Warzecha: Sowiecka tłuszcza śmieje się! - zdjęcie
08.03.16, 20:33

Warzecha: Sowiecka tłuszcza śmieje się!

14

Wczoraj na rozdaniu Orłów 2016 sowiecka tłuszcza pękała ze śmiechu, gdy przewodzący tłuszczy błazen wyśmiewał Żołnierzy Wyklętych, Katastrofę Smoleńską i najnowszy powód do śmiechu – wypadek prezydenckiego samochodu.

Tłuszcza, jak podaje Wielki Słownik Języka Polskiego PWN to – hołota, motłoch zgraja. I taka hołota, taki motłoch w eleganckich strojach, zgromadził się na tej sali, gdzie rozdawano nagrody Orłów. Hołota, motłoch, zgraja, czyli tłuszcza, działa na modłę stada bydła - leci w jedną stronę i ryczy jednym głosem. I dlatego nie znalazł się tam nikt, kto by wstał i wyszedł. Już nawet nie chodzi o to, by wszedł na scenę i dał w pysk błaznowi, który przecież ten motłoch chyba jednak obraził.

Chociaż nie. Bo największa jednak polska tłuszcza nie mogłaby się śmiać ani z Żołnierzy Wyklętych, ani z Katastrofy Smoleńskiej, ani z wypadku Prezydenta Rzeczypospolitej. Można zatem domniemywać, że był to po prostu motłoch sowiecki. I wtedy wszystko staje się jasne. Dla motłochu sowieckiego te wszystkie tematy z pewnością są śmieszne.

Jarosław Warzecha/salon24.pl


<<< JAK ŻYĆ BY .... PRZEŻYĆ? ZOBACZ! >>>

Komentarze (14):

anonim2016.03.8 21:21
Gawiedzi zawsze niewiele trzeba było do śmiechu, ot urazić, obrazić, wykpić, poszargać jakieś świętości...Kiedyś był śmiech, dzisiaj rechoty...Taka różnica. I jeszcze jedno: Trzeba być nie lada gnidą żeby się śmiać z zamachu w Smoleńsku, czy kpić ze śmierci bohaterów zabijanych w polskich wiezieniach. Tam Krystyno 80 ginęli ojcowie, matki, bracia, bliscy ludzi, którzy do dziś cierpią z powodu ich straty. I nikt nie udowodnił dotychczas, ze w Smoleńsku to nie był zamach, gdyż tę możliwość wykluczono jeszcze przed zbadaniem i wraka samolotu, i zapisów. Precedens na skalę wszechświata. Wykluczyć jedną z możliwości jeszcze przed rozpoczęciem śledztwa.!! Gdyby nie to- nie byłoby tego, jak pogardliwie piszesz, katolicko - martyrologicznego zadęcia i nacisku na uczciwe zbadanie przyczyn katastrofy. Moja sąsiadka, starowinka mówiła: "Nie wolno uklepywać...fekalii, bo się na nich można potem poślizgnąć". .
anonim2016.03.8 21:27
Krystyna80 Mar 8, 2016, 9:56 po południu - piszesz jak kosmita. Co do Smoleńska, to po prostu Piutin robi sobie z Polaków jaja. Bo sposób ich badań katastrofy to parodia - bawią się nami. Na zachodzie, to za takie postepowanie by dawno w kiciu siedzieli i miałczeli. Widziałem jak przeprowadzają badania katastrof ich samolotów. I wiedzą jak się postępuje. Tylko ze uważają, że w Polsce wszyscy są takie - Krystyny80 - i leca sobie w si....ki. I nie mają zamiaru naszej własności nam oddać. W tej sytuacji pozostają nam tylko dowody naukowe. zresztą dużo teorii naukowych jest uważanych za rzeczywiste, szczególnie w badaniach wszechświata. I jakoś tam nikt nie ma problemu,że to naukowa hipoteza i jest przyjęta jako rzeczywistość. A co do - "Taki wypadek mógł się każdemu zdarzyć i zdarza się." - zdarzają się, ale w innych okolicznościach i warunkach. Myślę że chodzi Ci o wystrzał opony. W ŻADNYM WYPADKU NIE MIAŁO PRAWA COŚ TAKIEGO SIĘ WYDARZYĆ !!! Po pierwsze to nie droga terenowa, a autostrada. Bajki o pozostałościach po kolizji wcześniejszej, to na półki między bajki niech sobie włożą. Temperatura nawierzchni zapewne nie przekraczała 10 stopni. więc przegrzanie odpada. Za dużo kilometrów zrobiłem i to wozami osobowymi, ale większość kilometrów przejechałem wielotonowymi, ciężarowymi. Nie pozwolę sobie wcisnąć takiego KITU !!!
anonim2016.03.8 21:32
Ok, oglądnąłem to. Bardzo śmieszne to nie jest, taki "slapstick słowny". Nie do końca rozumiem, czemu widownia tak polewa, no jest to śmieszne, ale jak to mówią - cudów ni ma. Jednakowoż pana Warzechy nie rozumiem. Jak się nie ma poczucia humoru dołów, ewentualnie poczucia dystansu elit - to najlepiej się zamknąć. Co serdecznie polecam p. Warzesze. Nadmierne epatowanie głupawą krytyką robi takiemu standmanowi klakę.
anonim2016.03.8 21:46
Stuhr nie robił sobie jaj ze Smoleńska, Wałęsy czy wyklętych, tylko z tego, że ujeżdżacie te tematy od rana do wieczora - ten żart polegał na tym, że konferansjer myli się co słowo i zjeżdża na te tematy. Żart dobry czy zły, ale niech pan nie rżnie głupa, że pan nie zrozumiał, o co chodzi, panie Warzecha.
anonim2016.03.8 21:54
Trafna ocena. Zgadzam się w 100%. Pozdrawiam Pana redaktora.
anonim2016.03.8 22:13
Że stuhry to buractwo - to żaden news. To fakt znany od dawna. Takim żaden Polak ręki nie poda. Bo nikt nie lubi ubrudzić się
anonim2016.03.8 23:27
To bez znaczenie w jaki sposob sobie 'zartowano', Samo to ze zartowano na tak powazne, ciezkie i porazajace serce tematy-to po prostu odbiera mowe... Chyba rzeczywiscie trzeba byc wyjatkowym plazem, gadem oblesnym aby znajdowac jakakolwiek ucieche. Do tego nie godnym swojej Ojczyzny-Ojczyzny za ktora wlasnie Ci ludzie oddali zycia, wlasna krew, ostatni dech. Krystyno80-przykro czy to co wypisujesz-mam nadzieje ze to tylko brak informacji niz brak serca, czy krotko mowiac-szarych komorek.
anonim2016.03.9 1:57
to nie z katastrofy i nie z wypadku z oponą, czy żołnierzy wyklętych śmieje się "tłuszcza" tylko z tego co z tych wszystkich zdarzeń zrobili politycy PiS.
anonim2016.03.9 2:03
Oh Agnieszka66, co Ty w ogole gadasz?..Jaki Pis,? Kto mowi cos o Pisie? Tu fakty mowia same za siebie-nic dodac nic ujac. Prosze, nie badz wlasnie jednym z czlonkow tej widowni-bredie ktora wysmarowalas nie da sie inaczej nazwac.
anonim2016.03.9 6:21
Nie tłuszcza Sowiecka, a Polacy wy nienawistnicy frondelkowi. Wy nie rozumiecie, z czego tak na prawdę zdrowi na umyśle, pozbawieni uprzedzeń ludzie się śmieją. Nikt nie nabija się z tragedii ludzi, wypadków, tylko z całej tej atmosfery, którą PiSowcy generują, z tej ciągłej podejrzliwości, węszenia i szukania wrogów. PiSowcy bez wroga nie nie mieliby paliwa napędowego do "działania". Każdy normalny i potrafiący samodzielnie myśleć człowiek to widzi. Stąd żarty i kpiny. Ja mam jeszcze propozycję do autora, żeby sprawdził w SJP znaczenie słowa "parafianin" ;)
anonim2016.03.9 6:39
Nikt nie śmiał się ani żołnierzy wyklętych ani z katastrofy smoleńskiej ani z wypadku prezydenta. Inteligentny człowiek (jakich tu niestety bardzo mało) wie że żarty były z tych wszystkich wyssanych z palca teorii spiskowych na temat katastrofy i wypadku prezydenta. Ten śmiech był niestety z naszej partii rządzącej i ich zwolenników, którzy sami swoim zachowaniem a przede wszystkim swoimi wypowiedziami na to zapracowali. A jeżeli chodzi o żołnierzy wyklętych to każda przesada jest odbierana negatywnie. Od miesiąca nie słyszę o niczym innym tylko właśnie o żołnierzach wyklętych i niezłomnych. TVP prawie codziennie emituje jakiś koncert, film dokumentalny itp itd. Więc nie dziwcie się że wszystko już się kojarzy z tym tematem.
anonim2016.03.9 6:57
Niestety, człowiek w grupie wyrzeka się nawet własnej wrażliwości, działają mechanizmy grupowe, stadne - co nie usprawiedliwia oczywiście poszczególnych elementów stada. Żyję kilkadziesiąt lat i widziałem na własne oczy, jak wiele pomników waliło się na ziemię, kolejny zawód w tej dziedzinie nie bardzo mnie już dziwi i tylko pozostaje mi z troską pomyśleć o sobie, bym i ja kierowany jakimś grupowym naciskiem, nie porzucił własnego systemu wartości, jak wielu z zebranych na "Orłach".
anonim2016.03.9 8:03
Gdyby posiadał chociaż odrobinę mądrości przodków to zapytałby sam siebie pragmatycznie "a co ja z tego szyderstwa będę miał" ... Podobnie pani Ania ze zdjęcia. Te uśmieszek w czasach przyznawania 1% z podatku może być bardzo kosztowny... Ale ważne i to, że "salon" i "inżynierowie dusz" pokazali znowu swoją "klasę"...;-) Stadną.
anonim2016.03.9 8:29
Cały czas żyjemy w sferze ruskiej dezinformacji. W dezinformacji pracuje więcej ludzi niż samych agentów. To ogromna machina, która jak tajfun porywa wszystko w swój taniec. Także nie dziwią różne zachowania publicznych osób z jednej czy drugiej strony barykady.