,,Wydział Propagandy'' w Inowrocławiu. Szokujące zeznania urzędniczki - zdjęcie
03.09.19, 11:30Screenshot Youtube

,,Wydział Propagandy'' w Inowrocławiu. Szokujące zeznania urzędniczki

11

Kolejne szokujące informacje na temat „farmy trolli” w inowrocławskim ratuszu. Portal TVP.Info dotarł do zeznań, wedle których urzędnicy w Inowrocławiu zajmowali się ową farmą w godzinach pracy.

Zeznania na ten temat złożyła jedna z urzędniczek. „Hejt” w sieci prowadzony miał być w godzinach pracy, na portalu Inianie.pl. Był on „wykorzystywany do promocji prezydenta, posła, radnych koalicyjnych”. Miał działać w kontrze do portalu Inooonline.pl, który nie zawsze był rodzinie Brejzów przychylny.

Portal prowadzić mieli, wedle zeznań urzędniczki, „[…] współpracownicy Brejzy z ratusza, Wojciech Sz. i Przemysław W.”.

Ich zadaniem – zeznała kobieta – było pisanie w godzinach pracy w internecie. „Im nie przydzielano praktycznie żadnej pracy, bo pisali” - czytamy w tekście, który publikuje TVP.Info.

Urzędniczka zeznała też, że Krzysztof Brejza mógł wydawać urzędnikom polecenia. Dodała, że „od dawna jest nazywany głównym kadrowym Urzędu Miasta”.

Dalej dodała:

Cały Wydział Propagandy został do tego stworzony, a spiritus movens był tego Krzysztof Brejza”.

Była podwładna Ryszarda Brejzy poinformowała, że sama odmówiła pisania na tablecie, więc w końcu jej go zabrano „[…] bo to co pisałam było odpowiedzią merytoryczną, a nie taką hejterską czyli zaczepną”.

Portal informuje też, że urzędnicy, którzy atakowali wskazane osoby, mieli dostawać znacznie wyższe pensje niż pozostali pracownicy ratusza w Inowrocławiu. W tzw. śledztwie fakturowym, w trakcie którego wynikła sprawa dotycząca hejtu w sieci, postawiono już 181 zarzutów.

Z zeznań wyłania się obraz całej machiny promocji Brejzów oraz nienawistnych komentarzy, grafik i filmików szkalujących politycznych konkurentów Platformy Obywatelskiej”

- pisze TVP.Info.

dam/TVP.Info,polskieradio24.pl

Komentarze (11):

EWA2019.09.3 13:55
Jeśli chodzi o taplanie się w GNOJOWICY I OBLEWANIE NIĄ BLIŻNICH to specjalistą jest szambomajster Trzaskowski
Reytan2019.09.3 13:29
Ten caly POPIS to smierc Polski i rychle Rozbiory.
02019.09.3 12:58
w Inowrocławiu to jeszcze loze masonska trzaby przeswietlic
Polak2019.09.3 12:23
I tak trwa żałosne skamlenie mające maskować PiSowskich kolesiów robiących przekręty VATowskie w Inowrocławiu.
02019.09.3 12:57
podaj przykład a jak nie to pal wrotki waflu
anonim2019.09.3 12:21
Ciekawe.
anonim2019.09.3 12:19
SKANDAL _LUDZIE UCIEKAJCIE OD TOTALNYCH i TĘCZOWYCH - NAWRACAJCIE SIĘ !! POPIERAJĄC ICH BĘDZIECIE WSPÓŁODPOWIEDZIALNI ZA ZŁO KTÓRE ONI PLANUJĄ (homomałżeństwa, adopcja dzieci przez homo, aborcja, deprawacja dzieci WHO-ideologia gender) - WYBORY już 13 października 2019 a - FATIMA OSTRZEGA - CUD SŁOŃCA - 13 października 1917 roku w Fatimie Matka Boża po raz szósty ukazała się trojgu portugalskim pastuszkom. Dzieciom towarzyszył ogromny tłum. Ludzie pobożni przyszli z nakazu sumienia, inni ze zwykłej ciekawości. Niektórzy znaleźli się tam z obowiązku służbowego. Trzy miesiące wcześniej Maryja zapowiedziała: W październiku powiem wam, kim jestem i czego chcę oraz dokonam cudu, który wszyscy zobaczą, aby uwierzyli. Wezwania Matki Bożej skierowane do ludzi oraz tajemnice, które otrzymały dzieci miały uzyskać potwierdzenie, które powinno przekonać każdego co do prawdziwości objawień. SURSUM CORDA - POLACY CHWYĆMY ZA RÓŻANIEC i DO URN, POGONIĆ TĘCZOWĄ ZARAZĘ - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI !!!
polak2019.09.3 11:52
jak można mieć wątpliwośc ---brejza to kawał skurw....na --tak wygląda całe złodziejskie P eł O
EWA2019.09.3 11:40
Jeśli chodzi o taplanie się w GNOJOWICY I OBLEWANIE NIA BLIŻNICH to Fronda zawszew awangardzie pisiej
polak2019.09.3 11:53
jesteś tylko Q ---rwą
Cool2019.09.3 12:33
Tu się zgadzam, każda prawda o was, to gnojowica!