[Wideo] Wembley. Chaos przed stadionem. UEFA odpowiada ws. "epidemicznych" zarzutów polityków - zdjęcie
11.07.21, 19:34fot. tt/screen

[Wideo] Wembley. Chaos przed stadionem. UEFA odpowiada ws. "epidemicznych" zarzutów polityków

11

- Londyn świętuje, puściły hamulce, w niepamięć poszła większa część obostrzeń pandemicznych. Na publikowanych w internecie filmikach widać, jak kibice gospodarzy spożywają alkohol na ulicach, tłuką butelki, czy walczą ze służbami porządkowymi. Im bliżej meczu, tym częściej publikowane są filmy, na których nie kontrolowane przez nikogo osoby omijają bramki i wbiegają na trybuny Wembley. I nie chodzi tu o kilka osób, lecz całe ich zastępy – pisze portal niezalezna.pl

- Wokół Trafalgar Square i Piccadilly Circus wśród setek osób zapanował odświętny nastrój przed pierwszym gwizdkiem w meczu finałowym Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Uliczni muzycy grali „Football's coming home”, fani w koszulkach tańczyli bez dystansu i masek - pisze portal dw.com.

Przed stadionem na Wembley w Londynie od wczesnych godzin rannych gromadziły się tłumy. W mediach społecznościowych pojawiała się natomiast masa zdjęć pokazujących jak duże kolejki zgromadził finał Mistrzostw Europy. Stadion może pomieścić 60 tys. kibiców, a chętnych było dużo … dużo więcej.

Anglia po raz pierwszy w historii awansowała do finału piłkarskich mistrzostw Europ i obecnie walczy z zespołem Włoch.

Aleksander Ceferin, Prezydent UEFA, odrzucił krytykę wobec Euro ze strony ekspertów od koronawirusa. "Zespoły zachowywały się niezwykle profesjonalnie" – stwierdził w rozmowie z BBC. "Także na stadionach jesteśmy bardzo restrykcyjni i gdy słyszę polityków mówiących, bez przedstawienia dowodów, o osobach, które zaraziły się podczas meczów, jestem lekko rozczarowany" – dodał.

Poniżej link to transmisji na żywo

EURO 2020: finał Włochy – Anglia (Euro 2020). Transmisja online, live stream (11.07.2021) - ze studiem (sport.tvp.pl)

mp/niezlezna.pl/dw.com/sport tvp

Komentarze (11):

robaczek2021.07.12 10:20
WZÓR BREXITOWCOW ;] ...................... to ten kwiat mlodzieży ;] .......................... jak w pis ....;] .................. kibole i nacjonalisci ktorych jedynym sukcesem zyciowym jest przynaleznosc do jakiegos narodu ;] ..................... ot, cała prawda o wiekszosci pseudopatriotów ;]
Anonim2021.07.12 9:33
Wazne jest by po meczu nie szli do lasu, bo wtedy wszyscy umrą na 100%.
man.of.Stagira2021.07.12 7:56
U nas taki świąteczny nastrój po każdym orzeczeniu TK Rzeczpospolitej. // "Żryj Covida!" ... A co?! ...można? Można!
katolik2021.07.12 5:26
Nie było i ma żadnego większego żagrozenia wirusami w ogóle, niż zwykle w przyrodzie. Masoni manipulują ludzmi, aby realizowac plan nazizmu, depopulacji, zniewolenia i zamordyzmu. Łamią prawa człowieka i ludzkosci.
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.07.12 5:22
15-ty dzień odmawiania Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, przy Krzyżu, możesz odmawiać sam, z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże. Oczywiście bardzo pięknym byłoby, gdyby w tę inicjatywę włączyli się wierni w parafiach, podając informacje w ogłoszeniach do wiernych! Nowenna zostanie zainicjowana właśnie przy figurze Matki Boskiej przy Kościele jednej z Parafii w Archidiecezji Poznańskiej z udziałem wiernych. Cała Polska w łączności z biskupami, a zwłaszcza z Episkopatem na czele z jego przewodniczącym Abp Gądeckim odmawia Nowennę Pompejańską w intencji: Aby przez nawrócenie ludzi, upały masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Nawrócenie na drodze sakramentu pokuty. Zalejmy Kościoły naszym nawróceniem, a stanie się cud przemiany zła w dobro i upadnie szatański plan depopulacji i zniewolenia ludzkości!! Nawrócenie, masowe przystępowanie do spowiedzi niech będzie zadośćuczynieniem za zdradę Episkopatu, Abp Gądeckiego.
Obiektywny2021.07.12 2:47
NAJCZĘŚCIEJ PARCHO-MEDIA POKAZUJĄ JACY BLEEE SĄ POLACY A RESZTA CAŁEGO ŚWIATA KOMOSU WSZECHŚWIATA CACY A TU MASZ BABO PLACEK OBOK ZDIĘĆ I FILMÓW O ŻYDACH KTÓRZY POKAZALI JUZ ZA GRANICAMI IZRAELKA ŻE SĄ TOTALNYM BYDŁEM PRZYSZŁA PORA NA ANGLIKÓW ....A PRZECIEŻ ONI TYL;KO FIVE O CLOCK I GAZETKA CIASTECZKO HERBATKA NO NIE DO WIARY ZE ONI I TAKIE BYDŁO....
!!!2021.07.11 22:50
Anglia to nie jest cywilizowany kraj, juz od dawna.
Po 11 ....2021.07.11 22:35
Sport to zabawa. Dziwi mnie to jak kmiotki się podniecają kopaniem piłeczki. Coś takiego pozwala zrozumieć ... religię. Te same mechanizmy.
Do:... Po 11".. Spójrz na siebie!2021.07.12 0:50
Lechu??--- Nie pomyliło ci się nic w głowince "pod sufitem"--? ... Przecież nie ma gorszego kmiotka od ciebie! ... Jak tak można wyzywać graczy, czy nawet kibiców? .... W czym jesteś lepszy od nich? ---- Znajdziesz chociaż jedną dobrą rzecz u siebie?... Bo jak na razie, to wiadomo o tobie same bardzo złe rzeczy ! .... Chyba nie trzeba ci przypominać twojego zboczenia do dzieci?--- Prawda?.. Pisałeś, że nawet jesteś z tego dumny! .... Nawet masz jeden z nicków: ".....ateista-dumny gej"! --- NA ILE TRZEBA BYĆ GŁUPIM, --- ŻEBY BYĆ Z TEGO DUMNYM!? A jak siedziałeś za to, --- to też byłeś dumny?? Ogarnij się! Najpierw myśl co piszesz!
Patton2021.07.12 9:59
Ale z ciebie domorosły analityk religia i sport ha ha cóż za głębia myśli .ha ha
A ty Mariuszu gdy tańczysz2021.07.11 21:55
to też w masce i z zachowaniem dystansu?