składanych Jezusowi przez Trzech Króli. : : Ubieranie choinki - Zwyczaj ten przyjął się w domach katolickich, jednak nie od razu został zaaprobowany przez Kościół. Tradycja ta istniała już u pogan i miała charakter magicznego rytuału mającego zapewnić ludziom bezpieczeństwo, dostatek, zdrowie i szczęście. : : Kolędowanie - U pogan, w czasie odwiedzin rodziny lub sąsiadów śpiewano pieśni, co przetrwało do dzisiaj w postaci kolęd, bez których trudno wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia.
***2020.09.9 20:14
....śmiechu warte! Chcesz być mądrzejszy niż jesteś i wychodzi..........jak zwykle!
touu2020.09.9 19:31
To ty mendo i wszo lewacka przeżyłeś wybory ? Trudno, lecz twój stan ulega dalej powolnemu rozkładowi za życie !
Anonim2020.09.9 21:40
Kretyn
Ja2020.09.9 16:56
tylko dodam , że od czasów PRL ubyła połowa wiernych . Jeszcze trzymają go przy życiu pogrzeby , wesela , komunie . Bo ludzie chcą by było uroczyście a KK potrafi dać oprawę tym rodzinnym uroczystościom . Jakieś uroczystości państwowe - z tego samego powodu. No i Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy . To z tradycjonalizmu . Kościół wplótł się tu w dawne święta pogańskie . Ale to już zmierzch . Ubywać wiernych będzie z roku na rok . I jak lawina , toczyć będzie się coraz szybciej . Popierali przemiany bo liczyli na większy zysk . No to się przeliczyli . Tak dobrze jak w PRL już nie będzie im nigdy .
Bianka2020.09.9 21:23
Tylko , że to o czym piszesz ma niewiele wspólnego z prawdziwą wiarą, bo wiara w Boga to życie z Nim, relacja...
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.9 15:42
W drugim życiu będzie nam dobrze tylko miłujmy pana
𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 𝐖𝐈𝐄𝐋𝐊𝐈𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀2020.09.9 15:07
𝐙𝐀 𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 𝐍𝐀𝐌 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐒𝐋𝐀𝐍𝐄 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐄 𝐙 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒𝐄𝐌, 𝐒𝐎𝐑𝐎𝐒𝐄𝐌 𝐢 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈. 𝐁𝐔𝐃𝐉𝐄𝐌𝐘 𝐖𝐀𝐋𝐂𝐙𝐘𝐂 𝐃𝐎 𝐎𝐒𝐓𝐀𝐓𝐍𝐈𝐄𝐉 𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 ! 𝐒𝐋𝐎𝐖𝐎 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐄𝐆𝐎 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈
Jan Radziszewski2020.09.9 15:00
niedługo a Sąd Ducha św. za nie dalej jak 2 tygodnie !+++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. + Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem +++/ A może to być już 14 września, pojawić się Krzyż na Niebie a więc może 7 dni potem Bp być zabrany do Piekła przez diabły żydowskiego cezara /J 19,15)
Rodryg2020.09.9 15:03
Chcesz się założyć że nic takiego nie będzie miało miejsca? :D
Rodryg2020.09.9 14:38
No tak, a Matka Boska to nie jest pogaństa w ogóle. xD
Wycieraj düpska Polskich Panów , wycieraj ,2020.09.9 15:05
patrz z czego żyjesz !
Rodryg2020.09.9 15:10
Żyje z tego że pracuje w IT. Nie rozumiem aluzji ;D
InTube - czyli w düpie.2020.09.9 15:39
A skoroś IT zmień sobie VPN.
Rodryg2020.09.9 15:43
Tylko po co?
Janina2020.09.9 14:05
"Zmierzch Kościoła..." No i klawo.
ladychapel2020.09.9 13:56
Jasełka też z biblijnym nauczaniem wspólnego za dużo nie mają. Polewanie się wodą czy perfumami w lany poniedziałek też. Wkładanie sianka pod obrus wigilijny także. Święcenie wianków by cały rok wisiały później w domu również. I tak można wyliczać...
Jan Radziszewski2020.09.9 15:05
a ofiarowanie przez żydów Lucyferowi ofiar Molocha jest oky + W tej super tajnej naradzie w Sanktuarium Lucyfera pod Brukselą uczestniczył mason także z Polski min Bronisław Gieremek gdyż dla mocy piekielnych naród polski jest wyjątkowo znienawidzony i do końca XX wieku był zaporą do realizacji ich celów. Po omówieniu celów i pouczeń nasz główny ziemski mag oznajmia, że będziemy się przygotowywać do złożenie ofiary na cześć najwyższego wodza światłości /Lucyfera/, który aa tę okoliczność specjalnie się zjawi. Ofiarą będą cztery dziewicze dziewczynki. Było nas czterech do złożenia ofiary, gdyż mag wcześniej dokonał tej ofiary, on miał tylko nadzorować. Każdy z nas miał dokonać gwałtu i mordu na przydzielonej dziewczynce. Następnie po odpowiednich rytach mieliśmy je złożyć jeszcze żywe w ogień nas cześć wodza. Mag miał udać się po dziewczynki aby je tu przyprowadzić. Były to dziewczynki z Azji prawdopodobnie z Indii. WTEDY ZROZUMIAŁEM GROZĘ CIERPIENIA I STRASZLIWĄ ŚMIERĆ W PŁOMIENIACH OGNIA TYCH NIEWINNYCH DZIECI. Z natchnienia Bożego z całych sił zacząłem krzyczeć. „Ja tego nie uczynię. To nie są duchy waszych zmarłych, braci tylko demony, złe duchy, które przybrały ich ludzki wygląd aby was oszukać. Jest to wielkie kłamstwo aby was całkowicie doprowadzić do opętania i pozbawić wszelkiego zdrowego rozumu i wolnej woli”. Gdy tak krzyczałem zaczęli mnie otaczać, aby mnie zabić. Gdy śmierć była bliska zawołałem. „Jezu Chryste Synu Ojca Przedwiecznego – ratuj, Matko Najświętsza Królowa Nieba i Ziemi – ratuj, Św. Michale Archaniele Książę Wojsk Niebieskich – ratuj”. Nagle nastąpił oślepiający błysk, potworny nie do wytrzymania huk. Na ich oczach te piękne rzekomo szczęśliwe duchy braci zmarłych zaczęły przemieniać się w straszliwe potwory, których rozum ludzki nie jest w stanie sobie wyobrazić. Nieznany ogień i zapach nie do wytrzymania. Potworny wygląd demonów tak przeraził masonów, że byli jak kamienne trupy. Kiedy znikły złe duchy nastąpiła nieznana ciemność i w tej ciemności ujawniła się wizja piekła. W tej wizji zobaczyli straszny wieczny los w mękach, prawdziwych zmarłych braci masonów, których wcześniej przedstawiały złe duchy jako szczęśliwych synów światłości przebywających rzekomo w krainie szczęśliwości. Przed ich oczami przesuwały się następne wizje różnych czasów. Trudno sobie wyobrazić przerażenie masonów. Runął cały ich system pychy i pewność panowania.
Anonim2020.09.9 23:48
ladychapel- Biblia to jest wiara, a święcenie wianków na zakończenie oktawy to jest tradycja, tak samo jak strojenie choinki na Boże Narodzenie. Wiara i tradycja tworzy całość wyznania katolickiego.