,,Wstrząsające'' wyznanie Wellman. ,,Żebym zdychała, to...'' - zdjęcie
18.09.19, 12:26(fot. screen)

,,Wstrząsające'' wyznanie Wellman. ,,Żebym zdychała, to...''

110

- Marudom mówię: nie! Szczególnie takim, którzy siedzą i narzekają: na rząd, drożyznę, reformę sądownictwa, język debaty publicznej. Siedzą i, za przeproszeniem, mendzą. Ale na wybory nie idą - pisze w felietonie dla Wysokich Obcasów Dorota Wellman

- Data wyborów jest znana dużo wcześniej, a oni właśnie tego dnia muszą jechać na działkę. I wrócą późno. Albo nie chce im się wstać, bo pada. Wyjechali, ale nie załatwili sobie karteczki na głosowanie gdzie indziej. Mają nieaktualny dowód. Tak naprawdę nie chcą głosować, bo jest im wszystko jedno. Polska jest im obojętna. Wisi im, jak będzie wyglądała. Byle się jakoś żyło, byle się mnie nie czepiali. Tacy – jak karaluchy – przetrwają wszystko.  - stwierdza dziennikarka

Jak zaznacza, "tylko niech nie narzekają, bo nie mają prawa."

- A ja chcę, żeby mniej kretynów było w Sejmie. Dlatego idę na wybory. - dodaje

- Wybory to i prawo, i obowiązek. Są świętem demokracji. A ja lubię świętować. Od 1989 roku chodzę na każde wybory. Mam głos, jestem z tego dumna. - podkreśla

- Nie słucham nikogo, tylko własnego sumienia. Myślę o swoim synu, o wnukach. Nie oddam swojego głosu nikomu. Nie oddam go walkowerem. I żebym miała 40 stopni gorączki, żebym zdychała, żeby mnie mieli zanieść – pójdę na wybory. - zaznacza Dorota Wellman

 

bz/wysokieobcasy.pl

Komentarze (110):

CCCCCC2019.09.19 19:51
NIKOGO NE OBCHODZA WASZE PIE DOLENIA KARALUSZKI POLACKIE
henryk2019.09.19 17:55
moim zdaniem narzekają najwięcej Ci co idą na wybory a wyniki nie są po ich myśli
joanna2019.09.19 14:07
Pani Doroto, to że Pani idzie na wybory, nie powinno być przedmiotem jakichś specjalnych publicznych oświadczeń. Każdy rozsądny obywatel, szanujący prawo powinien iść na wybory, bo to co najmniej moralny obowiązek... Ale "oświadczenie" w rodzaju: "nawet, gdybym zdychała..." jest przesadnie teatralne i po prostu infantylne. Ludzie NIE ZDYCHAJĄ, LUDZIE UMIERAJĄ! Niech więc Pani tak teatralnie nie degraduje swojego człowieczeństwa!
Kamil2019.09.19 13:45
A ja jestem przeciwny temu, żeby wprowadzać obowiązek wyborczy i żeby zmuszać ludzi do głosowania. Właściwie jestem za tym, żeby ludzie, którzy nie mają pojęcia nic o partiach, ich programach i kandydatach, nie szli do wyborów. Często tacy ignoranci robią więcej złego niż dobrego głosując na przypadkowe osoby. Nie popieram też tych, którzy mówili, że jeśli nie byłeś na wyborach, to nie masz prawa do krytyki, ani np. do 500+ i innych kiełbas wyborczych. Jeśli takie osoby które nie biorą udziału w wyborach nie mają praw do otrzymywania tego, to nie powinni też być zmuszani do przestrzegania praw ustanawianych przez tych co na nich nie głosowali, ani nie powinni być zmuszani do płacenia podatków.
poPO=kurw..i z\\305\\202odzieje2019.09.19 11:48
podgardle jak u mojeje maciry prosnej w chlewie
Dziwne to2019.09.19 10:12
A teraz przepraszam, o co chodzi w tym "błyskotliwym artykule"? Paplanie byle paplać? I 99 komentarzy z czarciej d*py, bo komentowanie nic niewnoszących zdań jest łatwiejsze niż rzeczowa argumentacja?
Jack Em2019.09.19 10:04
Co zjadła 40 pierogów naraz !? bo nie chce mi się czytać?
anonim2019.09.19 10:57
Drogi Jacusiu, jak byś rzucił się do obrony, gdyby tak ktoś pisał o pani Pawłowicz, czy Wróbel? Nieładnie zamiast komentować jej słowa, atakować wygląd.
Glaudiusman2019.09.19 1:17
Nie popieram tej pani. Każdy ma prawo głosować lub nie głosować. Na tym polega wolność. Jestem dumny, że nigdy nie głosowałem na żadne lewactwo. Ani na SLD, ani na UW, ani na PSL, ani na Po czy inne lewactwo. Po prostu nie popieram agentury i oszustów.
antyfronda2019.09.19 6:01
dumny z wlasnej glupoty to dobre okreslenie tych co doprowadzili do niszczenia Polski przez szajke kkpis
Hanna2019.09.18 23:24
Karaluch to nie jest najgorsze określenie ale patrząc na fotkę mam całkiem inne skojarzenia.
Klapaucjusz2019.09.18 23:22
Zazdroszę panu @Luther ateistycznych świń. Moje świnie mówią, że Bóg stworzył je na obraz i podobieństwo własne, więc wolę się z nimi nie kłócić, bo nie chcę skończyć jak ten farmer z “Folwarku Zwierzęcego”.
poPO=kurw..i złodzieje2019.09.18 22:33
Pani Doroto nawet jak bedzie sztorm i MORŚWINIE-pisownia celowa ,zeby nie obrażac morswini,cudownego gatunku zwierzecia!!!, taka jak ty wyrzuci na brzeg to tez sie doczołgasz??? a kto ci tam doniesie!!?? 100, 1000 ludzi udźwignie??? lepiej nie idx bedzie mnie kurestw... w Polsce!!!
rhe2019.09.18 21:45
Demokracja to jakby pani nie wiedziała również prawo do samodecydowania. Co za tym idzie gówno komu do tego czy pójdzie głosować czy też nie!
JS2019.09.18 21:11
Ta pani jest NIKIM. Nie jest żadnym autorytetem. Nie wiele wie. Ma tylko znaną twarz, głos i bardzo przyziemne myślenie. Jej bardzo ograniczony punkt widzenia na świat, nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Pozdr.
Prorok2019.09.18 21:06
Niemilosierny tepak,ktory ma sie niewiadomo za jaki autorytet.A pracje dla UBeckich kiedys szpicli,obecnie ruskich zydow.Jest oblesna.
anonim2019.09.18 20:43
Zaduzo zjadla PULARDA
de_ent2019.09.18 19:37
Ona jest straszną prostaczką
Jestem z Białegostoku2019.09.18 18:49
Też mam dość kretynów w sejmie i pójde głosować , oczywiście nie na lewackich czy liberalnych zdrajców. Nie będę głosować też na dewiantów. Myślałem że może piosenkarz ale ten zdradza Polskę z tymi co zawsze szukają stołków. Robię czasem błędy w życiu czy w ortogtafii, ale wiem kto zaczyna robić coś dla Polski. Pozdrawiam.
Kompromis2019.09.18 18:46
Jeżeli kobieta jest i brzydka i wulgarna to nie tylko, że nie da się na nią patrzeć, to jeszcze nie da się jej słuchać. Głosowć jak najbardziej należy. W najbliższych wyborach do zaakceptowania jest tylko PIS. Reszta to albo lewackie zboczeńce albo złodzieje.
Idziemy i wszyscy głosujemy na PiS 2019.09.18 17:20
Bierzemy ten apel do serca. Idę wraz z żoną na wybory, i pierwszy raz w życiu, na wybory idzie jeden z naszych synów, który pod koniec lipca skończył 18 lat.. Wszyscy głosujemy na PiS, i nie tylko z pragmatyzmu i na złość takim darmozjadom jak Welman i inni celebryci, którzy tworzyli układ klientelistyczny 3 RP. Ale przede wszystkim dlatego, żeby w Polsce można było wieczorem wyjść spokojnie na spacer, dzieci puścić do szkoły bez obaw że facet ubrany w damskie ciuchy będzie je uczył różnych sposobów masturbacji, oraz że jako Polacy będziemy ze swej ojczyzny i narodowości dumni, a nie nią gardzili i bali się własnego cienia, jak to jest choćby w coraz bardziej bezpłciowej, wynarodowionej Francji, w której wiele lat pracowałem
Zyga2019.09.18 17:12
Taka wulgarna i taka z siebue zadowolona
Weteran Prawdziwy2019.09.18 16:37
DLATEGO ważne jest, aby POLSKĄ kierowali i brali za nią ODPOWIEDZIALNOŚĆ tylko PRAWDZIWI POLACY. Prawdziwymi Polakami (niezależnie od narodowości) są Ci Polacy, którzy są w stanie ODDAĆ ŻYCIE za SWOJĄ i NASZĄ OJCZYZNĘ. To są Ci, co z Chrobrym, Jagiełłą, Batorym, Sobieskim, Kościuszką, Podchorążymi Wysockiego, Trauguttem, Piłsudskim, Rydzem-Śmigłym, Sikorskim, Grotem Roweckim, rotmistrzem Pileckim, z Tymi Polskimi patriotami spod OSTREJ BRAMY ( a byli tam pod Wilnem i Polacy narodowości Polskiej i byli Polscy Tatarzy, byli Polscy ŻYDZI, Polscy Litwini i byli też żołnierze narodowości Niemieckiej), z PRAWDZIWYMI POLAKAMI narodowości ZYDOWSKIEJ, walczący w POWSTANIU w GETTCIE WARSZAWSKIM o WOLNĄ NIEPODLEGŁĄ POLSKĘ, z Powstańcami Warszawy którzy WALCZYLI o WOLNĄ NIEPODLEGŁĄ POLSKĘ, OJCZYZNĘ wielu Narodów. To wreszcie CI NIEZŁOMNI POLSCY ŻOŁNIERZE od ŁUPASZKI, ŻELAZNEGO, ŻUBRYDA, RAJSA, BARTKA, ROJA i wielu innych, którzy szli na ŚMIERĆ z ręki POLSKOJĘZYCZNYCH (także po SOWIECKICH LEKTORATACH) wrogów POLSKI. To są także Ci, którzy leżą na cmentarzach wojennych (choćby pod MONTE Cassino), na których grobach jest KRZYŻ KATOLICKI, ale też i PRAWOSŁAWNY, Ci, na których grobach jest GWIAZDA DAWIDA i PÓŁKSIĘŻYC POLSKICH TATARÓW. PRAWDZIWI POLACY (niezależnie od NARODOWOŚCI, a szczególnie PRAWDZIWI POLSCY ŻYDZI) pytają, „POLSKO, CO MAM DLA CIEBIE ZROBIĆ”, jak trzeba to nawet „ODDAMY ŻYCIE w TWEJ OBRONIE”. Natomiast inni, NACHODŹCY na CZOŁGACH SOWIECKICH, LITWACY, SOWIECKIE „CHAZARY”, LIPNI niby POLSCY ŻYDZI, ZAPRZAŃCY, ZDRAJCY, rożnej maści PPR-owcy, PZPR-owcy ZSL-owcy, UB-owcy, SB-owcy, KOD-owcy, którzy mówią o Polsce "TEN KRAJ, W TYM KRAJU" pytają „POLSKO, CO NAM MOŻESZ DAĆ?”, co tu ”MOŻNA "SPRYWATYZOWAĆ?" ( UKRAŚĆ?) i zastanawiają się, a to nad KAPUCHĄ, a to nad OBRYWĄ, a to nad WZIĄTKĄ, a to W KIESZEŃ, a to W ŁAPĘ, a to PREZENT. I taka jest różnica między PRAWDZIWYMI POLAKAMI, PATRIOTAMI, szczególnie PRAWDZIWYMI POLSKIMI ŻYDAMI, a tą RESZTĄ, co mieszkają na Polskiej Ziemi. Dodam jeszcze, że na POLSKIEJ ZIEMI mamy WSPANIAŁYCH POLSKICH PATRIOTÓW, którzy od wieków przelewają swoją krew w obronie POLSKI swojej OJCZYZNY, mam na myśli POLSKICH TATARÓW.
mo2019.09.18 16:21
przejrzyj się w lustrze durna babo i nie strasz ludzi
gracz2019.09.18 15:44
Wybory w "Polsce" a raczej w Obszarze polskojęzycznym zarządzanym z zewnątrz,są stratą czasu i pieniędzy.Oddaliśmy suwerenność wstępując do komunistycznej UE a z tej organizacji,można wyjść tylko nogami do przodu.Bawcie się dobrzy ludzie wesoło przy tych nomen omen Urnach,wybierając sobie kolejnych nakręcanych na kluczyk błaznów przezywanych politykami.
Onegdaj2019.09.18 15:34
Hasło wyborcze: Sejm bez idiotów !!! Polacy i polskojęzyczni obywatele, nie głosujcie i nie wybierajcie do sejmu kandydatów Nowoczesnej, która to partia przylepiła się do PO jak goowno do statku. Wszyscy ich kandydaci, powtarzam wszyscy, to największe przygłupy w historii państwa polskiego. Oto oni: Lubnauer, Pihowicz, Zembaczyński, Meysztowicz, Misiło, Mieszkowski, Wielgus, Pampuch, Szlapka, Kloska, Pudłowski, i. In.. Nie wybierajcie śmieci !!!
niezahipnotyzowana TVENEM I LEWACTWEM2019.09.18 15:32
Ja znajomej wytłumaczyłam że drozyzna to tylko jej lenistwo i oglądanie TVN.Kupowała tylko w znanych sklepach tych co u nas nie zarabiają i pomidory słuchaj już 7,20 kosztują mówi i inne rzeczy też drogie.Wziełam frajerkę za rękaw zawiazłam do osiedlowego zieleniaka kupiła pachnące pomidory po 4,30 i inne warzywa walneła kielicha domowej okowity przegryzła wiejską kiełbasą i narazie się zamkneła.Trzeba ruszyć dupę i mózg wtedy to my decydujemy ile płacimy na paliwie w jednym mieście jest do 70 groszy róznicy a to jest 5,50 lub 4,80 JAKIE CYFRY.
Dam2019.09.18 15:32
Życzę dobrego samopoczucia i wygranych wyborów tym, którzy po przedstawieniu programu wyborczego PIS przez Kaczyńskiego i Morawieckiego, jeszcze wierzą w 6-pak POKO, którego Sketyna już po tygodniu zapomniał i kilkopunktowy program typu: nie będzie smogu, nie będzie plastiku, powodzi, suszy i huraganów przeczytany przez „przyszłą” premier gabinetu cieni POKO Kidawę-Błońską.
luther2019.09.18 15:31
Witam komentujących przygłupów z antyPISowskiego psychiatryka ! Ale debile wypowiadają się na tym forum wszystko co dobre to jest złe a co złe to dobre. Chyba jedzą szczawiówkę niesiołowskiego, bo im mózgi zzieleniały do reszty.
les2019.09.18 15:21
No popatrz, pisze, że nie odda swojego głosu nikomu ! Czyli pójdzie na wybory o odda głos nieważny ! To jest patologia ! Mózg jest tak otoczony tłuszczem, który uciska na niego, że na normalne myślenie nie ma szans ! Skąd tacy ludzie jak ona sie biorą? Kto i po co daje im jeść? To marnowanie żywności.
ks. spowiednik2019.09.18 14:58
Pani Doroto, proszę sprawdzić stan swojego sumienia. Sumienia są różne: dobre i fałszywe. Wąskie i szerokie. Są też: martwe, faryzejskie, skrupulanckie, wykoślawione, nieczułe.
ks. spowiednik2019.09.18 17:46
uzupełnienie: są jeszcze sumienia "zawikłane"
Albert2019.09.18 14:38
Teoria pani Wellman byłaby nawet sensowna, gdyby w trakcie wyborów był w ogóle jakiś wybór. Tak, masło maślane. Problem polega na tym, że październikowa impreza zapewnia atrakcje w postaci wyboru typu "Ebola, czy Marburg? A może jednak HIV?"
les2019.09.18 15:22
Albert, , skąd ty i tobie podobni się bierzecie? Kto i po co daje wam jeść? To marnowanie żywności.
Albert2019.09.18 17:29
Czyli co? Głosujesz na skompromitowanych nieudaczników z PO i peryferiów, złodziei i oszustów z PIS, czy na zwyczajnych debili z Razem?
Krzysiek2019.09.18 14:38
IDZ I ZAGŁOSUJ NA PIS WTEDY MOŻESZ BYĆ Z SIEBIE DUMNA
gosc2019.09.18 15:16
dumna z czego ? moje sumienie mi nie pozwala glosowac na partie ktora jest proaborcyjna (800 tys podpisow zingnorowane), wspiera ruchy homo (za ich rzadow przez Polske przetacza sie prawdziwa lawina homo parad a oni nie robia nic aby to zatrzymac), partie progender (nie sa zainteresowani wypowiedzeniem konwencji stambulskiej) Tylko prosze nie pisac ze trzeba wybrac mniejsze zlo. Ja chce wybierac dobro.
Sprytny ninja 2019.09.18 14:33
Niemcy to obowiązkowy naród, wie o tym i Pani Welman i pan Tusk i cała grupa bardzo ciekawych osób. Oni pójdą na pewno. A ty? Czy raczej wolisz aby ktoś inny zdecydował.
PePe2019.09.18 14:24
Tu akurat się z Docią w 100% zgadzam. Mam tak samo.
nn2019.09.18 14:22
A ja mam dosyć kretynów w polskiej telewizji, a do tego niektórzy z nich w domu nie mają luster. Czy da się coś z tym zrobić????????????????
alex2019.09.18 14:37
ja nie mam tego problemu od 14 lat niemam Polskiej telewizji a telewizor juz chyba ze dwa lata wylaczony z gniazdka ijakos wszyscy sie oduczyli sluchac propagandy,nikogo w domu nie ciagnie.duzo wiecej rozmowy w domu i na madre tematy
Sebastian Lorenc2019.09.18 16:54
od 14 lat chyba też nie masz polskich książek, bo z językiem ojczystym kiepściutko.
alex2019.09.18 20:38
zato 3 inne nienajgorzej to razem 4, no troche na gorszym poziomie niz ojczysty ,ale zycze wszystkim tego samego
Sebastian Lorenc2019.09.18 21:10
A szkoda, bo ojczysty zawsze powinien być perfekcyjny. Nie trafiłeś ze złośliwością, jako dziecko małżeństwa międzynarodowego jestem od urodzenie dwujęzyczna ;)
les2019.09.18 15:26
Da się ! Tylu ludzie wie jak tylko durnowaci nie wiedzą jak. Po prastu oglądać TVN a nie TVP.
Krystyna2019.09.18 18:05
Les " Ojej, ale sobie strzeliłeś! Więc nie myślisz, tylko masz to, co ci podają na tacy w TVNie !!!! Znasz to : " WIĘCEJ TLENU, A MNIEJ TVNu!!
Durczykiewicz2019.09.18 14:19
Bardzo delikatny wygląd i bardzo delikatne słownictwo "karaluchy" dzięki naprawdę jest Pani szczególną osobą skoro tak nazywa Pani Polaków "karaluchy" otóż nie! Każdemu człowiekowi należy się szacunek i nie ma kary więzienia ani grzywny za rezygnację z głosowania ...
Cogito ergo sum2019.09.18 14:19
Mój sąsiad był takim karaluchem jak pisze pani Welman ale powidział dosyć i teraz głosuje na PiS
Durczykiewicz2019.09.18 14:25
Obawiam się Cogito, że w rozumieniu pani Wellman ów sąsiad z karalucha spadłby jeszcze niżej...
gosc2019.09.18 14:16
Chetnie pojde na te wybory tylko na kogo mam glosowac, bo nie bede glosowal ani na prusakow ani lewakow ani syjonistow, ktos zostal ?
les2019.09.18 15:28
Tak, możesz jeszcze głosować na Natanjahu albo na Putina !
fh2019.09.21 11:05
Został Grzegorz Braun
Triphala2019.09.18 13:59
Stwierdziła, ja chce zeby było mniej kretynow na Wiejskiej. Co za buta, to ta co zjadła wszystkie rozumy i śmie pouczać!!!
ebi2019.09.18 18:52
Pani Welman miała na mysli kretynów na których bedzie głosować, bo przecież kretyni to ci co wybory przegrają, a nie poderzewam że którakolwiek pani z tvn będzie przeciwko tvn. PO = tvn wiec wiadomo. . Jak mozna przegrac wybory, zwyczajnie jest się beznadzieją więc ludzie głupi nie są - proste! Po za tym uczciwych i prawych ludzi jest więcej i oni zadecydują komu zaufali. Czy wyobrażasz sobie że uczciwy człowiek zagłosuje na PO- po 8 latach złodziejstwa i afer? Ile to miliardów przepadło,... a ile kasy ma mniej tvn, bo szczodry rzad PO co sie dało to reklamował w tvn. No chyba że człowiek oglada tvn telewizje niezwykle uczciwą która w sposób perfidny atakuje rzad PIS, w kazdym wywiadzie, w każdej chwili chyba, ze sprawa dotyczy USA to się boja, aby właściel ich nie przegonił.
heniek2019.09.18 13:38
Wróżka się odezwała
Janusz Barwinek2019.09.18 13:19
Gdzie masz męża?!
anonim2019.09.18 13:26
Krzysztofa Wellmana? Pewnie teraz jest w pracy, skąd takie pytanie?
Maria Blaszczyk2019.09.18 15:28
A co - zamierzasz na nią napaść i wolisz, żeby była sama? Co Cię to obchodzi?
Michał Pasierb 2019.09.18 12:58
Ma całkowitą rację; kto nie idzie na wybory nie ma prawa narzekać.Ale tak zdeterminowany to ja już nie jestem...gdy mam 40 stopni, to jest mi wszystko jedno...Mieliście kiedyś ponad 40 , bo ja tak....A przypuszczam, że pani W. raczej nie.Ciekawe,czy szanowne czytelniczki "Wysokich Obcasów", dodatku GW dla osób "waginopodobnych" wezmą sobie ten apel do serca i każą się zanieść do lokalu wyborczego...
Albert2019.09.18 13:11
Nie histeryzuj. 40 stopni to nie jeszcze dramat. Problemem się robi dopiero hiperpireksja, ale przy 40 stopniach to normalnie da się funkcjonować. No chyba, że się jest rozmemłaną pisdą, to wtedy nawet 38 stopni jest powodem do leżenia plackiem, narzekania i nicnierobienia.
anonim2019.09.18 12:51
Mechanizm porównywania ludzi do karaluchów jest ohydny i jego skutki zostały zanalizowane w doskonałej pracy V. Klemperera Lingua Tertii Imperii -Język Trzeciej Rzeszy.Styl,arogancja Pani redaktor i nieuctwo nie tyle poraża,co wzbudza zdziwienie,jakim prawem komukolwiek mówi co należy robić?
Dam2019.09.18 12:42
Ty Dora, jesteś jedną z durnych jałówek, której troskliwi rodzice pozwolili mięśniom i tkance tłuszczowej rosnąć szybciej niż mózgowi. #"SilniejsiRazem"
anonim2019.09.18 12:51
Daj swoje zdjęcie, później zdjęcie swojej żony. Skomentujemy. Jedno jest pewne, Ciebie rodzice nie nauczyli ani kultury, ani podejścia do kobiet. Ale komuniści o to nie dbali przecież.
Marcin №2019.09.18 13:08
Oj zła dziś jesteś jak osa... pouczasz wszystkich, az pierze sie sypie ha ha ha ... może jeszcze bedą z Ciebie ludzie... na starość :D
anonim2019.09.18 13:15
Nie wszystkich, tylko jednego tchórza, który za każdym razem inaczej się podpisuje.
Alojzy Cedzidło2019.09.18 14:19
# Silniejsi Razem ! Ale bery .Znów strzał w kolano . Silniejsi w czym ? Na razie widać wyrażnie ,że w głupocie . Przekonania pani Doroty W. guzik mnie obchodzą . Wygłosiła swoją opinie o wyborach , całkiem słuszną . A tu masz ,,,Dam " przyłożył Jej po chamsku ,jak pisorowi . Faktycznie w głupocie nikt Was nie pokona .Zrobicie kupę na progu PKW , zapókacie i powno o papier poprosicie
B.Be.2019.09.18 16:58
Nie lubię p. Wellman, ale taki komentarz to chamstwo
Marcin №2019.09.18 12:39
Brawo Pani Wellman... i choć z cała pewnościa nie zagłosujemy razem na tych samych kandydatów, to jednak wybory sa powinnością kazdego szanujacego sie obywatela Ten co na wszelkiego rodzaju wybory się nie wybiera, powinien mieć całkowity zakaz wpływania na kształt tego co się dzieje w gminie czy w województwie Ja bym jeszcze odciął możliwość podpięcia się do wodociągów, oraz kanalizacji... masz w doopie Państwo, to i Państwo ma tam tym bardziej takich uii ;) Jeszcze kary finansowe by się przydały, tak chyba jest w krajach skandynawskich Bydła inaczej nie nauczysz, jak właśnie dotkliwymi karami... Kara chłosty mi się marzy, ehh
Durczykiewicz2019.09.18 14:23
Kara chłosty Ci się marzy? To przejdz na islam i powiedz coś złego na proroka to zaraz Ci wymierzą chłostę...
ZERR02019.09.18 12:37
Ja tam mam głos ale wcale nie jestem z tego dumny. Dlaczego mam - pod pseudomoralną presja - żyrować poczynania wieśniaków z wiejskiej?
o, yenny2019.09.18 12:36
„Mam głos, jestem z tego dumna. - podkreśla” Źle. Nie tak. Prawidłowo: Mam głos, jestem z tego dumna — podkreśla.
Alojzy Cedzidło2019.09.18 14:04
Oświęć mnie ,,o,yenny". Czy to pierwsze, nie orto. ,ma inne znaczenie od tego poprawnego ?
Credo2019.09.19 9:30
Co ci ma zrobić? Oświęcić?
Jahu2019.09.18 12:36
..a nie lepiej to obejrzeć sobie damskie porno, albo się pomasturbować przecież tak zachwalacie w w... obcasach..a tak, POKO przerżnie i znowu frustracja będzie.😂😂😂
Jahu2019.09.18 12:46
Jahu — hebrajski Bóg.
Jahu2019.09.18 13:11
kto ci sekciarzu takich głupstw naopowiadał? Bóg mówi nie kradnij więc wypad z mojego nicka złodzieju.
Maria Blaszczyk2019.09.18 15:26
Myślisz, że te uwagi są: inteligentne? z klasą? coś wnoszące? zabawne? No więc śpieszę donieść - żadne z powyższych... Swoją drogą - nie mam pojęcia, skąd wiesz, na kogo zagłosuje pani Wellman - ale chyba takich rzeczy nie wolno upowszechniać bez zgody zainteresowanej?
AM2019.09.18 16:42
Z tego co mówi: - Marudom mówię: nie! Szczególnie takim, którzy siedzą i narzekają: na rząd, drożyznę, reformę sądownictwa, język debaty publicznej. Siedzą i, za przeproszeniem, mendzą. Ale na wybory nie idą - pisze w felietonie dla Wysokich Obcasów Dorota Wellman chyba, że głosuje nie tak jak powinni maruderzy. Wcześniej zarzuciłaś brak czytania ze zrozumieniem a ty co robisz?
AM2019.09.18 16:49
I jeszcze jedno niech Welman ocenia reczywistość ze zrozumieniem bo z tego co mówi to widać, że ma z tym problem więc czytać, słuchać i myśleć ze zrozumieniem.
te pytania do Welman kierujesz? 2019.09.18 22:03
Myślisz, że te uwagi są: inteligentne? z klasą? coś wnoszące? zabawne?
luther2019.09.18 12:36
Pani Doroto Willmann (też niemieckie nazwisko), pani mówi, że nie idzie na wybory. To bardzo dobrze bo i tak głosowałaby pani na śmierdzące lewactwo. Zgaduję, że pani jest ateistką ! Dlaczego ? Bo jestem rolnikiem i moje tuczniki w chlewnie też nie idą na wybory, a codziennie podczas karmienia chrząkają, że są ateistami i nie chodzą do kościoła ! #"SilniejsiRazem"
Jahu2019.09.18 12:38
chyba nie doczytałeś..ona mówi, że idzie.
luther2019.09.18 12:44
.... jak idzie to chyba podupczyć ?! #SilniejsiRazem"
Jahu2019.09.18 12:48
Spadaj, „luther”. Czyń pokutę.
Jahu2019.09.18 13:08
ty to się możesz podpisać co najwyżej "złodziej" a nie Jahu wypad z mojego nicka bo mi się nie chce ciągle logować.
Lublinianka2019.09.18 16:04
Jest na tym forum paru prymitywów podszywających się pod cudze nicki, żeby kogoś zdyskredytować za prawicowe poglądy. Nic nie poradzimy na to, że ktoś z przedszkola nie wyrósł 😕
Maria Blaszczyk2019.09.18 22:37
Dlaczego akurat za prawicowe? Pierwszy robił to Słowiczek, podszywając się m.in. pode mnie. Stanowczo sobie wypraszam klasyfikowanie moich poglądów jako "prawicowych".
anonim2019.09.18 12:48
Czytać ze zrozumieniem w tym chlewiku nie nauczyli?
Lublinianka2019.09.18 16:09
luther przenajmniej UCZCIWIE i ciężko pracuje w przeciwieństwie do ciebie! Zajmij się swoimi podopiecznymi zamiast trollować na Frondzie, obiboku!!! I szanuj ciężką pracę ROLNIKÓW, bo gdyby nie oni, to nie miałabyś co jeść!!!
Sebastian Lorenc2019.09.18 16:18
Nic o mnie nie wiesz chłopczyku,więc raczej się nie wypowiadaj. Jak to jest, że zawsze bronisz największych chamów, którzy nie dość, że nie potrafią czytać, to jeszcze w sposób wulgarny wypowiadają się o kimś, kogo nawet nie znają. Ale widać takie wasze prawicowe, katolickie wartości i wasze anonimowe trollowanie.
les2019.09.18 20:42
po cho-lere siedzisz w tym chlewie, wypad stara ruro.
Sebastian Lorenc2019.09.18 21:05
Ja nie siedzę w chlewie, Ty coś o świnkach pisałeś kotku. I nie taka stara znowu...
vanitas vanitatum et omnia vanitas2019.09.18 13:01
o jak sie rozumie co swinie chrzakaja, t nie tylko niedouczenie, to juz robota dla psychiatry
tomasz2019.09.18 14:19
Pani Wellman to produkt niemiecki stąd nienawiść do patriotów. I głosowanie na PO partię niemiecką antypolską. Poza tym ta pani jest zakłamana do szpiku kości . Dla Niemiec zrobi wszystko łącznie ze sprzedażą Polski . Poza tym przez cały okres zwalczała rząd który jest niepoprawny politycznie. Dlatego ten tucznik który roztył się przez cały okres pracy w TVN nie ma prawa do komentowania w sprawach na których się nie zna. Do telewizji dostała się przez łóżko jak każda pseudo dziennikarka. Dziwię się jak taki prosiak jeszcze się tak długo może utrzymywać w korycie? Z drugiej strony można to wytłumaczyć tylko w jeden sposób gra rolę pożytecznej idiotki. Która pisze i mówi co jej każą a taką łatwo kierować. Mam nadzieję że przeczytacie i dojdziecie do tych samych wniosków.
J.P2019.09.18 15:47
Przeczytałem i widzę, że prócz pomówień trącacych spiskową teorią dziejów nie wiele masz do powiedzenia.
Wiesław Kaloryfer2019.09.18 16:23
Od razu czuć od ciebie odorem frondokatolika.
Krystyna2019.09.18 17:58
Oj, Wiesław ! Nieładnie ! Czyżby drugi duuumny? Nie popisałeś się ! Wstyd! Obrażasz, nie znając! Za kogo się masz !?? Więc napisz, jaki odór czujesz? Chcę wiedzieć ! Czosnkiem ode mnie nie jedzie, jak od innych nacji? Może powiesz jaki od ciebie jedzie odór??Czekam !
2019.09.18 18:04
Wincej wykrzykników. Wincej! :)
Krystyna2019.09.18 18:20
Piotrze N. ! Na temat pisz, koleś, na temat! Mój wpis dotyczył innej sprawy. Jak nie miałes nic mądrego do powiedzenia, to było nie pisać. Będę tyle pisała wykrzykników, jak sama uważam ! Rozumiesz? To nie dyktando, pilnuj siebie. A ty się naucz, jak się pisze słowo: "więcej" , / wincej, to jakieś stare twoje określenie /, a potem zwracaj uwagę "cwaniaku za dychę w kółko golony" !!!!!!! Starczy ci tyle wykrzykników, czy dać więcej??
Sisi2019.09.18 19:48
To po co tu włazisz? "Odór frondokatolików" to Twój fetysz?
Wiesław Kaloryfer2019.09.19 7:01
Nie. A wchodzę tu, bo nie zawsze tu śmierdzi. Pomijając niewierzących, czy ludzi innych wyznań wchodzą tu też katolicy. Sporo ich tu, serio.
Sebastian Lorenc2019.09.18 16:53
Przeczytałam i doszłam do wniosku, że jesteś zawistnym nieudacznikiem i w głowie Ci się nie mieści, że kobiety mogą robić kariery i odnosić sukcesy. Twoje kompleksy i niska samoocena Cię zabije kiedyś
Credo2019.09.19 9:28
Przeczytałem i uważam, że masz dużo racji. pani Wellman jest zwolenniczką LGBT i aktywną obrończynią wszelkiej maści zboczeńców. Taki obrazek, Berlin, ulicą idzie dwóch zboków. Jeden ubrany jak małpa na karnawał w dżungli, skórzane spodnie i łańcuchy, drugi w obcisłej lajkrze i w kagańcu jest prowadzony na smyczy przez tego pierwszego. Od czasu do czasu liżą się na ulicy. Wg tej pani oni są normalni, to ja jestem nienormalny, homofob. Wszystko w temacie.
viss2019.09.23 10:42
przecież to żydówka a to wyjaśnia całą jej działalność antypolską
Maria Blaszczyk2019.09.18 15:21
Ciekawam, jak się zdobywa plusy, jeśli pod wypowiedzią, że ktoś pójdzie na wybory bez względu na nic, pisze się " pani mówi, że nie idzie na wybory". A w dalszym ciągu wypowiedzi obraża się miliony ludzi... To naprawdę ciekawe - brak umiejetności zrozumienia kilkuakapitowego tekstu i obrzydliwe chamstwo cieszą się tu wyjatkowym uznaniem. No cóż, ciekawy przyczynek do rozważań na różne aktualne tematy...
leszczyna2019.09.18 20:31
Ja Ci powiem, jak można zdobywać hurtowo plusy i minusy choćby po kilkaset, chociaż tu nie piszą wielkie tłumy. Trzeba postawić swój plus/minus, potem wyjść z Internetu, zrobić restart komputera i kontynuować. Jeśli robi tak parę osób naraz, po obu stronach barykady zresztą, po pewnym czasie od zamieszczenia wpisu jest pod nim nawet trzycyfrowy wynik głosowania.
Maria Blaszczyk2019.09.19 13:12
:-D Przezabawne, że się komuś chce...
Krzysztof 2019.09.18 22:18
To był hasztag silnirazem niestety.
antyfronda2019.09.19 5:55
nie dosyc ze glupi to nie potrafi nawetr czytac. Ona pisze, ze pojdzie, chocby zdychala. Zeby skonczyc z rzadami idiotow od takich komentarzy wlasnie
pankracy2019.09.19 19:50
ma kał we łbie xd i nie umisz czytac