Zdzisław Krasnodębski: Nie kupiłem mieszkania w zreprywatyzowanej kamienicy od Nowaczyka - zdjęcie
01.02.19, 07:55screenshot Youtube

Zdzisław Krasnodębski: Nie kupiłem mieszkania w zreprywatyzowanej kamienicy od Nowaczyka

1

Prawie się wszystko zgadza, tylko trochę odwrotnie. Nie chciałem od niego [Roberta Nowaczyka] kupić mieszkania. Historia jest taka, że chciałem kupić mieszkanie, ale pan redaktor też miał chyba kiedyś takie zdrożne chęci” - mówił dziś wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, prof. Zdzisław Krasnodębski.

W rozmowie z Robertem Mazurkiem na antenie RMF FM stwierdził:

Nie kupiłem [mieszkania] w zreprywatyzowanej kamienicy, nie kupiłem od pana Nowaczyka, natomiast rzeczywiście chciałem kupić mieszkanie w 2016 roku, co nie jest czynem zdrożnym. Kupiłem je rok później”.

Odnosił się w ten sposób do wczorajszych zeznań mecenasa Nowaczyka, który zeznawał przed komisją weryfikacyjną ds. reprywatyzacji w Warszawie.

Krasnodębski zabrał też głos w kwestii taśm Jarosława Kaczyńskiego. Stwierdził, że znając nastroje społeczne, mogą one zaszkodzić. Dodał:

Natomiast czy w tych taśmach jest coś takiego, co mnie np. osobiście mogłoby zbulwersować, przeczytałem to dokładnie i tak nie jest. Mnie nie bulwersuję, bo też nie widzę żadnego powodu i prawdopodobnie prawo, z tego co się orientuję, nie jestem prawnikiem, nie zostało nigdzie przekroczone”.

dam/300polityka.pl,Fronda.pl 

Komentarze (1):

KołchozPłaciPracownikomSezonowym2019.02.1 8:30
Kamiński: "To podła nieprawda, że całowałem się z psem Nowaczyka. To była suka." Ale do rzeczy. Właśnie dlatego ultradewot Braun Grzegorz, przepatriota Winnicki Robert i z dzieckiem chorym na ręku Godek Kaja biegną do Eurokasy - żeby zarobić wreszcie na kupno mieszkania w porządnej, warszawskiej kamienicy, jak to już zdołał szczęśliwie uczynić profesor Krasnodębski. Korwin-Mikke już tych mieszkań i domów ma tyle, że on tę gromadkę gołodupców tylko wspiera organizacyjnym doświadczeniem, niż dyszy z żądzy solidnej wypłaty za lata opowiadania bzdetów w polskim grajdole. Jak Braun, Winnicki i Godek.