Z ambony strzeleckiej Salwowskiego: Nieszczęsne spotkanie Franciszka z poplecznikami sodomii - zdjęcie
14.03.19, 11:45

Z ambony strzeleckiej Salwowskiego: Nieszczęsne spotkanie Franciszka z poplecznikami sodomii

25

Papież Franciszek spotkał się w Środę Popielcową z przedstawicielami wspierającej homoseksualizm "katolickiej" grupy LGBT+Catholics Westminster.

Szesnastu członków i sympatyków tej wspólnoty sfotografowało się z aktualnym Biskupem Rzymu, a także otrzymało od niego w prezencie różańce. Wydarzenie to zostało w szybki sposób medialnie wykorzystane przez działaczy owej grupy, która informację na temat tego spotkania umieściła na swym facebookowym profilu. Jak czytamy na stronie wspólnoty LGBT+Catholics Westminster jej aktywiści uczestniczą w rokrocznych londyńskich paradach "Gay Pride", a sama ta organizacja miała zostać upoważniona przez kardynała Vincenta Nicholsa do udzielania duszpasterskiego wsparcia katolikom wykazującym homoseksualne tendencje oraz ich rodzicom.

Co prawda, choć niezbyt wiele wiemy na temat szczegółów spotkania Papieża Franciszka z aktywistami LGBT+Catholics Westminster, to cała sprawa nie wygląda zbyt budująco. Nie jest to wszak jedno z tych ekumenicznych spotkań "posoborowych" papieży polegających na tym, iż Biskupi Rzymu rozmawiają czy nawet czasami modlą się z tymi, którzy otwarcie nazywają się niekatolikami. W tym konkretnym wypadku mamy bowiem do czynienia z grupą, która z jednej strony chce uchodzić za katolicką, z drugiej zaś wykonuje krecią robotę na rzecz akceptacji przez katolików wołającego o pomstę do Nieba grzechu sodomii. Są to więc szczególnie niebezpieczni heretycy, do których jak ulał pasuje ostrzeżenie Pana naszego Jezusa Chrystusa przed tymi, którzy będą przychodzić jako wilki w owczych skórach (patrz: Mt 7, 15). To nie znaczy, że nie należy z takimi ludźmi nigdy i nigdzie rozmawiać, jednak Pismo święte mówi nam, iż tych, którzy wzniecają herezje i rozłamy (w zależności od konkretnego biblijnego tłumaczenia zwie się ich "heretykami" albo "sekciarzami") należy: "po jednym lub po drugim upomnieniu" wystrzegać się "wiedząc, że człowiek taki jest przewrotny i grzeszny, przy czym sam na siebie wydaje wyrok" (por. Tt 3, 10-11). Czy więc Papież Franciszek po następnym (drugim) spotkaniu z działaczami LGBT+Catholics Westminster wezwie tę wspólnotę do akceptacji całego nauczania katolickiego w kwestii homoseksualizmu, a w razie upartego jej trwania przy progejowskiej herezji ogłosi na nią karę ekskomuniki? Cóż, chciałbym, aby to ostatnie stwierdzenie, nie było tylko abstrakcyjnymi czy wręcz żartobliwie brzmiącymi dywagacjami z mej strony ...

Mirosław Salwowski

Komentarze (25):

nie gay2019.03.14 17:16
zalosna fronda , jak pisze o gejach to krytykuje, a reklamy gejowskie sie wyswietlaja dwulicowi zalosni
Polak Ateista Dumny Gej2019.03.14 17:47
Dziubasku to nie ich wina. Skoro ci się wyświetlają tzn, że buszowałeś po gejowskim porno. Tak działa system reklam adsense... więc skoro nie gej, to co najmniej niepogodzony ze sobą biseks :)
Agnieszka2019.03.14 17:53
Nooo, tak to jest, mi się wszędzie ostatnio pokazują reklamy szpilek ;)
Polak Ateista Dumny Gej2019.03.14 14:25
Co do zasady Salwowskiego nie warto czytać. Jedyne co warto to składać pozwy zbiorowe w przypadku naruszenia dóbr osobistych społeczności LGBT przez wspomnianego osobnika. Podobnie należy postępować z psycholami www, słowiczek itd indywidua, jeśliby zaczęli pluć spod własnych nazwisk. Co do samego spotkania to jest jakieś kuriozum, bo większość LGBT stanowią ateiści, pozostali wierzący nie są zainteresowani zinstytucjanlizowanymi formami religii. Zresztą widziałem zdjęcie tam są same dziadki, które spotkały się z dziadkiem papą Franiem. Dziwaczne aberracyjne subśrodowisko, które udaje, że nie wie co jest napisane w katechizmie, a Bergoglio udaje, że też tego nie wie. Nie wiadomo, czy się z tego spotkania śmiać, płakać, ja na to patrzę z dużym politowaniem. Od katosekty należy wymagać, egzekwować i stawiać twarde warunki, a nie tylko sobie robić słit focie z papciem Franią, z czego kompletnie nic nie wynika.
Ordo iuris2019.03.14 17:27
Dlatego zbieramy obraźliwe twoje wpisy, a jest ich tu pełno, IP twojego komputera pójdzie na policję, to kwestia czasu, nie uciekniesz nam.
Polak Ateista Dumny Gej2019.03.14 17:42
Rada na przyszłość - próując się podszyć pod tych idiotów, naucz się pisać poprawnie ich nazwę :)
słowiczek poznański2019.03.14 13:26
Jak kulturalne jest pedalstwo? Wystarczy "poczytać" ciote M - żonę dumnego zboka 100% pedofila.
rer2019.03.14 13:10
Obawą napawa fakt, ze Franciszek stopniowo zwiększa w kolegium kardynalskim liczbę swoich zwolenników. Jakiego oni wybiorą następnego papieża?Znikąd nadziei na poprawę...Pozostaje wiara w cud z nieba.
matis892019.03.14 13:23
Poprawy już nie będzie bo Begoglio jest Fałszywym Prorokiem z Apokalipsy sw. Jana i toruje drogę dla antychrysta, dlatego też Bergoglio reprezentuje Religię Światową. Masoneria czyli kościół antychrysta obecnie już przejeła tron piotrowy i będzie zmieniać KK. Kościolem pozostanie tylko ta mała grupa która zachowa wierność prawdzie i ewangelii wbrew nowym zmianom jakie będą teraz wychodziły wychodziły z Watykanu i ze świata. Także prawda będzie już teraz tylko coraz bardziej zwalczana w KK i na świecie aż do powrotu Pana JEzusa.
krzysztof2019.03.14 13:00
Cóż można powiedzieć o tym spotkaniu , trudne acz konieczne pewnie , jednak jak zwykle w otoczeniu papieża zabrakło roztropności , może jednak celowo robiono zdjęcia mając na uwadze że uczynią w świecie medialnym to , na czym zależało zapleczu papieża Franciszka , tak czy owak wierni uparcie trwający w swoich błędnych przekonaniach , napluli Franciszkowi w " twarz " .
matis892019.03.14 12:40
Ile jeszcze Bergoglio ma wspierać ruch sodomitów, masonów, lewaków, inne religie, ile ma heretykować i dewastować KK aby dotarło że on nie jest papieżem, ani katolikiem - takim jest tylko Benedykt XVI.
Polak2019.03.14 19:44
Kurcze, rzeczywiście coś trzeszczy Amoris Laetitia budzi niepokój Tam jest moim zdaniem letniość w fundamentalnych sprawach nauczania Kościoła. Chodzi mi o naukę na temat nierozerwalności małżeństwa. Ks. Bortkiewicz powiedział, że kryzys światowy wynika z grzechu nieczystości i z tym zgadzam się w 100%
lolek kremowka2019.03.14 12:00
Babska biesiada z męskim striptizem. Tak się bawią politycy PiS i Porozumienia Gowina Politycy z Porozumienia Jarosława Gowina oraz PiS z powiatu wałbrzyskiego koniec karnawału uczcili udziałem w tradycyjnej górniczej biesiadzie kobiecej, zorganizowanej przez miejskie centrum kultury. Były piwo, tańce i po raz pierwszy w historii... męski striptiz. Odbywająca się w tłusty czwartek „Babska biesiada combrowa” to jedna z górniczych tradycji podwałbrzyskiego Boguszowa-Gorc. W tym roku odbyła się już po raz 24. Organizatorem imprezy było Centrum Kongresowo-Kulturalne „Witold” zarządzane przez miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej. Setka pań i nieliczni panowie bawili się, tańczyli, wspólnie śpiewali, popijając piwem. Wśród nich byli przedstawiciele lokalnej władzy: rządzący miastem pod nieobecność siedzącego w areszcie burmistrza jego zastępca Sebastian Drapała z partii Porozumienie Jarosława Gowina i wałbrzyska wicestarosta Iwona Frankowska z PiS. Organizator imprezy zadbał o niespodzianki. Wieczorem, ku uciesze jednych i zażenowaniu innych, wystąpił profesjonalny striptizer. I to dwukrotnie – raz zrzucając z siebie strój codzienny, a w kolejnym wejściu przebranie amerykańskiego marynarza.
michu2019.03.14 12:34
Gdyby to była prawda to byłaby kompromitacja PiSu.
Bolek od totolotka2019.03.14 12:45
O ty byłeś pewnie lolek tym stripti zerem ????
Jozin z Bazin2019.03.14 11:54
Wszędzie ten homoseksualizm, gdzie się człowiek nie obróci to ci geje. Zajmijcie się pracą uszlachetnianiem swojego sumienia a nie zaglądaniem ludziom normalnym do rozporka !!! To się robi tak nachalne, czy ci ludzie są normalni ? i ci co ich popierają ? W/g mnie NIE !!! czy ludzie heteroseksualni obnoszą się z tym NIE !!! problem mają pedały a więc wniosek krótki, leczyć się i już. Ta choroba jest do wyleczenia tylko trzeba chcieć a nie szukać wsparcia gdzie się da a już u Papieża to najlepiej, chory świat.
M.2019.03.14 11:49
Jestem coraz bardziej przekonany, ze ta kwiczaca swinia, Salwowski, to kryptogej, próbujacy odreagowac swoje frustracje takimi wymiocinami. Przypomne, ze kilka dni temu to scierwo napisalo, ze "byc moze" to przesada zabijac gejów. Poniewaz te wymiociny sa takze na Facebooku, proponuje je masowo zglaszac...
Jozin z Bazin2019.03.14 11:55
poszed won zboku
M.2019.03.14 12:14
Prawda w oczy kole...
Jozin z Bazin2019.03.14 12:49
I ty chcesz by o tobie mówiono człowiek ? chyba tylko omyłkowo bo sam odbierasz drugiemu człowieczeństwa nazywając go świnią, typowa moralność Kalego, taki jest świat pederastii, twój świat, chory !!! umyj oczy i przejrzyj :D bidulo :)
M.2019.03.14 13:02
Jesli ktos pisze, ze "byc moze" nie nalezy karac gejów kara smierci, to "swinia" to jest najlagodniejsze okreslenie tego idioty. Dociera?
Jozin z Bazin2019.03.14 14:18
Idiotą to ty jesteś buszmenie, idź stąd bydlaku nie mogę cię czytać.
M.2019.03.14 15:49
O boshe, jak mi przykro...
Extee2019.03.14 13:01
Salwowski był kiedyś bardzo silnym ateistą, później się nawrócił i przejawia dość typowy dla takich ludzi radykalizm i fanatyzm. Sądzę, że na starelata mu to przejdzie i odzyska duchową równowagę.
Tatki Joosz2019.03.14 23:59
Dziwne. Ktoś cię zmusza do czytania? Po co tak się katujesz?