Wiemy, kto wpadł na pomysł z Wałęsą na konwencji KO! - zdjęcie
07.10.19, 12:10Screenshot Youtube - Press.Warszwa

Wiemy, kto wpadł na pomysł z Wałęsą na konwencji KO!

30

Skandaliczne słowa Lecha Wałęsy na konwencji Koalicji Obywatelskiej mogą mocno zaszkodzić temu ugrupowaniu przed wyborami parlamentarnymi, które będą miały miejsce w najbliższą niedzielę. Wiadomo już, kto wpadł na pomysł, aby zaprosić byłego prezydenta.

O Lechu Wałęsie od niedzieli znów piszą wszystkie media. Powodem są skandaliczne słowa, jakie na temat śp. Kornela Morawieckiego wypowiedział on na konwencji Koalicji Obywatelskiej. Określił go wówczas mianem „zdrajcy”. Wszystko to miało miejsce zaledwie dzień po pogrzebie śp. ojca premiera Mateusza Morawieckiego.

Jak informuje „Wirtualna Polska”, to Grzegorz Schetyna oraz jego najbliższe otoczenie zdecydowało o tym, aby zaprosić na konwencję byłego prezydenta. Podobno politycy PO z Małgorzatą Kidawą-Błońską na czele mieli być przerażeni mową Lecha Wałęsy.

„To Grzegorz Schetyna jest odpowiedzialny za każdy ruch w tej kampanii. Nie szef sztabu, nie Małgosia jako kandydatka na premiera. Tylko Grzegorz”

- mówi w rozmowie z WP jeden z polityków.

A jak tłumaczył słowa Wałęsy Schetyna? Wskazywał na fakt, że to „dosłownie kilka zdań” w kilkunastominutowym wystąpieniu byłego prezydenta. Jednak to właśnie owe kilka zdań Polacy, miejmy nadzieję, będą mieli w pamięci w niedzielę idąc do urn wyborczych.

dam/wp.pl,Fronda.pl

Komentarze (30):

Hanys672019.10.8 6:22
Podanie mikrofonu Bolkowi Otua to jak wrzucenie granatu do szamba. +++ Gratuluję platfusom tego znakomitego pomysłu! +++ Proszę o więcej takich happeningów z udziałem byłych prezydentuf: pijaka Kwacha czy opóźnionego umysłowo Bronka. I tu szkoda że "człowiek honoru" Jaruzel już poszedł do piekła.
Maria2019.10.7 21:31
DNO, JEDNO DNO.Zero zasad moralnych i wyższych wartości.Prośmy Pana Boga o zniszczenie tego ZŁA!!!!
Mejer2019.10.7 18:19
Koalicaja Okołoodbytnicza zanurkowała na kolejny stopień szamba, modelowy członek PO-KO to typowy Wałęsa :D
GabaGaba2019.10.7 17:10
To byl doskonaly pomysl. Godny Schetyny!
Dominos2019.10.7 15:59
Przeciez 90 proc Polakow sie zgadza ze slowami prezydenta, o co chodzi? Kornel to zdrajca narodu polskiego i szuja, prawie taka jak Mati.
Hanys672019.10.8 6:24
No jakoś wybory pokazują żę jest dokładnie odwrotnie :-)
Xawery 2019.10.7 15:27
czyli Schetyna chce dla PiS-u większości konstytucyjnej?! kiedyś trzeba o nim film nagrać
Jeremi2019.10.7 15:21
-----"Podobno politycy PO z Małgorzatą Kidawą-Błońską na czele mieli być przerażeni mową Lecha Wałęsy"----------- to nie tak było, Kidawa i jej stronnicy bili brawo, aż im łapki puchły, więc co, obłuda i hipokryzja, tak jak zawsze u tych ludzi
dzielnicowy2019.10.7 15:18
mordahej to potomek żydowskiego gestapo ---więc co tu komentować wpisy tego JUHA
ARA2019.10.7 14:43
Pojawienie się na konwencji KO Lecha Wałęsy i jego wypowiedź, to pocałunek śmierci dla Grzegorza Schetyny. Kto teraz o zdrowych zmysłach zechce zagłosować na Grzegorza Schetynę - zdrajcę? przecież śp.Kornelowi Morawieckiemu osąd ludzki już nie jest do niczego potrzebny, więc nazwanie go zdrajcą, to jedynie żądza zemsty Wałęsy nawet nad trumną. W Solidarności Walczącej był także Grzegorz Schetyna, więc tak naprawdę Wałęsa pluł w oczy wyzwiskiem - zdrajcy Grzesiowi.
Alojzy Cedzidło2019.10.7 20:52
No właśnie ... Jaka jest prawda ,. Sz.,,ARA " ? Jaka ? Twierdzenie ,że Schetyna może być nie przy zdrowych zmysłach jest rezykowne . Bo nasz pan Grzegorz nie jest sam . Wszyscy wariaci ? Nie sądzę . Te ostatnie ,,działania " PO czy tej ich POKO . sprawiają wrażenie chęci popełnienia zbiorowego , partyjnego samobója Sprawiają . A moze to celowa ,,robota " ,, Nie wygramy,. My to wiemy , ale pozostaniemy silną ,,totalną opozycja " To walka o przyszłość i dojścia do władzy " '.I to by było na tyle . Poczekam do 13.X........
Senior2019.10.7 12:42
Wszyscy,którzy mówią prawdę o Bolku są zdrajcami i wrogami Polski. Czy mafiosi z POKO nie pamiętają co kilka lat wcześniej mówli o Bolku?Czy nie była to narracja podobna do tej Nojmana o Adamowiczu? Czy Bolek wszystkich tych co nie zgodzili się na współpracę z kanciarzami z pzpr nie uważa za d zdrajców? Czy Bolek w Arłamowie był internowany, czy na przedłużonych wczasach?
mordechaj2019.10.7 12:40
Ja się zgadzam się z Lechem Wałęsą. Kornel Morawiecki prowadził rozbijacką politykę w Solidarności. A jaka jest prawda historyczna ? Zwyciężyła Solidarność z Lechem Wałęsą na czele i jej pokojowe metody, a przegrała Solidarność Walcząca Kornela Morawieckiego z pomysłem wywołania wojny domowej. Polacy nie chcieli rozlewu krwi. Nie chcieli też Kornela Morawieckiego przez 30 lat wolnej Polski. Startował w prawie każdych wyborach i przegrywał. Dopiero Paweł Kukiz, na swoje nieszczęście, wprowadził go do Sejmu. Do tej pory żałuje, bo rozbijacką polityką, jak w Solidarności, Morawiecki rozwalił Kukizowi klub parlamentarny.
stan2019.10.7 13:59
Zamilcz, antypolaku! Zapomniałeś o słowach Czarzastego, że Wałęsowcy dogadali się z Kiszczakowcami?
mordechaj2019.10.7 16:30
Czarzasty jest twoim idolem ? To gratuluję
Alojzy Cedzidło2019.10.7 20:04
,,Mosze Mordechaj " , a Ty myśleć potrafisz ? Nie idol , Mosze , nie idol . Tylko świadek . Świadek głupoty i zdrady . Czarzasty wie co mówi . Był ,,Kiszczakowcem. Mosze , myślenie ma przyszłość , a pisanie za kasę to cholernie trefne.
dzielnicowy2019.10.7 15:00
żydokomunistyczny potomek to tylko Q----as,,komentować nie warto
diki2019.10.7 19:05
i tu się mylisz... Komuna nie rozumiała gospodarki, za pierwszej solidarności gospodarka już padała ..ale nie było jeszcze tak źle na naprawę (reformę) stan wojenny kosztował kupę kasy a nie wprowadzono reform... sam pamiętam programy jak to wojsko się w TV chwaliła że w PGR ustawili równo traktory... nie chce używać ostrych słów ale to była intelektualna "padak-a" zarządców gospodarki... komuna splajtowała z kretesem... byli tak słaba że można ich było drewnianą łyżką z garnka wyskrobać (używając przenośni) ... i co ? nie zwołana kongresu solidarności i nie wybrano nowych władz ... czyli komuniści dogadali się z wyznaczonymi TW z solidarności.. i co dalej ... robiono sztuczne plajty i wyprzedano co się da za "czapkę gruszek" i "wziątek" dla swoich... i 2 mln obywateli na nowej emigracji... i rządy UB-ckich sądów nawet jak jakaś polska firma (z poza układu) przebiła to sąd uwalił np. Optimys który mógł być drugim "Aple" taki był koszt... głupoty...i okłamania ludzi przez Bolka i jemu podobnym... a ty kłamiesz bo "Solidarność Walcząca" (wyrzekła się) wystrzegała się jakiejś walki wręcz ...tylko chodziło walkę o idee ... nie dać się zinfiltrować przez UB i to był ich sukces... Wałęsa ? to kompletne dno bo ? bo już żadni UB-cy prowadzący nic mu już nie podpowiadają...(bo po co) no to widać teraz aż nadto jaki am intelekt ale nie tyle o intelekt chodzi a o życiowa mądrość ... niegdy jej nie miał ...i nawet nie chodzi ze są na niego twarde dowody historyczne (kwity)...sam, się zdemaskował bo poparł odwołanie rządu Olszewskiego czyli dekomunizacje...a teraz popiera... PO-złodziei, PO-pedałujących-LGBT PO-popierających-komunistów-ateistów-z-SLD..PO-zdrajców-o-świcie ...PO-które-rozwalało-wojsko...PO-przeciwne-sojuszowi-z-USA ...PO-frakcji-pruskiej-i-ruskiej... takie są fakty... a św. pamięci Morawiecki to jak dzisiejszy "Niezłomny" a twój tekst nadzwyczaj głupi ...ale społeczeństwo zaczyna widzieć gdzie jest prawda... i pytanie : gdzie by była Polska dziś gdyby PiS rządził 20 lat a nie ledwie 4 lata plus1,5 ... no gdzie ? PO-post-komuna ? trzeba odstawić do lamusa historii czyli na śmietnik historii ... nie ma innej opcji ...
Alojzy Cedzidło2019.10.7 20:27
Szanowny ,,diki " Prasnąłeś sobie kapitalny ,,wykładzik " Ma jedną ,,wadę " tu na Frondzie bardzo ważna . Jest boleśnie dla takich np. ,,mordechajów " i jemu podobnych prawdziwy . A oni prawdy nie kochają . Kasa ,, kasa . ,.... To się u nich liczy . Bo jeśli nie kasa i brak honoru , to co? Pozostaje głupota . Brak zdolności logicznej oceny tego co widzą . Jeśli po ,,występie " Bolka " i ,,wyznaniach " Neumana , oczy im się nie otwarły , to nic ich już uratować nie może No ..Ewentualnie min. Ziobro .Ale ten bez wyroku nic nie zrobi . A wyroki wydają Sądy .... A Sądy jak wyjaśnił Neuman ...... I koło się zamyka . Pozostał tylko 13.X.2019 .......
Dani2019.10.8 11:21
Misiaczku Komuna zwyciężyła. Nie solidarność. Statek przeważnie płynie jak mu sternik każe. Solidarność Wałęsy to był taki właśnie statek. A za sterami siedzieli komuniści. I to oni wygrali. Zrozum to proszę. Bo umrzesz kiedyś w nieświadomości.
Grizzly2019.10.7 12:32
Tak jest, Kichawa Końska była zachwycona i klaskała Bolkowi!
mordechaj2019.10.7 12:42
Bardzo się cieszę, że pani Kidawa Błońska klaskała Lechowi Wałęsie. Bo Lech Wałęsa powiedział prawdę o Kornelu Morawieckim.
Grizzly2019.10.7 12:49
Won bolszewicka .....!
mordechaj2019.10.7 13:23
Bardzo dobrze, że Lech Wałęsa wystąpił na konwencji KO. Politycy KO byli kompletnie zalęknieni. Lech Wałęsa pokazał, co to jest siła prawdy. Zgadzam się z Lechem Wałęsą. Kornel Morawiecki prowadził rozbijacką politykę w Solidarności. A jaka jest prawda historyczna ? Zwyciężyła Solidarność z Lechem Wałęsą na czele i jej pokojowe metody, a przegrała Solidarność Walcząca Kornela Morawieckiego z pomysłem wywołania wojny domowej. Polacy nie chcieli rozlewu krwi. Nie chcieli też Kornela Morawieckiego przez 30 lat wolnej Polski. Startował w prawie każdych wyborach i przegrywał. Dopiero Paweł Kukiz, na swoje nieszczęście, wprowadził go do Sejmu. Do tej pory żałuje, bo rozbijacką polityką jak w Solidarności, rozwalił Kukizowi klub parlamentarny. Następnej "dmuchanej" legendy , po Smoleńsku, to z Marszałkiem-seniorem :) nie będzie.
Anty komuch2019.10.7 18:23
Tyś chyba synek bolka , tak zaciekle bronisz kapusia ,zresztą to samo łajno płynie w twoich żyłach . Zdradzieckie ścierwa
anonim2019.10.7 12:30
13 października zdrowy czy chory, do urny się doczołgam na pewno i zagłosuję na PiS, co zalecam wszystkim, którzy chcą żyć w Polsce - klasyk MK
Boleslaw2019.10.7 12:26
Kłamstwo. Schetyna i Błonska byli zachwyceni mową Wałęsy i silnie mu klaskali.
mordechaj2019.10.7 12:41
To dobrze, że klaskali.Bo Lech Wałęsa mówił prawdę o Kornelu Morawieckim.
v2019.10.7 14:11
taa, a była to komsomolskaja prawda, prostaku
dzielnicowy2019.10.7 15:01
mordachej to żydokomunistycZny J U H