Warszawa: Arabowie pobili Żydów, Żydzi oskarżają Polskę - zdjęcie
08.09.19, 18:50fot. Twitter/Sacha Roytman Dratwa - printscreen

Warszawa: Arabowie pobili Żydów, Żydzi oskarżają Polskę

104

Kompletny odlot. Żydowscy studenci zostali w Warszawie pobici przez grupę Arabów. W nocy z piątku na sobotę Żydzi wracali z imprezy. Podeszła do nich grupa Arabów. Zapytała, czy są Żydami. Uzyskawszy pozytywną odpowiedź ruszyła do ataku z okrzykiem wskazującym na głęboką niechęć do Izraela. Żydzi mieli zostać pobici między innymi przy użyciu kastetu.

Sprawa została nagłośniona między innymi na Twitterze. Problem w tym, że Żyd piszący o całej bójce oskarżył... nie Arabów, ale Polaków.

"To jest Yotam. To Żyd z Izraela, którego wczoraj w Warszawie zaatakowała grupa Arabów. Krzyczeli do niego "j**** Izrael" i brutalnie uderzyli go w twarz. Nikt mu nie pomógł. W 2019 roku, gdy Żyd jest atakowany w Polsce, ludzie są ślepi"

Dodajmy - do ataku doszło o... 4 nad ranem. Dlaczego autor tego posta, niejaki Sacha Roytman Dratwa, uprawia tak obrzydliwą antypolską propagandę?

A trafia ona na podatny grunt - w komentarzach pod twittem widać masę antypolskich komentarzy wypisywanych przez Żydów. 

Po prostu dramat...

Komentarze (104):

anonim2019.09.26 8:22
to nie byli studenci, tylko żołnierze izraelscy. Szkoda, że arabowie nie dokończyli roboty. A tak w ogóle jakbym wpier....lił jednemu żydowi dziennie, to by media w końcu miały o czym pisać.
ri-pi2019.09.13 11:20
Sprawa się wyjaśniła . To Holendrzy pochodzenia Ormiańskiego spuścili łomot Żydom szlajającym się w Szabas po knajpach . Panie Timmersman Holendrzy to antysemity . Żydów biją . Co pan chce z tym zrobić
Ryszard2019.09.11 18:47
Przed jednym z warszawskich klubów kilku studentów z Izraela zostało pobitych. To, że zostali pobici to winie Żydów z Ameryki i z Izraela. Bo pamiętam, że w latach 70 tak nie było nawet znałem Żyda o imieniu Szenicer, który mieszka u mnie w domu wynajmował mieszkanie i nawet rozmawiałem z nim nie raz godzinami był grabarzem na cmentarzu Żydowskim na Woli. I nikt niemiał wtedy do Żydów pretensji do póki niesłusznie Żydzi Amerykańscy i Izraelscy zaczęli szaleć i oczerniać Polaków, że jesteśmy mordercami mało tego to wyszukiwali, że my Polacy jesteśmy winni o majątkach pospadkowych i ustalili ustawę 447. Nigdy nie słyszałem żeby coś takiego Sznicer mówił tylko powiedział ze zna sześć języków obcych i ma synów, którzy są na wojnie i tym się denerwuje, że mogą zginąć. Nie pamiętam dokładnie po byłem szesnasto latkiem, ale wojna była z Arabami. I to, co się dzieje teraz to wina jest Żydów, co nas polaków oczerniają i to, że zostali pobici to zasługa Żydów Amerykańskich i Izraelskich a to dopiero jest początek a będzie jeszcze gorzej. Bo kiedyś mógł Żyd siedzieć przy jednym stoliku i pić piwo a dzisiaj jest to nie do pomyślenia chyba żeby się pozabijali i do tego doprowadzili Żydzi i do nich miejcie pretensje a nie do Polaków, bo wy Żydzi nas atakujecie a my się bronimy przed oszczerstwami i okradzeniu nas Polaków. Powiem jedno jak się Żydzi nie zmienią to tylko dojdzie do wojny między Żydami a Polakami i taki będzie finał, bo was Żydów nikt nie lubił w Europie tylko Polak a teraz jesteś znienawidzony nawet przez Polaków i dojdzie do tego ze będziecie się bali wyjść nawęd w czasie dnia czy was ktoś nie zaatakuje a podziękuj waszym Żydom i Kongresowi Żydów Amerykańskich. Bo jak na razie zgody na pewno nie będzie. Mogę powiedzieć jedno, że mieliście szczęście, że tylko zakończyło się na pobiciu a mogło być gorzej (śmierć) i pamiętaj, że nie będzie pomocy to raz a drugi każdy będzie ślepy i nic nie widział tak jak teraz był w Warszawie centrum. To na razie i wy Żydzi zastanówcie się, co będzie dalej, bo na pewno Polak się nie podda i w bzdury nie wierzcie, co mówi rząd Polski o przyjaźni Polsko-Żydowskiej.
Zenon2019.09.9 20:06
Ale przecież mają krav-magę. Dlaczego jej nie użyli?
prima2019.09.9 15:20
..............a Smarzowski nakręci o tym film k"woli upamiętnienia
z-ca dzielnicowego2019.09.9 13:39
żydów trzeba pobić ,a nawet zabic
Endy2019.09.9 13:08
Szkoda że ich nie zabili. Nie wiedziałem, że w Izraelu zabrakło uniwersytetów, że się pchacie do katolickiego wrogiego wam kraju. Won do Izraela, albo miejcie świadomość, że tutaj dostaniecie kuku i nie narzekajcie. Swoją drogą, szkoda, że Hitler nie zdążył wytłuc was wszystkich. Mam nadzieję, któregoś dnia pojawi się ktoś nowy znający współczesną technikę utylizowania wszystkich żydów na świecie, tak by nie pozostał przy życiu ani jeden. Żydy parchate, mam prawo myśleć po mojemu i nie możecie mi tego odebrać.
gojka2019.09.12 23:50
nasuwa sie wniosek majac taki dowod, ze jedynie mozemy liczyc na pomoc arabow ,gdy zydzi beda chcieli urzadzic u nas polin
i znowu2019.09.9 12:33
Gdyby jacyś Polacy starali się rozdzielić agresywnych obcokrajowców, pewnie teraz gazety by donosiły o biorących udział Polakach. Musimy się przygotować na takie prowokacje. Będzie ich więcej, ponieważ agresywna antypolska propaganda pierze tam mózgi kolejnego pokolenia. A na szali jest piękna kasa do wyłudzenia. Łatwiej to zrobić najpierw zdyskredytowawszy upatrzoną ofiarę, (nas wszystkich) w opinii międzynarodowej.
J.P2019.09.9 12:29
W którym momencie oskarżył Polaków? Napisał że nikt mu nie pomógł, skłamał? Przecież walczycie o prawdę... 🤔
Reytan2019.09.9 11:55
Jestem wsciekly. Po przyczytaniu wszystkich zydowskich wpisow na tym watku,pelnych nienawisci do Polski,oswiadczam. Przy nastepnej podobnej okazji,przylaczam sie do Arabow. Niech zyje Wolna Palestyna.
J.P2019.09.9 12:26
😃
Mikołaj 2019.09.9 11:39
Nie rozumiecie ich mentalności , którą wyhodowali sobie na " przemyśle holokaustu" ? .Cały świat musi drżeć ze strachu , aby się komuś z nich nic nie stało , bo inaczej " Aj waj ! - antysemici ! " . Co innego jest , jak w biały dzień u siebie napadają na polskiego dyplomatę .
Hanys672019.09.9 11:35
Już nigdy Polacy nie wyciągną pomocnej ręki żydowi. To chyba jasne od kiedy plujecie na Polaków i Polskę.
Agnieszka2019.09.9 11:00
1. Oczywiscdobrze, ze nikt nie zginął. 2. Dobrze, ze była późna noc i żaden przyzwoity Polak w okolicy się nie szlajał lub dobrze, że polskim świadkom, jeśli byli, starczyło rozwagi , żeby powstrzymać się ze swoim narodowym instynktem nadstawiania za Żydów głowy, bo nie dość że może straciłby życie - jak Ci, co Żydów w czasie II wojny światowej ratowali - to jeszcze wrobiliby ich, że oni wszystkiemu winni i mają odszkodowania płacić. To powinna być nauczka dla Polaków. I tak zawsze będziecie winni, więc jak nie chcecie mieć poważnych problemów, to jak widzicie, że ktoś leje Żydów, to macie nawiewać, bo wy i tak zawsze będziecie przez nich oskarżeni jako winni i jeszcze wam każą sobie odszkodowania wypłacać.
obserwator2019.09.9 9:33
Żydzi zawsze kłamali, kłamią i kłamać będą, ukrzyżowali JHS, to z ich powodów jest wiele wojen, cierpienia i konfliktów na świecie, od ponad 2000 lat, i każdy następny konflikt ,wojna światowa, czy konflikty lokalne powodują zbliżają nas wielkimi krokami do 3 wojny swiatowej, która także będzie z ich powodu, oni dzielą narody, nawet za bójkę uliczną jak wracali z imprezy, pewnie pijani i zaczepili arabów wiec otrzymali "zapłatę", a teraz oskarżają Polskę i Polaków. Plemię żmijowe ciągle kąsa, ale ich kres dobiegnie końca i świat się nawróci i przejrzy na oczy.
Mother Earth2019.09.9 9:24
Jakoś nie dziwię sie Palestyńczykom !!! żydów należy traktować tak jak oni traktują resztę świata tak jak traktują Palestyńczyków Polaków Syryjczyków i resztę całego świata !!!!
sdffds2019.09.9 8:55
Gdyby Polacy rzucili się z pomocą, to mieliby pretensje, dlaczego żaden z nich z nie zginął w obronie przedstawicieli narodu wybranego.
anonim2019.09.9 8:36
Bóg ich pokarał bo nie przestrzegali prawa. Co z szabesem? teraz muszą iść chyba do mykwy aby się oczyścić.
anonim2019.09.9 7:42
to nie jest zaden absurd. Od Arabow zadnego odszkodowania nie dostana - co jnwyzej dodatkowego kopa w duipe. A od Polski beda chceli wyludzic odszkodowanie.
Mirek2019.09.9 7:01
Ciapate powinni zostać ukarani zgodnie z prawem i powinna nastąpić natychmiastowa deportacja Arabów . Ciapate podnoszą łby dopiero wieczorem .
Reytan2019.09.9 11:35
Jestes zydowskim prowokatorem z Mossadu. My nie popieramy ludobojstwa na Palestynczykach.
Dumny Laveyowski Satanista2019.09.12 22:56
A co robią Palestyńczycy ? Strzelają z rakiet na cywilne miasta Żydów w Izraelu. Izrael to ziemia Żydów a nie Arabów. Żydzi byli tam pierwsi i to jest ich ziemia. Tylko mi nie mów o tej bzdurnej teori o Żydach chazarskich bo się popłacze ze śmiechu!
Ryszard2019.09.11 19:20
Powinna nastąpić natychmiastowa deportacja Żydów a Arabów nagrodzić, bo oni robotę wykonują za Polaków, co oni powinni mordę obić Żydom a patrzeć, aby za nich robotę wykonywać. A Polacy powinni zasłużyć na te słowo, co Żydzi mówią antysemici i Żydów lać, co dziennie tak żeby nie byli podobni do ludzi to może by nasz kraj ten motłoch Żydowski by opuścił Polskę.
taldi2019.09.9 6:43
straszne straszne ,,znowu ten filigranowy narodzik bedzie jeczał miesiac bo ktos w czerep zaliczył ,.pojękujące cioty
sp2019.09.9 6:31
Nie znalazł się żaden sprawiedliwy wśrod narodów świata, coby wstał z łóżka i w piżamie wybiegł ochoczo nadstawić Arabom pysk za wracającego z piątkowej imprezy Żyda. To niedopuszczalne, żeby Arabowie pobili Żyda, zamiast Polaka. Istny holokaust i współsprawstwo.
Kolizja2019.09.9 6:14
Codziennie biją naszych i nikt się tym nie interesuje. A jak Arab pobił Żyda to całe MSWiA stoi na baczność. Słaba ta nasza Polska. Moze PiS coś z tym zrobi.
Ewa2019.09.9 6:12
Jeżeli żydzi będą tak manipulować to rzeczywiście nikt nie będzie chciał im podać ręki, a jak ktoś będzie ich bił, to świadkowie będą się odwracać aby ich nie oskarżono o pobicie. To bardzo niebezpieczny, obosieczna broń. Żyd nie być w Polsce pan i musi to zrozumieć.
Grizzly2019.09.9 6:11
Macie mur na granicach Izraela to nie powinniście go przekraczać!
anonim2019.09.9 5:24
Żydzi byli żydowscy, a Arabowie polscy???...... jeżeli zostaliby PObici na Grenlandii to winni Eskimosi....
sylwe2019.09.9 4:19
"aj waj" , a ile to razy ja dostałem wp... przed klubem albo dyskoteką, a ile razy sam komuś wp... , strasznie delikatne te żydy dzisiaj są, ale jak mordują palestyńskie dzieci ,to już zdjęć trupów, we frondzie ani gdzie indziej nie publikują, no, za coś to tych żydów nie lubią, a może właśnie za te pomordowane dzieciaki
Marian2019.09.9 5:22
Na wiesc o tym zdarzeniu ,od rana juz wysysam z mlekie matki antysemityzm.To jest gut.
sylwe2019.09.9 5:43
a ja w biedronce czy innym lidlu poszukam antysemickiego mleka
Jan Radziszewski2019.09.9 3:49
Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata 6 VI 2018 cz 1 Polska nie jest miejscem dla Żydów Środa, 6 czerwiec 18. 03 Pisz dziecko Nie lękaj się. Zapisz Żydzi coraz bardziej panoszą się w waszym narodzie. Nie jest to miejsce dla nich. Mają swój kraj. Są inne kraje gdzie mają [się] dobrze i nie są prześladowani. Polska nie jest miejscem dla Żydów. Mają tu prawo mieszkać ci, którzy od wieków mieszkali w Polsce, ich potomkowie i tylko Ci, którzy dobrze życzą Polsce i nie uznają Izraela lub jest dla nich obojętny. Ci, którzy przyszli z Rosji podczas zaborów wysługując się często zaborcy, a jeśli nawet nie to szanując i kochając Rosję bardziej niż Polskę takiego prawa do mieszkania ( w Polsce) ich potomkowie nie mają. Nie mają prawa do mieszkania w Polsce także Żydzi z Niemiec. Nie mają prawa tym bardziej ci Żydzi, którzy nie urodzili się w Polsce niezależnie od tego jaką funkcję by w waszym kraju pełnili. Nie mają żadnego prawa do mieszkania w Polsce obywatele Izraela niezależnie od tego co by się w ich kraju i z ich krajem działo. Ja tego nie chcę, ja Bóg, lecz oni przecież Mnie zabili. I zabijają wasz naród teraz podstępnie, był czas, że jawnie, znowu będzie to niemal jawne, choć pod płaszczykiem wrogich wam potęg. Polska jest krajem starożytnym. I była takim już gdy Abraham czy jeszcze Abram wędrował ze swoimi stadami. Synagoga szatana chce zniszczyć mój umiłowany kraj ja zaś na to nie mogę pozwolić. Lecz pomagają im wasze grzechy. One też blokują wasze serca przed pełną Intronizacją wedle Mojej Woli. Poddani tak wielu wrogim siłom, jeśli jej nie będzie – zginiecie. Jeśli nawrócicie się przed ostateczną zagładą, ocalejecie, lecz czy ten kraj nie stracił dość krwi, czy nie wydał na żertwę ofiarną swych najlepszych synów i najlepsze córki? Czyż nie szkoda wam krwi dzieci waszej ojczyzny? Wasze, coraz bardziej ograniczone myślenie, temu pomaga. Niewielu jest rozsądnych w waszym narodzie. Polacy muszą być silni i zjednoczeni – jak w czasach Solidarności i jeszcze bardziej a przede wszystkim we Mnie i ze Mną, Chrystusem. - Chwała Tobie Chryste. - Pokój Tobie moje [dziecko] i pokój wszystkim Polakom ( i też na obczyźnie) dobrej woli.
anonim2019.09.9 2:21
:):):):):):):):):):):):):):):):)
babcia były wyborca pis i dudy2019.09.9 2:18
stare polskie przysłowie mówi ,,KTO MIECZEM WOJUJE TEN OD MIECZA GINIE,,, czego innego można spodziewać od zydów ,przecież oni wyssali z mlekiem matki nienawiść do polaków tak jak to ich rabin mówił o polakach ,że myśmy wyssali antysemityzm z mlekiem matki do zydów o 4 rano każdy porządny i uczciwy człowiek śpi a nie wraca z imprezki tak tylko żyją nieroby i pasożyty żerujące na innych na rodzicach -skąd kasa na imprezę
diamont2019.09.9 1:00
Araby Żydów sprali winni Polacy - bo ich nie bronili. Niemcy Żydów mordowali - bo Polacy ich nie bronili. Zydzi wydali Chrystusa na smierć winni Rzmianie bo.................................
Antoni2019.09.9 6:03
nie używaj słowa "Żyd", bo to Edomici, nic nie mający wspólnego z Izraelitami.
Magda2019.09.9 0:27
Współczuję tym pobitym niewinnym ludziom. Spotkała ich duża krzywda. Policja zrobi pewnie więcej niż wszytko by złapać napastników. Ale martwi mnie, że w sprawie pobicia, zareagować musiał polski minister i ambasador. To tak jakby byli oni poddanymi. Wystarczyłby komunikat lokalnego komendanta policji. Na pewno niektórzy ich ziomkowie nienawidzący Polaków, wykorzystają ten incydent do kłamliwego ataku na nas.
cozaludzie2019.09.8 23:26
W czasie II WŚ pomagaliśmy żydom i teraz mamy za to płacić haracz. Z tego nauka że nie warto bo by nam tych dwóch jeszcze doliczyli.
vilolencja2019.09.8 22:56
Jak się biją tam ktoś jest silniejszy....i nie płacze , że dostał łomot. O tej godzinie śpię w swoim łóżeczku , nie włóczę się, nie rozmawiam z Arabami.Pomagać byczkowi młodemu z Izraela nie zamierzam, niech się obroni sam , nie włóczy po nocach i wraca do Izraela. Polacy ratowali żydów , ale nie pamiętam , raczej nie słyszałam , aby to było w drugą stronę!
Hanna2019.09.8 22:47
Hej, ci "polacy" co tak oskarżacie Polaków za nie udzielenie pomocy, idżcie na ulice jako wolontariusze i brońcie wszystkich przed pobiciem a nie tylko o tym gadajcie. Do działania litościwi obrońcy!!!
Janusz 272019.09.8 22:18
szkoda że mnie tam nie było dostał by ode mnie z dwa kopy na czache i z cztery na nery
Beno2019.09.8 22:15
A może to Zyd Zyda pobił, żeby go okraść. Przecież najważniejszy dla nich interes. A teraz jeszcze prowokacja, aby od Polaków dudki wyciągnąć, no bo od kogo?
anonim2019.09.8 21:44
To jest ochydne klamstwo .
Profesór Doktór Szef wszystkich szefów 2019.09.8 21:41
antysemitow wieszac na hakach rzezniczych
Bolek elektryk2019.09.9 5:15
Hril Hitler!
Reytan2019.09.9 11:41
Izrael morduje Palestynczykow,i jeszcze sie tym chwali. Taraz chca z Polski zrobic DRUGA Palestyne.
vivi2019.09.8 21:33
A swoją drogą, to jak ten islamistyczny pomiot panoszy się, pod rządami PiS, w naszym kraju. Niech u siebie ta dzicz się bije. Gdzie islamista tam od razu nożownicy, zamachy i antysemityzm.tfu.
Nowak2019.09.8 21:30
Kiedyś Polacy mordowali Żydów a wszystkie zbrodnie też próbują zrzucać na Niemców
Bolek elektryk2019.09.9 5:12
Heil Hitler!
Reytan2019.09.9 11:43
Zydzi won do Izraela.
Kris2019.09.9 16:58
Kiedyś żydzi mordowali niemców a teraz Polaków chcą w to wrobić .
tomek2019.09.10 6:20
8oo lat,to można mieć dość .... i fałszywych Nowaków
J2019.09.8 21:28
Bo trzeba odniesc sie do tego z pogarda i zdecydowanie. Tak jak oni do nas.
cyborg 252019.09.8 21:27
wielkie larum po mordzie dostali , no i co wielkiego stalo
prosty2019.09.8 21:09
Do prasy (Jerusalem Post) skarżył się, że nie pomogło mu izraelskie MSZ ani izraelska ambasada, która odesłała go do polskiej policji. Przyzwyczajeni chyba, że jak przyjeżdżają do Polski, obstawa z bronią pilnuje, aby nie utrzymywali kontaktów z tubylcami. Na marginesie, Arabowie poinformowali Żydów, że są z Kataru.
katolicki czosnek2019.09.8 20:46
Niech Jehowa ma ich w Swojej Opiece.
aspiring educationalist2019.09.8 20:39
Polacy? Arabowie? Żydzi? Czuwa nad nimi jeden i ten sam Bóg. Na szczęście więc wszystko zostanie w rodzinie.
Bebik2019.09.9 7:38
Nie koniecznie ten sam Bóg.
ZERR02019.09.8 20:31
Jacyś semici się pobili z innymi semitami? Bójka i wyzwiska w patologicznej rodzinie? Nic nam do tego.
Konfederata2019.09.8 20:09
Jestem brudasem. Wali mi z ryja.
oficer LWP2019.09.8 20:20
całe szczęście, że nie z du**py
szcze na PiS i rydzykowi w ryj2019.09.8 20:32
to tak jak kaczyńskiemu!
anonim2019.09.8 20:05
Bo tak się ich wychowuje. Myślę, że podobne ataki miały miejsce nie tylko w Polsce, po ataku Izraela na kraje arabskie.
Alef2019.09.8 20:05
Poloch i Żyd na jednym jadą wozie.
oficer LWP2019.09.8 20:04
a kogo mają oskarżać żydzi, którzy panoszą się w Polsce (20 tys obywatelstw przyznanych przez Partię Interesu Syjonu) jak nie tępego polskiego goja
Max Fiend2019.09.8 20:03
"gdy Żyd jest atakowany w Polsce, ludzie są ślepi" - dla nich to fakt, bo tego właśnie doświadczyli. Gdzie tu oskarżanie Polski?
anonim2019.09.9 7:45
a skad ludzie maja wiedziec, ze to zyd i dlaczego akurat maja interweniowac jak sie bliskowschodni pobratymcy naparzaja ?
Max Fiend2019.09.9 9:11
Bo tak nakazuje wiara, którą podobno wyznaje ponad 90% polskiego społeczeństwa.
Reytan2019.09.9 11:47
Kpmunisci won do Izraela.
szcze na PiS i rydzykowi w ryj2019.09.8 19:57
No i wylało się katolicko-PiSie szambo ze swoim współczuciem i bożym miłosierdziem! właśnie tacy jak wy czyli wasi dziadkowie i babcie wydawali żydów niemcom!!!
Antoni2019.09.9 5:57
przecież jesteś Edomitą, a Edom zawsze napadał i zabijał Izraelitów.
Google2019.09.9 10:54
idź być pedałem gdzie indziej
tomek2019.09.10 6:16
żydzi powiedzieli,że wszyscy Polacy są antysemitami,bo pili mleko matki.Ja piłem 2,5 roku - jestem antysemitą.Zydzi sami tworzą wrogów,a potem aj,waj...
Sprytny ninja 2019.09.8 19:55
Nikt nie pomógł ? Wybacz, ale kiedyś pomagaliśmy. Teraz po słowach pani Azari nikt nie ma odwagi. Wybacz dawny przyjacielu.
szcze na PiS i rydzykowi w ryj2019.09.8 19:48
Nie zdziwię się jak sie okaże że to nie były araby tylko "nasze" patrioty w szalikach legii z piwskiem w łapie i tatuażem na klacie- bóg,honor,ojczyzna....
Onufry2019.09.8 21:22
śmierdzisz żydem dzielnicowy!
anonim2019.09.9 7:44
a jak sie okaze ze zydzi sie miedzy soba pobili to co napiszesz ?
Reytan2019.09.9 11:31
Zydokomuna podnosi swoj smoczy leb. Won z powrotem do izraela.
Kris2019.09.9 16:55
Wasze . Na pewno Wasze . Kacapskie swołocz . Sobaki uczone w Moskwie . Żeby taka żopa jak ty miała co pluć.
waldy2019.09.8 19:45
Nikt im nie pomógł... No cóż, Polacy pomagali Żydom i po kilkudziesięciu latach doczekali się oskarżeń o to że mordowali tychże Żydów, więc teraz należy z satysfakcją wzruszyć ramionami i powiedziec że nie moja sprawa.
Konfederata2019.09.8 19:44
Brudasy obili brudasów:) To ci heca:)
Dumny Laveyowski Satanista2019.09.12 22:44
Brudasy to wy narodowcy. Już twoi bracia pokazali klase na marszu niepodległości hailując i maszerując z neonazistowskimi symbolami.
bogdanus2019.09.8 19:33
Uczą się w Polsce i jeszcze oczerniają? Zatem po co się uczą, chyba aby w przyszłości szkodzić Polsce i polakom.
zatroskany2019.09.8 19:32
A kimże jest żyd ? co dziennie po mordzie dostaje na świecie nieprawdopodobna ilość ludzi. Nie słyszałem jeszcze, żeby jakiś obcokrajowiec któremu obili twarz np. w USA oskarżał o to cały ten kraj... tandeta aj waj .
Waldi2019.09.8 19:27
Nie dam okrucha paznokcia za to, że to nie byli Arabowie z Rasiji.
2019.09.8 19:19
Jak Polak okradnie kogoś np. we Włoszech, to trzeba mieć pretensje do Polski? Nie do Włoch. Bo tak to rozumiem.
Cool2019.09.9 7:29
można mieć pretensje co najwyżej do sprawcy, matołku!
Reytan2019.09.9 11:28
Komunisci zawsze z Izraelem. Won zydokomuno z powrotem do syjonu.
redmine2019.09.8 19:19
Wam , te artykuły piszą jacyś debile?? skąd wy takie rzeczy bierzecie?? gdzie pobito tch ludzi w Zimbabwe????
Waldi2019.09.8 19:31
To jak dostaniesz na klatce schodowej w pysk od sąsiada to winny będzie właściciel budynku, brawo trollu.
sdffds2019.09.9 8:49
Tak się rwiesz do pomocy ? A chciałbyś dostać nożem od Katarczyka? Zupełnie przypadkiem ??
denaturat artystyczny2019.09.8 19:16
Po co się zajmować głupim pisaniem głupiego Żyda
Slazak2019.09.8 19:33
Po co sie zajmować pisaniem glupiego polaczka?
Zenon2019.09.9 20:07
Goń się szmaciarzu.
Anakin2019.09.8 19:12
A Żydzi zostali pobicie gdzie? W Arabii?
Waldi2019.09.8 19:29
Towariszcz, to zrobiły wasze sobaki.
Karol2019.09.8 19:08
Wypad do Izraela, jak wam sie nie podoba mojski zawszone, albo do Niemiec tam jest wasza oaza spokoju, nikt was tu nie zapraszal, won !!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.8 19:53
Może ty lepiej wypiierdalaj do Watykanu? polaczku przez małe p
Marian2019.09.9 11:38
Ty jestes gejem? Nie wstyd ci? Wciskasz penisa do odbytu drugiemu facetowi? Ales sie spaskudzil....
maria2019.09.8 22:04
Nikt im nie pomógł... No cóż, Polacy pomagali Żydom i po kilkudziesięciu latach doczekali się oskarżeń o to że mordowali tychże Żydów, więc teraz należy z satysfakcją wzruszyć ramionami i powiedziec że nie moja sprawa.
Reytan2019.09.9 11:24
Zydzi won z Polski. Zydzi chca z nas zrobic druga Palestyne,to sa nasi okupanci.
Marian2019.09.9 11:32
Wnet arabowie powiedza WAM jak macie zyc.